Rock`N`Wall

Rock`N`Wall

Zawody Boulderowe

FlyWall - Centrum Wspinaczkowe

18.01.2020

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Podolec Szczepan
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Rzeszów opłać
Kołodziej Jakub
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 KrakówKs Korona opłać
Treichel Martyna
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 Bydgoszcz CW Spider opłać
Łakomy Patryk
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Trześń opłać
Dudek Marcin
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłać
Mi Duza
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 Warszawa opłać
Józwik Paweł
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Warszawa opłać
Stec Jakub
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Poręby Kupieńskie RKW opłacono
Jaworski Kraków
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KRAKÓWWspinOnWspin opłać
Kotańska Ewa
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 Kraków opłać
Wlazło Monika
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówWspinOnWspin opłać
Baranowski Marcin
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Stalowa Wola opłać
Szczepankiewicz Maria
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówKlama opłacono
Czyzewska Gabi
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 Bstok opłać
Świątek Marcin
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Wrocław Zerwa opłać
Balicka Anna
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów RKW opłać
Mączka Jakub
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 NosówkaRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Mączka Mateusz
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 NosówkaRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Sadrakuła Jakub
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów RKW opłacono
Ostrowski Dariusz
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków opłać
Solonyi Ihor
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków opłacono
Balon Nikodem
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Kraków opłacono
Dudzik Jaroslaw
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszow Flywall opłać
Szpunar Maciej
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków opłać
Karpiński Rafal
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 opłać
Gierlak Joanna
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Nosal Tomasz
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 RzeszówSKS Hetmanska opłacono
Dudek Filip
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłać
Dec Katarzyna
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Sromek Daniel
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KielceMobius Studio opłać
Teper Paulina
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Dec Jakub
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Kudyba Karolina
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Kasprzyk Maciek
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków opłacono
Czyż Maciek
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłać
Podgórny Marek
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 SanokCSE Sanok opłać
Paszek Mateusz
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Rzeszów opłać
Figiela Edyta
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Łańcut opłać
Duża Mi
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 Warszawa opłać
Sołtys Piotr
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 BoguchwałaKW Chwałabogu opłać
Motyka Tomasz
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Rzeszów opłać
Smoroński Jacek
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 MęcinaSMUTEK opłać
Nowakowski Florian
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 KrakówCrazy Is Life opłać
Mańkowska Magdalena
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 RzeszówS.M.U.T.E.K. opłacono
Byszuk Piotr
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Wrocław opłać
Akowacz Konrad
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówLKS Zimny Dół opłać
Bartyzel Krzysztof
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Kraków opłacono
Całka  Maciej
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów X-VanLife opłacono
Grabski Maciek
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówKS Korona opłać
Pietrucha Michał
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Nosówka RKW opłać
Prokop Barbara
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów FlyWall opłać
Kahl Szymon
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Wrocław Zerwa opłacono
Olejnik Paweł
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Starościn Trawers/KW Lublin opłacono
Kubska Justyna
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówWspinOnWspin opłacono
Stachurski Łukasz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Leżajsk RKW opłacono
Juszczyk Tomasz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Jasło opłać
Borcz Emilia
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 RzeszówFORMA opłacono
Kaperek Andrzej
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 RzeszówFORMA opłacono
Jagusztyn Artur
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów RKW opłacono
Prokop Mateusz
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Rzeszów Flywall opłać
Osiniak Aleksandra
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów RKW opłać
Cygnarowicz Tomasz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Nowy Sącz KW Nowy Sącz opłać
Batsenko Roman
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówKS Korona opłać
Gałuszka Bogusław
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów KW Błażowa Dolna opłacono
Kruczek  Ewelina
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów KW Błażowa Dolna opłacono
Charycki Mateusz
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówKW Kotłownia opłać
Kovalchuk Oksana
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 LvivExtreme opłać
Sznyder Daniel
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Kraków opłać
Serdiukova Larysa
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 LvivExtreme opłać
Nowak Adam
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów RKW opłać
Tomala Marcin
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 AttleboroughBig "V" opłacono
Niechwiedowicz Joanna
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakówKS korona opłać
Cincio Marek
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakowKS korona opłać
Tyza Kamil
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Stalowa Wola opłać
Dankowska Kaja
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 KielceMobius opłacono
Filas Piotrek
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 RabkaMobius opłać
Rogowski Łukasz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Nowy SączBoulderZone opłać
Behler Artur
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Stalowa WolaFree solo opłać
Bednarski Piotr
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 KrakówAvtr Ptr Sdr opłać
Jarosz Jakub
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków Avatar opłacono
Halicka Ulka
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Bialystok opłacono
Lewandowski Łukasz
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Wieliczka Avatar opłacono
Lewandowski Olaf
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Wieliczka Avatar opłacono
Stokowiec Martyna
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 KielceŚKA opłacono
Buchowski Paweł
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Kraków opłacono
Dyrcz Jakub
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Nowy Targ opłać
Ziemiańska Alina
k
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówKS Korona opłać
Grębski Karol
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówKS Korona opłać
Ciaś Jacek
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Nowy TargPODHALE opłać
Karpierz Adam
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 KrakówSinging Rock, Agrest, friction.pl, Iura, KS Korona opłacono
Czuba Dawid
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Kraków Avatar opłacono
Sołtys Dominika
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Warszawa opłać
Szumańska Monika
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków opłacono
Vacca Andrea
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków opłacono
Strojny Karolina
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 KrakówBalderowe Dziki opłacono
Zieliński Jakub
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 KrakówBalderowe Dziki opłacono
Ziemiański Maciek
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Rzeszow opłać
Bardel Zbyszek
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakówKS Korona opłacono
Szkatuła Jadzia
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakowAvatar opłać
Domka Janusz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Kraków opłać
Jastrzebski Jacek
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Krakow opłacono
Sługocki Tadeusz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Warszawa CRUX opłać
Mosiejko Adam
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Sokółka opłać
Ćwikła Sebastian
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 opłacono
Palkij Łukasz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów opłacono
Kluz Piotr
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Czarna opłać
Mucha Kamil
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Nowy Sącz Boulder Zone opłać
Piwnicki Piotr
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów opłacono
Boyko Yuriy
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakówJuraClimbingTeam opłać
Groń Damian
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Nowy SączKlub Wysokogórski w Nowym Sączu opłacono
Forystek Konrad
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Warszawa opłać
Zięba Anna
k
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Hadam Łukasz
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Nozdrzec opłacono
Kopeć  Roch
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Kraków Strefa wspinania opłać
Januszko Szymon
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 BrzegZerwa opłać
Shamardin Yury
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Saint-Petersburg Lu4 opłacono
Shamardina Arina
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 Saint-Petersburg Lu4 opłacono
Stąporek  Joanna
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 Nowy Sącz Boulder-Zone opłać
Ferenc Kamil
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 KrakówKS Korona opłać
Wałaszewski Bruno
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakówAvatar team opłać
Domka Michał
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Łańcut opłacono
Tofil Jakub
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 KielceMobius opłacono
Tofil Maciej
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Kielce Mobius Studio opłacono
Gazda Janusz
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Lublin opłacono
Janicki Jakub
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Lublin opłacono
Micek Maciej
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Kraków opłacono
Miciuła Agnieszka
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 KrakówKW Kotłownia opłać
Ryba Zbigniew
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Sandomierz opłacono
Teper Paweł
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 Rzeszów opłać
Hyjek Paweł
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Rzeszów opłacono
Kwiatkowski Michał
m
Grupa 1 - 8:30-10:30 WarszawaDMM, Tenaya, Heartbeat, Camper.pl opłać
Jaszczuk Dominik
m
Grupa 4 - 15:00-17:00 Dębica opłacono
Kwolek Klaudia
k
Grupa 4 - 15:00-17:00 Boguchwała opłacono
Gawle Agata
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 Dębica opłać
Cieślak Katarzyna
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 Kraków opłacono
Rudzińska Gosia
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 Kraków/LublinKS Korona/KW Kotłownia opłać
Chmiała Adrian
k
Grupa 1 - 8:30-10:30 KrakówKS Korona/CUBE opłać
Teper Paweł
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Rzeszów opłacono
Ruszała Artur
m
Grupa 2 - 10:40-12:40 Strzyżów opłacono
Grochowalski Paweł
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Krakow Avatar opłacono
Ziętek Jakub
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Bielsko-BiałaKw Bielsko opłać
Grodzicki Tomek
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Bielsko-BiałaKw Bielsko/Primaroca opłać
Kopeć  Roch
m
Grupa 3 - 12:50-14:50 Kraków Strefa wspinania opłać
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

Grupa 1 - 8:30-10:307 11
Grupa 2 - 10:40-12:4013 29
Grupa 3 - 12:50-14:5010 33
Grupa 4 - 15:00-17:009 31

 

 Kraje

 PL137
 UA3
 RU2
 GB1

 

 Miejscowości

Kraków40
Rzeszów31
Warszawa7
Kielce5
Nowy Sącz5
Krakow4
Stalowa Wola3
Wrocław 3
Nosówka3
Rzeszow2