Ultra Sudety Gravel Race 2021

Ultra Sudety Gravel Race 2021

Polanica-Zdrój

17.06.2021, 6:00 - 20.06.2021, 23:55

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć MiejscowośćPłatność
Skweres Piotr
m
Gdynia opłacono
Szpera Michał
m
Ostrów Wielkopolski opłacono
Korczyk Jakub
m
Komorowo opłacono
Wieczorek Jarosław
m
Wrocław opłacono
Golczak Sebastian
m
Puszczykowo opłacono
Lendzion Piotr
m
Dobra opłacono
Okienczuk Radek
m
Szczecin opłacono
Lech Wojciech
m
Jelenia Góra opłacono
Szawdzin Krzysztof
m
Wrocław opłacono
Matysik Konrad
m
Wrocław opłacono
Dovnar Eugeniusz
m
Warszawa opłacono
Góral Paweł
m
Zakrzów opłacono
Rossa Łukasz
m
Wrocław opłacono
milewicz michal
m
warszawa opłacono
Piaskowski Michał
m
Gorzów Wlkp. opłacono
Sodowski Tomasz
m
Bielsko-Biała opłacono
Jaśniewicz Wojciech
m
Swarzędz opłacono
Kulak Maciej
m
Katowice opłacono
Wdowik Szymon
m
Ruda śląska opłacono
Szkop Maciej
m
Radwanice opłacono
Mirowski Michał
m
Bogusławice opłacono
Laskowski Krzysztof
m
Ostrów Wielkopolski opłacono
REMBISZ KRZYSZTOF
m
RZESZÓW opłacono
Pietras Robert
m
Mysłowice opłacono
Cichocki Maciek
m
Starogard Gdański opłacono
Andruchów Krzysztof
m
Siechnice opłacono
Witkowski Marcin
m
Warszawa opłacono
Garbien Maciej
m
Warszawa opłacono
Kaleta Marcin
m
Łódź opłacono
Podsadny Marcin
m
Wrocław opłacono
Leśniak Grzegorz
m
Ostrów Wielkopolski opłacono
Snuszka Łukasz
m
Kalisz opłacono
Majewski  Piotr
m
Jasło opłacono
Krecbach Ondřej
m
Dobřichovice opłacono
Malcherek Adrian
m
Szczecin opłacono
Przezak Jakub
m
Godynice opłacono
Pantkowski Marek
m
Poznań opłacono
slok hubert
m
warszawa opłacono
Kohoutek Petr
m
Adršpach opłacono
Sawiński Michał
m
Poznań opłacono
Stanoch Jakub
m
Poznań opłacono
Řehna Tomáš
m
Liberec opłacono
Gruszczyński Artur
m
Katowice opłacono
Prasoł Damian
m
Tychy opłacono
Stachura  Magdalena
k
Chorzów opłacono
kwiatkowski tomasz
m
warszawa opłacono
Smoczyk Bartosz
m
Świecie opłacono
Senderek Łukasz
m
Warszawa opłacono
Sienkiewicz Krzysztof
m
Warszawa opłacono
Liszka Grzegorz
m
Tychy opłacono
Kempiński Paweł
m
Bielsko-Biała opłacono
Łagodziński Paweł
m
Warszawa opłacono
Sieniuć Jakub
m
Piaseczno opłacono
Brudło Paweł
m
Warszawa opłacono
Wasil Rafal
m
SZCZECIN opłacono
Sawicki Piotr
m
Warszawa opłacono
Sudoł Piotr
m
Szczecin opłacono
Kopel Krzysiek
m
Kraków opłacono
Czapla Bartłomiej
m
Wrocław opłacono
Tybulczuk Jakub
m
Łódź opłacono
Słowiński Damian
m
Poznań opłacono
Krecbach  Jakub
m
Adršpach opłacono
Rudnicki Mariusz
m
Wołów opłacono
Stefański Tomasz
m
Warszawa opłacono
Topolewski Przemysław
m
Poznań opłacono
Szyber Przemysław
m
Wrocław opłacono
Wideł Paweł
m
Kraków opłacono
Sójka Tomasz
m
Lubin opłacono
Wallner Pius
m
Garmisch opłacono
Jankowski Dawid
m
Mirosławki opłacono
Zoga Paweł
m
Puszczykowo opłacono
Królikowski Roman
m
Modlniczka opłacono
Marchocki  Szymon
m
Poznań opłacono
Walentowski Radosław
m
Skierniewice opłacono
Barnak Marcin
m
Zabierzów opłacono
vejražka štěpán
m
Albrechtice v Jizerských horách opłacono
Zatorski Tomek
m
Warszawa opłacono
Banucha Dariusz
m
Warszawa opłacono
Gołębiewski Radosław
m
Toruń opłacono
Dunowska Ilona
k
Gorzów Wielkopolski opłacono
Dunowski Przemysław
m
Gorzów Wielkopolski opłacono
Sobanek Bartosz
m
Warszawa opłacono
Dobosz Patryk
m
Tarnów Opolski opłacono
Hetnar  Krzysztof
m
Wrocław opłacono
Rembisz Konrad
m
Wieliczka opłacono
Gadomski Rafał
m
Warszawa opłacono
Szczecki Krzysztof
m
Kraków opłacono
Jaś Piotr
m
Gdańsk opłacono
Felińczak Michał
m
Poznań opłacono
Góźdź Michał
m
Katowice opłacono
Samborowski Adam
m
Gliwice opłacono
Tomeczek Tomasz
m
Ruda Śląska opłacono
Kowalski Krzysztof
m
Wołów opłacono
Majewski Marek
m
Warszawa opłacono
Grudziński Marcin
m
Kraków opłacono
Kochanowski Daniel
m
Gdańsk opłacono
Ziółkowski Bartosz
m
Łochowo opłacono
Gołecki Jakub
m
Bydgoszcz opłacono
Szczepański Łukasz
m
Warszawa opłacono
Juranek Dorota
k
Katowice opłacono
Jacak Andrzej
m
Łódź opłacono
Wlekliński Michał
m
Rawicz opłacono
Skrok-Wolski Jan
m
Żory opłacono
Kowalski Bartłomiej
m
Chorzów opłacono
Pacana Paweł
m
Wrocław opłacono
Banaszkiewicz Piotr
m
Kraków opłacono
Podos  Monika
k
Tarnów opłacono
Cerbinski michal
m
Mikstat opłacono
Gierlicki Kacper
m
WROCŁAW opłacono
Wojnarowski Andrzej
m
Wrocław opłacono
Leśniak Piotr
m
Wrocław opłacono
Zajączkowski Antoniusz
m
Stalowa Wola opłacono
Gutierrez Beinat
m
Wroclaw opłacono
Grobelny Radosław
m
Świebodzice opłacono
Brodziński Wiktor
m
Kraków opłacono
Podos Mateusz
m
Tarnów opłacono
Powązka Przemysław
m
Warszawa opłacono
Aplas Adam
m
Zamienie opłacono
Stephan Andreas
m
Dresden opłacono
Czerwiński Maciej
m
Skórzewo opłacono
Holf Leszek
m
Warszawa opłacono
Rymar Mateusz
m
Ustroń opłacono
Roszkowiak Radosław
m
Poznań opłacono
Rupniak Tomasz
m
Gorzów Wielkopolski opłacono
Bazyly Wojciech
m
Poznan opłacono
Wąsik Marek
m
Poznań opłacono
Zadworny Tomasz
m
Łódź opłacono
Radziszewski Marcin
m
Tychy opłacono
grudowska agnieszka
k
warszawa opłacono
Dzioba Mariusz
m
Lipsko opłacono
Wilisowski Przemysław
m
Ustroń opłacono
Tyniec-Tyrała Helena
k
Polanica-Zdrój opłacono
Tyrała Gaweł
m
Polanica-Zdrój opłacono
Tyniec Jacek
m
Polanica-Zdrój opłacono
Chustecki Wojciech
m
Warszawa opłacono
Kot Maciek
m
Kraków opłacono
Sobczak Mariusz
m
Wrocław opłacono
Garus Marek
m
Warszawa opłacono
Rak Mariusz
m
Oława opłacono
Cywińska Ewelina
k
Rumia opłacono
Walentek Łukasz
m
Tarnowskie Góry opłacono
Stanek Robert
m
Szczecin opłacono
Hołdakowski Wojciech
m
Warszawa opłacono
Goerick Marek
m
Elbląg opłacono
Jemioło Grzegorz
m
Brzoskwinia opłacono
Kwiatkowski Paweł
m
Warszawa opłacono
RYBAK ROBERT
m
Warszawa opłacono
Szwaracka Małgorzata
k
Gdańsk opłać
Jędrzejewski Tomasz
m
Opole opłać
Skibicka  Dorota
k
Warszawa opłać
Zakolski Tomasz
m
Gdynia opłać
Świerc Karol
m
Mikołów opłać
Cywiński Krzysztof
m
Rumia opłacono
rejestracja zamknięta

 

 

 Kraje

 PL145
 CZ5
 DE2
 ES1

 

 Miejscowości

Warszawa27
Wrocław12
Poznań9
Kraków7
Szczecin5
Łódź4
Katowice4
Ostrów Wielkopolski3
Tychy3
Gorzów Wielkopolski3