Zawody wspinaczkowe OPEN - Grand Prix KWT 2018/2019

Zawody wspinaczkowe OPEN - Grand Prix KWT 2018/2019

Decydujące Starcie

Gdańsk, AlfaCentrum

16.03.2019, 11:00-21:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Szydłowski Maciej
m
11.00 - 13.30 GdyniaM4 opłać
Kraszewski Marcin
m
13.30 - 16.00 GdyniaHigh-Five, KWT opłacono
Szumiło  Kuba
m
13.30 - 16.00 GdyniaTriblok, KWT opłać
Kasperowicz Andrzej
m
13.30 - 16.00 GdyniaHigh-Five, KWT opłacono
Samól Rafał
m
11.00 - 13.30 GdyniaKWT,3B,BFT opłać
Wrona Piotr
m
16.00 - 18.30 GdanskKWT, Triblok opłacono
Robakiewicz Robert
m
13.30 - 16.00 BydgoszczKW Bydgoszcz opłacono
karwecki wojciech
m
11.00 - 13.30 gdynia KWT opłacono
Puchalska Kasia
k
13.30 - 16.00 GdańskKlub Wysokogórski Trójmiasto opłać
Urbanek Konrad
m
13.30 - 16.00 Gdańsk KWT opłać
Gruchowski Marek
m
13.30 - 16.00 GdańskHigh-Five, KWT opłać
Kulka-Kurpiewska Ula
k
11.00 - 13.30 GdyniaKWT, Triblok opłacono
Karkoszka Łukasz
m
11.00 - 13.30 Wrocław opłacono
Rachwalska Beata
k
13.30 - 16.00 Gdańsk KWT opłacono
Ciućka Wiktor
m
11.00 - 13.30 Gdynia KWT opłacono
Bocheński Kamil
m
13.30 - 16.00 Gdańsk BlokFit opłacono
Bartel Maciej
m
11.00 - 13.30 GdańskAKW, KWT opłacono
Bednarz Szymon
m
16.00 - 18.30 GdyniaKWT, Triblok opłać
Jurewicz Gosia
k
11.00 - 13.30 Gdynia KWT opłacono
Palubicka  Katarzyna
k
16.00 - 18.30 Gdynia KwT opłać
Bekasiewicz Sandra
k
11.00 - 13.30 Gdańsk BlokFit opłacono
Wasik Mateusz
m
11.00 - 13.30 Gdańsk opłacono
Filipkowska Emilia
k
11.00 - 13.30 Gdańsk KWT opłacono
Gadecki Marcin
m
11.00 - 13.30 Gdańsk opłać
Ruciński Adrian
m
11.00 - 13.30 Gdańsk opłacono
Jarzymowski Przemek
m
13.30 - 16.00 GdańskKWT, Elevator opłacono
Jarzymowski Daniel
m
13.30 - 16.00 GdańskElewator opłacono
Argalski Grzegorz
m
11.00 - 13.30 Gdynia High-Five opłacono
Kamin Marcin
m
11.00 - 13.30 Gdynia opłać
Samborskyy Oleksandr
m
13.30 - 16.00 GdańskKlub Wysokogórski Trójmiasto opłacono
Grabia Robert
m
13.30 - 16.00 Bydgoszczkw bydgoszcz opłacono
Koszyński Mikołaj
m
11.00 - 13.30 GdańskAKW opłacono
Groch Waldemar
m
13.30 - 16.00 GdyniaKWT/Grimpado opłacono
Soszyński Józek
m
16.00 - 18.30 Gdynia KWT opłacono
leder agnieszka
k
13.30 - 16.00 GdańskKW Trojmiasto opłacono
Ciszewski Sylwester
m
13.30 - 16.00 Pruszcz GdańskiTUTTU opłać
Kucharski Łukasz
m
16.00 - 18.30 GdańskTUTTU opłać
Ciszewski Sylwester
m
16.00 - 18.30 Pruszcz GdańskiTUTTU opłać
Farkowski Arkadiusz
m
16.00 - 18.30 Gdańsk opłacono
Chomicz Karolina
k
16.00 - 18.30 GdańskAUCCA opłać
Tiuni Andrzej
m
16.00 - 18.30 GdańskAKW Trójmiasto opłać
Nadolski Jakub
m
16.00 - 18.30 GdanskAUCCA / Blokfit opłać
Twardowski MAKSYMILIAN
m
16.00 - 18.30 GDANSKTKW opłacono
Józefiak Aleksandra
k
16.00 - 18.30 Pszczołki opłacono
Józefiak łukasz
m
16.00 - 18.30 Pszczółki opłacono
Bielecki Tomasz
m
16.00 - 18.30 GdańskAKW Trójmiasto opłać
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

11.00 - 13.304 12
13.30 - 16.003 13
16.00 - 18.303 11

 

 Miejscowości

Gdańsk21
Gdynia15
Gdansk3
Bydgoszcz2
Pruszcz Gdański2