Wybierz bieg: Etap I (28.10.2017) | Etap II (25.11.2017) | Etap III (09.12.2017) | Etap IV (20.01.2018) | Etap V (03.02.2018) | Etap VI (17.03.2018)
Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich

Etap VI - 17.03.2018

Dziewicza Góra

17.03.2018

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Dystans MiejscowośćKlubPłatność
Żurowski Marcin
m
Bieg 10 km Kicin opłacono
Bojkowski Tomasz
m
Bieg 10 km Poznańsporyskarbowe.pl opłacono
Wciórka Robert
m
Bieg 10 km PobiedziskaPobiedziska Running Team opłacono
Stoliński Dominik
m
Bieg 10 km PoznańVege Runners opłacono
Nowak Łukasz
m
Bieg 10 km Bydgoszcz opłacono
Węgrzynowski Mikołaj
m
Bieg 5 km Poznań opłacono
Lubik Adam
m
Bieg 10 km Poznań KSE ON-SIGHT, Spuchlaki Team opłacono
Hernik Krzysztof
m
Bieg 5 km PoznańHERNIK TEAM opłacono
Janowski Marek
m
Bieg 10 km KoziegłowyZUZY MIS/BIEGOLOGIA.PL/MALIATLECI.PL opłacono
Ludwiczak Monika
k
Bieg 10 km Przeźmierowo opłacono
Paprzycki Rafał
k
Bieg 10 km PoznańNatural Born Runners / Maratończyk Poznań opłacono
Rosa Jarosław
m
Bieg 10 km PoznańMaratończyk Poznań opłacono
Krawiecki Radomir
m
Bieg 10 km SKÓRZEWOBrazuma opłacono
Wieczorkowski Władysław
m
Bieg 5 km Poznań opłacono
Wieczorkowska Ewa
k
Bieg 5 km Poznań opłacono
Czerwiński Rafał
m
Bieg 10 km Poznań"Piotr i Paweł" Marka Formy opłacono
Szał Tomasz
m
Bieg 10 km PoznańETA UPS TEAM / Nie Za Daleko opłacono
Przybylski Tomasz
m
Bieg 10 km Borówiec opłacono
Dehmel Roman
m
Bieg 5 km PoznańGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR opłacono
Michalak  Aleksandra
k
Bieg 10 km Poznań Night Runners /NBR opłacono
Koroński Tadeusz
m
Bieg 10 km Poznańparkrun Poznań opłacono
Henclewska Aleksandra
k
Nordic Walking 5 km Murowana Goślina opłacono
Dąbrowska Iza
k
Bieg 10 km PoznańMUD GOATS opłacono
Włodarczyk Maciek
m
Bieg 10 km Poznańverist.pl opłacono
Wichłacz Paweł
m
Bieg 10 km SzreniawaKB Maniac Poznań opłacono
Pilujski Michał
m
Bieg 10 km Skrzynki opłacono
Grzyb Krzysztof
m
Bieg 10 km PoznańSmashing Pąpkins opłacono
Izbaner Beata
k
Bieg 10 km PoznańKobiety Biegają opłacono
Kędziora Tomasz
m
Bieg 10 km PromnoPobiedziska Running Team opłacono
Stempak Marek
m
Bieg 10 km KoziegłowyKP Koziegłowy opłacono
Szydłowski Marek
m
Bieg 10 km Poznańparkrun Poznań opłacono
Koryciński Andrzej
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Lec Natalia
k
Bieg 10 km PoznańVege Runners opłacono
Soboń Michał
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Wawrzyniak Zofia
k
Bieg 10 km Poznańkobietybiegaja.pl opłacono
Wacko Marcin
m
Bieg 10 km PoznańOLX Group opłacono
Kucharski Michał
m
Bieg 10 km Luboń"Piotr i Paweł" Marka Formy opłacono
Sewiło Magdalena
k
Bieg 10 km Poznań"Piotr i Paweł" Marka Formy opłacono
Leśnik Tomasz
m
Bieg 10 km Koziegłowy"Piotr i Paweł" Marka Formy opłacono
Bień Magdalena
k
Bieg 10 km Poznańsklep biegowy opłacono
Jaraszkiewicz Hanna
k
Bieg 5 km Poznań opłacono
Dawidziak Paweł
m
Bieg 10 km PoznańKB I Love Ziemek opłacono
Malinowski Marcin
m
Bieg 10 km Komorniki"Piotr i Paweł" Marka Formy opłacono
Kościelniak  Dagmara
k
Bieg 5 km Czerwonak Czerwonak Biega opłacono
Ostrowski Radek
m
Bieg 5 km PuszczykowoRYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team opłacono
Piotrowski Robert
m
Bieg 5 km Poznań opłacono
Kowalczyk Dariusz
m
Bieg 10 km LubońRDK SERWIS BIEGA opłacono
Kowalczyk Ewelina
k
Bieg 10 km LubońRDK SERWIS BIEGA opłacono
Pietrucha Maciej
m
Bieg 10 km Oborniki opłacono
Błaszkiewicz Bogusz
m
Bieg 10 km LusowoDzikie Bobry opłacono
Tylicki Marcin
m
Bieg 10 km TulceAirpol Sport Team opłacono
Olszanowski Andrzej
m
Bieg 5 km Chludowo opłacono
Mendrala Adam
m
Bieg 10 km PoznańDrużyna Szpiku opłacono
Rabsch Bartek
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Wawrzyniak Małgorzata
k
Bieg 10 km Poznańparkrun Poznań opłacono
Wikarjusz Marta
k
Nordic Walking 5 km Wągrowiec opłacono
Maciejewski Krzysztof
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Chełminiak Adam
m
Bieg 5 km Wągrowiec opłacono
Stróżewski Marcin
m
Bieg 5 km Wągrowiec opłacono
Łuczko Grzegorz
m
Bieg 10 km PoznańNatural Born Runners Team opłacono
Nowak Michał
m
Bieg 10 km WełnicaWełnica Biega opłacono
Surmacz Rafał
m
Bieg 10 km PrzeźmierowoCardioRunners opłacono
Łaźniak Agata
k
Bieg 10 km PoznańCardioRunners opłacono
Walczak Robert
m
Bieg 5 km Poznańparkrun Poznań opłacono
Apanowicz Katarzyna
k
Bieg 5 km Poznańkobietybiegają.pl opłacono
Włoszyński Marek
m
Bieg 10 km LubońLUBOŃ opłacono
Grzelka Agata
k
Bieg 5 km Poznań opłacono
Gałek Aleksander
m
Bieg 10 km Poznańpragmatiq.pl opłacono
Mańczak Filip
m
Bieg 10 km KICINCzerwonak Biega opłacono
Socha Seweryn
m
Bieg 10 km PoznańSTR Poznań/Dzikie Bobry opłacono
Odważny Magdalena
k
Bieg 10 km Dąbrowa opłacono
Konieczny  Przemysław
m
Bieg 10 km Dopiewiec opłacono
Krenz Sławka
k
Bieg 5 km PoznańCiastki.pz / parkrun Poznań opłacono
Cwojdziński Piotr
m
Bieg 10 km PoznańNight Runners opłacono
Korzeniowska Marta
k
Nordic Walking 5 km KoziegłowyCzerwonak Biega opłacono
Zawidzki Dariusz
m
Bieg 5 km KoziegłowyCzerwonak Biega opłacono
Pękala Łukasz
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Meller Łukasz
m
Bieg 10 km LubońDwuosobowy Klub Sportowy opłacono
Kosiński Zbigniew
m
Bieg 10 km Poznań1975 opłacono
Marchwicki Arkadiusz
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Chmielewski Darek
m
Bieg 10 km Murowana GpślinaDla Marty opłacono
Jankowiak  Agata
k
Bieg 5 km Poznań opłacono
Burzyński Klaudiuz
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Głowacki Tomasz
m
Bieg 5 km Poznań opłacono
Rokicki Piotr
m
Bieg 10 km Poznań5xm4 opłacono
Rokicki Paweł
m
Bieg 5 km Poznań5xm4 opłacono
Korbik Marcin
m
Bieg 10 km KoziegłowyAirpol Sport Team opłacono
Konikowski Paweł
m
Bieg 5 km PoznańNiezrzeszony opłacono
Karczewski Hubert
m
Bieg 10 km Gruszczyn opłacono
Szynwelski Tomasz
m
Bieg 10 km Środa WielkopolskaUltRUN opłacono
Bor Monika
k
Bieg 10 km WierzyceKobiety Biegają / Pobiedziska Running Team opłacono
Klonowska-Wozniak Paulina
k
Nordic Walking 5 km PoznańŚwiatowid opłacono
Hirsch Marcin
m
Bieg 10 km Plewiska opłacono
Michalska Olga
k
Bieg 10 km PoznańKB INTREX Poznań opłacono
Karkowski Mieczysław
m
Bieg 10 km GrodziecKB Intrex Poznań opłacono
Danielczak Łukasz
m
Bieg 10 km PoznańKB Intrex Poznań opłacono
Pieczyński Patryk
m
Bieg 10 km PoznańKB INTREX Poznań opłacono
Czerski Krzysztof
m
Bieg 10 km PoznańKB INTREX Poznań opłacono
Biegański Michał
m
Bieg 5 km PoznańKB INTREX opłacono
Cybulski Dariusz
m
Bieg 10 km PoznańKB INTREX Poznań opłacono
Nogły Artur
m
Bieg 10 km Mosinadrużyna za pisiąt groszy opłacono
Gabryel Piotr
m
Bieg 10 km Tuczno opłacono
Kosmalski Mateusz
m
Bieg 5 km Suchy LasAirpol Team opłacono
Krokosz Paweł
m
Bieg 10 km Swarzędz opłacono
Ozdoba Marek
m
Bieg 10 km PoznańKB Intrex Poznań opłacono
Iłowiecki Dominik
m
Bieg 5 km PoznańNBR Team opłacono
Bąkowski Michał
m
Bieg 10 km Poznań1978 opłacono
Warguła Waldemar
m
Bieg 10 km RakowniaKIBOLSKI KS opłacono
Pawłowska Ewa
k
Bieg 5 km Siekierki Wielkiesiekry team opłacono
Pawłowski Przemek
m
Bieg 5 km Siekierki Wielkiesiekry team opłacono
Nowaczyk Michał
m
Bieg 5 km PoznańGB Wielkopolscy Biegacze opłacono
Kwiatkowska Zuzanna
k
Bieg 5 km PoznańJeżyce Biegają opłacono
Garczyk Rafał
m
Bieg 10 km Koziegłowy- opłacono
Linkowski Michał
m
Bieg 10 km Suchy LasKB ILoveZiemek opłacono
Wobszal Wiktor
m
Bieg 5 km CzerwonakWiktor Wobszl opłacono
Ogorzałek  Stefan
m
Bieg 10 km Murowana Goślina KS <3 Natalia opłacono
Stróżniak Mikołaj
m
Bieg 10 km PoznańFor Run Team opłacono
Kukla-Kowalska Alicja
k
Bieg 10 km LusówkoBIEGAM BO NIE LUBIĘ opłacono
Stanisławska Agnieszka
k
Bieg 10 km PoznańDookolaSwiata.co opłacono
Stanisławski Jacek
m
Bieg 10 km PoznańDookolaSwiata.co / Marketingprawniczy.com opłacono
Powiertowska Aleksandra
k
Bieg 5 km CzerwonakBiegacze Juniora Runners Team opłacono
Leniec Michał
m
Bieg 10 km PoznańŚwiat Biegacza Fehlau Run Team opłacono
Świtała Dominik
m
Bieg 10 km GóraPobiedziska Running Team opłacono
Kotecki Paweł
m
Bieg 10 km PoznańNight Runners opłacono
Gawarecki Bartosz
m
Bieg 10 km KostrzynCześć opłacono
Chudy Andrzej
m
Bieg 10 km RokietnicaKocham Każdy Kilometr opłacono
Haremza Kinga
k
Bieg 5 km PoznańNight Runners opłacono
Przyborowski Mieczysław
m
Bieg 10 km PoznańREMET TEAM opłacono
Rubinowski Sebastian
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Rozmiarek Marek
m
Bieg 5 km ZalasewoKibolski KS opłacono
Krause Kuba
m
Bieg 5 km PoznańNatural Born Runners opłacono
Niestrawski Marek
m
Nordic Walking 5 km Jarocin opłacono
Stefański Dawid
m
Bieg 10 km Poznańwww.dziewiczagorabiega.pl opłacono
Góralczyk Andrzej
m
Bieg 10 km Koziegłowyparkrun Poznań opłacono
Włodarkiewicz Dominik Słonik
m
Bieg 5 km Poznań NBR Team opłacono
Szymczak Wojciech
m
Bieg 10 km PoznańPARAGRAF opłacono
Poterski Mateusz
m
Bieg 10 km PoznańMJP opłacono
Palmowska Magdalena
k
Bieg 5 km Poznań opłacono
Dolny Oskar
m
Bieg 10 km Poznań opłać
Kwiatkowska  Ania
k
Bieg 10 km Konin opłacono
Olszyna Jakub
m
Bieg 10 km PoznańPaństwowa Straż Pożarna opłać
Banaś Malwina
k
Bieg 10 km Poznań opłacono
Nowicki Damian
m
Bieg 10 km RokietnicaRokietnica Biega opłać
KOŁODZIEJ ŁUKASZ
m
Bieg 5 km LUDOMYKibole w biegu / Biegożercy opłacono
Gil Mirosław
m
Bieg 10 km Bolechowo OsiedleKB Gepard Murowana Goślina opłacono
Skrzypczak Radosław
m
Bieg 5 km Poznańroundspace.pl opłacono
Towstokory Marek
m
Bieg 10 km Złotów opłać
Banaszkiewicz Katarzyna
k
Bieg 5 km Kaczory opłać
Kaniewska Maria
k
Bieg 5 km Dąbrowa opłać
Bieniek Celina
k
Bieg 5 km Tulce opłać
Radomska  Justyna
k
Nordic Walking 5 km Murowana Goślina PARK DZIEJE opłacono
Strabel Jacek
m
Bieg 10 km KomornikiKB INTREX Poznań opłacono
Wrobel Marcin
m
Bieg 10 km Poznań Ptaki opłać
Maciński Marcin
m
Nordic Walking 5 km Tarnowo PodgórneDragons opłacono
Pawlicki Paweł
m
Bieg 5 km Poznań opłać
Szcześniak Robert
m
Bieg 10 km Potasze opłacono
Degler Dariusz
m
Bieg 5 km PoznańTRI Wójtowicz opłać
Matuszak Krzysztof
m
Bieg 10 km Konin opłacono
Dersley Stephen
m
Bieg 10 km Poznan opłacono
Gościański  Mateusz
m
Bieg 5 km Pudliszki Goggle PAE Team opłacono
Kołtowski Piotr
m
Bieg 10 km Skórzewo opłacono
GÓRNY  ROBERT
m
Bieg 5 km ImielnoWybite Jedynki opłacono
Szar Piotr
m
Nordic Walking 5 km PoznańMinus Poland opłać
Pałach  Adam
m
Bieg 10 km Poznań opłać
kaniewska Maria
k
Bieg 5 km Dąbrowa opłacono
Futro  Agnieszka
k
Nordic Walking 5 km Poznań KLUB MINUS opłacono
Wierzbowski Marek
m
Bieg 5 km Grudziądz opłacono
Imiłkowska Joanna
k
Bieg 5 km PoznańKB INTREX Poznań opłacono
Wieczorek Marta
k
Bieg 5 km RokietnicaKB INTREX Poznań opłacono
Żak Małgorzata
k
Bieg 10 km Poznań opłać
Burman Beata
k
Nordic Walking 5 km Murowana Goślina opłać
Bieniek Celina
k
Bieg 5 km Tulce opłacono
Jankowski Maciej
m
Bieg 10 km Poznań1979 opłacono
Karasiak Jerzy
m
Bieg 10 km Śrem opłać
Karasiak Magdalena
k
Bieg 5 km Śrem opłać
Rojtek Waldemar
m
Bieg 10 km Wągrowiec1970 opłać
Przyborski Piotr
m
Bieg 5 km PoznańgRUNwald team Poznań opłacono
Błaszczyk Adam
m
Bieg 10 km opłać
Trojanowski Jacek
m
Bieg 5 km Swarzędz opłacono
Kamiński Jacek
m
Bieg 5 km PoznańLuboński Klub Biegacza opłacono
Żakowski Karol
m
Bieg 10 km PoznańCalories Of Fun opłać
Bergmann Krystian
m
Bieg 10 km Poznań opłacono
Drwęska-Michalska Julia
k
Bieg 5 km KoziegłowyBiegacze Juniora - Runners Team opłacono
Pakulska Magdalena
k
Bieg 5 km PoznańBlue Sky Travel opłać
Skrzypkowiak Paweł
m
Bieg 10 km Poznań opłać
Hornik Zbigniew
m
Bieg 5 km KoziegłowyOrienteeringTeam Kompas opłać
Zandcki Maciej
m
Bieg 5 km SwarzedzNie Ma Lipy Swarzędz Team opłacono
Montalva Enrique
m
Bieg 10 km Poznańwww.myteamgroup.pl opłacono
Araszkiewicz  Anna
k
Bieg 10 km Poznańwww.myteagroup.pl opłacono
Waszyk Anita
k
Bieg 10 km ZalasewoMUAY RUNNING TEAM opłacono
Kaszyńska Dorota
k
Bieg 5 km PoznańNie Ma Lipy Swarzędz Team opłacono
Dębowski Wiktor
m
Bieg 5 km CzempińGoggle Pro Active Eyewear Team opłać
Putowska Beata
k
Bieg 10 km MosinaNight Runner/kobiety biegają opłacono
Przybyłek Marysia
k
Nordic Walking 5 km Śmigiel Marysia Speedway Team opłacono
Palacz Jonasz
m
Bieg 10 km Murowana Goślina opłacono
Grzybowska Aneta
k
Bieg 5 km Poznań opłać
Wódkiewicz Maciej
m
Bieg 10 km TulceMaciejówka BIEGA opłacono
Andrzejak Bogumiła
k
Bieg 5 km Suchy LasRuukki opłacono
Śliwicka Ewa
k
Bieg 5 km KoziegłowyBiegacze Juniora - Runners Team opłacono
Szóstek-Palacz Paula
k
Bieg 5 km Murowana Goślina opłać
Fijak Karolina
k
Bieg 5 km Murowana Goślina opłać
zgłoś się

 

 Dystans

Bieg 5 km28 36
Bieg 10 km23 103
Nordic Walking 5 km8 3

 

 Kraje

 PL200
 GB1

 

 Miejscowości

Poznań100
Koziegłowy11
Murowana Goślina7
Luboń5
Tulce4
Wągrowiec4
Czerwonak 3
Dąbrowa3
Suchy Las3
Rokietnica3