XXXV Puchar Połonin

XXXV Puchar Połonin

Memoriał im. Andrzeja Kusia

Przysłup gm. Cisna. Karczma Brzeziniak.

13.02.2021, 10:00-17:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Numer startowy Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
1Bąkowski Włodzimierz
m
Mężczyźni OPEN Warszawa opłacono
2Pilśniak Krzysztof
m
Mężczyźni OPEN Kraków opłacono
3Pilśniak Urszula
k
Kobiety OPEN Kraków opłacono
4Kafarowski  Jakub
m
Mężczyźni OPEN Zakopane KS Kandahar opłacono
5Ząbik Marek
m
Mężczyźni OPEN Godowa opłacono
6Grabowski Mateusz
m
Mężczyźni OPEN Wola Niżna opłacono
7Leńska Magdalena
k
Kobiety OPEN Wetlina opłacono
8Myślińska  Agnieszka
k
Kobiety Turystyczna Polana opłacono
9Tywonek Tomasz
m
Mężczyźni OPEN WarszawaTKN Tatra Team opłacono
10Bąkowski Daniel
m
Mężczyźni OPEN WarszawaKW Warszawa opłacono
11Surmacz Paweł
m
Mężczyźni OPEN RzeszówGOPR BIESZCZADY/KW KRAKÓW opłacono
12Wolski Gracjan
m
Mężczyźni OPEN Nowy Targ opłacono
13Kiełtyka Zbigniew
m
Mężczyźni OPEN GliwiceKW Gliwice opłacono
14Szlachtowski ANDRZEJ
m
Mężczyźni OPEN NOWY TARG opłacono
15Karpierz Karol
m
Mężczyźni OPEN OstrowskoTatrzański Klub Narciarski Tatra Team opłacono
16Grzegorzek Piotr
m
Mężczyźni OPEN ŻywiecOrca Żywiec opłacono
17Radwańska Ola
k
Kobiety OPEN KrakówPolar Sport Adventures opłacono
18Radwański  Andrzej
m
Mężczyźni OPEN KrakówPolar Sport opłacono
19Kruk Gośka
k
Kobiety OPEN Bielsko-Biała opłacono
20Dymek Mateusz
m
Mężczyźni Turystyczna RzeszówKandahar opłacono
21Jarosz Tomasz
m
Mężczyźni OPEN OświęcimKS Kandahar opłacono
22Będzińska Malgorzata
k
Kobiety Turystyczna Wałbrzych opłacono
23Klyta Marek
m
Mężczyźni Turystyczna MysłowiceMaraAdventure opłacono
24Soszka Gustaw
m
Mężczyźni OPEN BrzegiTKN Tatra Team opłacono
25Pięta Ewelina
k
Kobiety OPEN KrakówKW Kraków opłacono
26Szyjka Jacek
m
Mężczyźni OPEN Oświęcim opłacono
27Kalkowski  Krzysztof
m
Mężczyźni OPEN Kraków KW Kraków opłacono
28Thier Dominik
m
Mężczyźni OPEN WarszawaKS Kandahar / TatraCamp opłacono
29Topór Zbigniew
m
Mężczyźni OPEN Gliczarów GórnyKandahar opłacono
30Szyjka Radosław
m
Mężczyźni OPEN Oświęcim opłacono
31Grasela Marcin
m
Mężczyźni Turystyczna MysłowiceOd Grzegorza opłacono
32Bruzda  Adam
m
Mężczyźni OPEN Oświęcim KANDAHAR opłacono
33Kalita Arek
m
Mężczyźni OPEN JaworzeOd Grzegorza opłacono
34Pudło Rita
k
Kobiety OPEN Sanok UKS Rekiny Mosir Sanok opłacono
35Pudło Marcin
m
Mężczyźni OPEN SanokAksuPolska/Gopr Bieszczady opłacono
36Fiutowski Marek
m
Mężczyźni Turystyczna WrocławOd Grzegorza opłacono
37Małecki Robert
m
Mężczyźni OPEN JawiszowiceK S Kandahar opłacono
38Śliwiński Oskar
m
Mężczyźni OPEN KrakówKS Kandahar opłacono
39Wagner Robert
m
Mężczyźni OPEN BytomKS Kandahar opłacono
40Trznadel Maciej
m
Mężczyźni OPEN BytomKS KANDAHAR opłacono
41Hatala Mariusz
m
Mężczyźni OPEN Bielsko-BiałaHati Team opłacono
42Barut-Skupień Barbara
k
Kobiety OPEN Bielsko-BiałaKS Kandahar opłacono
43Elantkowski Jaś
m
Mężczyźni OPEN ZakopaneTKN Tatra Team / DYNAFIT opłacono
44Koza Jan
m
Mężczyźni OPEN CisnaGOPR Bieszczady/ KW Kraków opłacono
45Niemiec Szczepan
m
Mężczyźni OPEN RzeszówKandahar opłacono
46Jasiak Elżbieta
k
Kobiety Turystyczna Bielsko-Biała opłacono
47Mazurkiewicz Tomek
m
Mężczyźni OPEN SanokZaporowy Maraton Team opłacono
48Głąb-Trojnar Janusz
m
Mężczyźni OPEN ŁańcutDYNAMIT opłacono
49Bobrowski Tomasz
m
Mężczyźni Turystyczna GdyniaKW Kraków opłacono
50Klepek Krzysztof
m
Mężczyźni OPEN CisnaGOPR Bieszczady/KW Kraków opłacono
51Górowski Mateusz
m
Mężczyźni OPEN SanokGOPR Bieszczady opłacono
52Górowska Iwona
k
Kobiety OPEN SanokGOPR BIeszczady / Ultiamte Direction PL opłacono
53Malicki Dariusz
m
Mężczyźni Turystyczna Ustrzyki Dolne opłacono
54Niessner Piotr
m
Mężczyźni OPEN KrakówKS Kandahar opłać
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

Mężczyźni OPEN0 37
Kobiety OPEN8 0
Mężczyźni Turystyczna0 6
Kobiety Turystyczna3 0

 

 Kraje

 PL54

 

 Miejscowości

Kraków8
Sanok 5
Warszawa4
Oświęcim4
Bielsko-Biała4
Rzeszów3
Zakopane 2
Bytom2
Mysłowice2
Nowy Targ2