VIII Bieg Niepodległościowy o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

VIII Bieg Niepodległościowy o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka

Ryki

12.11.2017

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć MiejscowośćKlub
Bernat Wojciech
m
Rzeszówbiegusiem.pl
Bachan-Urbanek Ewa
k
LeokadiówZWOLEŃ BIEGA
Urbanek Robert
m
LeokadiówZWOLEŃ BIEGA
Olek Artur
m
Rykibiegusiem.pl
Więszyk Rafał
m
Puławy
Leonarcik dariusz
m
Puławymultimedia runners
Makosz Marek
m
Radzyń PodlaskiAktywne Borki
Makosz Małgorzata
k
Radzyń PodlaskiAktywne Borki
Walkowiak Paweł
m
WrzosówAktywne Borki
Ciupa Wojciech
m
PuławyMultimedia Runners
Iwaniuk-Mroczek Katarzyna
k
LubartówBiegusiem.pl
Sałata  Radosław
m
Stara Wieś Aktywne Borki
Kubiś Joanna
k
PuławyMultimedia Runners
Machul  Gabriela
k
Sarny Brak
Leonarcik agnieszka
k
Puławymultimedia runners
Sikora Wojtek
m
Stara WieśAktywne Borki
Stoń Daniel
m
SarnyBiegusiem.pl
Stoń Jakub
m
SarnyBiegusiem.pl
Myśliński Tomasz
m
RadomBiegusiem.pl
Grabowski Dariusz
m
Stężycabiegusiem.pl
Grabowski Daniel
m
Stężyca
GOWIN MARCIN
m
Dęblinlub wybierz z listy
Bernatek  Filip
m
Stężyca
Przybysz Damian
m
ŁaskarzewŁaskarzew Biega
Malinowski Jarosław
m
Ryki
Widz Łukasz
m
Ryki
Grabowska Magdalena
k
Ławeczko StareZwoleń Biega
Dzido Rafał
m
Adamów
Pieńkosz Piotr
m
DęblinSkok im. Zygmunta Chmielewskiego
Jaroszewska Anna
k
Warszawa
Jaroszewski Karol
m
WarszawaVegan Triathlon
Lipska  Ewa
k
Ryki biegusiem. Pl.
Kwas August
m
RykiBiegiusiem.pl
Warowny Piotr
m
Rykibiegusiem.pl
Kujda Monika
k
Babice
Kubak Krzysztof
m
Rykibiegusiem.pl
POLAK KRZYSZTOF
m
PuławyMULTIMEDIA RUNNERS
Oleksik Gosia
k
JanowiecMultimedia Runners
KUPIEC Stanisław
m
DęblinDSS ORLĘTA
Hiller Jerzy
m
LublinLubelska Grupa Triathlonu
Grabowska Iwona
k
DęblinDSS ORLĘTA
Grabowski Jarosław
m
DęblinDSS ORLĘTA
Terlikowski Paweł
m
RadomBiegusiem.pl
KANIA Norbert
m
Dęblin1983
Kaczkowski  Krzysztof
m
Kozienice
Żaczek Anna
k
RykiBiegusiem.pl
ŁOPUSZYŃSKI ROBERT
m
Puławy
Wiaderny  Radosław
m
Dęblin Dss Orleta
Kaźmierczak Eryk
m
Ryki
Kaźmierczak Krzysztof
m
Ryki
Chlebowski Piotr
m
Ryki4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Dudek  Michał
m
Radom Biegusiem.pl
Kania Michał
m
Czernic
Stępień  Aneta
k
Dęblin
Machnicki Rafał
m
Ryki
Błażejczyk Robert
m
DęblinDSS Orlęta Dęblin
Żmuda Paulina
k
Kłoczew
Żmuda Jakub
m
Kłoczew
Kutyła Mariusz
m
Puławy
SUWAŁA ANNA
k
RadomBiegusiem.pl
Maciąg Michał
m
Dęblinbiegusiem.pl
Polak Daniel
m
DęblinLOST IN SPORT
Stanczyk Andrzej
m
Osiny
Krawczak Kamil
m
RadomBiegusiem.pl
Pańczuk-Figura Irmina
k
PuławyBezmiar
Noworolnik  Paweł
m
Puławy Multimedia Runners
Czarnecka  Ewa
k
Puławy Multimedia Runners
Nadolski Michał
m
PuławyStarostwo Powiatowe w Puławach
Ducki Łukasz
m
Puławy
Lachowicz Monika
k
Warszawa
Filipek Mateusz
m
WarszawaNiewychowani Fizycznie
Wosk Jacek
m
Rykibiegusiem.pl
Walasek Maciej
m
NowodwórBiegusiem.pl
Romański Piotr
m
Ryki
Capała Mieczysław
m
Puławyind
Kitka Tomasz
m
PuławyMarga SFG Puławy
Lenart  Magdalena
k
Radom
Terlikowski Andrzej
m
Radombiegusiem.pl
WYDRA KAMIL
m
Puławy
Śliwiński Dominik
m
Radom
Anyszek Edyta
k
Skarbiciesz
Talacha Agnieszka
k
Warszawaadidas runners warsow
Olesiński Bartosz
m
Lublin
Szczygielski  Tomek
m
Ryki
Rodzoś Adrian
m
Ryki
Rafeld Kamil
m
Rykibiegusiem.pl
Siwińska Małgorzata
k
Ryki
Dyguś Filip
m
LublinTEAM 666
Weremko Grzegorz
m
Puławy
Warowna  Izabela
k
Dąbia Nowa
Szewczyk Diana
k
Ryki
Świderski Igor
m
Dęblin#atmosfera
Świderski Bartłomiej
m
Dęblin#atmosfera
Zając Wojciech
m
BabinBełżyce i okolice biegają
Wójcik  Grzegorz
m
Ryki
Targońska Renata
k
Mazurkiewicz Jolanta
k
Bychawa
Mamcarz Katarzyna
k
LublinLubelskie Stowarzyszenie Biegowe
ŚWIECAK ROBERT
m
Miastków Kościelny1980
SOBIESZEK SYLWIA
k
NiwkiZWOLEŃ BIEGA
Toporek Jacek
m
Dęblin4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Łukasiak Arkadiusz
m
Mińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa
Walasek Grzegorz
m
Stary Bazanówbiegusiem.pl
Ciotucha Paweł
m
Końskowola
Banaszek Agnieszka
k
Lublin
CELEJ DANIEL
m
Dęblindss orleta deblin
Grzeszczyk Remigiusz
m
Puławy
Osiak Artur
m
Gołąbbiegusiem.pl
Krawczak Paulina
k
Dęblinbiegusiem.pl
Gębal Ola
k
Rykibiegusiem.pl
Wojtaś Michalina
k
NowodwórDss Orlęta
Różycki Marek
m
Puławy
Capała Agata
k
Podwierzbie
Keschayag Bob
m
Rykibiegusiem,pl
Szeląg Marcin
m
Puławy
Mróz Tomasz
m
Żelechów
Jaworska Wioleta
k
Zwoleń
Podczasi Marcin
m
KozieniceWKZ
Boryło Andrzej
m
Dęblin
Sobczyk Grzegorz
m
KozieniceWKZ Kozienice
Życki Stanisław
m
Dęblin
Maj Piotr
m
Puławy
TĘCZA ANETA
k
KozieniceKozienice
Podczasi Katarzyna
k
Kozienice
Soból Kamil
m
DęblinDSS ORLĘTA
Jasiński Paweł
m
Łaskarzew
Duda Dawid
m
Lublin
Trzaskowski Paweł
m
ŁaskarzewŁaskarzew Biega
Głodek Tomasz
m
Rykibiegusiem.pl
Szpyt Teresa
k
DęblinDSS ORLĘTA
Kuta Marta
k
Kurów
Bukowski Artur
m
Łaskarzew
Jóźwicki Jakub
m
ŁaskarzewCARINII
Potyra  Krzysztof
m
Dęblin Dss Orleta
Bukowski  Sebastian
m
Ryki Biegusiem.pl
Glodek Andrzej
m
Kąty
Iwanek Sebastian
m
RykiBiegusiem.pl
Stelmach Zbigniew
m
ĆmiłówLW Bogdanka
Spyra Adam
m
WarszawaNiewychowani Fizycznie
Grątkowska Magdalena
k
WarszawaNiewychowani Fizycznie
Kubak Anna
k
Leopoldów
Lech Agnieszka
k
Ryki
Ekiert Anna
k
Garwolin
Lipko Adam
m
SławatyczeDzik Sławatycze
Ciechanowicz Paweł
m
PuławyMultimedia Runners
Matejek  Diana
k
Puławy Multimedia Runners
Rumiński Jacek
m
BełżyceBełżyce I okolice biegają
Rumińska Żaneta
k
BełżyceBełżyce I okolice biegają
Szubartowski  Paweł
m
Bełżyce Bełżyce i okolice biegają
Zbiciak Adam
m
Lubartówoczko
Jędrej Sylwia
k
BełżyceBełżyce i okolice biegają
KALICKI  Piotr
m
Poniatowa Bełżyce i okolice biegają
KALICKA ASIA
k
PoniatowaBełżyce i okolice biegają
PIETRZYK ZBIGNIEW
m
KĘPA BORZECHOWSKA1969
Kirkiewicz Kacper
m
PotasznikiAdidas Runners Warsaw
Dębski  Patryk
m
Potaszniki
Milczarczyk Dariusz
m
Kozienice
Sola Aneta
k
BełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
Tomaszewski Wojtek
m
BełżyceBelzyce i okolice boegaja
Kurzep Ireneusz
m
Ryki
SUSKI RADOSŁAW
m
LUBLINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W LUBLINIE
Głogowska Karolina
k
Radom
JODEŁKA PRZEMYSŁAW
m
PuławyJoker Puławy
Głodek Marcin
m
StężycaDSS Orlęta
Brzuszek Przemek
m
Ryki
Zdun Grzegorz
m
LublinLubelska Ekipa Biegowa
Ćwiklak Przemysław
m
PuławyRunning sucks !!!
Ćwiklak Magdalena
k
PuławyRunning sucks !!!
Solan Łukasz
m
LublinKorona Polskich Półmaratonów 2017
Paprota Jacek
m
Nałęczówlubelskibiegacz.pl TEAM
Grzyb Michał
m
Żelechów
Brzozowski Kuba
m
ŻelechówLO Lelewel
Kowalski  Dawid
m
Sulbiny
Polak Sebastian
m
LeopoldówAvangarda Fitness&GYM Dęblin
Bociarn Radosław
m
LublinNajwiększa Armia Świata
Włoszczak-Bociarn Karina
k
LublinNajwiększa Armia Świata
Wójcicka Magdalena
k
LubartówAZS UP Lublin
Brzuszek Arkadiusz
m
Ryki
Żmuda Marlena
k
Kłoczew
Kwiatkowski Krzysztof
m
Zawadabiegusiem.pl
DZIEKOŃSKI TADEUSZ
m
BiałystokJuvenia Białystok
Nesterowicz Tomasz
m
KurówBiegusiem.pl /Lost in Sport
Durys Piotr
m
GarwolinPasza & Misza
Lach Robert
m
DęblinO.W.C- Skład Dęblin
Tęcza Paulina
k
KozieniceKozienice
Rybak Ewelina
k
Kłoczew
ZDUN Artur
m
LublinLubelska Ekipa Biegowa
Banaszek Adam
m
Warszawa biegusiem.pl
Kostyra Krzysztof
m
Warszawabiegusiem.pl
Pilzak Weronika
k
Grabowce Dolne
Sobieszek Marek
m
Sulbiny bezklubowy
Mucha Szymon
m
Ryki
Miąsko Piotrek
m
Stanisławów1998
MOŚCICKI Łukasz
m
ŁukówKB V-max Adamow
Orłowski Andrzej
m
Lubartów
Zwolakiewicz Przemysław
m
LublinNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA
Pawlik Ryszard
m
DęblinDęblińskie Stowarzyszenie Sportowe ORLĘTA
Świtaj Piotr
m
BrzezinyNieformalny Klub Morsa - Z łabędziem być.
Żmuda Karol
m
Kłoczew
Kania Monika
k
Dęblin
Dziaduch Robert
m
PuławyFR41L1TY
Józefowicz Piotr
m
Rykibiegusiem.pl
Murawski Mariusz
m
Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki
Liszka Błażej
m
PuławyBłażej Liszka
Szymański  Maciej
m
DęblinDSS ORLĘTA
Wachulak Paweł
m
Dęblinbrak
GAŁĄZKA Zbigniew
m
KUTNO3RBLog
Włodarczyk Mirosław
m
WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa
Bielecka Aleksandra
k
WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa
Kwiatkowska Dominika
k
WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa
Mazurek Marek
m
Miastków Kościelny
Bochenkiewicz  Marcin
m
PuławyMultimedia Runners
Król  Ryszard
m
Lublin Lublin Biega
Lipczyński Olaf
m
Lublin
Prządka Michał
m
LeopoldówBiegusiem.pl
Ślęzak Paweł
m
Rykibiegusiem.pl
Gorczyca Jacek
m
Lublinlubelskibiegacz.pl TEAM
Gorczyca Dorota
k
Lublinlubelskibiegacz.pl TEAM
Grochal Norbert
m
Puławy
Krawczyk Elżbieta
k
Puławy
Konopka Piotr
m
LublinLubelska Grupa Triathlonu
Moskal Agnieszka
k
Żyrzyn
Bany Piotr
m
RykiBiegusiem.pl
Rut Rutkowski Darek
m
DęblinDSS Orlęta
Bochenkiewicz Kamila
k
PuławyMultimedia Runners
Spólnicka Elżbieta
k
LublinLubelska Grupa Triathlonu
Gawryołek Hubert
m
Ryki
Ostrzyżek Karol
m
Stara Dąbia
Sieńko Marek
m
BabinBełżyce i okolice biegają
Wikiera  Alina
k
Baranów Multimedia Runners
Makuch Mateusz
m
PuławyMultimedia Runners
Zbiciak  Grzegorz
m
Spiczyn Łęczna Biega Wolność Endorfinom
MAJSTEREK ADAM
m
DęblinDSS Orleta
DYKSA Anna
k
Dęblinbrak
Kot Arek
m
ŻelechówLO Żelechów
Czelej Michał
m
Ryki
Żuk Agata
k
LublinLublin Biega
Żuk Wiktoria
k
LublinLublin Biega
Goluch Grzegorz
m
Leopoldów
Deleżuch Wojciech
m
NiemceOSP Niemce
Styrnik Marcin
m
NiemceMotywator Nasutów
Celejewski Andrzej
m
OkrzejaPks
Kociszewski Pawel
m
WarszawaGolden Ring Ultra Trial 100km
JABŁOŃSKI MAREK
m
NiemcePGB SPORTOWA PACZKA
Głodek Paweł
m
Stężyca
Goździołko Kamil
m
Mińsk Mazowiecki
Pudło Mateusz
m
ŻabiankaHusaria Race Team
Górny Przemek
m
Stara Wieś Aktywne Borki
Bednarz Piotr
m
Dęblin
Kuchta Monika
k
Białki GórneLost In Sport
Timoszuk Łukasz
m
DęblinLost In Sport
ŚWIĘCH-SKÓRA MONIKA
k
DęblinDSS ORLĘTA
Miłek Bogdan
m
PuławyBezMiar
SKÓRA SEBASTIAN
m
DęblinDSS ORLĘTA
Buczak Justyna
k
ZamośćPks
Pawlik Michał
m
RykiStay Alive Med Zabezpieczenia Medyczne
Świątkowski Sebastian
m
Dęblin
Piłat Jakub
m
Góra PuławskaMultimedia Runners
Wojdat Waldemar
m
DęblinAtmosfera
Kasprzak Katarzyna
k
Rykibiegusiem.pl
Kłaczyński Jakub
m
Dęblin
Serewa Michał
m
TrzciniecMotywator Nasutów
Jężak Filip
m
ZwoleńZwoleń Biega
Stefaniak Piotr
m
NiemceMotywator Nasutów
Karwat Robert
m
NiemceMotywator Nasutów
Niewęgłowski Tomasz
m
KrasewAktywne Borki
Duda Tomasz
m
Lublin
Lewikowski Mateusz
m
ZwoleńZWOLEŃ BIEGA
Włodarczyk Joanna
k
Żelechów
Malec Daniel
m
DęblinOrlęta
Wróblewska Weronika
k
Puławy
Żmuda Radosław
m
Kłoczew
Królik Marcin
m
Ryki
Kiełtyka Agnieszka
k
Ryki
Włodarczyk  Natalia
k
Kletnia Agros Zamość
Ruciński Robert
m
Kownacica
Belniak Mirosława
k
Łuków
Kacpura Piotr
m
Radom4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Mydlak Tomasz
m
ChełmChełm
Rapa Mariusz
m
LublinSport Club Lublin
Kaźmierczak Sylwia
k
Rykibiegusiem.pl
Szczotka Paweł
m
Kock
Mańkowski Stanisław
m
MaciejowiceWISŁA MACIEJOWICE
Dawidek Mariusz
m
Leopoldów
Śliwiński Mateusz
m
Lublinlubelskibiegacz.pl TEAM
Golis Magdalena
k
Ryki
Pajdowska Sylwia
k
Rykibiegusiem.pl
Pastuszak Michał
m
DęblinMDK Dęblin
Pastuszak Marcin
m
Nadwiślanka
Ćwik Dariusz
m
Kletnia
Pasek Marek
m
DęblinDss orlęta Dęblin
Ćwik Łukasz
m
Dęblin
Warowna Monika
k
Nowa Dąbia
Owczarek Adam
m
Włodzimierzów
Stoń Adam
m
Ryki
Kultys Wojciech
m
RykiBrak
Kultys Krzysztof
m
Ryki
Łukasiak Martyna
k
LeopoldówBrak
Bucior Łukasz
m
FranciszkówNajwiększa Armia Świata
Wójcik Małgorzata
k
DęblinDSS Orlęta Dęblin
Bondara Sylwia
k
WarszawaJacekBiega Running Team
Gardener Jacek
m
WarszawaJacekBiega Running Team
Baran  Arkadiusz
m
Zwoleń Zwoleń Biega
Kalbarczyk Justyna
k
Józefosław
Urban Przemysław
m
DęblinDISON
Gałasiewicz Jakub
m
RadomRLTL ZTE RADOM
Rosiński  Marcin
m
Kraczewice Prywatne Bełżyce i okolice biegają
Pikor Jacek
m
Zamość
Pikor Agata
k
Zamość
Masztalerz  Marek
m
Sarny
Kuc Piotr
m
Ryki
Różyński Maciej
m
SkowieszynMultimedia Runners
Kępka Robert
m
Rykibiegusiem.pl
Kultys Piotr
m
Ryki1999
Królik Daniel
m
Trzcianki
Białecki Leszek
m
Ryki
Chojniak Łukasz
m
Rykibiegusiem.pl
rejestracja zamknięta Wyniki

 

 

 Kraje

 PL317

 

 Miejscowości

Ryki50
Dęblin42
Puławy35
Lublin24
Warszawa12
Radom11
Kozienice 7
Kłoczew6
Leopoldów6
Bełżyce6