BoulderRes edycja 12

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

BoulderRes edycja 12

Centrum Wspinaczkowe BALTORO, Rzeszów

18.11.2017, 8:00-23:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Nowakowski Florian
m
II grupa (10.30-12.10) KrakówRKW/CW Baltoro opłacono
Ostasz Tomasz
m
I grupa (8.30-10.10) RzeszówRKW I PKE opłać
Ziemiański Maciek
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszow RKW opłacono
Gałuszka  Bogusław
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów 2grab opłacono
Kondrachuk Max
m
II grupa (10.30-12.10) KyivЦЕХ opłać
Tishkov Vitaliy
m
II grupa (10.30-12.10) RivneDogory Drygom opłać
Mandelt Agnieszka
k
III grupa (12.30-14.10) Kraków Avatar opłacono
Wójcik Piotr
m
III grupa (12.30-14.10) Trąbki Avatar opłacono
Kownacka Marta
k
III grupa (12.30-14.10) Kraków Avatar opłacono
Filipiak  Łukasz
m
I grupa (8.30-10.10) Kraków opłacono
Łuksik Bartosz
m
II grupa (10.30-12.10) Łańcut RKW opłacono
Kalandyk Paulina
k
III grupa (12.30-14.10) Rzeszów RKW opłać
Akowacz Konrad
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakówKS Korona opłać
Łojowski Piotrek
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków Avatar opłacono
Balicka Anna
k
III grupa (12.30-14.10) RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski opłać
Mazur Karol
m
I grupa (8.30-10.10) rzeszów opłać
Adamowicz Paweł
m
II grupa (10.30-12.10) Warszawa opłać
Kulpa Hubert
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłacono
Stępień Krzysiek
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Bardel  Zbyszek
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Tabor Piotr
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków Avatar opłacono
Orłowski Maciej
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakówKS Korona opłacono
Fabijańska  Agnieszka
k
III grupa (12.30-14.10) Warszawa UKA opłać
Solonyi Ihor
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłacono
Irzeńska Barbara
k
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Pipała Paweł
m
II grupa (10.30-12.10) Jasionka RKW opłacono
Gomółka Kamil
m
IV grupa (14.30-16.10) Lublin opłacono
Nowak Adam
m
III grupa (12.30-14.10) Rzeszów RKW opłacono
Kudłacz Grzegorz
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Stręk Adam
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłacono
Głąbiński Oskar
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Vacca Andrea MAD
m
III grupa (12.30-14.10) CagliariV10voulderzone opłać
Jagusztyn Artur
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Skrzypiec Karolina
k
III grupa (12.30-14.10) LublinKW Kotłownia opłać
Szumańska Monika
k
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Sadrakula Jakub
m
III grupa (12.30-14.10) RzeszówlRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Motyka Tomasz
m
II grupa (10.30-12.10) RzeszówAxelSport opłacono
Twardowski Edward
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłać
Gryka Jakub
m
III grupa (12.30-14.10) Lublin opłać
Grzechnik Agnieszka
k
III grupa (12.30-14.10) Lublin opłacono
Szkoła  Karolina
k
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów opłacono
Stec Bartosz
m
II grupa (10.30-12.10) Stalowa Wola opłacono
Karpiński Rafał
m
III grupa (12.30-14.10)PADlina opłacono
Winczura Dominik
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Vandych Andrii
m
I grupa (8.30-10.10) LvivFlowers of Pogulianka opłać
Mochurad Oleh
m
I grupa (8.30-10.10) LvivMС "Extrem" opłać
SERDIUKOVA LARYSA
k
I grupa (8.30-10.10) LvivFlowers of Pogulianka opłać
Tyza Kamil
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa WolaPADLina opłać
Baranowski Marcin
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa WolaPADlina opłać
Hałasa Rafał
m
III grupa (12.30-14.10) LublinSkarpa Lublin opłacono
Kushnir Volodymyr
m
I grupa (8.30-10.10) LvivExtrem opłać
Vasylenko Natalka
k
I grupa (8.30-10.10) LvivLeoholds opłać
Cisło  Dominik
m
II grupa (10.30-12.10) Jasionka opłacono
Kaperek Andrzej
m
I grupa (8.30-10.10) Borzęta opłać
Osiniak Aleksandra
k
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów RKW opłacono
Spust Katarzyna
k
III grupa (12.30-14.10) LublinSkarpa Lublin opłać
Sołtys Piotr
m
II grupa (10.30-12.10) BoguchwałaKW Chwałabogu opłacono
Szewc Przemysław
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów opłacono
Behler Artur
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa Wola opłacono
Brylova Daria
k
III grupa (12.30-14.10) Kraków Ks korona opłać
Nosal Tomasz
m
II grupa (10.30-12.10) RzeszówJKS Jarowa opłacono
Olejnik Paweł
m
III grupa (12.30-14.10) StarościnTrawers opłacono
Olejnik Paweł
m
III grupa (12.30-14.10) StarościnTrawers opłać
Duszczenko Piotr
m
IV grupa (14.30-16.10) Rzeszów/LublinKW Kotłownia opłać
Weber Olga
k
III grupa (12.30-14.10) KrakówKS Korona opłać
Boczkowska Karolina
k
IV grupa (14.30-16.10) ZakopaneCW TOP/KW Warszawa opłać
Stec Kuba
m
II grupa (10.30-12.10) Poręby Kupieńskie RKW opłacono
No Norbert
m
III grupa (12.30-14.10) PodłężebouRdeling.pl opłać
Ciaś Jacek
m
IV grupa (14.30-16.10) Nowy Targ opłać
Jakubowski Daniel
m
I grupa (8.30-10.10) ZabajkaCentrum Animacji Społecznej opłacono
Celek Michał
m
III grupa (12.30-14.10) RzeszówPrz opłacono
Gadomski Paweł
m
III grupa (12.30-14.10) RzeszówZawisza Bydgoszcz opłacono
Guz Dominika
k
IV grupa (14.30-16.10) Lublin opłacono
Baran Paweł
m
I grupa (8.30-10.10) Głogów Małopolski opłacono
Zięba Anna
k
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów opłacono
Magoń Łukasz
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów- opłacono
Kornecki Mateusz
m
II grupa (10.30-12.10) KrakówSPARTA BETLEJEM opłacono
Løvaas Daniel
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakowKS Korona opłać
Burda Ewa
k
II grupa (10.30-12.10) KrakówKlama opłacono
Mucha Marcin
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków Avatar opłać
Burda Jarosław
m
II grupa (10.30-12.10) KrakówKlama 🐗 opłacono
Armata  Piotr
m
I grupa (8.30-10.10) Stalowa WolaRKW Rzeszów opłacono
Palkij Łukasz
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów Spinacze Siłacze opłacono
Kordoń Michał
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów RKW opłacono
Pilecka Katarzyna
k
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów RKW opłacono
Shalenyi Anton
m
I grupa (8.30-10.10) LvivKvity Pogulyanky opłać
Wierzbanowski Jakub
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków Avatar opłacono
Jastrzębski Karol
m
II grupa (10.30-12.10) opłacono
Jastrzębski Jacek
m
II grupa (10.30-12.10) opłacono
Bednarski Piotr
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków Avatar opłać
Kupś Kajetan
m
IV grupa (14.30-16.10) KrajówKs Korona Kraków opłać
Kubiv Volodymyr
m
I grupa (8.30-10.10) Lvivkvity pogulyanky opłać
Pomorski Szymon
m
IV grupa (14.30-16.10) LublinKW Kotłownia opłacono
Żyśko Agata
k
IV grupa (14.30-16.10) LublinKW Kotłownia opłacono
Mrozik Michał
m
IV grupa (14.30-16.10) LublinM&M Team opłacono
Kwolek Klaudia
k
II grupa (10.30-12.10) Boguchwała opłacono
Wilk Anna
k
II grupa (10.30-12.10) Rzeszow opłacono
Słowiński Maciek
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakówCW TOP opłać
Dobrowolski Wojciech
m
IV grupa (14.30-16.10) Nowy Sącz opłacono
Batsenko Roman
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakówKS Korona / Witchholds, Scarpa, Headcrash opłacono
Strojny Karolina
k
II grupa (10.30-12.10) Kraków opłacono
Zieliński Jakub
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków opłacono
Dróżdż Krzysztof
m
II grupa (10.30-12.10) KrakówE-Pamir/Avatar opłacono
Krupa Paweł
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów opłać
Tomera Sylwia
k
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłacono
Sajdak Joanna
k
II grupa (10.30-12.10) Kraków Avatar opłacono
Żak Przemysław
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków Avatar Krakow opłacono
Tomala Marcin
m
I grupa (8.30-10.10) RzeszówPodkarpacka Szkoła Krav Maga opłać
Tomala Artur
m
I grupa (8.30-10.10) Boguchwała opłacono
Michno Konrad
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłacono
Lorys Zofia
k
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłać
Szpak MATEUSZ
m
IV grupa (14.30-16.10) Skołyszyn opłacono
Stachurski Łukasz
m
IV grupa (14.30-16.10) Leżajskrkw Rzeszów opłacono
Jopek Mateusz
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów RKW opłacono
Pietrucha Michał
m
IV grupa (14.30-16.10) Nosówka opłać
Pokhylevych Orest
m
I grupa (8.30-10.10) LvivExtrem opłać
Mikłasz Maksymilian
m
IV grupa (14.30-16.10) Rzeszów opłacono
Pilch Łukasz
m
IV grupa (14.30-16.10) Rzeszów opłacono
Kalita Maciek
m
I grupa (8.30-10.10) Krakówks korona opłać
Juszczyk Tomasz
m
IV grupa (14.30-16.10) RKW opłacono
Rybski Tomek
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakówKS Korona opłacono
Zdeb Agnieszka
k
IV grupa (14.30-16.10) Lublin opłacono
Shmid Yustyna
k
I grupa (8.30-10.10) LvivExtrem opłacono
Tulchinsky Constantine
m
I grupa (8.30-10.10) Lviv"Pleasant Tits" opłać
Kornacka Ilona
k
IV grupa (14.30-16.10) Lublin opłacono
Szymkowski Marcin
m
I grupa (8.30-10.10) KrakówKW Kraków opłać
Pietrucha Michał
m
I grupa (8.30-10.10) Nosówka opłacono
Rymut Szymon
m
I grupa (8.30-10.10) Góra Ropczycka opłacono
Ciepielewski Marcin
m
IV grupa (14.30-16.10) LublinKW Kotłownia opłać
Dudek Marcin
m
IV grupa (14.30-16.10) Rzeszow opłać
Osiniak Michał
m
IV grupa (14.30-16.10)Enduro Nosówka opłacono
Mikulski Witek
m
IV grupa (14.30-16.10) Tułkowice opłać
Ziemiańska Alina
k
IV grupa (14.30-16.10) KrakówKS Korona opłać
Radziechowski Piotr
m
IV grupa (14.30-16.10) Nowy SączBoulder-Zone opłać
Cygnarowicz Tomasz
m
IV grupa (14.30-16.10) Nowy SączKWNowy Sącz opłać
Bednár Štefan
m
IV grupa (14.30-16.10) KežmarokŠK James Kežmarok opłać
Papshev Dmitriy
m
IV grupa (14.30-16.10) Ivano-Frankivsk opłać
Stojecki  Krzysztof
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów opłacono
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

I grupa (8.30-10.10)7 28
II grupa (10.30-12.10)6 29
III grupa (12.30-14.10)11 22
IV grupa (14.30-16.10)8 27

 

 Kraje

 PL120
 UA13
 GB1
 AL1
 IT1
 NO1
 SK1

 

 Miejscowości

Kraków35
Rzeszów31
Lublin13
Lviv10
Stalowa Wola5
Rzeszow3
Boguchwała3
Nowy Sącz3
Warszawa2