BoulderRes edycja 14

BoulderRes edycja 14

Centrum Wspinaczkowe BALTORO, Rzeszów

30.11.2019, 8:00-23:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Tomala  Artur
m
I grupa (8.30-10.10) Boguchwała Dusia Team opłacono
Teper Paulina
k
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłacono
Gierlak Joanna
k
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłacono
Łuksik Bartosz
m
II grupa (10.30-12.10) Łańcut RKW opłacono
Lavrushkina Eugenia
k
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłać
Mac Magdalena
k
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłać
Balon Nikodem
m
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłać
Wlazło Monika
k
IV grupa (14.30-16.10) KrakówWspinOnWspin opłać
Kasprzyk Maciek
m
I grupa (8.30-10.10) Kraków- opłacono
Skalski Paweł
m
IV grupa (14.30-16.10) Kraków2fat2climb opłać
Kubska Justyna
k
IV grupa (14.30-16.10) KrakówWspinOnWspin opłacono
Pawelec Mariusz
m
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłać
Stachurski Łukasz
m
IV grupa (14.30-16.10) Leżajsk opłacono
Mrozik Michał
m
II grupa (10.30-12.10) LublinM&M Team opłacono
Kovalchuk Oksana
k
II grupa (10.30-12.10) LvivExtreme opłać
Kovalchuk Yuriy Kovalchuk
m
II grupa (10.30-12.10) LvivExtreme opłać
Serdiukova Larysa
k
I grupa (8.30-10.10) LvivExtrem opłacono
Dudek Marcin
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłać
Dudek Marcin
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów opłać
Podolec Szczepan
m
IV grupa (14.30-16.10) Rzeszow Vbloc . Flywall. Rkw opłacono
Sołtys Piotr
m
II grupa (10.30-12.10) BoguchwałaKW Chwałabogu opłacono
Buda Wojciech
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Armata Piotr
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa Wola RKW opłacono
Poniewozik Milena
k
IV grupa (14.30-16.10) LublinKS Korona opłacono
Stachura Szymon
m
IV grupa (14.30-16.10) LublinBafard/ Skarpa Lublin opłać
Ostasz Tomasz
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Mach Adam
m
III grupa (12.30-14.10) BytomBLOKatowice opłać
Szymkowski Marcin
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Tulchinsky Costiantyn
m
I grupa (8.30-10.10) LvivKwity Pogylianky opłacono
Zaucha  Łukasz
m
III grupa (12.30-14.10) Bochnia opłać
Brylova Daria
k
III grupa (12.30-14.10) Krakow Ks Korona opłać
Jagusztyn  Artur
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłać
Szalacha Krzysztof
m
III grupa (12.30-14.10) RzeszówFORMA opłacono
Szkoła  Karolina
k
III grupa (12.30-14.10) RzeszówFORMA opłacono
Stepien Krzysiek
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszow RKW opłacono
Mucha Kamil
m
IV grupa (14.30-16.10) Nowy SączBoulder Zone opłacono
Rogowski Łukasz
m
IV grupa (14.30-16.10) Nowy SączBoulderZone opłać
Nowak Adam
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów RKW opłacono
Balicka Anna
k
III grupa (12.30-14.10) Rzeszów RKW opłać
Stępniak Piotrek
m
IV grupa (14.30-16.10) Warszawa@volt_boulderownia / uka warszawa opłać
Rudowska  Alka
k
IV grupa (14.30-16.10) Warszawa VOLT Boulderownia opłać
Behler Artur
m
IV grupa (14.30-16.10) Stalowa Wola opłać
Mikulski Witek
m
II grupa (10.30-12.10) Tułkowice opłać
Mączka Jakub
m
III grupa (12.30-14.10) NosówkaRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Mączka Mateusz
m
III grupa (12.30-14.10) NosówkaRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Grabski Maciej
m
IV grupa (14.30-16.10) KrakówKS Korona opłacono
Jagusztyn Alina
k
II grupa (10.30-12.10) RzeszówRKW z Edim 😁 opłacono
Oleksiuk Joanna
k
III grupa (12.30-14.10) WarszawaCrux, Iura opłać
Hadam Łukasz
m
II grupa (10.30-12.10) Nozdrzec opłacono
Dydek Artur
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłacono
Rybski Tomek
m
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłacono
Przybył Paweł
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłacono
Kulpa Hubert
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Grzesiak Kinga
k
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłacono
Łojowski  Piotr
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Czarnota Jakub
m
III grupa (12.30-14.10) Sosnowiec Poziom 450 opłać
Gomółka Kamil
m
III grupa (12.30-14.10) LublinKW Kotłownia opłać
Samolej Krzysztof
m
IV grupa (14.30-16.10) Katowice opłać
Tyza Kamil
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa Wola opłacono
Baranowski Marcin
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa Wola opłać
Stec Jakub
m
II grupa (10.30-12.10) Głogów Małopolski opłacono
Burak Kamil
m
III grupa (12.30-14.10) Tajęcina opłacono
Skuza Mateusz
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów opłacono
Gałuszka  Bogusław
m
III grupa (12.30-14.10) Rzeszów KW Błażowa Dolna opłacono
Sadrakuła Jakub
m
III grupa (12.30-14.10) Rzeszów RKW opłacono
Kordoń Michał
m
II grupa (10.30-12.10) Rzeszów RKW opłacono
Cepielik Krzysztof
m
IV grupa (14.30-16.10) Limanowa opłacono
Lubojemski Damian Lobo
m
II grupa (10.30-12.10) Dobrzechów opłać
dziółko marcin
m
III grupa (12.30-14.10) Stalowa Wola opłacono
Głąbiński Oskar
m
III grupa (12.30-14.10) Kraków opłać
Vacca Andrea
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków opłacono
Szumanska Monika
k
II grupa (10.30-12.10) Kraków opłacono
Frankiewicz  Justyna
k
II grupa (10.30-12.10) Kraków KW Sakwa opłacono
Kokowski Jakub
m
II grupa (10.30-12.10) Kraków KW Sakwa opłacono
Twardowski Edward
m
I grupa (8.30-10.10) RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski opłać
Vozniak Vitalii
m
I grupa (8.30-10.10) Lviv- opłacono
Ishchuk Mariia
k
I grupa (8.30-10.10) Lviv- opłacono
Fercak Viliam
m
IV grupa (14.30-16.10) Kosice HK Metropol opłać
Kruczek Ewelina
k
III grupa (12.30-14.10) Rzeszów KW Błażowa Dolna opłacono
Vandych Andrii
m
I grupa (8.30-10.10) LvivMC Extrem opłacono
Bedrejczuk Leszek
m
I grupa (8.30-10.10) Rzeszów RKW opłacono
Wrona Przemysław
m
III grupa (12.30-14.10) BrzozówAZS UR opłacono
Pipała Paweł
m
II grupa (10.30-12.10) Dębica RKW opłacono
Ruszała Artur
m
IV grupa (14.30-16.10) Strzyżów opłacono
Kopec Pawel
m
I grupa (8.30-10.10) Brzozow Rkw opłacono
Biernacka Weronika
k
IV grupa (14.30-16.10) Kraków opłacono
zgłoś się

 

 

 Grupy

I grupa (8.30-10.10)2 10
II grupa (10.30-12.10)6 20
III grupa (12.30-14.10)5 19
IV grupa (14.30-16.10)8 16

 

 Kraje

 PL77
 UA7
 IT1
 SK1

 

 Miejscowości

Rzeszów21
Kraków20
Lviv7
Stalowa Wola 5
Lublin4
Warszawa3
Boguchwała 2
Rzeszow 2
Nowy Sącz2
Nosówka2