Wrocław Night O-Fight etap 1 Park Złotnicki

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Wrocław Night O-Fight etap 1 Park Złotnicki

zawody w biegu na orientację

Wrocław

28.11.2018, 18:00-21:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Majasow Kostiantyn
m
A WrocławŚLĄSK WROCŁAW opłacono
Kopczyński Adrian
m
A WrocławIndywidualnie opłacono
Majasow Agata
k
A WrocławŚLĄSK WROCŁAW opłać
Podziński Rafcio
m
A ŁódźUKS Orientuś Łódź opłacono
Guga Romuald
m
A WrocławWKS Śląsk opłać
Toborek Jakub
m
A WrocławWks Śląsk Wrocław opłacono
Pancerowicz Tomasz
m
A WrocławŚląsk Wrocław opłać
Kędzierski Nataniel
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłacono
PRUKOP WOJCIECH
m
A Wrocławindywidualnie opłacono
Regulska Aneta
k
C Wrocław opłać
Rodzewicz Krzysztof
m
A Wrocławindywidualnie opłać
Drożdż Rafał
m
A WarszawaOK!Sport opłacono
Łagoda Franciszek
m
A WrocławWKS Śląsk opłacono
Suwara Mateusz
m
A WrocławSP 66 Wrocław opłać
Komar Łukasz
m
A Wrocław opłacono
Banasiak Joanna
k
A WrocławMKS MOS Wrocław opłać
Banasiak Anna
k
A WrocłąwMKS MOS Wrocław opłać
Banasiak Marcin
m
A WrocławMKS MOS Wrocław opłacono
Puternicka Joanna
k
A WrocławOrientop Wrocław opłacono
Kaczmarek Agnieszka
k
MIX Wrocław opłacono
Janiczek KKZ
k
MIX WrocławSP50 opłacono
Cieślak Agnieszka
k
C WrocławSP nr 66 opłacono
Macherzyńska Anna
k
C Wrocław opłacono
Ligienza Krzysztof
m
A WrocławOrientop Wrocław opłać
Kowalski Wojciech
m
A WrocławŚląsk Wrocław opłacono
Bernaś Tomek
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłacono
świderski bartosz
m
A wrocławbss wrocław opłać
Miśkiewicz Martyna
k
A WarszawaOK! Sport opłacono
Kruczek Daria
k
B Wrocław opłać
Duda Jakub
m
A WleńOrientop Wrocław opłacono
Strugarek Łukasz
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłacono
Jerzyk Dawid
m
A KępnoIndywidualnie opłacono
Grzyb Łukasz
m
C opłacono
Mazurkiewicz Agnieszka
k
B SmolecSmoleckie Syrenki opłacono
Mazurkiewicz Beata
k
B WrocławGim PWr opłacono
Mazurkiewicz Marta
k
C WrocławSSP 72 opłacono
Domagała Marcel
m
A Jelenia GóraMKS PAULINUM opłacono
Gryszan Piotr
m
B Wrocław Torbaborba opłacono
Jules Greusard
m
A VesoulVHSO opłać
Thomas Hossenlopp
m
A Strasbourg opłać
Kapałczyński Szymon
m
C Wrocław opłać
Tynecki Jarosław
m
B Wrocław opłacono
Puchacz Robert
m
B WrocławIndywidualnie opłacono
Wójcik Wojciech
m
B WOrientop opłacono
Wójcik Ziemowit
m
C WrocławOrientop opłacono
Wiśniewska Hanna
k
A WrocławŚląsk Wrocław opłać
Hornik Aleksandra
k
A KoziegłowyWKS Grunwald Poznań opłacono
Druciarek Mikołaj
m
A SkokiWKS Grunwald Poznań opłać
Jędrzejczak Tomasz
m
B Wrocław`Orientop opłacono
Górowski Sławomir
m
B Wrocław opłacono
Chułek Aleksander
m
A Gdynia UKS Azymut 45 UKS Azymut 45 opłacono
Pacan Bogumił
m
MIX Oleśnica opłacono
Krzyżostanek Patrycja
k
B SokolnikiUKS GROM opłać
Krzyżostanek Jarosław
m
A SokolnikiUKS GROM opłać
Mazurek Joanna
k
A WrocławWks Ślask Wrocław opłacono
Becmer Damian
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłacono
Karpowicz Daniel
m
A WroclawBłędni Rycerze opłać
Gąbka Baltazar
m
A WrocławBłędni Rycerze opłać
Gonczarek Adam
m
A Wrocław opłać
Ławrynowicz Piotr
m
A WrocławBłędni Rycerze opłać
Skuza Rafał
m
A Wrocław opłać
Czapliński  Jakub
m
A Wrocław WKS Śląsk Wrocław opłać
Hryciuk Mikołaj
m
B SokolnikiUKS GROM opłacono
Karwatka Anna
k
MIX Wrocław opłacono
Domagała Emilia
k
B SokolnikiUKS GROM opłać
Domagała Jakub
m
C SokolnikiUKS GROM opłacono
Domagała Andrzej
m
A SokolnikiUKS GROM opłać
Malik Wiktoria
k
C SokolnikiUKS GROM opłacono
Mazurek Piotr
m
A WrocławŚląsk Wrocław opłać
Szyjer Marta
k
B Zduńska Wola opłacono
GMUR KAROL
m
A POGRZYBÓWWKS ŚLĄSK WROCŁAW opłać
Bike Jacot
m
C Wrocław Jacot bike opłacono
Dzioba Mateusz
m
A Jelenia Góra opłacono
Skonieczny Andrzej
m
A WrocławOrientop opłacono
Milewska Marta
k
MIX Wrocław opłacono
Wieczorek Jarosław
m
A WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia opłać
Murawski Piotr
m
A LesznoAzymut Mochy opłacono
Murawski Rafał
m
B LesznoAzymut Mochy opłacono
MARCINIAK MARIA
k
A WROCŁAW opłacono
Krupa Łukasz
m
B ChojnówUKS OSIR Gora Kalwaria opłać
Wodzicki Filip
m
C WrocławMKS MOS Wrocław opłać
Nowak Barbara
k
B KaszczorHKS Azymut Mochy opłacono
Kaczmarek Anna
k
A LesznoOrienteering Leszno opłacono
Galla  Andrzej
m
B MochyHKS Azymut Mochy opłacono
Murek Emilia
k
B MochyHKS Azymut Mochy opłacono
Pietrzak Patryk
m
B LesznoAzymut Mochy opłacono
Murek Elwira
k
C MochyHKS Azymut Mochy opłacono
Kubacka Wiktoria
k
C LesznoAzymut Mochy opłacono
Grobelny Alex
m
A LesznoAzymut Mochy opłacono
Prais Anna
k
B LesznoUKS Dąb Leszno opłacono
Paterek Mikołaj
m
A MochyAzymut Mochy opłacono
Prais Julia
k
B LesznoUKS Dąb Leszno opłacono
Kędzierska Nadia
k
A MochyAzymut Mochy opłacono
Kurzyp Anna
k
A Wrocław indywidualnie opłać
Kirakosov Konstantin
m
B LesznoAmbit Leszno opłacono
Skrzypczak Marika
k
A MochyAzymut Mochy opłacono
Kurzyp Michał
m
B WrocławMKS MOS opłać
Kapska Nina
k
A MochyAzymut Mochy opłacono
Podsiadły Robert
m
C WrocławArtemis opłacono
Kras Franciszek
m
C WrocławArtemis opłacono
Bąk Piotr
m
A Brzezia Łąkadentalcorner.pl opłacono
Bąk Jakub
m
C dentalcorner.pl opłacono
Wieszaczewski Jacek
m
A WrocławOrientop Wrocław opłacono
Bąk Jakub
m
MIX Brzezia Łąkadentalcorner.pl opłacono
Wojszwiłło Borys
m
C Wrocławdentalcorner.pl opłacono
Wojszwiłło Zofia
k
C Wrocławdentalcorner.pl opłacono
Wojszwiłło Łukasz
m
B Wrocławdentalcorner.pl opłacono
Morawska Jolanta
k
MIX Wrocław opłać
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

A14 45
B10 14
C8 10
MIX5 2

 

 Kraje

 PL106
 FR2

 

 Miejscowości

Wrocław58
Leszno9
Sokolniki7
Mochy7
Warszawa2
Jelenia Góra2
Brzezia Łąka2