Zako Boulder Power 2014

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Zako Boulder Power 2014

Plac Niepodległości, Zakopane

06.09.2014

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa Kategoria Klub
Hałasa Rafał
m
1. (10:00-11:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Socha Maciej
m
3. (14:00-15:45)Senior
Koziej Karolina
k
3. (14:00-15:45)Młodzieżowiec
Ośka Karolina
k
3. (14:00-15:45)SeniorKS Korona Kraków
Kalandyk Paulina
k
1. (10:00-11:45)Senior
Niechwiedowicz Joanna
k
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Tkacz Szymon
m
2. (12:00-13:45)Młodzieżowiec
Główka Jakub
m
1. (10:00-11:45)Senior
Cincio Marek
m
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Wilczyńska Bogna
k
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Salawa Michał
m
2. (12:00-13:45)Senior
Poniewozik Milena
k
3. (14:00-15:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Romanowski Łukasz
m
2. (12:00-13:45)SeniorReni Sport
Grabski Maciek
m
2. (12:00-13:45)SeniorReniSport
Pietrzak Pawel
m
1. (10:00-11:45)SeniorAKW Kotlowania/ SCT
Mglej Krzysiek
m
2. (12:00-13:45)Senior
Opiela Bartek
m
2. (12:00-13:45)SeniorTransformator
Kielar Radosław
m
3. (14:00-15:45)SeniorBełchatowski Klub Wysokogórski
Wójcik Adam
m
2. (12:00-13:45)SeniorŁKW
Czyż Paweł
m
2. (12:00-13:45)Senior
Kotlarz Michał
m
2. (12:00-13:45)Senior
Sitarz Maciej
m
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Niemiec Olga
k
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Załuska Ewa
k
3. (14:00-15:45)SeniorUKA
Bunsch Piotr
m
2. (12:00-13:45)Senior
Kazubski Piotr
m
3. (14:00-15:45)Senior
Kuźma Joanna
k
1. (10:00-11:45)Senior
Salabura Magdalena
k
2. (12:00-13:45)Senior
Szumlańska Barbara
k
1. (10:00-11:45)Senior
Wiśniewska Agata
k
1. (10:00-11:45)Senior
Żyśko Agata
k
3. (14:00-15:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Czarnecki Piotr
m
1. (10:00-11:45)SeniorKS Korona Kraków
Denis Karol
m
1. (10:00-11:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Dobrzański Maciej
m
3. (14:00-15:45)SeniorKS Korona Kraków
Karolak Grzegorz
m
1. (10:00-11:45)Senior
Kmak Dominik
m
1. (10:00-11:45)SeniorMKS Pałac Młodzieży Tarnów
Pigiel Piotr
m
2. (12:00-13:45)Senior
Suder Piotr
m
2. (12:00-13:45)Senior
Szydło Stanisław
m
1. (10:00-11:45)Senior
Wojciechowski Tomasz
m
1. (10:00-11:45)Senior
Zasadny Bartosz
m
1. (10:00-11:45)Senior
Ciaś Jacek
m
3. (14:00-15:45)Senior
Rawinis Grzegorz
m
3. (14:00-15:45)Senior
Wencel Paweł
m
3. (14:00-15:45)Senior
Mącik Olga
k
2. (12:00-13:45)SeniorAKW Kotłownia
Sromek Daniel
m
3. (14:00-15:45)SeniorCw Top
Spychalski Sylwester
m
2. (12:00-13:45)SeniorCW Totem
Mielczarek Mikołaj
m
2. (12:00-13:45)SeniorZerwa
Kluf Jarosław
m
3. (14:00-15:45)SeniorKW Częstochowa
Stec Jakub
m
2. (12:00-13:45)SeniorRKW
Bernasik Zofia
k
2. (12:00-13:45)SeniorAvatar
Miśta Michał
m
3. (14:00-15:45)SeniorKW Warszawa
Zakrzewski Wawrzyniec
m
1. (10:00-11:45)SeniorUKA
Nowotnik Mikołaj
m
2. (12:00-13:45)SeniorAZS PW/Crux
Jarosiewicz Bartosz
m
1. (10:00-11:45)SeniorUKA
Słowiński Maciej
m
2. (12:00-13:45)Junior 16, 17 latAvatar
Kraszewska Bożena
k
2. (12:00-13:45)SeniorAvatar, KW Trójmiasto
Tarnowski Mateusz
m
2. (12:00-13:45)MłodzieżowiecVincent Power , Avatar
Stasto Marta
k
2. (12:00-13:45)Senior
Grochowalski Paweł
m
2. (12:00-13:45)SeniorAvatar
Millan Arkadiusz
m
2. (12:00-13:45)SeniorAvatar
Mecherzyński-Wiktor Andrzej
m
1. (10:00-11:45)SeniorCW RENI-Sport Kraków
Rudzińska Małgorzata
k
3. (14:00-15:45)SeniorAKW Kotłownia
Czuba Dawid
m
2. (12:00-13:45)SeniorAvatar
Szepielak Małgorzata
k
1. (10:00-11:45)Junior 16, 17 latpałac młodzieży
Nytko Ewelina
k
1. (10:00-11:45)Junior 16, 17 latpałac młodzieży
Wróblewski MikołajM
m
3. (14:00-15:45)Junior 16, 17 lat
Łomnicki Maciej
m
2. (12:00-13:45)Senior
Banaś Zuzanna
k
2. (12:00-13:45)SeniorWKW, Heartbeat
Janek Konrad
m
3. (14:00-15:45)SeniorAKW Kotłownia
Mirosław Karina
k
3. (14:00-15:45)SeniorPol-Inowex Skarpa Lublin
Kaczor Radosław
m
3. (14:00-15:45)MłodzieżowiecKoliba-Progres
Godzic Adam
m
1. (10:00-11:45)Senior
Mazur Tomasz
m
3. (14:00-15:45)SeniorMKS Tarnovia
Hampel Piotr
m
1. (10:00-11:45)Senior
Domański Kacper
m
1. (10:00-11:45)Senior
Ociepka-Grzegulska Kinga
k
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
GRZEGULSKI JAKUB
m
2. (12:00-13:45)SeniorKS Korona Kraków
Jelonek Paweł
m
2. (12:00-13:45)SeniorKw Częstochowa
Ferenc Kamil
m
3. (14:00-15:45)SeniorKS Korona
Berbeka Kasia
m
3. (14:00-15:45)SeniorKS Korona
Kudła Łukasz
m
2. (12:00-13:45)SeniorWitchholds
Terlecka Magdalena
k
3. (14:00-15:45)SeniorKS Korona
Batsenko Roman
m
3. (14:00-15:45)MłodzieżowiecKS Korona
Brylova Daria
k
3. (14:00-15:45)Junior 16, 17 latKS Korona
Grzywa Michał
m
2. (12:00-13:45)Junior 16, 17 latCW CECHOWNIA
Kaczecki Mikołaj
m
3. (14:00-15:45)MłodzieżowiecMKS Tarnovia
Nowakowski Daniel
m
3. (14:00-15:45)MłodzieżowiecMks Tarnovia
Lipok Łukasz
m
1. (10:00-11:45)Młodzieżowiec
Porwoł Karol
m
1. (10:00-11:45)Senior
Forystek Konrad
m
3. (14:00-15:45)Senior
Ziemiański Maciej
m
3. (14:00-15:45)SeniorRKW
Dudek Patrycjusz
m
3. (14:00-15:45)SeniorKW Częstochowa
Stańczak Aleksandra
k
1. (10:00-11:45)Senior
Buczek Sylwia
k
3. (14:00-15:45)SeniorKS KORONA
Bożek Hubert
m
3. (14:00-15:45)SeniorCW TOP
Jaworski Michał
m
1. (10:00-11:45)Senior
Smaga Arkadiusz
m
3. (14:00-15:45)Senior
Ziemiańska Alina
k
3. (14:00-15:45)Senior
Podolec Szczepan
m
3. (14:00-15:45)SeniorRzeszowski Klub Wysokogórski
Sobczyk Ewa
k
3. (14:00-15:45)SeniorKoliba-Progres
Filipiak Łukasz
m
3. (14:00-15:45)Senior
Splewiński Bartłomiej
m
3. (14:00-15:45)SeniorKoliba-Progres
Dyrcz Jakub
m
1. (10:00-11:45)SeniorCw Top
Gąsienica Roj Wojciech
m
1. (10:00-11:45)SeniorKw Zakopane
Jagusztyn Artur
m
1. (10:00-11:45)MłodzieżowiecRKW
Wrzesińska Matylda
k
1. (10:00-11:45)Senior
Chuchmacz Grzegorz
m
1. (10:00-11:45)Senior
Baranowski Jedrzej
m
3. (14:00-15:45)SeniorKW Zakopane
Jodłowski Kuba
m
2. (12:00-13:45)SeniorUKA Warszawa
Kalita Maciej
m
1. (10:00-11:45)SeniorKS Korona
Robakowski Jakub
m
1. (10:00-11:45)SeniorCW Cechownia
Czernik Krzysztof
m
1. (10:00-11:45)SeniorCW Cechownia
Walczak Jan
m
1. (10:00-11:45)Junior 16, 17 lat
Fabijańska Agnieszka
k
3. (14:00-15:45)SeniorUKA
Pietrzak Marek
m
1. (10:00-11:45)SeniorKoliba-progres
Madej Stefan
m
1. (10:00-11:45)SeniorUKA
Młocka Wiktoria
k
3. (14:00-15:45)Senior
Kciuk Marzena
k
3. (14:00-15:45)Senior
Szczuchniak Aleksander
m
2. (12:00-13:45)SeniorAKW Kotłownia
Szalacha Krzysztof
m
2. (12:00-13:45)SeniorMKS Tarnovia
Łoboda Adam
m
2. (12:00-13:45)MłodzieżowiecKW Częstochowa
Babicz Filip
m
1. (10:00-11:45)SeniorCentro Sportivo Esercito
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

Senior29 77
Młodzieżowiec1 9
Junior 16, 17 lat3 4

 

 Grupy

1. (10:00-11:45)8 30
2. (12:00-13:45)10 32
3. (14:00-15:45)15 28