Robinsonada III edycja

Robinsonada III edycja

Ultramaraton Rowerowy

Zawody gravelowe

Toruń

20.08.2022, 6:00 - 24.08.2022, 9:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Horodyski Daniel
m
Trasa zielona Toruń
Antoniak Paweł
m
Trasa zielona Szczecinek
Jardine Jonathan
m
Trasa zielona Szczecinek
Żelazny Konrad
m
Trasa zielona OsielskoWstał Sprzed Kompa
Dąbkowski Łukasz
m
Trasa zielona Szczecinek
Wesołowski Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Kompa Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Gałków MałyDell Team
Stolarski  Leszek
m
Trasa zielona Świecie BART BIKE TEAM SULNOWO
Jarzynka Michał
m
Trasa zielona PłockUltra Pazur Team
Knasiak Piotr
m
Trasa zielona Inowrocław
Gac Bartłomiej
m
Trasa zielona Kłoczew
Grygajtis Rafał
m
Trasa pomarańczowa Chojnów
Kowalski Marcin
m
Trasa pomarańczowa Strzelno
Kurpiński Grzegorz
m
Trasa pomarańczowa Lubin
NOWACZYK  Adam
m
Trasa pomarańczowa Karlino Sundaybikers Karlino Team
Pabin  Jarosław
m
Trasa pomarańczowa Łochowo
Rupiński Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Rypin
Grzecznowski  Hubert
m
Trasa zielona Lubicz Górny
Rachowski Robert
m
Trasa pomarańczowa Strzelno Szosa Kujawy Bike Pasja
Nowacki Marcin
m
Trasa zielona InowrocławChłopaki z paki
Filipiuk TOmasz
m
Trasa pomarańczowa GnojnoSISU-OWB rowertour.com
Przybysławska Beata
k
Trasa pomarańczowa Gniezno
Strzok Michał
m
Trasa zielona Toruń
Piątkowski  Maksymilian
m
Trasa zielona Toruń SobiBike
Strzyżewski Błażej
m
Trasa pomarańczowa Ostromecko MB Team
Górny Marcin
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczMB Team
Krawczyk Przemysław
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Florczuk  Marek
m
Trasa pomarańczowa Suchy Dwor
SZKUDLAREK Piotr
m
Trasa zielona InowrocławBIKE PASJA RACING TEAM
Baniewicz Przemysław
m
Trasa zielona Toruń
Zieliński Paweł
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Pełka  Dawid
m
Trasa pomarańczowa StrzegocinBorek Strzegocin
Włodarczyk Kamil
m
Trasa pomarańczowa Oporów
Kolczyński  Grzegorz
m
Trasa zielona Inowrocław
Sobieraj Przemysław
m
Trasa zielona GłogowoSklep i Serwis SOBIBIKE
Górka  Sebastian
m
Trasa zielona Toruń
Rutynowski Szymon
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Wąsik Robert
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Gołecki  Jakub
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Szczepaniak  Sławomir
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczParasoling
Bublik Aleksandra
k
Trasa pomarańczowa BydgoszczNkub
Mańkowski Maciej
m
Trasa pomarańczowa Białuń
Giętkowski Tomasz
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczGeofabryka
Tomczyk Karol
m
Trasa pomarańczowa Toruń Geofabryka
Pascha Piotr
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Piński  Eligiusz
m
Trasa pomarańczowa Gniewkowo
Ferliński Michał
m
Trasa zielona Toruń
Kuśmirek Łukasz
m
Trasa pomarańczowa ToruńGeofabryka
Dobrowolski  Mateusz
m
Trasa pomarańczowa Brodnica
Wierzchowski Jędrzej
m
Trasa zielona Inowrocław Bike Pasja Racing Team
Stasiński Rafał
m
Trasa pomarańczowa ŻyrardówOrki z Majorki
Stefański Radosław
m
Trasa zielona Golub-Dobrzyń
Mróz Bartosz
m
Trasa zielona Gdańsk
Piński  Eligiusz
m
Trasa zielona Gniewkowo
Fijałkowski Dominik
m
Trasa pomarańczowa InowrocławInowrocław
Fijałkowska Dominika
k
Trasa pomarańczowa InowrocławInowrocław
TYKARSKI PRZEMYSŁAW
m
Trasa pomarańczowa TORUŃ
Radtke Paweł
m
Trasa pomarańczowa Wtelno Sisu OWB rowertour.com
Walkowiak Paweł
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Welzandt Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Kwiatkowski Wojciech
m
Trasa zielona Inowrocław
FIELEK DARIUSZ
m
Trasa pomarańczowa INOWROCŁAWBike Pasja Racing Team
Merkiewicz Olgierd
m
Trasa zielona Przasnysz
Górniak Grzegorz
m
Trasa pomarańczowa ToruńGeofabryka
Kryściak Karolina
k
Trasa pomarańczowa 63-233 Zalesie
Nadolny Artur
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Żołna Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa ToruńPSP
Piotrowski  Karol
m
Trasa zielona Torun Brak
Wachowiak Tomasz
m
Trasa zielona ToruńKreisel Team
Wojtalik Leszek
m
Trasa zielona BydgoszczCSU Racing Team
Traczyk Michał
m
Trasa pomarańczowa Włocławek
Górska Małgorzata
k
Trasa pomarańczowa GdańskMaGor
Górski Wojciech
m
Trasa pomarańczowa GdańskMaGor
Klimecki Jan
m
Trasa pomarańczowa WarszawZniczopijcy
Jasiak Sebastian
m
Trasa zielona TORUŃ
Dorau Adam
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Dorau Adam
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Skiba Łukasz
m
Trasa zielona Suchy Dwór
Bogusiewicz Antoni
m
Trasa pomarańczowa Poznań
Bartosik Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Jeliński Jacek
m
Trasa zielona Przasnysz
Goliaszewski Dariusz
m
Trasa zielona Przasnysz
Rybarczyk Wojciech
m
Trasa pomarańczowa Osielsko
Stuczyński Paweł
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Kempiński Arkadiusz
m
Trasa zielona Krobia
Szczecki Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Kraków
Jończyk Grzegorz
m
Trasa zielona BydgoszczAMSPORTS MUSZTARD TEAM
Józefowicz Marek
m
Trasa zielona Lipno
Rybiński Piotr
m
Trasa zielona Golub-DobrzyńGTR Golub-Dobrzyń
Borowski Jarek
m
Trasa pomarańczowa Kowalewo PomorskieGTR Golub-Dobrzyń
Świdurski Paweł
m
Trasa pomarańczowa Wilkowyja
Wyczyńska Magdalena
k
Trasa zielona Toruń
Świątkowski  Mariusz
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Domżalska Magdalena
k
Trasa zielona Toruń
Maraszek Michał
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Maraszek Anna
k
Trasa zielona Bydgoszcz
Szynkiewicz Emil
m
Trasa zielona Steklinek
Taterka  Dawid
m
Trasa zielona Janowiec Wielkopolski
Drozdowski Piotr
m
Trasa pomarańczowa Kamień Pomorski
Wrona Patryk
m
Trasa zielona Włocławek Velobird
Wrona Rafał
m
Trasa zielona Katowice
Sekuła Dawid
m
Trasa pomarańczowa ToruńGeofabryka
Snopek Łukasz
m
Trasa zielona OsielskoUKS Dęby Osielsko
Schwerkolt Marcin
m
Trasa zielona OsielskoUKS Dęby Osielsko
Łudziński Jakub
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Napierała Dawid
m
Trasa zielona Chlądowo
Gabryszewski Robert
m
Trasa zielona LipnoLipa MTB
Chmielewski Jakub
m
Trasa zielona BydgoszczGenesis Bluebird
Grabowski Serafin
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczNKUB
Kotfis Anna
k
Trasa pomarańczowa Kraków
Stępniak Daniel
m
Trasa zielona Inowrocław
Grzywacz Radosław
m
Trasa zielona MilanówekNiezapominajka Team
Bała Artur
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczNkub
Gac Bartłomiej
m
Trasa zielona Dęblin
Brągiel Jakub
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczVege Riders
Osiński  Wojciech
m
Trasa zielona Toruń
Rygielski Karol
m
Trasa zielona Toruń
Belter Michał
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów Kujawski
Wojciechowski Mateusz
m
Trasa zielona Toruń
Lubiszewski Robert
m
Trasa zielona Toruń
Wojciechowski  Wojciech
m
Trasa zielona Toruń
MARACH KAMIL
m
Trasa zielona TORUŃKAMELLO ZAP....... SAM :)
szejna piotr
m
Trasa zielona konin
Zygaj Bartosz
m
Trasa zielona Janowiec Wielkopolski
Cyrankowski  Artur
m
Trasa pomarańczowa TurznoPromil Turzno
Puszcz Przemysław
m
Trasa zielona Toruń
Marciniak Szymon
m
Trasa zielona Toruń
Pokorski Jakub
m
Trasa zielona BydgoszczWarchlaczki
Witkowski Robert
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów KujawskiAUTOWIT
Ćwikliński Piotr
m
Trasa pomarańczowa Wągrowiec
Piechnicki Robert
m
Trasa zielona Kostrzyn WlkpBuszkówiec
Ratajczak Rafał
m
Trasa pomarańczowa Opole
Smykowski Adrian
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Karliński Wojciech
m
Trasa zielona SzczecinUKS Wieprze
Blangiewicz Edyta
k
Trasa zielona Toruń
Majchrzak Krzysztof
m
Trasa zielona KruszwicaUKS Wieprze
Budzyńska Sylwia
k
Trasa zielona ToruńGiant Toruń
Durałek Paweł
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Sakowski Damian
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Rudy Michał
m
Trasa pomarańczowa Wysoka
Szewczyk Mateusz
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Wudniak Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Inowrocław
Dittrich Krystian
m
Trasa zielona Olsztyn
Kloska  Adam
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Szczepaniak Jarosław
m
Trasa zielona BydgoszczKTR Masa Turystyczna
Witkowski Dariusz
m
Trasa zielona BydgoszczKTR MASA TURYSTYCZNA
Pełka Dawid
m
Trasa pomarańczowa Strzegocin-Borek Strzegocin
Masztalerz Michał
m
Trasa pomarańczowa 63-233 Zalesie
Wrona Patryk
m
Trasa zielona WłocławekVelobird
Klatecki Adam
m
Trasa pomarańczowa PruszczJ 3,16
Lipiński Adam
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Andrzejczak Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa 63-233 Zalesie
Niedziałkowski Patryk
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Lis Wojciech
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Pyrzyński Wojciech
m
Trasa zielona Toruń
Lipiński Adam
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Łęgowski Michał
m
Trasa pomarańczowa Iława
Tomczyk  Tomasz
m
Trasa zielona Toruń
Nowak Michał
m
Trasa zielona Konin
Czetyrko Grzegorz
m
Trasa pomarańczowa Olsztyn
Perliński Adam
m
Trasa zielona Konin
Guziewicz Martyna
k
Trasa pomarańczowa Kwidzyn
Piasek Piotr
m
Trasa zielona Brwinów
Zakrzewski Dawid
m
Trasa zielona Warszawa
Oskwarek Jarek
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Piotrowski  Karol
m
Trasa zielona Torun
Ossowski Tomasz
m
Trasa zielona Głogowo
Pokorniecki Tomasz
m
Trasa zielona ToruńLubię Klopsy Team
Kulpiński Sławomir
m
Trasa zielona Inowrocław
Jeziorek  Dawid
m
Trasa pomarańczowa CzernikowoZabiegani Czernikowo
Młynarkiewicz Michał
m
Trasa zielona WrocławFiM Team
Praxmajer Marcin
m
Trasa zielona PłockPłocki Klub Kolarski
Dominiak Tomasz
m
Trasa zielona OpatowiceKS ZRYW Radziejów
Walusz Michał
m
Trasa zielona Warszawa
Smółka Przemysław
m
Trasa zielona ŁowiczKlub Kolarski Łowicz
Jaguszewski Michał
m
Trasa zielona ToruńTraining Port
Walczak Emilia
k
Trasa zielona Toruń
Libiszewski  Emilian
m
Trasa zielona Łódź HUTCHINSON Polska
Plata Artur
m
Trasa zielona Jeżewo
Łukomski Łukasz
m
Trasa pomarańczowa OsięcinyWeź przestań.
Myk-Kopacz Agnieszka
k
Trasa zielona Bydgoszcz
Kopacz Radosław
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Krakowski Paweł
m
Trasa pomarańczowa PłockPłocki klub kolarski
Sałasiński Sebastian
m
Trasa zielona Włocławek
Kleczek  Jakub
m
Trasa zielona Gniewkowo
ludwik krystyna
k
Trasa zielona Łysomicekrysialud_99@wp.pl
Dworczyk Wojciech
m
Trasa zielona Toruń
Burzyński Michał
m
Trasa zielona Radom
Simenka Dagmara
k
Trasa zielona Gdańsk
Faryniarz Michał
m
Trasa zielona Gdańsk
Kozłowski Piotr
m
Trasa zielona Golub-DobrzyńPMB
Krzemiński Wojciech
m
Trasa zielona Golub-Dobrzyń-
Stramek Lukasz
m
Trasa zielona TorunBogdziewicz Team Cumulus
Plutowski Marcin
m
Trasa zielona Tczewskie Łąki
Zambrzycki Michał
m
Trasa zielona PłockStróżewko Bike Team
Pacuk  Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Toruń DP Projekt
Witucki Damian
m
Trasa zielona Stolno
Nadolski Lukasz
m
Trasa pomarańczowa GdanskVeloGd
Sowiński Mateusz
m
Trasa zielona Toruń
Wiśniewski Paweł Andrzej
m
Trasa zielona Sierpc
Machera Jakub
m
Trasa zielona Częstochowa
szczygileski  pawel
m
Trasa zielona gdanskthe barbers gdansk
Zieliński Łukasz
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczMamo mogę na ultra?
Ćwikliński Sławomir
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Zakrzewski Marcin
m
Trasa zielona Paczków
Bethke Slawomir
m
Trasa zielona BydgoszczSISU-OWB rowertour.com
Szkuta Sławka
k
Trasa zielona Bydgoszcz100% banana
Marach Sebastian
m
Trasa zielona Poznań-
Ziółkowski Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Łochowo
Witkowski Marek
m
Trasa zielona Toruń
Jarzębak Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
FERENC Dawid
m
Trasa zielona Inowrocław
Michalski  Dominik
m
Trasa pomarańczowa KoronowoEkoogród Sport Team
Rybak Marcin
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Macherzyński Tomasz
m
Trasa zielona Pruszcz Gdański
Szlaga Andrzej
m
Trasa zielona Warszawa
Pałac Piotr
m
Trasa zielona Szczecin
Grzymowicz Piotr
m
Trasa pomarańczowa BrodnicaZenoteam
Orzęcki Anatol
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Budziszewski Błażej
m
Trasa pomarańczowa Gniezno
Frańczak Bartosz
m
Trasa zielona Dyminy
Jaskóła Monika
k
Trasa zielona Dyminy
Bała Emilia
k
Trasa pomarańczowa BydgoszczNKUB
Musiuk Lukasz
m
Trasa pomarańczowa Zuchwil
Anusiak Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Osiek nad Wisłąwww.pracowniakonserwacji.eu
Cierni Tomasz
m
Trasa zielona 62-800
Nowak Mateusz
m
Trasa zielona 62-800
Zagojski Marcin
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Piekarski Dawid
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczWP15
Zieee Joanna
k
Trasa zielona Osie
Chmielewski Jakub
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Szerewicz Szymon
m
Trasa zielona WarszawaATRcore
Bednarek Grzegorz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Węgrzyniak Przemysław
m
Trasa zielona Warszawa-
Polak Daniel
m
Trasa zielona Kalisz
Gaj Agnieszka
k
Trasa zielona Toruń
Szumski Sławomir
m
Trasa zielona Toruń
Weilandt Łukasz
m
Trasa pomarańczowa Gdansk
Kryszen Marcin
m
Trasa zielona Warszawa
Zawisza Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Brzemiński Marcin
m
Trasa zielona LipnoRowerowe Lipno
Bautembach Łukasz
m
Trasa zielona LipnoRowerowe Lipno
Pilichiewicz Karol
m
Trasa zielona Rypin
Tężycki Sławomir
m
Trasa pomarańczowa BorekRowerowe Lipno
Krzyżanowski Paweł
m
Trasa zielona Włocławek
Gutowski Piotr
m
Trasa zielona Warszawa
Pilichiewicz Karol
m
Trasa zielona Rypin
Flis Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Tucholski Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Niemcz
Meronk Kamil
m
Trasa zielona Gdańsk
Żywica Daria
k
Trasa zielona Gdańsk Klub Wysokogórski Trójmiasto
Łaszewski Paweł
m
Trasa pomarańczowa Świecie
Sobek Andrzej
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczHades Team 500+
Bednarek Piotr
m
Trasa zielona Warszawa
Ruciński Radek
m
Trasa zielona Warszawa
Kuczkowski Rafał
m
Trasa zielona Gdańsk
Czetyrko Krzysztof
m
Trasa zielona Kościerzyna
Snuszka Łukasz
m
Trasa pomarańczowa KaliszGrupa OLX team
Danielewski Przemysław
m
Trasa zielona Gdańsk
Korczyński Łukasz
m
Trasa zielona Gdańsk
Szczecki Michał
m
Trasa zielona Toruń
TECŁAW CZESŁAW
m
Trasa pomarańczowa BYDGOSZCZ BKTR GRYF PTTK
Banach Marcin
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz3Gravity
Bartkowska  Joanna
k
Trasa pomarańczowa Brzozówka
Gajny Damian
m
Trasa pomarańczowa Ostrów Wielkopolski
Fedde  Małgorzata
k
Trasa zielona Chojnice
Posiewała Stanisław
m
Trasa zielona Trzcinka
Skowronek Marcin
m
Trasa zielona Warszawa
Szopa Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa InowrocławSISU-OWB rowertour.com
Kwaśniewski Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Sulnowo Bart Bike Team Sulnowo
Libera Dominik
m
Trasa zielona Biała Rawska Rowerowa Rawa
Mazur Kamil
m
Trasa zielona Kopice
Gabryszak Bartosz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Stoliński Dominik
m
Trasa zielona POZNAŃBawole Oczy
Ludwik  Krystyna
k
Trasa zielona Łysomice Grupa Sportowa Morsy z Zalesia
Adamska Zofia
k
Trasa pomarańczowa Złotniki
Miniatorski Przemysław
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Andrejczuk Edward
m
Trasa zielona BieruńTowarzystwo Turystyki Aktywnej
Mróz Mateusz
m
Trasa pomarańczowa Toruń2K
Andrejczuk Maciej
m
Trasa zielona Wrocław
Rybak Robert
m
Trasa pomarańczowa Warszawa#jestemwterenie
Gorecki Mariusz
m
Trasa zielona BieruńTTA-Bieruń
Dudek Tomasz
m
Trasa zielona Warszawa
Tybora Maciej
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Tybora Maciej
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Daszkiewicz Jacek
m
Trasa zielona GołdapRowerowa Gołdap
Cierniak Tomasz
m
Trasa zielona Kalisz
Nelke Tomasz
m
Trasa zielona PoznańRusa GTR
Krakowski Paweł
m
Trasa zielona PłockPłocki klub kolarski
Sujka Dawid
m
Trasa zielona Poznań
Danielewski Przemysław
m
Trasa zielona Gdańsk
Wojciechowski Maciej
m
Trasa pomarańczowa Jarosław
Lis Marcin
m
Trasa pomarańczowa Ostrów WlkpPożeraczePuul
Szczęsny Robert
m
Trasa pomarańczowa ToruńCHODŹ NA KOŁO !!!
Murawiec Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Murowaniec Nadkanale
Łempicki Marek
m
Trasa zielona Przyłęki
Pawlikowski Sebastian
m
Trasa zielona Warszawa
Redestowicz Kamil
m
Trasa zielona KopalinoMoses
Kośka Ernest
m
Trasa zielona WarszawaMoses
Lerczak Michał
m
Trasa zielona PuszczykowoFTI Racing Team
Jasiński Przemysław
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Szymkowiak  Grzegorz
m
Trasa pomarańczowa Osiek nad Wisłą Stalowy Włóczęga
Sabaciński Przemysław
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Iciek  Adam
m
Trasa zielona Toruń
Panufnik Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Jablonna AKS Polonia Warszawa
Polko Krzysztof
m
Trasa zielona Toruń
Kuprian Szymon
m
Trasa zielona OlsztynWarmia Aktywnie
Kuprian Marta
k
Trasa zielona OlsztynWarmia Aktywnie
Bajerlein Joanna
k
Trasa zielona Poznań
Aftyka  Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Iława Brak
Stachowiak Artur
m
Trasa zielona Inowrocław
Szklarz Lukasz
m
Trasa zielona Siedlce
Jackowski  Rafał
m
Trasa zielona NoweSara Wheel Brothers
Cieślik Michał
m
Trasa pomarańczowa Oleśnica
Ziółkowski Jarosław
m
Trasa zielona ŁódźI Fon Kolarz Klub
Szweda Marek
m
Trasa zielona ZłotówMeblobłysk
Żuchliński Adam
m
Trasa zielona Gdynia
Liberacka  Kamila
k
Trasa zielona Toruń
Wiśniewski Dariusz
m
Trasa zielona Gdynia
MISIASZEK SŁAWOMIR
m
Trasa zielona TOPORZYSKO/TORUŃ28TDH 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY
Kurtyka Dawid
m
Trasa zielona Toruń
Tężycki Sławomir
m
Trasa pomarańczowa BorekRowerowe Lipno
Tężycki Sławomir
m
Trasa zielona BorekRowerowe Lipno
Bukalski Pawel
m
Trasa pomarańczowa RadomSKYBIKE
Włodarczyk Kamil
m
Trasa pomarańczowa Oporów
Banach Tomek
m
Trasa pomarańczowa Warszawaradykalny obóz gastronomiczno romantyczny
Tylicki Jakub
m
Trasa zielona GrudziądzSara Workwear Wheel Brothers Racing
Gołębiewski  Krzysztof
m
Trasa zielona Gniewkowo
Filipowicz artur filipowicz
m
Trasa pomarańczowa szczecinHORNET
Kwiatkowski Rafał
m
Trasa zielona ToruńCyckling Point
zgłoś się

 

 Kategorie

Trasa zielona 19 177
Trasa pomarańczowa10 124

 

 Miejscowości

Toruń52
Bydgoszcz45
Warszawa22
Inowrocław 14
Gdańsk13
Poznań5
Włocławek5
Płock5
Osielsko4
Golub-Dobrzyń4