BoulderRes 2015

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

BoulderRes 2015

BALTORO, Rzeszów

14.11.2015

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlub
Leszko Łukasz
m
III grupa (12.30-14.30) Warszawa/Puławyziggi trenuje
Radzik Wojtek
m
III grupa (12.30-14.30) Krakówrocodromo.pl
Gromadzka Marta
k
III grupa (12.30-14.30) Krakówrocodromo.pl
Millan Arkadiusz
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków AVATAR
Podolec Szczepan
m
IV grupa (14.30-16.30) Rzeszów Rzeszowski klub wysokogorski
Łodziński  Michał
m
III grupa (12.30-14.30) Warszawa UKA, Bloco, CW On-Sight, Heartbeat
Szalacha Krzysiek
m
III grupa (12.30-14.30) Rzeszó
Wierzbanowski Jakub
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków Reni sport
Bryła Dominika
k
III grupa (12.30-14.30) KielceŚKA
Sołtys Dominika
k
III grupa (12.30-14.30) KielceŚKA
Bator Bożena
k
III grupa (12.30-14.30) KielceŚKA
Nikifaravets Andrei
m
III grupa (12.30-14.30) MinskTrapecija
Nikifaravets Maksim
m
III grupa (12.30-14.30) MinskTrapecija
Kilar Ewa
k
III grupa (12.30-14.30) KrakówReni Sport
Skobrtal Witold
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków ReniSport
Irzeńska Barbara
k
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Kornecki Mateusz
m
III grupa (12.30-14.30) KrakowReniSport- Wojtek Radzik
Prokop Mateusz
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Pasiowiec Bartłomiej
m
IV grupa (14.30-16.30) KrakówCWF
Jaworski Michał
m
IV grupa (14.30-16.30) KrakówWspinOnWspin Funaticos
Kapałka Beata
k
IV grupa (14.30-16.30) KrakówWspinOnWspin Funaticos
Borowiec Dariusz
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków
Pióro Piotr
m
III grupa (12.30-14.30) KrakówReniSport
Jarosz  Jakub
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków
Wiatrowska Karolina
k
IV grupa (14.30-16.30) Kraków
Filipiak Łukasz
m
IV grupa (14.30-16.30) Kraków
Janek Konrad
m
III grupa (12.30-14.30) LublinKW Kotłownia
Mirosław Karina
k
III grupa (12.30-14.30) LublinPol-Inowex Skarpa Lublin
Kovalchuk Oksana
k
III grupa (12.30-14.30) LvivGK Extreme
Kovalchuk Yurko
m
IV grupa (14.30-16.30) LvivGK Extreme
Rudzińska  Gosia
k
III grupa (12.30-14.30) LublinKW Kotłownia / evolv
Ginszt  Piotruś
m
III grupa (12.30-14.30) LublinKW Kotłownia
Ubyivovk Mykyta
m
III grupa (12.30-14.30) lwow
Kalandyk Paulina
k
II grupa (10.30-12.30) RzeszówRKW, Bloco, Evolv
Baranowski Marcin
m
III grupa (12.30-14.30) Stalowa Wola
Kulpa Hubert
m
III grupa (12.30-14.30) Stalowa Wola
Łojowski Piotr
m
III grupa (12.30-14.30) Stalowa Wola
Karpiński Rafał
m
III grupa (12.30-14.30) Stalowa WolaPocket Fjułel!
Cwynar Sylwia
k
IV grupa (14.30-16.30) ŁódźŁkw
Grymulski Łukasz
m
IV grupa (14.30-16.30) LublinKW Kotłownia
Wyrtki Magdalena
k
IV grupa (14.30-16.30) KrakówWspinOnWspin
Charycki Mateusz
m
IV grupa (14.30-16.30) LublinKW KOTŁOWNIA
Orłowski Maciek
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków
Głąbiński Oskar
m
III grupa (12.30-14.30) Kraków
Szybicki Piotr
m
IV grupa (14.30-16.30) WrocławEiger team
Pierzchała Paweł
m
III grupa (12.30-14.30) KrakowReniSport
Nosal Tomek
m
II grupa (10.30-12.30) RzeszówJKS Jarowa
Szczepankiewicz Marysia
k
IV grupa (14.30-16.30) KrakówWspinOnWspin
Kluf Jarek
m
IV grupa (14.30-16.30) Piotrków Tryb.KW Częstochowa
Błachnia Bartosz
m
III grupa (12.30-14.30) ŚwidnikLCW Lublin
Gomółka Kamil
m
III grupa (12.30-14.30) Lublin
KORBUT Michał Korbut
m
I grupa (8.30-10.30) RZESZÓW RKW
Motyka Tomasz
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów
Kudłacz Grzegorz
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Mazur Karol
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów
Mrozik Michał
m
I grupa (8.30-10.30) Lublin
Ciaś Jacek
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy TargCw Top
Dyrcz Jakub
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy TargCw Top
Bożek Hubert
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy TargCw Top
Nowakowski Florian
m
I grupa (8.30-10.30) Kraków
Dziubiak Jurii
m
II grupa (10.30-12.30) Kiew/KrakówAvatar/X-Zone/La Sportiva
Zając Paweł
m
IV grupa (14.30-16.30) Kraków
Grębski Karol
m
II grupa (10.30-12.30) KrakówKS Korona
Czub Dawid
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy SączKW Nowy Sącz
Ziemiański Maciek
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Kałduś Michał
m
III grupa (12.30-14.30) Stalowa WolaPADlina
Polak Kuba
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy SączKW Nowy Sącz
Rogowski  Lukasz
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy SączKW Nowy Sącz
Mucha Kamil
m
IV grupa (14.30-16.30)
Brattig Rafał
m
IV grupa (14.30-16.30) GrybówStopka/Boulder-Zone
Niemiec Olga
k
III grupa (12.30-14.30) KrakowKs korona/ Funaticos
Sitarz Maciek
m
III grupa (12.30-14.30) KrakowKs korona
Rak Olga
k
II grupa (10.30-12.30) Marina GorkaS/C/W
Pahomov Alex
m
II grupa (10.30-12.30) Bobruisk
Ośka Karolina
k
IV grupa (14.30-16.30) KrakówKS Korona, Triop, Second You
Tyza Kamil
m
III grupa (12.30-14.30) Stalowa Wola-
Batsenko Roman
m
II grupa (10.30-12.30) KrakówKS Korona / E-climbing Shop, Heartbeat, SCARPA
Brylova Daria
k
II grupa (10.30-12.30) KrakówKS Korona / E-climbing Shop, Heartbeat
Zuzak Rafał
m
II grupa (10.30-12.30) KrakówReni Sport
Gąsienica-Daniel Anna
k
II grupa (10.30-12.30) KrakówReni Sport
Rumianowski Tomek
m
III grupa (12.30-14.30) WarszawaKWW
Oleksiuk Asia
k
III grupa (12.30-14.30) Wawa/LbnKWW,
Akowacz Konrad
m
III grupa (12.30-14.30) NiegoszowiceKS Korona
Moffatt Jerry
m
III grupa (12.30-14.30) Sheffield/Lublin/KrakówKW Kotłownia
Radziechowski Piotr
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy SączKW Nowy Sącz
Jurczak Dariusz
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy SączKW NS
Ciepielewski Marcin
m
IV grupa (14.30-16.30) LublinKW Kotłownia
Staśto Marta
k
III grupa (12.30-14.30) Kraków
Sołtys Piotr
m
II grupa (10.30-12.30) BoguchwałaKW Boguchwała
Kaczanowski Jacek
m
III grupa (12.30-14.30) TarnówKS Korona
Bernasik-Smagała Zofi
k
III grupa (12.30-14.30) Kraków Avatar
Cygnarowicz Tomasz
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy SączKW Nowy Sącz
Rachwał Ziemowit
m
IV grupa (14.30-16.30) Kraków Avatar
Forystek Konrad
m
II grupa (10.30-12.30) Rzeszów
Poniewozik Milena
k
I grupa (8.30-10.30) LublinPol-Inowex Skarpa Lublin
Bardel Zbigniew
m
IV grupa (14.30-16.30) Bielsko/RzeszówCW Baltoro
Filipek Marcin
m
IV grupa (14.30-16.30) Lublin
Mężyk Łukasz
m
II grupa (10.30-12.30) Rzeszów RKW
Rawinis Grzegorz
m
IV grupa (14.30-16.30) KatowiceKW Częstochowa/Fuzja Power/Wojtas Gil
Pipała Paweł
m
II grupa (10.30-12.30) Dębica/RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski
Bedrejczuk Maciej
m
II grupa (10.30-12.30) RzeszówKWW
Mendyk Mirek
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy Sącz
Nowak  Jarosław
m
IV grupa (14.30-16.30) Nowy Sącz KW Nowy Sącz
Grabarczyk Marcin
m
II grupa (10.30-12.30) Warszawa
Nowotnik Mikołaj
m
IV grupa (14.30-16.30) WarszawaUKA/Crux
Cisło Dominik
m
II grupa (10.30-12.30) Jasionka
Pilch Patryk
m
IV grupa (14.30-16.30) Hucisko Nienadowskie
Trzajna  Kuba
m
IV grupa (14.30-16.30) nowy saczkw ns
Chenusha Oleksiy
m
II grupa (10.30-12.30) MinskHantengri
Osiniak Aleksandra
k
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów
Karpierz Adam
m
IV grupa (14.30-16.30) KrakówKS Korona, Heartbeat, Headcrash, Motion Lab
Duszczenko Piotr
m
IV grupa (14.30-16.30) Lublin/RzeszówKW Kotłownia
kania robert
m
IV grupa (14.30-16.30) krakówdeep impact kru
Smoroński Jacek
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów
Jastrzębski Karol
m
II grupa (10.30-12.30) Kraków Avatar
Jastrzębski Jacek
m
II grupa (10.30-12.30) Kraków Avatar
Cag Sławek
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów (podkarpackie) RKW
Cag Waldek
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów (podkarpackie) RKW
Żak Zbigniew
m
II grupa (10.30-12.30) KrakówKorona
Pietrucha Michał
m
II grupa (10.30-12.30)
Tarnowski Mateusz
m
II grupa (10.30-12.30) KrakówVincent Power, Avatar
Opaliński Michał
m
II grupa (10.30-12.30) Rzeszów
Białożyt Adam
m
II grupa (10.30-12.30) Kraków
Denis Karol
m
II grupa (10.30-12.30) LublinSkarpa Lublin
Hałasa Rafał
m
II grupa (10.30-12.30) LublinSkarpa Lublin
Piskulak-Lakwa Aneta
k
II grupa (10.30-12.30) KielceŚKA
Lakwa Jakub
m
II grupa (10.30-12.30) Kielce, ZawiercieŚKA, KSE Jura
Palkij Łukasz
m
I grupa (8.30-10.30) rzeszówSpinacze Opier Dalacze
Mikulski Witek
m
II grupa (10.30-12.30) Tułkowice
Pawliczak Pawel
m
II grupa (10.30-12.30) Rzeszów
Pavlyshak Taras
m
II grupa (10.30-12.30) Ivano Frankivsk extrem
Nikifaravets Yulija
k
II grupa (10.30-12.30) MinskTrapecija
Lew Lucjan
m
II grupa (10.30-12.30) Rzeszów
Romejko Klentak Ola
k
II grupa (10.30-12.30) KielceŚKA
Volosianko Viktoria
k
II grupa (10.30-12.30) Ivano-Frankivsk
Celek Michał
m
II grupa (10.30-12.30) RzeszówAZS Politechnika Rzeszowska
Motyka Maciek
m
II grupa (10.30-12.30) Rzeszówz Klanu
Kalisz Pawel
m
II grupa (10.30-12.30) Zamość cocomo
Kwolek Klaudia
k
II grupa (10.30-12.30) Boguchwała
Wilk Anna
k
II grupa (10.30-12.30) Boguchwała
Chudziak  Patrycja
k
II grupa (10.30-12.30) LublinPol inowex skarpa lublin
Kowina Mateusz
m
II grupa (10.30-12.30) Kraków
Baran Paweł
m
I grupa (8.30-10.30) Głogów Małopolski
Krupa Paweł
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów
Farajewicz Mirosław
m
I grupa (8.30-10.30) Kraków
Fiedotow Siergiej
m
II grupa (10.30-12.30) Bobrujsk
Saunin Cyryl
m
I grupa (8.30-10.30) Pińsk
Gumiński Marek
m
I grupa (8.30-10.30) Warszawa
Tomyn Yuliia
k
I grupa (8.30-10.30) Ivano-FrankivskClimbing Community
Boshko Pascha
m
I grupa (8.30-10.30) ChernivtsiBukovina
Maćkowiak Sebastian
m
I grupa (8.30-10.30) RudnoKWZG
Medvedieva Olga
k
I grupa (8.30-10.30) Wroclaw
Cabała Tomasz
m
I grupa (8.30-10.30)
Główka Roman
m
IV grupa (14.30-16.30) WarszawaUKA Warszawa
Krasovskyy Serhiy
m
IV grupa (14.30-16.30) Lwow/Krakow
Hejnosz  Mateusz
m
I grupa (8.30-10.30) Białobrzegi
cisło witold
m
I grupa (8.30-10.30) Jasionka
Hejnosz Maria
k
I grupa (8.30-10.30) Białobrzegi
Konaszewska Magdalena
k
I grupa (8.30-10.30) Nowa SarzynaAZS UMed Wrocław
Arendar Oleksandr Arendar
m
I grupa (8.30-10.30) LvivThe Wall
Całka Maciej
m
I grupa (8.30-10.30) Krzeszów
Olejnik  Paweł
m
I grupa (8.30-10.30) Starościn
Jezeršek Matic
m
I grupa (8.30-10.30) Škofja LokaPK Škofja Loka/AO Kranj
Kharytonov Roman
m
I grupa (8.30-10.30) KrakówReni Sport/Korona
Twardowski Edward
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Smagała Katarzyna
k
I grupa (8.30-10.30) Kraków Avatar
Stępień Krzysiek
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Luksik Bartosz
m
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów RKW
Ivanyna Igor
m
IV grupa (14.30-16.30) TernopilGKT
Siepierska Benita
k
I grupa (8.30-10.30) RopAczyce
Krukowska Patrycja
k
I grupa (8.30-10.30) Rzeszów
Kazubski Piotr
m
I grupa (8.30-10.30) WarszawaUKA
Palkij Magdalena
k
I grupa (8.30-10.30) rzeszówSpinacze Opier Dalacze
Vozniak Vitalii
m
I grupa (8.30-10.30) LvivExtrem
Kołodziejczyk  Matcin
m
I grupa (8.30-10.30) Krakow Avatar
Zasadny  Bartosz
m
III grupa (12.30-14.30) Przemyśl
Jagusztyn Artur
m
I grupa (8.30-10.30) RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski
Kosiorek Karina
k
II grupa (10.30-12.30) KrakówKS Korona
Lupicki Piotr
m
IV grupa (14.30-16.30) Przemyśl
Winczura Dominik
m
IV grupa (14.30-16.30) Rzeszów RKW
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

I grupa (8.30-10.30)11 34
II grupa (10.30-12.30)12 33
III grupa (12.30-14.30)12 33
IV grupa (14.30-16.30)6 39

 

 Kraje

 PL157
 UA14
 BY8
 SI1

 

 Miejscowości

Kraków41
Rzeszów 28
Lublin14
Nowy Sącz8
Warszawa 7
Stalowa Wola6
Kielce5
Krakow5
Minsk4
Lviv4