Wrocław Night O-Fight etap 5

Wrocław Night O-Fight etap 5

zawody w biegu na orientację

Wrocław

20.03.2019, 18:00-21:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Kopczynski Adrian
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławIndywidualnie opłacono
Stachowiak Wiesław
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) WrocławNight Runners Wrocław opłać
Druciarek Mikołaj
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) PoznańWKS Grunwald opłać
Biała Weronika
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Wrocław opłać
Prukop Wojciech
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Wrocławindywidualnie opłać
Miaśkiewicz Krzyztof
m
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Orientop Wrocław opłać
Kirakosov Kostiantyn
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) LesznoAmbitracingteam opłać
Macherzyńska Anna
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) Wrocław opłać
Ligienza Jakub
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławOrientop Wrocław opłać
Ligienza Krzysztof
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) WrocławOrientop Wrocław opłać
Mazurkiewicz Agnieszka
k
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979) SmolecSmoleckie Syrenki opłać
Mazurkiewicz Beata
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) WrocławGim PWr opłać
Mazurkiewicz Marta
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) WrocławSSP 72 opłać
Puternicka Joanna
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławOrientop Wrocław opłać
Komar Łukasz
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Wrocław opłać
Janiczek  Krystyna
k
MIX Wrocław SP50 opłać
Janiczek  Krystyna
k
MIX Wrocław SP50 opłać
Antosz Michal
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WroclawIMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team opłać
Pluta Marcin
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Wrocław opłać
Kruk Aneta
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Wrocław opłać
Ligienza Andrzej
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) DzierżoniówOrientop Wrocław opłać
Chułek Aleksander
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławUKS Azymut 45 opłać
Duda Jakub
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WleńOrientop Wrocław opłać
Prais Anna
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Leszno UKS Dąb opłać
Prais Julia
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) LesznoUKS Dąb opłać
Kaczmarek Anna
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) LesznoUKS Dąb opłać
Ławrynowicz Piotr
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławBŁĘDNI RYCERZE opłać
Firman Filip
m
MIX Wrocław opłać
Suwara Mateusz
m
MIX WrocławSP 66 Wrocław opłać
Puchacz Robert
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) WrocławBrowar Stu Mostów opłać
Górowski Sławomir
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Wrocław opłać
Charatonik  Tomasz
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Wilkszyn Kartoniki opłać
Milewska Marta
k
MIX Wrocław opłać
Charatonik  Ida
k
MIX Wilkszyn opłać
Pochopień Marek
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) OleśnicaWKS Oleśniczanka Oleśnica opłać
Pasierb Kuba
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) KiełczówWsioki z Kiełczowa opłać
Maciejewski Marcin
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Wrocław opłać
Pasierb Kuba
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) KiełczówWsioki z Kiełczowa opłać
Boom Sierbi
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) KiełczówWsioki z Kiełczowa opłać
Łoniewski Grzegorz
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławKU AZS WAT Warszawa opłać
Bernaś Tomek
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławWKS Śląsk Wrocław opłać
Kurzyp Anna
k
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Wrocławindywidualnie opłać
Domagała Jakub
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) SokolnikiUKS Grom Sokolniki opłać
Domagała Emilia
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) SokolnikiUKS Grom Sokolniki opłać
Paterek Mikołaj
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Pietrzak Patryk
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Kubacka Wiktoria
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Murawski Piotr
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Murawska Ewa
k
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Krzyzostanek Patrycja
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) SokolnikiUKS GROM opłać
Murawska Marta
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Murawski Rafał
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Krzyzostanek Jarosław
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) SokolnikiUKS GROM opłać
Kapska Nina
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Skrzypczak Marika
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Hryciuk Mikołaj
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) SokolnikiUKS GROM opłać
Nowak Barbara
k
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979) KaszczorHKS Azymut Mochy opłać
Galla Andrzej
m
MSM (rok urodzenia 1959 i starsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Murek Emilia
k
KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Murek Elwira
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Piwowar Lidia
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) MochyHKS Azymut Mochy opłać
Hajdas Przemysław
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Suchy DwórWKS Śląsk opłać
Pacan Bogumił
m
MIX Oleśnica opłać
Świderski Bartosz
m
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979) WrocławBss wrocław opłać
Komarzyńska-Świeściak Elżbieta
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Wrocław opłać
Marciniak Maria
k
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002) Wrocławindywidualnie opłać
Gąbka Baltazar
m
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002) WrocławBłędni Rycerze opłać
Rosłaniec Anna
k
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979) Wrocławindywidualnie opłać
Kurzyp Michał
m
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi) WrocławMKS MOS opłać
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

KJ (rok urodzenia 2003 i młodsi)9 0
MJ (rok urodzenia 2003 i młodsi)0 8
KS (rok urodzenia od 1980 do 2002)11 0
MIX4 3
MS (rok urodzenia od 1980 do 2002)0 17
KM (rok urodzenia od 1960 do 1979)5 1
MM (rok urodzenia od 1960 do 1979)0 10
KSM (rok urodzenia 1959 i starsi)0 0
MSM (rok urodzenia 1959 i starsi)0 1

 

 Kraje

 PL69

 

 Miejscowości

Wrocław32
Mochy13
Sokolniki5
Leszno4
Kiełczów3
Wilkszyn 2
Oleśnica2