Mistrzostwa Polski SiM w boulderingu

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Mistrzostwa Polski SiM w boulderingu

Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków

06.12.2014 - 07.12.2014

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa Kategoria Klub
Kalandyk Paulina
k
3. (12:00-13:45)SeniorRKW/Salewa Mountain Shop Rzeszów/ Heartbeat
Grzyb Michał
m
3. (12:00-13:45)SeniorSALEWA BLOCK ZABRZE
Ceralewska Katarzyna
k
4. (14:00-15:45)SeniorSALEWA BLOCK ZABRZE
Wiśniewska Agata
k
4. (14:00-15:45)SeniorKw Torun
Prokopiuk Monika
k
3. (12:00-13:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Tawfik Amit
m
4. (14:00-15:45)Senior
Akowacz Konrad
m
3. (12:00-13:45)SeniorAvatar
Najman Katarzyna
k
4. (14:00-15:45)SeniorKWW, Climax
Subdysiak Robert
m
3. (12:00-13:45)SeniorCRUX
Jodłowski Kuba
m
3. (12:00-13:45)SeniorUKA Warszawa
Poniewozik Milena
k
3. (12:00-13:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Wojciechowski Tomasz
m
2. (10:00-11:45)Senior
Czarnecki Piotrek
m
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona / Heartbeat
Jarek Szymon
m
2. (10:00-11:45)SeniorTransformator
Jarek Łukasz
m
2. (10:00-11:45)SeniorTransformator
Bielawski Bartek
m
2. (10:00-11:45)SeniorTransformator
Ptak Radosław
m
3. (12:00-13:45)SeniorTransformator
Szalacha Krzysiek
m
4. (14:00-15:45)SeniorMKS Tarnovia
podolec szczepan
m
4. (14:00-15:45)SeniorRzeszowski Klub Wysokogorski
nowak damian
m
3. (12:00-13:45)Senior
Kwapisz Jakub
m
3. (12:00-13:45)SeniorGadd.pl
Nowak Magdalena
k
2. (10:00-11:45)SeniorKW Warszawa
Suwała Karol
m
3. (12:00-13:45)SeniorTransformator
Kostrzewska Marta
k
2. (10:00-11:45)SeniorTransformator
Szczucki Mateusz
m
2. (10:00-11:45)SeniorAmok
Porwoł Karol
m
3. (12:00-13:45)SeniorKW Gliwice
Buczek Sylwia
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS KORONA
Miśkowska Angelika
k
3. (12:00-13:45)SeniorKW Gliwice
Herman Dawid
m
3. (12:00-13:45)Senior
Gaińska Ania
k
2. (10:00-11:45)SeniorKWW
Opiela Bartek
m
4. (14:00-15:45)Seniortransformator
Smolnik Maciej
m
3. (12:00-13:45)Seniorweld.pl / Miller
Starczewski Dorian
m
4. (14:00-15:45)SeniorKW Częstochowa
Dudek Patrycjusz
m
4. (14:00-15:45)SeniorKW Częstochowa/PION
Kluf Jarosław
m
4. (14:00-15:45)SeniorKW Częstochowa
Sikora Paweł
m
4. (14:00-15:45)Seniorboulder.com.pl
Rudzińska Małgorzata
k
4. (14:00-15:45)SeniorAKW Kotłownia/ adidas
Sługocki Tadeusz
m
3. (12:00-13:45)SeniorCRUX
Kalita Maciej
m
3. (12:00-13:45)SeniorKS KORONA / weld.pl / Millet
Wiecheć Grzegorz
m
4. (14:00-15:45)Seniorboulder.com.pl
Bednar Stefan
m
4. (14:00-15:45)SeniorSK James Kezmarok
Weber Olga
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Dobrzański Maciej
m
3. (12:00-13:45)SeniorKS KORONA
Szymańska Małgorzata
k
3. (12:00-13:45)MłodzieżowiecKS Korona
Janicka Katarzyna
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Bunsch Piotr
m
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Kostoń Paweł
m
4. (14:00-15:45)Senior
Czarnota Jakub
m
4. (14:00-15:45)Senior
Bykowska Ala
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Marczak Milena
k
4. (14:00-15:45)SeniorAKW Kotłownia
Nowotnik Mikołaj
m
3. (12:00-13:45)SeniorUKA/Crux
Prokop Mateusz
m
4. (14:00-15:45)Senior
Słowiński  Maciej
m
3. (12:00-13:45)Junior 16, 17 latAvatar
Wojewódzki  Michał
m
3. (12:00-13:45)Junior 16, 17 latUKA Warszawa
Nowakowski Daniel
m
3. (12:00-13:45)MłodzieżowiecMks Tarnovia
Dybisiak Joanna
k
2. (10:00-11:45)SeniorTransformator
Bukowski Maciej
m
3. (12:00-13:45)SeniorUKA / DMM, Camper, Redchili, Edelweiss, wgore.eu
Ośka Karolina
k
2. (10:00-11:45)SeniorKS Korona
Lewicki Michał
m
4. (14:00-15:45)MłodzieżowiecMKS Tarnovia, ER
Kaczanowski Jacek
m
4. (14:00-15:45)Młodzieżowiecżódyn
Czyżewska Olga
k
4. (14:00-15:45)SeniorUKA
Wójcik Marek
m
4. (14:00-15:45)MłodzieżowiecMKS Tarnovia, ER
Załuska Ewa
k
3. (12:00-13:45)SeniorUKA
Madej Stefan
m
3. (12:00-13:45)SeniorUKA/ AlpinSklep, Marmot
Górski Dariusz
m
4. (14:00-15:45)Seniorbrak
Karaś Justyna
k
4. (14:00-15:45)Seniorbrak
Szatanik Karolina
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Gajewski Maciek
m
3. (12:00-13:45)SeniorAKW Kotłownia
Gromadzka Marta
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Jelonek Paweł
m
3. (12:00-13:45)SeniorKW Częstochowa / Lhotse / Climb.pl
Buczek Klaudia
k
3. (12:00-13:45)SeniorAZS PWSZ Tarnów
Smrek David
m
4. (14:00-15:45)MłodzieżowiecHK VABEC
Fercak Viliam
m
4. (14:00-15:45)Młodzieżowiechk metropol ke
Niechwiedowicz Joanna
k
2. (10:00-11:45)SeniorKS Korona Kraków
Gomółka Kamil
m
3. (12:00-13:45)Senior
Stangret Michał
m
2. (10:00-11:45)Senior
Ciechański Kuba
m
3. (12:00-13:45)Senior-
Kowal Jędrzej
m
2. (10:00-11:45)SeniorZerwa Wrocław
Mikulski Witek
m
2. (10:00-11:45)SeniorOSP Tułkowice
Jaworski Michał
m
4. (14:00-15:45)Seniorwspinonwspin
Łupicki Piotr
m
2. (10:00-11:45)Senior
Stangret Tomasz
m
2. (10:00-11:45)SeniorZerwa
Szydło Joanna
k
2. (10:00-11:45)SeniorKS Lipki Zakosy
Salawa Michał
m
2. (10:00-11:45)Senior
Szydło Stanisław
m
2. (10:00-11:45)SeniorKS Lipki Zakosy
Mirosław Katarzyna
k
2. (10:00-11:45)SeniorSkapa Lublin
Kazubski Piotr
m
4. (14:00-15:45)Senior...
Kozakiewicz Wojtek
m
4. (14:00-15:45)SeniorKS Korona
Pierchała Wojtek
m
2. (10:00-11:45)SeniorPBSS
Wencel Paweł
m
2. (10:00-11:45)SeniorZerwa
Radzik Wojtek
m
2. (10:00-11:45)SeniorRocodromo
Salabura Magdalena
k
2. (10:00-11:45)SeniorAvatar
GRZEGULSKI JAKUB
m
2. (10:00-11:45)SeniorKS KORONA
Kurowski Bartolomeo
m
4. (14:00-15:45)SeniorUKA
Robakowski Jakub
m
2. (10:00-11:45)SeniorCW Cechownia
Suder Piotr
m
2. (10:00-11:45)SeniorAvatar
Niewinski Jakub
m
2. (10:00-11:45)SeniorZerwa
Świstowski Bartłomiej
m
4. (14:00-15:45)Seniorniezrzeszony
Ostrowski Maciej
m
1. (8:00-9:45)SeniorKW Warszawa
Domański Kacper
m
2. (10:00-11:45)Senior
jasiewicz kuba
m
1. (8:00-9:45)Seniorkw warszawa
Wrzesiński Michał
m
4. (14:00-15:45)SeniorKSG Direta Gniezno
Jarmułowicz Dominik
m
4. (14:00-15:45)Senior
Karnaś Wojciech
m
4. (14:00-15:45)Seniorclimb.pl
zakrzewski wawrzyniec
m
4. (14:00-15:45)Senioruka warszawa
jarosiewicz Bartosz
m
4. (14:00-15:45)SeniorUKA
Grębski Karol
m
2. (10:00-11:45)Senior
ziemiańska alina
k
2. (10:00-11:45)Senior
Bukowski Tomasz
m
3. (12:00-13:45)Senior
Jaroszek Radosław
m
2. (10:00-11:45)Senior
Kraszewska Bożena
k
2. (10:00-11:45)SeniorAvatar/ KWT
Żak Zbyszek
m
2. (10:00-11:45)SeniorKS Korona
Mazur Karol
m
2. (10:00-11:45)Junior 16, 17 latRKW
Wróblewski Mikołaj
m
4. (14:00-15:45)Junior 16, 17 lat
Zaniewska Julia
k
2. (10:00-11:45)SeniorBLOCO
Rybski Tomek
m
1. (8:00-9:45)SeniorDomena Skupienia
Kądziołka Mateusz
m
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Jaworski Jakub
m
2. (10:00-11:45)SeniorQubs Team,Lissta, TarnOgaj Wrocław
Szepielak Agnieszka
k
1. (8:00-9:45)SeniorKU AZS PWSZ Tarnów
Filipiak Łukasz
m
1. (8:00-9:45)Senior
Batsenko Roman
m
1. (8:00-9:45)MłodzieżowiecKS Korona, e-climbingshop, Portal Górski, SCARPA, Heartbeat, Marson
Brylova Daria
k
2. (10:00-11:45)Junior 16, 17 latKS Korona, e-climbingshop, Heartbeat
Karpiński Rafał
m
1. (8:00-9:45)Senior
Czuba Dawid
m
1. (8:00-9:45)SeniorAvatar
Wrzask Maksymilian
m
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Mirosław Karina
k
2. (10:00-11:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Szumlańska Barbara
k
1. (8:00-9:45)MłodzieżowiecPałac Młodzieży Tarnów
Gebel Łukasz
m
1. (8:00-9:45)SeniorKWW
Kowalska Dorota
k
1. (8:00-9:45)SeniorKWW
Janek Konrad
m
2. (10:00-11:45)SeniorAKW Kotłownia
zakrzewska joanna
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona
Chojnacki Piotr
m
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Romanowski Łukasz
m
1. (8:00-9:45)SeniorReni Sport
Wijatkowski Paweł
m
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Jeromin Daniel
m
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Grabski Maciek
m
1. (8:00-9:45)SeniorReniSport
Pędziwiatr Mateusz
m
1. (8:00-9:45)SeniorRenisport
Kotlarz Michał
m
1. (8:00-9:45)SeniorReni-spory
Głowacki Jarek
m
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Denis Karol
m
2. (10:00-11:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Zahorska Joanna
k
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Smagała Katarzyna
k
4. (14:00-15:45)SeniorAvatar
Smagała Łukasz
k
4. (14:00-15:45)SeniorAvatar
Wątły Martyna
k
1. (8:00-9:45)SeniorWSD Radom
Warchał Dawid
m
4. (14:00-15:45)SeniorAvatar
Szczuchniak Aleksander
m
2. (10:00-11:45)SeniorABW Kotlownia
Zieliński Piotr
m
3. (12:00-13:45)MłodzieżowiecKS korona
Grymulski Łukasz
m
2. (10:00-11:45)SeniorAKW Kotlownia
kawelczyk Aleksander
m
4. (14:00-15:45)Seniorkw Częstochowa
Koziołek Michał
m
2. (10:00-11:45)Senior
Rawinis  Grzegorz
m
3. (12:00-13:45)SeniorFuzja
Łojowski Piotr
m
1. (8:00-9:45)SeniorAvatar
Baranowski Marcin
m
1. (8:00-9:45)SeniorCyklo ŚWIAT
Tyza Kamil
m
1. (8:00-9:45)SeniorCykloświat
Głąbiński Oskar
m
1. (8:00-9:45)SeniorAvatar
Kulpa Hubert
m
1. (8:00-9:45)Seniorkw kotłownia
Chmiała Adrian
m
2. (10:00-11:45)SeniorKS Korona
Niemiec Olga
k
2. (10:00-11:45)SeniorKS Korona Kraków
Niciński Paweł
m
1. (8:00-9:45)Senior
Millan Arkadiusz
m
1. (8:00-9:45)SeniorAvatar
Sitarz Maciej
m
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Sedlak Jan
m
4. (14:00-15:45)SeniorHK Vabec
Szkatuła Jadwiga
k
3. (12:00-13:45)Junior 16, 17 latReniSport
Kapłańska Joanna
k
3. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Miconi Francesco
m
1. (8:00-9:45)Senior
Wieczorek Marek
m
1. (8:00-9:45)Senior
Ginszt Piotr
m
4. (14:00-15:45)SeniorAKW Kotłownia
Wojdyło  Łukasz
m
3. (12:00-13:45)SeniorTrblok
Gławenda Wojtek
m
3. (12:00-13:45)SeniorSpot Bouldercaffe
Smaga Arkadiusz
m
3. (12:00-13:45)Seniorbrak
Kaczor Radoslaw
m
2. (10:00-11:45)MłodzieżowiecKoliba-Progres
Trątnowiecki Przemysław
m
2. (10:00-11:45)Senior
Tatara Krzysiek
m
2. (10:00-11:45)SeniorAvatar
Chodań Paweł
m
1. (8:00-9:45)SeniorBaldstok
Jankowiak Filip
m
2. (10:00-11:45)Senior
Łysakowski Michał
m
4. (14:00-15:45)SeniorAKW Kotłownia
Sordyl Tomasz
m
2. (10:00-11:45)MłodzieżowiecSpeed Rock Wadowice
Stasto Marta
k
2. (10:00-11:45)Senior
Roman Marcin
m
3. (12:00-13:45)Senior
Faron Marcin
m
3. (12:00-13:45)Senior
Wilczyńska Katarzyna
k
2. (10:00-11:45)Senior
Gromadzka Magda
k
3. (12:00-13:45)SeniorKW TORUŃ
Spychalski Sylwester
m
3. (12:00-13:45)SeniorCW Totem, Primaroca
Zasadny Bartosz
m
2. (10:00-11:45)Senior
Zaremba Krzysztof
m
3. (12:00-13:45)Senior
Ekwińska Katarzyna
k
3. (12:00-13:45)MłodzieżowiecKW Toruń/ Gatowalls, Heartbeat
Kania Robert
m
4. (14:00-15:45)Senior
Ociepka Konrad
m
1. (8:00-9:45)SeniorKS Korona Kraków
Banaś Zuzanna
k
1. (8:00-9:45)SeniorEiger Wrocław, Heartbeat, GM
Jedynak Mirosław
m
2. (10:00-11:45)Senior
Wolak Maciej
m
2. (10:00-11:45)SeniorAvatar
Źrałek Robert
m
4. (14:00-15:45)Senior
Szklarski Michał
m
1. (8:00-9:45)SeniorAvatar
Olejnik Robert
m
1. (8:00-9:45)Senior
Mlynek Michal
m
1. (8:00-9:45)Senior
Nosal Tomasz
m
4. (14:00-15:45)SeniorJKS Jarowa
Suchar Marcin
m
3. (12:00-13:45)SeniorUKA
Osypiński Tomasz
m
3. (12:00-13:45)SeniorKW Toruń
Łyjak Adam
m
4. (14:00-15:45)Senior
Dudek-Łyjak Joanna
k
4. (14:00-15:45)Senior
Berbeka Kasia
k
1. (8:00-9:45)SeniorKS Korona
Niewiadomski Maciej
m
4. (14:00-15:45)Senior
Tutak Tymek
m
1. (8:00-9:45)Junior 16, 17 latReni sport
gawlas Grześ
m
4. (14:00-15:45)Seniorpiwniczna pakernia
Micor Tomek
m
4. (14:00-15:45)Senior
Boguszewski Jarosław
m
1. (8:00-9:45)Senior
Stopa Kamil
m
1. (8:00-9:45)Senior
Janis Izabela
k
1. (8:00-9:45)MłodzieżowiecMKS PM Tarnów
Kwiatkowska Kasia
k
2. (10:00-11:45)Junior 16, 17 latpol-inowex skarpa lublin
Ziółkowski Jakub
m
4. (14:00-15:45)SeniorUKA
Kościański Adrian
m
1. (8:00-9:45)SeniorKoliba-Progres
Brożek Anna
k
1. (8:00-9:45)MłodzieżowiecMKS MP Tarnów
Lekveishvili Giorgi
m
1. (8:00-9:45)SeniorAvaar
Dzieński Marcin
m
1. (8:00-9:45)SeniorAZS PWSZ Tarnów
olchawa piotr
m
1. (8:00-9:45)Seniorzerwa
Chomicz Karolina
k
1. (8:00-9:45)Młodzieżowiec
Nadolski Jakub
m
1. (8:00-9:45)Młodzieżowiec
Skurzak Joanna
k
1. (8:00-9:45)SeniorUKA Warszawa
Kruczek Maciej
m
1. (8:00-9:45)Senior
Marczewska Anna
k
1. (8:00-9:45)Senior
Terlecka Magda
k
1. (8:00-9:45)SeniorKS Korona, KW Zakopane
Smolec Łukasz
m
4. (14:00-15:45)Senior
Chrobak Adrian
m
4. (14:00-15:45)Senior
Slivová Katarína
k
0. (6:00-7:45)SeniorHk žula
Bodek Rafał
m
0. (6:00-7:45)SeniorAvatar
Pęcikiewicz Szymon
m
0. (6:00-7:45)Junior 16, 17 latNiezrzeszony
Miezianko Majka
k
1. (8:00-9:45)Junior 16, 17 lat
Zaręba Mateusz
m
0. (6:00-7:45)SeniorBALDSTOK
Łukasik Konrad
m
0. (6:00-7:45)Senior
Gorlo Paula
k
0. (6:00-7:45)SeniorBaldstok
Kosiorek Karina
k
0. (6:00-7:45)SeniorKS Korona
Bednarz Paweł
m
0. (6:00-7:45)SeniorGCH
Yarova Elena
k
0. (6:00-7:45)SeniorSzkoła Wspinania Alpika ,CW Fpinka
Grabowicz Robert
m
0. (6:00-7:45)SeniorSzkoła Wspinania Alpika ,CW Fpinka
Szybicki piotr
m
0. (6:00-7:45)SeniorEIGER climbing wall
Černý Marek
m
0. (6:00-7:45)SeniorHk žula
gołębiowski Paweł
m
0. (6:00-7:45)Seniorclimbing spot
Smaga Ida
k
0. (6:00-7:45)Senior
Młocek Marcin
m
0. (6:00-7:45)Senior
Piesta Marcin
m
0. (6:00-7:45)Senior
Czech Michał
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecKS Korona
Bicz Marek
m
1. (8:00-9:45)SeniorKS Korona
Seroka Andrzej
m
0. (6:00-7:45)Senior-
Chrzęst Mateusz
m
0. (6:00-7:45)Senior
Sikorska Karolina
k
0. (6:00-7:45)SeniorKW Zakopane, CW Top
Sikorski Łukasz
m
0. (6:00-7:45)SeniorKW Zakopane
Krawczyk Michał
m
0. (6:00-7:45)SeniorKWW
Bechyne-Goś Oliwka
k
2. (10:00-11:45)Seniorks korona kraków
Grochowalski Paweł
m
0. (6:00-7:45)SeniorAvatar
Tanasheva Olga
k
0. (6:00-7:45)SeniorPWM
Tkacz Szymon
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecKW Jastrzębie, Tripoint
Nowak Adam
m
0. (6:00-7:45)SeniorRKW
Twardowski Bartłomiej
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecKW
Zając Paweł
m
0. (6:00-7:45)Senior
Krauze Weronika
k
0. (6:00-7:45)Senior
Tarnowski Mateusz
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecVincent Power, Avatar
Klimczak Rafał
m
0. (6:00-7:45)Senior
Guja Maciej
m
0. (6:00-7:45)SeniorVincent Power
Sieradz Kasia
k
2. (10:00-11:45)Senior
Matuszek Jacek
m
0. (6:00-7:45)SeniorAvatar, Climb.pl
Zając Piotr
m
0. (6:00-7:45)Senior
Pietracha Artur
m
0. (6:00-7:45)Senior
Czub Dawid
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecKW Nowy Sącz
Orzechowski Łukasz
m
0. (6:00-7:45)SeniorVincentpower
Kordiak Rafał
m
0. (6:00-7:45)SeniorKW Bielsko
Plewniak Tomasz
m
0. (6:00-7:45)SeniorAvatar
Jędrzejko Dawid
m
0. (6:00-7:45)SeniorKW Bielsko
Manda Marek
m
0. (6:00-7:45)SeniorKW Bielsko
Kharytonov Roman
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecReni sport
Palka Piotr
m
0. (6:00-7:45)Senior
Wojciech Olbryś
m
0. (6:00-7:45)Senior
Kałużyński Aleksander
m
0. (6:00-7:45)Młodzieżowiec-
Bachara Przemysław
m
0. (6:00-7:45)MłodzieżowiecReni Sport
Romanowski Aleksander
m
4. (14:00-15:45)SeniorKW Warszawa
Główka Jakub
m
4. (14:00-15:45)SeniorUKA
Rostafiński Jerzy
m
4. (14:00-15:45)SeniorKWW
Sikora Mateusz
m
0. (6:00-7:45)SeniordieKletterei.at
Zajdel Mirek
m
0. (6:00-7:45)Senior
Dębowski Łukasz
m
1. (8:00-9:45)SeniorKW Katowice
Matzullok Ania
k
1. (8:00-9:45)SeniorKW Katowice
Wróblewski Grzegorz
m
0. (6:00-7:45)Senior
Baćmaga Gilbert
m
1. (8:00-9:45)Junior 16, 17 latWSD Radom
Królik Marcin
m
1. (8:00-9:45)Senior
Grześkowiak Szymon
m
4. (14:00-15:45)SeniorKW Toruń
Stępniak Piotr
m
3. (12:00-13:45)Senioraaa
Czechowski  Bartłomiej
m
0. (6:00-7:45)SeniorStrefa Wspinania
Podębski Mateusz
m
0. (6:00-7:45)Senior
Pyzik Paweł
m
0. (6:00-7:45)Młodzieżowiec
Wilczyńska Bogna
k
4. (14:00-15:45)SeniorKS Korona
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

Senior62 190
Młodzieżowiec6 20
Junior 16, 17 lat4 7

 

 Grupy

2. (10:00-11:45)20 39
3. (12:00-13:45)18 41
4. (14:00-15:45)11 49
1. (8:00-9:45)15 44
0. (6:00-7:45)8 44