Warszawska Liga Boulderowa 2022/23

Warszawska Liga Boulderowa 2022/23

Runda 1: Crux

Zawody boulderowe

Warszawa

21.10.2022, 11:00 - 23.10.2022, 14:30

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

Wyniki NA ŻYWO

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Hashko Natallia
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawsa
Malanowska Emilia
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaCrux
Buczek Marcin
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Niedolistek Agata
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Perzyna Olga
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Halicki Mateusz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Myśliwiec Marcin
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Maślana Agnieszka
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Powęska Łukasz
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Zegadło  Agnieszka
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Olechowski Krystian
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Olejniczak Wojciech
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Bertolotto  Luca
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warsaw Murall
Dąbrowicz  Maciej
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Szatan Róża
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Niklas Marcin
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawamarcinniklas@gmail.com
Paśko  Bartosz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Okońska Zuzanna
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaKW Agama
Pasiowiec Bartek
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 KrakówKS Korona
Kozłowsku Emil
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30
Kuligiewicz Wojciech
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Lodz
Wojciechowska  Karolina
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Piotrowski Filip
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaACT
Puchalski Michał
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawaklub wysokich jęków
Łopata Kasia
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Kraków
Wachowicz Ania
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Zaborowska Magdalena
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Lakowski Maciej
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaKlan Przemytników Rzeżuchy
Czerwiński Cezary
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15
Rusiecki  Zbigniew
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawą Crux
Pilichowska Michalina
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Sadura Piotr
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaJoulie
Nowak Barek
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaJoulie
Ciastkowski Mariusz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Karpowicz Tomasz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaBaldpol / Obiekto
Filipiak Maciej
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Iskra Mateusz
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Zapilaj Julita
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15
Stańczyk Zofia
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15
Pałka Kacper
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Pater Magdalena
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaCrux
Powała Filip
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Jakimiuk Andrzej
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Dąbrowska Aleksandra
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Szurmak Jakub
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Gromadzki Bartosz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem
Więckowski Daniel
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Środa-Więckowska Katarzyna
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
NOWAK Monika
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Zalesie Górne -
Krawczyk-Niklas  Katarzyna
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa Crux
Bombik Wojciech
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30
Cała Wojciech
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaVOLT Boulderownia
Kuna Mikołaj
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaVolt - Mocne Koty Mikosa
Szulecka  Maja
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Kondracki Jan
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Dziewulska Kamila
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaKlub Wysokich Jęków
Dziaduch Roman
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Łukasiak Aleksander
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaAdventure Team by Deloitte
Król  Monika
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaCrux
Godniak Joanna
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Ptasiński Grzegorz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKRUCJATA TRZEŹWOŚCI
Brygider Wojciech
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKrucjata Trzeźwości Areczka
Solop Oleksandr
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Tuchowska Hanna
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKRUCJATA TRZEŹWOŚCI
Biernacki Piotr
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Brych Arkadiusz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem KielceKRUCJATA TRZEŹWOŚCI
Witkowski Paweł
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaProkrastynacja
Gudzak Piotr
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Bogusławski Jakub
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaVolt
Libera Oliwia
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Lublin
Wójcik Karol
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaWebinterpret
Martinho Joao
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Tomkiewicz Maciek
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Piwowarska - Pankowska Olga
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Łuczyński Maciej
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Rożek  Zuzanna
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinKW Kotłownia
Konasiuk Lidia
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaUKA
Moroz Sergiusz
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Kielce
Stępień Dominik
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 BiałystokFlash
Wnuk  Paweł
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Lublin
Anisimowicz Daniel
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Stępień  Karolina
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Crux
Mącik Olga
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Witan Kuba
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Kwaśniewski Michał
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Litwin Jarosław
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Jagiełło Seweryn
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Kielce Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Litwin Olga
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Bucki  Maciej
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaUKA
Przyłucki Dawid
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Wierzbicki  Grzegorz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Opała Maciej
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaHaribo
Piałucha Aleksandra
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Czarnota  Anna
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Jastrzębski Krzysztof
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00
Brejdak Tomasz
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Domownik  Paweł
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30
Brożyna  Bartosz
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Karpowicz Mariusz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Cała Michał
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 LatchorzewVolt
Leonowicz Julia
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaSks jankes
Królak Marcin
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Królak Ewa
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Gawrońska Bogna
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Antonin Karel
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Kudełka Mateusz
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 LublinBafard
Sroka Katarzyna
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaSKS Jankes
Wiejak Agata
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaObiekto
Mikołajczyk  Grzegorz
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Białystok
Milewski Maciej
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Plewicka Katarzyna
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Czerwinski Mateusz
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaObiekto Uber Alles
Kozub Karol
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Kwiatkowska  Agnieszka
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Sks jankes
Sługocka Barbara
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Stanisławek Piotr
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 LublinKW Kotłownia
Kaska Anna
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa Obiekto
Gieroba Piotr
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Gieroba Krzysztof
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Lublin
Krysztofinski Adrian
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Kisiel  Michael
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa Obiekto
Biedka Aleksandra
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Anuszewski Marek
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Serock
Urbanowski Jacek
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Wołomin
Kosik Ina
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Pater Magda
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Bari Stefano
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Szlauer Jacek
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaWPionie
Mazur Michał
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Leszko Łukasz
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Puławy Crux
Grycner Piotr
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Pabianczyk Konrad
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarsawMakak
Antkowiak Aleksandra
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Nadolna Magdalena
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Jankowski Hubert
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WawaRKS Huwdu
Ignaczak Ignacy
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
szymula tomasz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem warszawauka
Piaskowski Karol
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Paleski Marek
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaJanusze Madeja
Kuchta Mateusz
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30
Tokarski Mikołaj
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Kieiel Stanisław
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaMurall
Rodak Maciej
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Rodak Magdalena
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Przysucha Michał
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Dulińska Dorota
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaUKA
Walaszek Izabela
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Krajewska Lidia
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Starypan Anna
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Chrzęst Anna
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Sotek Marek
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Greń-Iwan  Anna
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Klaudyn
Jaśkiewicz Marcin
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Dobrzyńska  Iśka
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Białystok maria.dobrzynskaa@gmail.com
GREŃ Patrice
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 KLAUDYN
Nowotnik Małgorzata
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Berecki Jarosław
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Trupia WólkaRKS Huwdu
Polak Daniel
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Majkowski Marek
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawauka
Magusiak Piotr
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Zielinski Mateusz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Szawarska Barbara
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Wójcik Matylda
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaAgama
Lis Mateusz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Kowal Konrad
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Płock
Lemańczyk Łukasz
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Lem Asia
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Wawa
Komorowski Kamil
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Popadowska Julia
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaAdventure Team by Deloitte
Jędrzejewski  Marcin
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Dąbrowa Ola
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa UKA
Mucha Maria
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Chłopek Marek
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Garwolin
Rekuć  Tomasz
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Pruszków Sekcja Jankesa
Sieczka Joanna
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Pruszków Sekcja Kwiata
Kowalski Kamil
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Barszowski Sebastian
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa64-sto
Iskra Joanna
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawaiskra.asia@gmail.com
Matveichuk  Orest
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa -
Klimas Mikołaj
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaMikołaj Klimas wspinanie xD
Rakowski Konrad
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaCrux
Szychiewicz Mateusz
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Crux
Marczynska Anna
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Crux
Nowacki Remigiusz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Trosina Ilona
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Hermann Mateusz
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Kochman Stanisław
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Jarecki Bartek
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaTriblok
Kropiwnicki  Jan
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Białystok
prorok bartosz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaPrzepotężny Wspin Kamila
Kropiwnicki Adam
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Białystok
Blaszczyk Karolina
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaCamp4
Garnier Justyna
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux Boulder
Szawdyn Marek
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Niemczuk Magdalena
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Romanowski Dominik
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Kulesza Jakub
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 BiałystokFlash
Konopka Ania
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Sczaniecki Marcin
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaCrux
Łazarczyk Dawid
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Mazowiecki  Filip
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaKlub Borysa
Sulik Agnieszka
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 BiałystokFlash Białystok
Czapla Christoph
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 BiałystokFlash Białystok
Matyjaszkiewicz Piotr
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Tora Agnieszka
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Włoch Paweł
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Pietkiewicz Pola
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA Murall
Paszkiewicz Natalia
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa Crux
Rupińska Agnieszka
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaCrux
Stepanchenko Ivan
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaMurall Krakowska
Staszewska Iga
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaUKA
Nguyen  Hoang Phuc
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCrux
Waluk Piotr
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Kostrzewski Michał
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCrux
Marciniak  Tomasz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Cybulski Filip
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa(Nie)zdrowa rywalizacja
Czarnecka Laura
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Józwik Paweł
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Skrzecz  Radosław
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa(Nie)zdrowa rywalizacja
Nasierowski Michał
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15
Tychnowski Bartosz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Startek Iwona
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Wiśnios Zofia
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Szuchta Maciej
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Redlicki Michał
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Kowalczyk Jakub
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaMoc i Siła
Wróblewska Ewa
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Dąbrowski Mateusz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Dąbrowski Szymon
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Mazur Piotr
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Grzeszczyk Łukasz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawaxb
Wieczorek Maciej
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Grzesiowski  Mateusz
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Sks jankes
Zabrocki  Radosław
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Kruszyński  Paweł
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Lublin Skarpa
Szulakowski  Szczepan
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Lublin
Stachura Szymon
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinSkarpa Lublin
Borawski Konrad
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 ZielonkaVolt, UKA, KW Warszawa
Kubica Weronika
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Zdanowicz Maciej
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaCisnę na pełnej!
Jak Aleksandra
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Burbul  Przemysław
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Ziółkowska Aleksandra
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
romanowski tomasz
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 warszawa
Mirecki Franciszek
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa***** ***
Konopko Julia
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Wróblewski Adam
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 PiastówKW Piastoszyn
Berecka Magdalena
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Krupia WólkaRKS Jankes
Korzeniowski Jakub
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Włodowska Ada
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Kalkowski Krzysztof
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Niepokojczycki Krzysztof
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Tokarski Bartosz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Kwiecień Alicja
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Mikosik Mateusz
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaLoco ruszki
Tararuj Magdalena
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaCrux
Głuszczuk Michał
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKrucjata trzeźwości
Sułecka Magdalena
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Sułecki Andrzej
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Jagielski Michał
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Bieniek Paweł
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Zygo Katarzyna
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinSkarpa Lublin
Filimonowicz Adrianna
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Kaszubowski Rafał
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Swęd Janek
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 MurallUKA Murall
Swęd Grzesiek
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Kalinowski  Antoni
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Piaseczno KWW Agama
Długołęcki Czesław
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Hegyessy Attila
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Skalska  Joanna
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
chepelevich andrei
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 warszawa
Litwiniuk Kamil
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Domański Filip
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCrux
Mazurek Michał
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Orpikowski Michał
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30
Doliński  Eryk
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Wilk Marcin
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Nowacki Ryszard
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCamp4
Cupta Wojciech
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaSekcja Pitera
Śmigielski Jan
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Saniewska Joanna
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Cholewa Marcel
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaAgama
Jaworska Aleksandra
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa UKA
Krzyżanowski Krzysztof
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Kopczyński Jan
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Kowalik Łukasz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Bojarski Michał
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 OtwockKWW
Bartolik Piotr
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa8*
Łygas Krystian
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaBrak
Rydel Monika
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Oliinyk Oleksandr
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaMurall
Kępa Przemysław
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaMural
Piotrowski Antoni
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Materna Maciek
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Rzeźniczak  Tomasz
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Szemiel Piotr
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Polińska  Renata
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Sławińska Natalia
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Orłowska Anna
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Michalska Agnieszka
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Baszak Krzysztof
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Mazurek Gabriela
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Gładysz Maciek
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Stolarska Małgorzata
k
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Jóźwik  Piotr
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaVolt
Zielińska Małgorzata
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaMakak UKA
Pruszyński Rafał
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Myśliwiec Patrycja
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Presz Jasiek
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Matuszny Jan
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Siwiński-Bekiersz Jakub
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA Warszawa
Ochab Zuzanna
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Michalski Piotr
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Blachowska Anna
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Adamska Klaudia
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaUKA
Rose Witek
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaUKA
Skierczynski  Łukasz
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Białystok Flash
Jasińska  Aneta
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa Nowowiejska Dream Team
Ciereszko  Beata
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Białystok Balder
H Henry
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Barcelona
Piotrowski Lukasz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Miś Tamara
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Malina  Jagoda
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Głowacka Agnieszka
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaUKA
Miłkowski Tomasz
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Paprzycka Karolina
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinSkarpa Lublin
Żak Piotr
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Studniarz Katarzyna
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaKW Warszawa
Wojda Wiktor
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaKrakowska
Tarnik Natalia
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaAgama
Sas Zuza
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 bb
Tarnik Paweł
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Duda Sebastian
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Silny Henryk
m
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Kosiński  Gabriel
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Wasiuk Piotr
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Prokop Antoni
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Charkiewicz Agata
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaVolt
Świerczek Jan
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa Crux
Kopacz Bartosz
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaObiekto
Wojcierowski Maciej
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Siemek Marcin
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaKW Warszawa
Ochocka  Dorota
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Loska Paweł
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCRUX
Krasnodębski Maciej
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Jędral Przemysław
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Swęd Ami
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Ptak Olga
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Dusza Magdalena
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Świderek Marek
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaMurall Krakowska
Passowicz Tadek
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaPowspinane
Jałmużna Marcin
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 LEGIONOWO
Morgaś Mariusz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Lamenta Andrzej
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Lawenda Maciek
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaNDT
Wójcik Adam
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaUKA
Matuszewski Dominik
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaBoli mię palec
Matuszewska Emilia
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaBoli Mię Palec
Aszklar Jakub
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaCrux
Orlovska  Olena
k
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Zientek Iza
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Marczyński Tomasz
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Juszczak Kuba
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaKlub Wysokich Jęków
Wyszyńska Mimi
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Grajda Marcin
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Słok  Jarosław
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Bełchatowski Klub Wysokogórski
Słok  Wojciech
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Bełchatowski Klub Wysokogórski
Kielar  Radosław
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Spot Boulder Caffe
Antonin Karel
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Szymeczko Bartek
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Olszewski Michał
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Torz Piotr
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Spot Boulder Caffe
Sawukajtys Paweł
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45
Bernat Adam
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Marzec Michał
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Sobczyński Damian
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Bernat Natalia
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Bernat Maciej
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Wierciński Rafał
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaBal u Rafala
Wolf Grzegorz
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 ZielonkaUKA
Mika Bartłomiej
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaObiekto
Mikołajków Tomasz
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaUKA
Wypyski Błażej
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Łabuz Marcin
m
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Andruszkiewicz Grzegorz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Andruszkiewicz Nela
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaAgama
Andruszkiewicz Olaf
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaAgama
Ciborowska  Justyna
k
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaUKA
Kornacka Matylda
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Raszyn
Zborzyńska Aleksandra
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Mucha Mariusz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaUKA
Szatkowski Filip
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Nowak Artur
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaGalaktyczni Władysławów
Mrozek Łukasz
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaGalaktyczni Władysławów
Frelichowski Szymon
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Frelichowska Wiktoria
k
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Fronczak  Krzysztof
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Buczyńska Weronika
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Grudziński  Łukasz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa Crux
Czyż Paweł
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 ŁódźAKG Łódź
Pokorska Paulina
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Muszynski Jakub
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawavolt
Pelc Karol
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Ciborowska Róża
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Leonteva Ksenia
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Knap Kasia
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Wrocław
Kruszewski Robert
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaVolt
Kanabus  Agnieszka
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Wróbel Krzysztof
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaVirbe
Sawicki Maciej
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Seroka Andrzej
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Pruszków
Gregorczyk Szymon
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Bergougnoux Benjamin
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00
Kopaczewski Piotr
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Krok Andrzej
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Krasnoperov Slava
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarsawVOLT
Jabłoński  Grzegorz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Słonina Kacper
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 StrzeniówkaBrak
Deluga-Harland Jacek
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 LaszczkiBrak
Wiejski Paweł
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Jarzynka Marek
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaCrux
Kosiński Kosa
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Lis Jerzy
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaSzkoła Wspinania Gorilla
Smoktunowicz Mateusz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Markowski Mateusz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Malec Karol
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem LubartówKW Kotłownia
Tarkowska Magdalena
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa Obiekto
Malec Jarosław
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Lubartów
Czajkowski Mikołaj
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaAgama
Czarnecki Jacek
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Mocek-Janiszewska  Katarzyna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Jankowski Tomasz
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Cebera Ania
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Saganek Michał
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Kruszewska Agnieszka
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaVolt
Kuligowski Artur
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Siedlce
Tomczyk Michał
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Dadlez Łukasz
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaBoldare Boulder
Majkowska Iwona
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Niedźwiedzka-Ścisłowska Aleksandra
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Ścisłowski Łukasz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Grabowicz Marceli
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Kapel-Majdecki Marcin
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawadolce vita
Sharman Nicholas
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warsaw
Mielczarek Joanna
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Putra Krzysztof
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok
Ostapczuk Dawid
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 BiałystokFlash
Molenda Maciek
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Przychodzeń Filip
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flash
Pietraszko Michał
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 BiałystokFlash
Sobianowski Marcin
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Malec Katarzyna
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaBoldare Boulder
Dzioba Łukasz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaRobotniczy Klub Sportowy RKS M.K.
Oleksiak Katarzyna
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Jagiełło Wojciech
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Bajorek Piotr
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaHard koks and climbing
Kołodziej Wiktor
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Lublin KW Kotłownia
Bartczak Maciej
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Grzybek Jan
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Waszkiewicz Radost
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Resztak Michał
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Chrzęst Mateusz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Wwa/PTB
Kieraga  Adrian
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Kowalska  Kinga
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
napolski przemek
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 warszawa
Danielewski Konrad
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Smenda Grzegorz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Mostowska Dorota
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Matejczyk Wiktor
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WARSZAWAclub-penguin
Smulczyńska Karolina
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Metera Marcin
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Perzanowska Joanna
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMural
Kuśnierek Natalia
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMurall
Kowalczyk Michał
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Dobek Karol
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMurall
Górniak Igor
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaBrak
Adamik Daniel
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa Camp4
Śliwiński Bartosz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Dec Michał
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Wawa
Zaborowski Jakub
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Kozyra Łukasz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Chlebowski Aleksander
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Michalczyk Paweł
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Urbanowski Mieszko
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WołominUKA
Bekta Zuzanna
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Wyszyński Mateusz
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawacrux
Mróz Janina
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Sztabińska Anna
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Gołasa Katarzyna
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Ruciński Rafał
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Szczecin
Wiśniewski Dominik
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaUKA
Poljański Przemysław
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Bochen Mateusz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Bochen Dariusz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Przybysz Stefan
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flesh
Przybysz Krzysztof
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flesch
Brzosko-Przybysz Magda
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flesh
Aksamit Artur
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawakanciapa Słowika
Żukowska Katarzyna
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaUKA
Osipiuk Lukasz
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WARSZAWAuka
Nazarewicz Tomasz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Perlicka Zuzia
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Jurkiewicz Magdalena
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Łon Michał
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaOjciec się wspina
Cytlak Katarzyna
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Sołtysiuk Jakub
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Bałata Michał
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Juźwiuk Konrad
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Gutowska-Żuk Zofia
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45
Heymer Jan
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Heymer Franciszek
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Niezgoda  Tomasz
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Łukasik Barbara
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Kądziela Tadeusz
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Borucki Paweł
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Łomianki
Jeż  Wiktor
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa Murall
Szopa Mariusz
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Zwolińska  Karolina
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Gutowski Stanisław
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45
Bączek Jan
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Balawajder Szymon
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Poznań
Machajska Iga
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem
Piastowicz-Bernat Edyta
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaUKA
Siwko Tomasz
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Teler Piotr
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Łojewska Marta
k
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMakak
Krystek Piotr
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaMakak
Drezner  Miłosz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Augustynowicz Krzysztof
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Podemski Maciej
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Michalik Magdalena
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Jarosz  Karolina
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaRepsznury Bysia
Grab  Maksymilian
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Hoft Kuba
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Miklaszewicz Franciszek
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaKWW
Oleksiak Konrad
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Fridrich Marcin
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaObiekto
Kwapisz Łucja
k
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaMurall
Małczuk Adrian
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Chuderska Pola
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Dominowski Jakub
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaMakak
Kręgiel Sebastian
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Bieńko  Tomasz
m
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Chojnacki Piotr
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Stromecki Marcin
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaBFM
Gajewska Joanna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Kondratowicz Lukasz
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaSquash Odlewnicza 7
Borecka Monika
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Borowicz Maja
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Dmochowska Paula
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa Murall
Jabłonowska Kasia
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Groblicki Wojtek
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Paszkowska Anna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Głowacki Piotr
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Grudziąż Rafał
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Strzeżek Anna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Orkan-Łęcki Michał
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Cybart  Szymon
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Płock
Pietrowska Zuzanna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Izabelin CUKA
Pietrowska Katarzyna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Michaliny 10
Cala Pawel
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaBald&Bold
Gadomski Aleksander
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
kowalik anna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawacrux
Kuźmińska Kasia
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kubiak Grzegorz
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kwiatkowska Anna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Ostrowski Antoni
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Markowicz Szymon
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaCrux
Kotowska Barbara
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaCrux
Siemionko Maciej
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 BiałystokBalder - oddział zamiejscowy
Siwiaszczyk Kuba
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaVolenti Non Fit Iniuria
Malczyk Mateusz
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Chrapowicki Andrzej
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 BiałystokFLASH
Ochtabiński Damian
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Piskorski Ryszard
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Urbańska Eni Anna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaObiekto
Ostrowski Matt
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaObiekto
Walczak Franek
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem
Guillen Guillen Jose Carlos
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Jończyk  Piotr
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kajkowski Krzysztof
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaAgama
Tarczyński Jakub
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem ToruńUKA
Buczyński  Mariusz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Łuczyna Grzegorz
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaPod Kocią Łapą
Powała Antoni
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Łomianki
Bauer Dominika
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Gutowski Daniel
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux
Zasadzki Mariusz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Walas  Antek
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn AKG
Dobrowolska Pola
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa Murall UKA
Walas  Franek
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn
Świątek Kaja
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaUKA Murall
Walas  Kuba
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn
Keller  Marta
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45
Pieniak Piotr
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux Boulder
Wardzinska  Agnieszka
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Gołębiowska Agata
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux Boulder
Długołęcki Czesław
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Chmurski Stanislaw
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Wus Marcin
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Siwek Jakub
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaKWW
Burda Paweł
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaKW Warszawa
Bukowski Bronisław
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 ŁódźAKG
Bukowski Michał
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Łódź
Kraluk Michal
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaVolt/Obiekto
Dykto Stefan
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 ŁódźAKG
Dykto Zofia
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 ŁódźAKG
Dykto Łukasz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Łódź
Surowiec Małgorzata
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Klejman Maciek
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaAgama
Postek Piotr
m
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Zawistowska-Walas  Magdalena
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn
Bryła Julian
m
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Studziński Ignacy
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux
Skrzypiec Bartosz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 LubartówCrux
Tkaczuk Ewa
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Procki  Marcin
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Walczak Bartłomiej
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Milanówek
Pycak Tomasz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Pichal Oliwia
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Adamiec  Nikola
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Grodzisk mazowieckiCamp4
Książek Maciek
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Książek Maria
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawacamp4
Kossakowska  Iga
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaTg Sokół
Chrząszcz Ewa
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Skorupa  Aleksandra
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Lublin KW Kotłownia
Jarmułowicz Dominik
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa Tłuste Foki/Out of Void
Kornaś Mikołaj
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Sadownik Ewa
k
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Kruszewski Michał
m
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 BiałystokFlash
Borkowski Szymon
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaUKA
Pańczyk Piotr
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 LublinKW Lublin/Bafard
Drabik Karolina
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux
Czarnecka Katarzyna
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Siejak Joanna
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Molenda Tomasz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Bilikowski Łukasz
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Piaseczno-
Lazarev Sergey
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
. Sosna
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Hadyś Jan
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 JòzefosławCamp4
Bemondi Monika Totczyk
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Stanisławska Marysia
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Kopcewicz Leon
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Socha Weronika
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Toruń
Sobolewski Dominik
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Toruń
Woźniak  Paulina
k
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Gniewkowo
Szwed Adrianna
k
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Wojda Maurycy
m
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Krakowiak Anna
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00Agama
Szarawara Stanisław
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaCamp4
Kisiel Maciej
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Krzos Antoni
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaKW Agama
Jankowski Marcin
m
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Płock
Dziarmaga Michał
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 KielceŚwiętokrzyski Klub Alpinistyczny
Sroka Maria
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Szczepaniak Marek
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Chrapowicki Filip
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 BiałystokFLASH
Tamoń-Będkowska Magdalena
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Baranowska  Urszula
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Kowalczyk Wojciech
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Szmulewicz Piotr
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Stare Święcice Spójnia MW
Powała Kazia
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kądziela Teresa
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Podkowa Leśna
Witkowski Franciszek
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem OlsztynKW Olsztyn
Brylonek Piotr
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaStacja Grawitacja
Banasik Krzysztof
m
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Warczak Olga
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaAgama
Kowalski Stanisław
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Nowicki Iwo
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaMurall
Szkudelska Hania
k
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Wygocki Piotr
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Orzechowski Kazik
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Orzechowski Bazyli
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Jaskulska Agata
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Abramczyk Maciej
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Szutowski Przemysław
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Banasiak Karolina
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Pełnikowski Mateusz
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Borer Joanna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaAsia
Michaluk Rafał
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Wrobel Agnieszka
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Ziarko Alicja
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Łeń Anna
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Raszplewicz Ryszard
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Paszkowska  Róża
k
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Dąbkowski Dawid
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kiersnowski  Grzegorz
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Waeszawa
zarzycki jakub
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 bytom
Podsiad Mikołaj
m
Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Zielińska Maria
k
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawacrux
Kąkiel Agata
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Kornacki Marcin
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Ostrowski Maciek
m
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaUKA
Murawski Daniel
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Murawski Konrad
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Charnavalod Stanislau
m
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem OtwockCrux
Pawłowski Sławomir
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Bajerski Michał
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Maćko  Miłka
k
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00
Bąkowski Nikodem
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Wyżliński Maciej
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00
Fornalik Jakub
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Kowalewski  Krzysztof
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Cholewa Moris
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaAgama
Usenko Dmytro
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaCrux
Kaszyński Szymon
m
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
rejestracja zamknięta Wyniki

 

 

 Grupy

Grupa 1: piątek 12:30 - 15:0013 40
Grupa 2: piątek 15.15 - 17:4517 38
Grupa 3: piątek 18.00 - 20.3018 37
Grupa 4: piątek 20:45 - 23:1515 40
Grupa 5: sobota 7:30 - 10:0017 38
Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem17 38
Grupa 7: sobota 13:00 - 15.3022 33
Grupa 8: sobota 15:45 - 18:1520 35
Grupa 9: sobota 18:30 - 21:0021 34
Grupa 10: sobota 21:15 - 23:4510 45
Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem21 31
Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:0014 37
Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:4523 32

 

 Miejscowości

Warszawa554
Białystok21
Lublin14
Łódź11
Bełchatów 4
Warsaw 4
Tuszyn 4
Kielce4
Płock3