Wrocław Night O-Fight etap 3

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Wrocław Night O-Fight etap 3

zawody w biegu na orientację

Wrocław

23.01.2019, 18:00-21:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Kopczynski Adrian
m
A WrocławIndywidualnie opłacono
Janiczek Krystyna
k
B WrocławWKS Śląsk opłacono
Janiczek KKZ
k
MIX WrocławSP50 opłacono
Duda Jakub
m
A WleńOrientop Wrocław opłacono
Antosz Michał
m
A WrocławIMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team opłacono
Guga Romuald
m
A WrocławWKS Śląsk opłać
Komar Łukasz
m
A Wrocław opłać
Biała Weronika
k
A Wrocław opłać
Puternicka Joanna
k
B WrocławOrientop Wrocław opłacono
Łagoda Franciszek
m
A WrocławWKS Śląsk opłać
PRUKOP WOJCIECH
m
A Wrocławindywidualnie opłać
Kędzierski Nataniel
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłać
Puchacz Robert
m
B WrocławBrowar Stu Mostów Team opłacono
Kulec Anna
k
A Wrocław opłać
Hajdas Przemysław
m
AWKS Śląsk Wrocław opłacono
Pacan Bogumił
m
A Oleśnica opłacono
Wojtczak Krzysztof
m
A WrocławCSWIiChem Wrocław opłacono
Banaszkiewicz Paweł
m
B WrocławKTR Bike Orient opłać
GREUSARD Jules
m
A VesoulVHSO opłać
Prais Anna
k
B LesznoUKS Dąb opłacono
Prais Julia
k
B LesznoUKS Dąb opłacono
Kras Franciszek
m
C WrocławArtemis opłać
Suwara Mateusz
m
MIX WrocławSP 66 Wrocław opłać
Kurzyp Anna
k
A Wrocławindywidualnie opłać
Maciejewski Marcin
m
A Wrocław opłać
Murawska Marta
k
A LesznoHKS Azymut Mochy opłać
Druciarek Mikołaj
m
A PoznańWKS Grunwald opłać
Pietrzak Patryk
m
B LesznoHKS Azymut Mochy opłać
Murek Elwira
k
C GórskoHKS Azymut Mochy opłać
Górowski Sławomir
m
B Wrocław opłać
Ławrynowicz Piotr
m
A WrocławBłedni Rycerze opłać
LIGIENZA ANDRZEJ
m
B DzierżoniówOrientop opłać
Podziński Rafał
m
A WrocławUKS Orientuś Łódź opłać
Cych Weronika
k
A WrocławŚląsk opłać
Krzyzostanek Patrycja
k
B SokolnikiUKS GROM opłać
Krzyzostanek Jarosław
m
A SokolnikiUKS GROM opłać
Hryciuk Mikołaj
m
B SokolnikiUKS GROM opłać
Cych Piotr
m
A TwardogóraWKS Śląsk opłać
Domagała Emilia
k
B SokolnikiUKS GROM opłać
Domagała Jakub
m
C SokolnikiUKS GROM opłać
Domagała Andrzej
m
A SokolnikiUKS GROM opłać
Karpowicz Daniel
m
A WrocławBłędni Rycerze opłać
Gąbka Baltazar
m
A WrocławBłędni Rycerze opłać
Łukaszyk Sylwia
k
B LesznoUKS Dąb opłać
GMUR KAROL
m
A POGRZYBÓWWKS ŚLĄSK WROCŁAW opłać
Szyjer Marta
k
C Zduńska Wola opłać
Tynecki Jarosław
m
B Wrocław opłać
Skonieczny Andrzej
m
B WROCŁAWOrientop opłać
Zięba Emilia
k
A Wrocław WKS Śląsk Wrocław opłać
Kruczek Daria
k
B Wrocław opłać
Jurczyk Tomasz
m
A CzyżowiceUKS Sparta opłać
Żuraw Wiktor
m
A SokolnikiUKS Grom opłać
Bober Amadeusz
m
A WrocławOrientop Wrocław opłać
Uciechowska Amelia
k
MIX RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Chmielarz Sandra
k
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Dobroś Aleksandra
k
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Ziętek Aleksandra
k
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Ziętek Aleksandra
k
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Pluta Aleksandra
k
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Bernaś Tomek
m
A WrocławWKS Śląsk Wrocław opłać
Król Jan
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Kaczocha Mikołaj
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Szczęsny Michał
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Kawała Mateusz
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Nowacki Szymon
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Król Adam
m
A RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Oczkowski Kacper
m
B RaszkówUKS Arkady Raszków opłać
Cegiełka Konrad
m
CUKS GOK Galewice opłać
Banasiak Marcin
m
A WrocławI-dualnie opłać
Fronia Jakub
m
BUKS GOK Galewice opłać
Janik Patrycja
k
BUKS GOK Galewice opłać
Żuczkowski Mateusz
m
CUKS GOK Galewice opłać
Kędzia Krzysztof
m
AMLUKS Start Wieruszów opłać
Wieczorek Marta
m
AMLUKS Start Wieruszów opłać
Cegiełka Marta
k
BUKS GOK Galewice opłać
Bąk Piotr
m
A Brzezia Łąkadentalcorner.pl opłacono
Wójcik Wojciech
m
B WrocławOrientop opłać
Wójcik Ziemowit
m
C WrocławOrientop opłać
Wojszwiłło Borys
m
MIX Wrocławdentalcorner.pl opłacono
Wojszwiłło Borys
m
B Wrocławdentalcorner.pl opłacono
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

A6 31
B15 17
C2 5
MIX2 2

 

 Kraje

 PL79
 FR1

 

 Miejscowości

Wrocław35
Raszków13
Sokolniki7
Leszno5