Wrocław Night O-Fight etap 2 Nowy Dwór

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Wrocław Night O-Fight etap 2 Nowy Dwór

zawody w biegu na orientację

Wrocław

12.12.2018, 18:00-21:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Kopczyński Adrian
m
A WrocławIndywidualnie opłacono
Sobczyński Kalikst
m
A WrocławWKS Śląsk opłacono
Guga Romuald
m
A WrocławWKS Śląsk opłać
Wojtczak Krzysztof
m
A WrocławCSWIiChem Wrocław opłacono
Duda Jakub
m
A WleńOrientop Wrocław opłacono
Cieślak Agnieszka
k
C WrocławSP nr 66 Wrocław opłacono
Janiczek Krystyna
k
B WrocławWKS Śląsk opłacono
Janiczek KKZ
k
MIX WrocławSP50 opłacono
Pochopień Marek
m
A OleśnicaWKS Oleśniczanka opłacono
Łagoda Franek
m
A SiedlecWKS Śląsk Wrocław opłać
Banasiak Marcin
m
A Wrocławi-dualnie WRO opłacono
Skonieczny ANDRZEJ
m
A WROCŁAWOrientop opłacono
Puchacz Robert
m
B WrocławIndywidualnie opłacono
Maciejewski Marcin
m
A Wrocław opłać
Gryszan Piotr
m
B Wrocław Torbaborba opłacono
Jagosz Jakub
m
A Wrocław opłać
Boniarczyk Łukasz
m
B Wrcoław opłać
Pacan Bogumił
m
MIX Oleśnica opłacono
Suwara Mateusz
m
A WrocławSP 66 Wrocław opłać
Antosz Michał
m
A Wrocław opłacono
Horodniczy Radosław
m
A WrocławIndywidualnie opłać
Pachnik Wojciech
m
A RACIBOROWICE GÓRNEUKS Orientpark.pl Iwiny opłacono
Pachnik Stanisław
m
A IwinyOrientpark.pl opłacono
Becmer Damian
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłać
Zięba Emilia
k
A Wrocław WKS Śląsk Wrocław opłać
Chułek Aleksander
m
A GdyniaUKS Azymut 45 opłacono
Łoniewski Grzegorz
m
A WrocławIndywidualnie opłać
Domagała Marcel
m
A Jelenia GóraMKS PAULINUM opłacono
GMUR KAROL
m
A POGRZYBÓWWKS ŚLĄSK WROCŁAW opłać
Mazurkiewicz Agnieszka
k
B SmolecSmoleckie Syrenki opłacono
Mazurkiewicz Beata
k
B WrocławGim PWr opłacono
Mazurkiewicz Marta
k
C WrocławSSP 72 opłacono
Wisniewski Sylwester
m
A WroclawIndywidualnie opłacono
Marciniak Tomasz
m
A WrocławRajd Konwalii opłacono
Hryciuk Mikołaj
m
B SokolnikiUKS GROM opłać
Krzyżostanek Patrycja
k
B SokolnikiUKS GROM opłać
Krzyżostanek Jarosław
m
A SokolnikiUKS GROM opłać
Kędzierski Nataniel
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłać
Bernaś Tomek
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłacono
Biała Weronika
k
A Wrocław opłać
Biała Weronika
k
A Wrocław opłać
Chmielarz Sandra
k
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Kaczocha Mikołaj
m
B RaszkóUKS Arkady Raszków opłać
Oczkowski Kacper
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Szczęsny Michał
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Szczęsny Michał
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Kawała Mateusz
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Nowacki Szymon
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Zimniak Kacper
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Brajer Dominika
k
A RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Król Adam
m
A RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Król Jan
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Wdowczyk Paweł
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Charatonik  Tomasz
m
A Wilkszyn Kartoniki opłacono
Domagała Andrzej
m
A SokolnikiUKS GROM opłać
Domagała Emilia
k
B SokolnikiUKS GROM opłacono
Domagała Jakub
m
C SokolnikiUKS GROM opłacono
Malik Wiktoria
k
C SokolnikiUKS GROM opłacono
PRUKOP WOJCIECH
m
A Wrocławindywidualnie opłać
Charatonik Janusz
m
B Wrocławindywidualnie opłacono
Hajdas Przemysław
m
A Wrocław opłać
KACZMAREK Anna
k
A LesznoOrienteering Leszno opłacono
Kurzyp Anna
k
A Wrocławindywidualnie opłacono
Bober Amadeusz
m
A WrocławOrientop Wrocław opłacono
Kirakosov Kostiantyn
m
B LesznoAmbit opłacono
Prais Julia
k
B LesznoUKS Dąb Leszno opłacono
Prais Anna
k
B LesznoUKS Dąb Leszno opłacono
Ławrynowicz Piotr
m
A WrocławBłędni Rycerze opłacono
Karpowicz Daniel
m
A WrocławBłędni Rycerze opłacono
Wieczorek Jarosław
m
A WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia opłać
Gąbka Baltazar
m
A WrocławBłędni Rycerze opłacono
Rosłaniec Anna
k
B Wrocławindywidualnie opłać
Eichler-Fałowska Małgorzata
k
MIX Wrocław opłacono
Mazurek Piotr
m
A WrocławŚląsk Wrocław opłać
Szyjer Marta
k
B Wrocławindywidualnie opłacono
Dwojak Wojciech
m
A WrocławWKS Śląsk opłać
Drożdż Rafał
m
A WarszawaOK! Sport Warszawa opłacono
Wójcik Wojciech
m
B WrocławOrientop Wrocław opłacono
Wójcik Ziemowit
m
C WrocławOrientop Wrocław opłacono
Kruczek Dariusz
m
A Wrocław opłać
GREUSARD Jules
m
A VesoulVHSO opłać
Tynecki Jarosław
m
B Wrocław opłacono
Wieszaczewski Jacek
m
A WrocławOrientop Wrocław opłacono
Puternicka Joanna
k
B WrocławOrientop Wrocław opłacono
Bąk Piotr
m
A Brzezia Łąkadentalcorner.pl opłacono
Bąk Jakub
m
B Brzezia Łąkadentalcorner.pl opłacono
Bąk Julia
k
MIX Brzezia Łąkadentacorner.pl opłacono
Wojszwiłło Borys
m
B Wrocławdentalcorner.pl opłacono
Wojszwiłło Zofia
k
MIX Wrocławdentalcorner.pl opłacono
Jutkiewicz Agata
k
MIX Wrocławdentalcorner.pl opłać
Podziński Rafcio
m
A ŁódźUKS Orientuś Łódź opłacono
Podzińska Weronika
k
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłać
Mański Krzysztof
m
A ŻoryEventyrTeam opłacono
MURAWSKI PIOTR
m
A MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
MURAWSKA EWA
m
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
MURAWSKI RAFAŁ
m
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
PATEREK MIKOŁAJ
m
A MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
KĘDZIERSKA NADIA
m
A MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
GROBELNY ALEX
m
A MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
KAPSKA NINA
m
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
SKRZYPCZAK MARIKA
k
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
MUREK ELWIRA
k
C MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
MUREK EMILIA
k
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
GALLA KATARZYNA
k
A MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
ILKO IWAN
m
C MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
KUBACKA WIKTORIA
k
C MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
PIETRZAK PATRYK
m
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłacono
Nowak Barbara
k
B MOCHYHKS AZYMUT MOCHY opłać
Milewska Marta
k
MIX Wrocław opłacono
Wiśniewska Beata
k
C Wrocławindywidualnie opłacono
Ligienza Krzysztof
m
A WrocławOrientop Wrocław opłacono
Ligienza Jakub
m
B WrocławOrientop Wrocław opłacono
Jaskuła Kornel
m
A WrocławStowarzyszenie Team 360 Stopni opłacono
Komar Łukasz
m
A Wrocław opłać
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

A8 52
B14 24
C6 3
MIX6 1

 

 Kraje

 PL113
 FR1

 

 Miejscowości

Wrocław55
MOCHY15
Raszków11
Sokolniki7
Leszno4
Brzezia Łąka3
Oleśnica2