VIII Bieg Niepodległościowy o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

VIII Bieg Niepodległościowy o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka

Ryki

12.11.2017

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć MiejscowośćKlub
Bernat WojciechPL
m
Rzeszówbiegusiem.pl
Bachan-Urbanek EwaPL
k
LeokadiówZWOLEŃ BIEGA
Urbanek RobertPL
m
LeokadiówZWOLEŃ BIEGA
Olek ArturPL
m
Rykibiegusiem.pl
Więszyk RafałPL
m
Puławy
Leonarcik dariuszPL
m
Puławymultimedia runners
Makosz MarekPL
m
Radzyń PodlaskiAktywne Borki
Makosz MałgorzataPL
k
Radzyń PodlaskiAktywne Borki
Walkowiak PawełPL
m
WrzosówAktywne Borki
Ciupa WojciechPL
m
PuławyMultimedia Runners
Iwaniuk-Mroczek KatarzynaPL
k
LubartówBiegusiem.pl
Sałata  Radosław PL
m
Stara Wieś Aktywne Borki
Kubiś JoannaPL
k
PuławyMultimedia Runners
Machul  GabrielaPL
k
Sarny Brak
Leonarcik agnieszkaPL
k
Puławymultimedia runners
Sikora WojtekPL
m
Stara WieśAktywne Borki
Stoń DanielPL
m
SarnyBiegusiem.pl
Stoń JakubPL
m
SarnyBiegusiem.pl
Myśliński TomaszPL
m
RadomBiegusiem.pl
Grabowski DariuszPL
m
Stężycabiegusiem.pl
Grabowski DanielPL
m
Stężyca
GOWIN MARCINPL
m
Dęblinlub wybierz z listy
Bernatek  Filip PL
m
Stężyca
Przybysz DamianPL
m
ŁaskarzewŁaskarzew Biega
Malinowski JarosławPL
m
Ryki
Widz ŁukaszPL
m
Ryki
Grabowska MagdalenaPL
k
Ławeczko StareZwoleń Biega
Dzido RafałPL
m
Adamów
Pieńkosz PiotrPL
m
DęblinSkok im. Zygmunta Chmielewskiego
Jaroszewska Anna PL
k
Warszawa
Jaroszewski KarolPL
m
WarszawaVegan Triathlon
Lipska  EwaPL
k
Ryki biegusiem. Pl.
Kwas AugustPL
m
RykiBiegiusiem.pl
Warowny PiotrPL
m
Rykibiegusiem.pl
Kujda MonikaPL
k
Babice
Kubak KrzysztofPL
m
Rykibiegusiem.pl
POLAK KRZYSZTOFPL
m
PuławyMULTIMEDIA RUNNERS
Oleksik GosiaPL
k
JanowiecMultimedia Runners
KUPIEC StanisławPL
m
DęblinDSS ORLĘTA
Hiller JerzyPL
m
LublinLubelska Grupa Triathlonu
Grabowska IwonaPL
k
DęblinDSS ORLĘTA
Grabowski JarosławPL
m
DęblinDSS ORLĘTA
Terlikowski PawełPL
m
RadomBiegusiem.pl
KANIA NorbertPL
m
Dęblin1983
Kaczkowski  Krzysztof PL
m
Kozienice
Żaczek Anna PL
k
RykiBiegusiem.pl
ŁOPUSZYŃSKI ROBERTPL
m
Puławy
Wiaderny  Radosław PL
m
Dęblin Dss Orleta
Kaźmierczak ErykPL
m
Ryki
Kaźmierczak Krzysztof PL
m
Ryki
Chlebowski PiotrPL
m
Ryki4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Dudek  Michał PL
m
Radom Biegusiem.pl
Kania MichałPL
m
Czernic
Stępień  AnetaPL
k
Dęblin
Machnicki RafałPL
m
Ryki
Błażejczyk RobertPL
m
DęblinDSS Orlęta Dęblin
Żmuda PaulinaPL
k
Kłoczew
Żmuda JakubPL
m
Kłoczew
Kutyła MariuszPL
m
Puławy
SUWAŁA ANNAPL
k
RadomBiegusiem.pl
Maciąg MichałPL
m
Dęblinbiegusiem.pl
Polak DanielPL
m
DęblinLOST IN SPORT
Stanczyk AndrzejPL
m
Osiny
Krawczak KamilPL
m
RadomBiegusiem.pl
Pańczuk-Figura IrminaPL
k
PuławyBezmiar
Noworolnik  Paweł PL
m
Puławy Multimedia Runners
Czarnecka  EwaPL
k
Puławy Multimedia Runners
Nadolski MichałPL
m
PuławyStarostwo Powiatowe w Puławach
Ducki ŁukaszPL
m
Puławy
Lachowicz MonikaPL
k
Warszawa
Filipek MateuszPL
m
WarszawaNiewychowani Fizycznie
Wosk JacekPL
m
Rykibiegusiem.pl
Walasek MaciejPL
m
NowodwórBiegusiem.pl
Romański PiotrPL
m
Ryki
Capała MieczysławPL
m
Puławyind
Kitka TomaszPL
m
PuławyMarga SFG Puławy
Lenart  Magdalena PL
k
Radom
Terlikowski AndrzejPL
m
Radombiegusiem.pl
WYDRA KAMILPL
m
Puławy
Śliwiński DominikPL
m
Radom
Anyszek EdytaPL
k
Skarbiciesz
Talacha AgnieszkaPL
k
Warszawaadidas runners warsow
Olesiński BartoszPL
m
Lublin
Szczygielski  TomekPL
m
Ryki
Rodzoś AdrianPL
m
Ryki
Rafeld KamilPL
m
Rykibiegusiem.pl
Siwińska Małgorzata PL
k
Ryki
Dyguś FilipPL
m
LublinTEAM 666
Weremko GrzegorzPL
m
Puławy
Warowna  Izabela PL
k
Dąbia Nowa
Szewczyk DianaPL
k
Ryki
Świderski IgorPL
m
Dęblin#atmosfera
Świderski BartłomiejPL
m
Dęblin#atmosfera
Zając WojciechPL
m
BabinBełżyce i okolice biegają
Wójcik  Grzegorz PL
m
Ryki
Targońska RenataPL
k
Mazurkiewicz JolantaPL
k
Bychawa
Mamcarz KatarzynaPL
k
LublinLubelskie Stowarzyszenie Biegowe
ŚWIECAK ROBERTPL
m
Miastków Kościelny1980
SOBIESZEK SYLWIAPL
k
NiwkiZWOLEŃ BIEGA
Toporek JacekPL
m
Dęblin4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Łukasiak ArkadiuszPL
m
Mińsk MazowieckiMińska Grupa Rowerowa
Walasek GrzegorzPL
m
Stary Bazanówbiegusiem.pl
Ciotucha PawełPL
m
Końskowola
Banaszek AgnieszkaPL
k
Lublin
CELEJ DANIELPL
m
Dęblindss orleta deblin
Grzeszczyk RemigiuszPL
m
Puławy
Osiak ArturPL
m
Gołąbbiegusiem.pl
Krawczak PaulinaPL
k
Dęblinbiegusiem.pl
Gębal OlaPL
k
Rykibiegusiem.pl
Wojtaś MichalinaPL
k
NowodwórDss Orlęta
Różycki MarekPL
m
Puławy
Capała AgataPL
k
Podwierzbie
Keschayag BobPL
m
Rykibiegusiem,pl
Szeląg MarcinPL
m
Puławy
Mróz Tomasz PL
m
Żelechów
Jaworska WioletaPL
k
Zwoleń
Podczasi MarcinPL
m
KozieniceWKZ
Boryło AndrzejPL
m
Dęblin
Sobczyk GrzegorzPL
m
KozieniceWKZ Kozienice
Życki StanisławPL
m
Dęblin
Maj PiotrPL
m
Puławy
TĘCZA ANETAPL
k
KozieniceKozienice
Podczasi Katarzyna PL
k
Kozienice
Soból KamilPL
m
DęblinDSS ORLĘTA
Jasiński PawełPL
m
Łaskarzew
Duda DawidPL
m
Lublin
Trzaskowski PawełPL
m
ŁaskarzewŁaskarzew Biega
Głodek TomaszPL
m
Rykibiegusiem.pl
Szpyt Teresa PL
k
DęblinDSS ORLĘTA
Kuta MartaPL
k
Kurów
Bukowski ArturPL
m
Łaskarzew
Jóźwicki JakubPL
m
ŁaskarzewCARINII
Potyra  Krzysztof PL
m
Dęblin Dss Orleta
Bukowski  Sebastian PL
m
Ryki Biegusiem.pl
Glodek Andrzej PL
m
Kąty
Iwanek SebastianPL
m
RykiBiegusiem.pl
Stelmach ZbigniewPL
m
ĆmiłówLW Bogdanka
Spyra AdamPL
m
WarszawaNiewychowani Fizycznie
Grątkowska MagdalenaPL
k
WarszawaNiewychowani Fizycznie
Kubak AnnaPL
k
Leopoldów
Lech AgnieszkaPL
k
Ryki
Ekiert AnnaPL
k
Garwolin
Lipko AdamPL
m
SławatyczeDzik Sławatycze
Ciechanowicz PawełPL
m
PuławyMultimedia Runners
Matejek  Diana PL
k
Puławy Multimedia Runners
Rumiński JacekPL
m
BełżyceBełżyce I okolice biegają
Rumińska ŻanetaPL
k
BełżyceBełżyce I okolice biegają
Szubartowski  Paweł PL
m
Bełżyce Bełżyce i okolice biegają
Zbiciak AdamPL
m
Lubartówoczko
Jędrej SylwiaPL
k
BełżyceBełżyce i okolice biegają
KALICKI  PiotrPL
m
Poniatowa Bełżyce i okolice biegają
KALICKA ASIA PL
k
PoniatowaBełżyce i okolice biegają
PIETRZYK ZBIGNIEWPL
m
KĘPA BORZECHOWSKA1969
Kirkiewicz Kacper PL
m
PotasznikiAdidas Runners Warsaw
Dębski  Patryk PL
m
Potaszniki
Milczarczyk DariuszPL
m
Kozienice
Sola AnetaPL
k
BełżyceBEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
Tomaszewski WojtekPL
m
BełżyceBelzyce i okolice boegaja
Kurzep IreneuszPL
m
Ryki
SUSKI RADOSŁAWPL
m
LUBLINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W LUBLINIE
Głogowska KarolinaPL
k
Radom
JODEŁKA PRZEMYSŁAW PL
m
PuławyJoker Puławy
Głodek MarcinPL
m
StężycaDSS Orlęta
Brzuszek PrzemekPL
m
Ryki
Zdun GrzegorzPL
m
LublinLubelska Ekipa Biegowa
Ćwiklak PrzemysławPL
m
PuławyRunning sucks !!!
Ćwiklak MagdalenaPL
k
PuławyRunning sucks !!!
Solan ŁukaszPL
m
LublinKorona Polskich Półmaratonów 2017
Paprota JacekPL
m
Nałęczówlubelskibiegacz.pl TEAM
Grzyb MichałPL
m
Żelechów
Brzozowski KubaPL
m
ŻelechówLO Lelewel
Kowalski  DawidPL
m
Sulbiny
Polak SebastianPL
m
LeopoldówAvangarda Fitness&GYM Dęblin
Bociarn RadosławPL
m
LublinNajwiększa Armia Świata
Włoszczak-Bociarn KarinaPL
k
LublinNajwiększa Armia Świata
Wójcicka MagdalenaPL
k
LubartówAZS UP Lublin
Brzuszek ArkadiuszPL
m
Ryki
Żmuda MarlenaPL
k
Kłoczew
Kwiatkowski KrzysztofPL
m
Zawadabiegusiem.pl
DZIEKOŃSKI TADEUSZPL
m
BiałystokJuvenia Białystok
Nesterowicz TomaszPL
m
KurówBiegusiem.pl /Lost in Sport
Durys PiotrPL
m
GarwolinPasza & Misza
Lach RobertPL
m
DęblinO.W.C- Skład Dęblin
Tęcza PaulinaPL
k
KozieniceKozienice
Rybak EwelinaPL
k
Kłoczew
ZDUN ArturPL
m
LublinLubelska Ekipa Biegowa
Banaszek AdamPL
m
Warszawa biegusiem.pl
Kostyra KrzysztofPL
m
Warszawabiegusiem.pl
Pilzak WeronikaPL
k
Grabowce Dolne
Sobieszek MarekPL
m
Sulbiny bezklubowy
Mucha SzymonPL
m
Ryki
Miąsko PiotrekPL
m
Stanisławów1998
MOŚCICKI ŁukaszPL
m
ŁukówKB V-max Adamow
Orłowski Andrzej PL
m
Lubartów
Zwolakiewicz PrzemysławPL
m
LublinNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA
Pawlik RyszardPL
m
DęblinDęblińskie Stowarzyszenie Sportowe ORLĘTA
Świtaj PiotrPL
m
BrzezinyNieformalny Klub Morsa - Z łabędziem być.
Żmuda KarolPL
m
Kłoczew
Kania MonikaPL
k
Dęblin
Dziaduch RobertPL
m
PuławyFR41L1TY
Józefowicz PiotrPL
m
Rykibiegusiem.pl
Murawski Mariusz PL
m
Mińsk MazowieckiKS Zielono-Czarni Mińsk Mazowiecki
Liszka BłażejPL
m
PuławyBłażej Liszka
Szymański  Maciej PL
m
DęblinDSS ORLĘTA
Wachulak PawełPL
m
Dęblinbrak
GAŁĄZKA ZbigniewPL
m
KUTNO3RBLog
Włodarczyk Mirosław PL
m
WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa
Bielecka AleksandraPL
k
WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa
Kwiatkowska DominikaPL
k
WłodawaI LO UKS Kościuszko Włodawa
Mazurek MarekPL
m
Miastków Kościelny
Bochenkiewicz  MarcinPL
m
PuławyMultimedia Runners
Król  Ryszard PL
m
Lublin Lublin Biega
Lipczyński OlafPL
m
Lublin
Prządka MichałPL
m
LeopoldówBiegusiem.pl
Ślęzak PawełPL
m
Rykibiegusiem.pl
Gorczyca JacekPL
m
Lublinlubelskibiegacz.pl TEAM
Gorczyca DorotaPL
k
Lublinlubelskibiegacz.pl TEAM
Grochal NorbertPL
m
Puławy
Krawczyk ElżbietaPL
k
Puławy
Konopka PiotrPL
m
LublinLubelska Grupa Triathlonu
Moskal Agnieszka PL
k
Żyrzyn
Bany PiotrPL
m
RykiBiegusiem.pl
Rut Rutkowski DarekPL
m
DęblinDSS Orlęta
Bochenkiewicz KamilaPL
k
PuławyMultimedia Runners
Spólnicka ElżbietaPL
k
LublinLubelska Grupa Triathlonu
Gawryołek Hubert PL
m
Ryki
Ostrzyżek KarolPL
m
Stara Dąbia
Sieńko MarekPL
m
BabinBełżyce i okolice biegają
Wikiera  AlinaPL
k
Baranów Multimedia Runners
Makuch MateuszPL
m
PuławyMultimedia Runners
Zbiciak  Grzegorz PL
m
Spiczyn Łęczna Biega Wolność Endorfinom
MAJSTEREK ADAMPL
m
DęblinDSS Orleta
DYKSA AnnaPL
k
Dęblinbrak
Kot ArekPL
m
ŻelechówLO Żelechów
Czelej MichałPL
m
Ryki
Żuk AgataPL
k
LublinLublin Biega
Żuk WiktoriaPL
k
LublinLublin Biega
Goluch GrzegorzPL
m
Leopoldów
Deleżuch WojciechPL
m
NiemceOSP Niemce
Styrnik MarcinPL
m
NiemceMotywator Nasutów
Celejewski Andrzej PL
m
OkrzejaPks
Kociszewski PawelPL
m
WarszawaGolden Ring Ultra Trial 100km
JABŁOŃSKI MAREKPL
m
NiemcePGB SPORTOWA PACZKA
Głodek PawełPL
m
Stężyca
Goździołko KamilPL
m
Mińsk Mazowiecki
Pudło MateuszPL
m
ŻabiankaHusaria Race Team
Górny PrzemekPL
m
Stara Wieś Aktywne Borki
Bednarz PiotrPL
m
Dęblin
Kuchta MonikaPL
k
Białki GórneLost In Sport
Timoszuk ŁukaszPL
m
DęblinLost In Sport
ŚWIĘCH-SKÓRA MONIKAPL
k
DęblinDSS ORLĘTA
Miłek BogdanPL
m
PuławyBezMiar
SKÓRA SEBASTIANPL
m
DęblinDSS ORLĘTA
Buczak JustynaPL
k
ZamośćPks
Pawlik MichałPL
m
RykiStay Alive Med Zabezpieczenia Medyczne
Świątkowski SebastianPL
m
Dęblin
Piłat JakubPL
m
Góra PuławskaMultimedia Runners
Wojdat WaldemarPL
m
DęblinAtmosfera
Kasprzak Katarzyna PL
k
Rykibiegusiem.pl
Kłaczyński JakubPL
m
Dęblin
Serewa MichałPL
m
TrzciniecMotywator Nasutów
Jężak FilipPL
m
ZwoleńZwoleń Biega
Stefaniak PiotrPL
m
NiemceMotywator Nasutów
Karwat RobertPL
m
NiemceMotywator Nasutów
Niewęgłowski TomaszPL
m
KrasewAktywne Borki
Duda TomaszPL
m
Lublin
Lewikowski MateuszPL
m
ZwoleńZWOLEŃ BIEGA
Włodarczyk JoannaPL
k
Żelechów
Malec DanielPL
m
DęblinOrlęta
Wróblewska WeronikaPL
k
Puławy
Żmuda RadosławPL
m
Kłoczew
Królik MarcinPL
m
Ryki
Kiełtyka AgnieszkaPL
k
Ryki
Włodarczyk  Natalia PL
k
Kletnia Agros Zamość
Ruciński RobertPL
m
Kownacica
Belniak MirosławaPL
k
Łuków
Kacpura PiotrPL
m
Radom4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Mydlak TomaszPL
m
ChełmChełm
Rapa MariuszPL
m
LublinSport Club Lublin
Kaźmierczak SylwiaPL
k
Rykibiegusiem.pl
Szczotka PawełPL
m
Kock
Mańkowski StanisławPL
m
MaciejowiceWISŁA MACIEJOWICE
Dawidek MariuszPL
m
Leopoldów
Śliwiński MateuszPL
m
Lublinlubelskibiegacz.pl TEAM
Golis MagdalenaPL
k
Ryki
Pajdowska SylwiaPL
k
Rykibiegusiem.pl
Pastuszak MichałPL
m
DęblinMDK Dęblin
Pastuszak MarcinPL
m
Nadwiślanka
Ćwik DariuszPL
m
Kletnia
Pasek MarekPL
m
DęblinDss orlęta Dęblin
Ćwik ŁukaszPL
m
Dęblin
Warowna MonikaPL
k
Nowa Dąbia
Owczarek AdamPL
m
Włodzimierzów
Stoń AdamPL
m
Ryki
Kultys WojciechPL
m
RykiBrak
Kultys KrzysztofPL
m
Ryki
Łukasiak MartynaPL
k
LeopoldówBrak
Bucior ŁukaszPL
m
FranciszkówNajwiększa Armia Świata
Wójcik MałgorzataPL
k
DęblinDSS Orlęta Dęblin
Bondara SylwiaPL
k
WarszawaJacekBiega Running Team
Gardener JacekPL
m
WarszawaJacekBiega Running Team
Baran  Arkadiusz PL
m
Zwoleń Zwoleń Biega
Kalbarczyk JustynaPL
k
Józefosław
Urban PrzemysławPL
m
DęblinDISON
Gałasiewicz JakubPL
m
RadomRLTL ZTE RADOM
Rosiński  Marcin PL
m
Kraczewice Prywatne Bełżyce i okolice biegają
Pikor JacekPL
m
Zamość
Pikor AgataPL
k
Zamość
Masztalerz  MarekPL
m
Sarny
Kuc PiotrPL
m
Ryki
Różyński MaciejPL
m
SkowieszynMultimedia Runners
Kępka RobertPL
m
Rykibiegusiem.pl
Kultys PiotrPL
m
Ryki1999
Królik DanielPL
m
Trzcianki
Białecki LeszekPL
m
Ryki
Chojniak Łukasz PL
m
Rykibiegusiem.pl
rejestracja zamknięta Wyniki

 

 

 Kraje

 PL317

 

 Miejscowości

Ryki50
Dęblin42
Puławy35
Lublin24
Warszawa12
Radom11
Kozienice 7
Kłoczew6
Leopoldów6
Bełżyce6