Bordello Bum Bum Super Comps

Bordello Bum Bum Super Comps

Arena Wspinaczkowa Makak

Warszawa

24.09.2021 - 25.09.2021

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Brylonek Piotr
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) Warszawa Obiekto opłacono
Skierska Agnieszka
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas opłacono
Graboń Mateusz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Piechna Adam
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaIura opłacono
Cholewa Marcel
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaKW Agama opłacono
Iskra Joanna
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas opłacono
Meller Wojciech
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas opłacono
Starypan Ania
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Odoner Karol
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Baranski Julek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaSekcja pw. Św. Pitera opłacono
Walaszek Iza
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Keller Marta
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Broniec Piotrek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Guz Tomasz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Prusiel Marcin
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas BiałystokMisie Pysie opłacono
Sobol Krzysztof
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) KanieAZS PW opłacono
Rzewuska Anna
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Marczak Lukasz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Karnowski Kamil
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Kopacz Bartosz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Saniewska Joanna
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
PRACOWNIK Adam
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaBoulder Academy opłacono
Zielińska  Justyna
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Pruszków opłacono
Kowalski Krystian
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMakak opłacono
Sołtys Radek
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Chodorowski Tadeusz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Białystok Flash opłacono
Kropiwnicki Jan
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Białystok opłacono
Gai Ania
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WawaUKA opłacono
Kropiwnicki Adam
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Białystok opłacono
Kocur Kondziu
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Witos  Ania
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Jasiewicz Anna
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaBicki i Cycki opłacono
Klimkiewicz Oliwka
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas warszawa opłacono
Batsenko Roman
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) KrakówKS Korona opłacono
Tarkowska  Magdalena
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Dobrowolski Jakub
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) Józefów Obiekto opłacono
Niemotko Łukasz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas SosnowiecUka opłacono
Cała Wojciech
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) Warszawa Volt opłacono
Kukliński Rafał
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas BiałystokFlash / #Wspinanko opłacono
Batóg Ania
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Jankowska Wiktoria
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Bilski Mateusz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa UKA opłacono
Cybulski Filip
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa(Nie)zdrowa rywalizacja opłacono
Jakubczyk Aleksandra
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Rydel Monika
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Ciborowska Łucja
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Nowiński Cezary
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawaiura.pl opłacono
Bernat Natalia
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Ciborowska Róża
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Muzaj  Michał
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WarszawMURALL UKA opłacono
Muzaj Mateusz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WarszawsMurall UKA opłacono
Podlasińska Paulina
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas KobyłkaUKA opłacono
Staszewska Iga
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaUKA/Murall opłacono
Fronczak Krzysztof
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Luby Zuza
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas KrakówMOVE! Avatar Krakow opłacono
Luby Lila
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas KrakówMOVE! Avatar Krakow opłacono
Luby Franek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas KrakówMOVE! Avatar Krakow opłacono
Bernat Maciej
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Rosé Witek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Mi Mała
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaKW Krawądka opłacono
Skurzak Joanna
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaSekcja wspinaczkowa KS Korona opłacono
Bała Maciej
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Mojzess Rafal
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Swęd Amelia
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Nowacki Remigiusz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaZP - Zimne Parówki opłacono
Swęd Grzesiek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Swęd Janek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WarszawaMurall UKA opłacono
Swęd Arek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Liberacki Adam
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaZP - Zimne Parówki opłacono
Adamska Klaudia
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Sikorski Marcin
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Bąk Inga
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa KW Warszawa opłacono
Chrobak Jakub
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Białystok#Wspinanko opłacono
walendzik joanna
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas warszawa opłacono
Krakowiak Krzysztof
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) Krakowiany opłacono
Kowalik Łukasz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Piotrowski Filip
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Chrapowicki Andrzej
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok FLASH opłacono
Nowakowicz Aleksandra
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaMakak opłacono
Lis Mateusz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Szary Artur
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaKW Krawądka opłacono
Główka Romek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) Warszawa UKA opłacono
Ścisłowski Łukasz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaŻaba Team opłacono
Rosłan Marek
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaTrzech muszkieterów opłacono
Niedźwiedzka-Ścisłowska Aleksandra
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaŻaba Team opłacono
Zakrzewski Wawrzyniec
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) ŻLBUKA opłacono
Cała Michał
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Latchorzew Volt boulderownia opłacono
Ciombor Kinga
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Kraków MOVE! Avatar Krakow opłacono
Turło Maciej
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Bojarski Michał
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Otwock KWW opłacono
Sidorek Dorota
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Wolańczyk Jacek
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Szymczak Adam
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) KrakówKS PROGRESS opłacono
Pietrasik Wojtek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Granica Marcin
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaCwb opłacono
Szypulski  Marcin
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Bialystok Flash opłacono
Walas Antek
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas TuszynAkg opłacono
Walas Jakub
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Tuszyn opłacono
Urbanowski Mieszko
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WołominUKA opłacono
Sawukajtys Paweł
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas opłacono
Tarczyńska  Karolina
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa UKA opłacono
Zych Kinga
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Mytych Marta
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Elblągkwt/uka opłacono
Walter Tomasz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Mytych Jan
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) Elblągkwt/uka opłacono
Buczek Marcin
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Kazubski Piotr
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Wójcik Adam
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Cabała Tomasz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Nowy SączUKA opłacono
Myrcha Monika
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas SiedlceUKA opłacono
Wilkoński Antek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) PiastoszynKW Piastoszyn opłacono
Banasik Krzysztof
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Lech Arkadiusz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WołominŻaba team 🐸 opłacono
Chlebowska Anna
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas opłacono
Banasik Marta
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Wróblewski Adam
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaKW Piastoszyn opłacono
Mikosik Mateusz
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Lazy Tigers (pro) Warszawa Volt opłacono
Mazurkiewicz Kamil
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas opłacono
Przybyło Michał
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Marciniak Tomasz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUka opłacono
Dulińska Dorota
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Charkiewicz Agata
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Kozłowska  Hanna
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Karolak Martyna
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaKurigolaki opłacono
Kołodziejczyk Michał
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Bańka Jarosław
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Wieruszewska Agata
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Bączek Jan
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Wysocka Blanka
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Lawenda Maciek
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas WarszawaNowowiejska Dream Team opłacono
Jasińska Aneta
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa Nowowiejska Dream Team opłacono
Powęska Łukasz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Gładysz Mateusz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas OstrołękaKW Olsztyn opłacono
Zięba Kacper
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) opłacono
Skonieczna Karolina
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Elbląg opłacono
Wróblewski  Grzegorz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Bereza Michał
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas PoznańMountain Busters opłacono
Klarżuk Mikołaj
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Seroka Andrzej
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Pruszków opłacono
Dziurzyński Jan
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Kowalski Jarek
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Ka Ed
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Dąbrowski Mateusz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WarszawaMURALL UKA opłacono
Majkowski Marek
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Wawa opłacono
Głowacka Agnieszka
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Gdala Tomasz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Poznań opłacono
Głowacki Piotr
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Przywara Adam
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas WarszawaNowowiejska Dream Team opłacono
Jabłonowska Katarzyna
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa UKA opłacono
Jabłonowska Katarzyna
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Wasilewska Maria
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Jółkowski Marcin
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Lipkowicz Marysia
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaAgama/volt opłacono
Czajkowski Tomasz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Pietkiewicz Pola
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaMurall UKA opłacono
Łomnicki Maciek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) Warszawamesh CBD opłacono
Hellwing Wojciech
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaKW Warszawa opłacono
Olszyna Arkadiusz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas opłacono
Zawada Michał
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas ŁomiankiUKA opłacono
Łyjak Adam
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa Crux opłacono
Szawdyn Marek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas warszawaUKA opłacono
Basak Jakub
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Brygider Wojciech
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Napora Grzegorz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA Warszawa opłacono
Jasiński Jacek
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Shamardin Iurii
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) Saint-PetersburgLu4 opłacono
Shamardina Arina
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Krakowlu4 opłacono
Pośniak Katarzyna
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Mielczarek Joanna
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Szkudelska Hanna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Pokorska Paulina
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Zacharewicz Tomek
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Kruszewski Michał
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Jasiewicz Tosia
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaChytre Liski opłacono
Skalska Asia
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Łygas Krystian
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Franaszek Tomasz Franek
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaFranaszkowelove opłacono
Ciereszko  Marta
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Topp Małgorzata
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Topp Zofia
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Groblicki Wojtek
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Leszko Łukasz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Puławy Crux opłacono
Szymeczko Bartek
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Strzeszewski Emil
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaOjciec się wspina opłacono
Dojilida Wojciech
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Iwaniuk Łukasz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Dobrzyń Paulina
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok Flash opłacono
Madej Ewa
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Łon Michał
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WARSZAWA opłacono
Karolak Grzegorz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaAGREST, SEB opłacono
Morgaś Mariusz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Dec Michał
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Malisz Jacek
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas BialystokStefan siara opłacono
Różycki Szczepan
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Jaworska Aleksandra
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Lamenta Andrzej
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Niezgoda Roksana
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) Warszawa- opłacono
Pietras Patryk
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaMANO opłacono
Gołębiowski Michał
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Grzanka Hanna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas PruszkówUKA opłacono
Nowotnik Małgorzata
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Nowotnik Mikołaj
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Peszkowska Zuzanna
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Jakóbowska Dorota
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Gruszczynski Bartosz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Bielski Łukasz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Karczew Crux opłacono
Salawa Aleksandra
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Grabski Patryk
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Poślednik Joanna
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Sokół Maciej
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Popławski Sebastian
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok opłacono
Paliński Michał
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Osicki  Tobiasz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Poznań Blok Line opłacono
Krzyżanowski Krzysztof
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Skierczyński Łukasz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Ełk AMS opłacono
Mieciek Alex
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Malina Jagoda
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas warszawa opłacono
Dobrowolska Pola
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaMurall UKA opłacono
Rakowski Konrad
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa Crux opłacono
Wiśnios Zofia
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Adamowicz Pawel
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas WarsawUKA opłacono
Chuap El
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Uorsou opłacono
Niklas Marcin
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Krawczyk Katarzyna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Piastowicz-Bernat Edyta
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Dykto Stefan
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas ŁódźAKG opłacono
Dykto Zofia
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas ŁódźAKG opłacono
Dykto Łukasz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Łódź opłacono
Nowak Alicja
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Tomuń  Robert
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas WarszawaUKA Warszawa opłacono
Franaszek Anna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas WarszawaFranaszkowelove opłacono
Geldner  Magda
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Przysucha Michał
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Janicki Maciej
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas ŁódźAKG opłacono
Karnicki Marcin
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) Warszawa Obiekto opłacono
Małecki Rafał
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Tymieniecki Marcin
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa- opłacono
Małczuk Adrian
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Powała Filip
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Olechowski Krystian
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Maślana Agnieszka
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Rządkowski Stanisław
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa- opłacono
Kowalska Dorota
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Kowalczyk Ignacy
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Knothe Jakub
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Szymula Tomasz
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Pryczek Katarzyna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
nowak michal
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas warszawamakak opłacono
Gralewicz Bartek
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Łódź opłacono
Wójt Kamil
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas ŁódźAKG Łódź opłacono
Szwajda Rafał
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) ŁódźAKG opłacono
Strojecka Karolina
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Kwapisz Lena
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa Murall opłacono
Kwapisz Łucja
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa Murall opłacono
Kwapisz Dariusz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa Murall opłacono
Brych Arkadiusz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Tomaszewski Karol
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas ŁódźŁKW opłacono
Ptasiński Grzegorz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Miklaszewski Adam
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Zych Hubert
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Maj Magdalena
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Kossakowska Iga
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa Sokół opłacono
Środek Marcin
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas warszawa Camp4 opłacono
Wolański Michał
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Lis  Jerzy
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaGorilla Szkoła Wspinania opłacono
Myszkowski Wojciech
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Kania Alex
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Bujak Antonina
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Nowiński Krzysztof
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Stachurski Jan
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Ożarów Mazowiecki opłacono
Bogusławski Jakub
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa Volt opłacono
Królak Marcin
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Krajewska Lidia
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Guzek Ewa
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Drezner Miłosz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Affek Ewa
k
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Sieczka Joanna
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Pruszków opłacono
Filipowicz Agnieszka
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Wojtycha Magdalena
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Żochowska Ewelina
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Cupta Wojciech
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WarszawaSekcja pw. Św. Pitera opłacono
Kuszewski Tomasz
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Dziurowicz Ela
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa:) opłacono
Nawój Daria
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Łęg Tarnowski KS Sportiva opłacono
Janowski Łukasz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Kraków opłacono
Starmach Agata
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Kraków opłacono
Oleszczuk Piotr
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA Warszawa/Murall opłacono
Manikowski Bartłomiej
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Pruszyński Rafał
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Konasiuk Lidia
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Kamela Przemek
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Tarnik Paweł
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Tarnik Natalia
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Daniluk Lidia
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Szczepankiewicz Jędrek
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Baran Tomasz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Jarosiewicz Anna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas BiałystokKGB opłacono
Siedlecka Aleksandra
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Hudy Maciej
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas GdańskKlub Wysokogórski Trójmiasto opłacono
Hudy Sławomir
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Gdańsk opłacono
Dudaniec Emil
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Osiecki Jan
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas opłacono
Babij  Arek
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Walesiak Bartosz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Łukasz Łukasz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaBrak opłacono
Szelenbaum Mateusz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WarszawaCW Murall opłacono
Macieja Błażej
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WarszawaCW Murall opłacono
Paszkowski Piotr
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Szwed Maria
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Wardencki Eliasz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Stachyra Jarosław
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Buczynska Weronika
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa UKA opłacono
Dankiewicz Przemysław
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) WarszawaFabryka Słów opłacono
Dworakowska Natalia
k
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas opłacono
Kalinowski Antoni
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) PiasecznoKWW Agama opłacono
Zapart Ewa
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Zapart Szymon
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Berecki Jarosław
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Krupia WólkaRKS Huwdu opłacono
Jankowski Hubert
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WawaRKS HUWDU opłacono
Marcinek Grzegorz
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa Makak Tom Team opłacono
Bubuś Michał
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Barabas Mikołaj
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Matuszewski Dominik
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaBoli mię palec opłacono
Matuszewska Emilia
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaBoli mię palec opłacono
Giers Marcin
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas WarszawaBoulderszama opłacono
Ignaczak Ignacy
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Szypulska Agnieszka
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Konopka Anna
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Szychiewicz Mateusz
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa Crux opłacono
Załęski Piotr
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas Warszawa UKA opłacono
Tkaczyk Jan
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
GARBACKA ALICJA
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Kłos Aneta
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Czubaj Konrad
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Szczechura Olga
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Woś Natalia
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Matula Magdalena
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Climb Louis
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaGORILLA, UKA opłacono
Kaźmierczak Maciej
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Lelek Marcjanna
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry LlamasMAKAK TEAM FOREVER opłacono
Parczewska Hanna
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Parczewski Sewer
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Miś-Szczechura Tamara
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Lesiewicz Agata
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Jaworski Borys
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Jaktorów Agama opłacono
Pietrowska Zuzanna
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Izabelin CMakak opłacono
Pilichowski Jacek
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Malinowski Olaf
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LublinSkarpa Lublin opłacono
Potok Krzysztof
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) Warszawa Murall opłacono
Fronczak Maciej
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA Warszawa opłacono
Kowalski Jarosław
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa Makak opłacono
Matyjaszkiewicz Piotr
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Łuczyński Maciej
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Poniewozik Milena
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) Lublin opłacono
Lewkowicz Beniamin
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Kornacka Matylda
k
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Michalczyk Paweł
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Odzeniak Kamil
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Uściłowicz Kacper
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Lazy Tigers (pro) EłkCoconutteam opłacono
Wielgus Dariusz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Ostrowski Matt
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas opłacono
Garstka Kasia
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Malinowski Daniel
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Białystok opłacono
Walczyński Franciszek
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa UKA opłacono
Ziętek Jakub
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) Bielsko-BiałaKw Bielsko opłacono
Jatczak Hubert
m
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Lazy Tigers (pro) łódźUKA Warszaw opłacono
Łazarczyk Dawid
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Marczak Daniel
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa CRUX opłacono
Litawski Andrzej
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas PuławyUKA opłacono
Urbańska Anna
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Bernat Adam
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Sujkowski Tomasz
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Makoś Jarek
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Zalesie opłacono
Karpiuk Damian
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Paleski Marek
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Szlauer Jacek
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Hołownia Aleksandra
k
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Wodzyński Nikodem
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Lazy Tigers (pro) JabłonnaAgama opłacono
Andruszkiewicz Nela
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Wojcik Matylda
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warsaw opłacono
Olszewski Adam
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Szlauer Martyna
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Siwek Jakub
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WarszawaKWW opłacono
Lipiński Juliusz
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WyględyUKA opłacono
Lipiński Filip
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WyględyUKA opłacono
Polowniak Krzysztof
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Doliński Eryk
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Ciereszko Beata
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Białystok opłacono
Kiluk Magdalena
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Białystok opłacono
Dunaj Paweł
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Białystok opłacono
Sołtys Dominika
k
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Andruszkiewicz Olaf
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Borecka Monika
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Nowacki Szymon
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Pachulski Krzysztof
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas Warszawa opłacono
Sota Krzyś
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Lazy Tigers (pro) WARSZAWAUKA opłacono
Taranowski Stanisław
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Lazy Tigers (pro) WarszawaKw Toruń opłacono
Cieślak  Hanna
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Kucper Kuba
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Jasinska Melania
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Rybakowski Michał
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaSKW,UKA,MOUNTAIN FREAKS opłacono
Tomkiewicz Maciej
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas opłacono
Napolski Przemek
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Główka Jakub
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA Warszawa opłacono
Wojtyński Maksymilian
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Furmanik Agnieszka
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Pijanowski Paweł
m
GRUPA 3: piątek 21.30-24.00Angry Llamas WwaPffff opłacono
Wilczyński Bartosz
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Ostrowski Maciej
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Kwiatkowska Anna
k
GRUPA 6: sobota 12.45-15.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Piwowarska - Pankowska Olga
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa Crux opłacono
Krześniak Paweł
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Krześniak Kazimierz
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Dąbrowa Aleksandra
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Le Tomasz
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Angry Llamas Warszawa opłacono
Biernacki Piotr
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) opłacono
Skòra Andrzej
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaKW Warszawa opłacono
Orlikowska Monika
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Lazy Tigers (pro) Bydgoszcz opłacono
Więch kowalska Iza
k
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Lazy Tigers (pro) Bydgoszcz opłacono
Passowicz Tadeusz
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaAgama opłacono
Cala Pawel
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarsawPizdy opłacono
Klimczak Michał
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaSekcja Nienawiści opłacono
Wiśniewski Jakub
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Ostrowski Antoni
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Demiańczuk Jeremi
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa Obiekto opłacono
Gloeh Maksym
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas JózefówUKA opłacono
Grabarczyk Marcin
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Lewandowski Jakub
m
GRUPA 1: piątek 16.00-18.30Lazy Tigers (pro) LegionowoAgama opłacono
Tabor Radosław
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Silny Henryk
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Kujoth Stefan
m
GRUPA 4: sobota 07.15-09.45Angry Llamas WarszawaGorilla Szkoła Wspinania opłacono
Ruszczyńska Julia
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa obiekto opłacono
Oppeln-Bronikowski Karol
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Matowski Eryk
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warsawbalderki opłacono
Bogdański Jan
m
GRUPA 2: piątek 18.45-21.15Angry Llamas Warszawa opłacono
Kobierski Piotr
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WarszawaUniwersytecki Klub Alpinistyczny opłacono
Niewadzisz Darek
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WarszawaUKA opłacono
Kobierski Bartosz
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa opłacono
Maciejuk Przemysław
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WarszawaExplosion opłacono
Dmochowska Paula
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa murall opłacono
Laskowski Jerzy
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) WarszawaUKA opłacono
Lavrik Dmitrii
m
GRUPA 7: sobota 15.30-18.00Angry Llamas KrakowKrakow opłacono
Siemianowski Jan
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) ToruńKW Toruń opłacono
Stawicka Katarzyna
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Lazy Tigers (pro) Warszawa opłacono
Foehl Antonia
k
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas Warszawa Obiekto opłać
Kujoth Franek
m
GRUPA 0: piątek 13.15-15.45Angry Llamas WarszawaGorilla Szkoła Wspinania opłacono
Gonciarz Dominik
m
GRUPA 5: sobota 10.00-12.30Angry Llamas Warszawa opłacono
zgłoś się

 

 Kategorie

Lazy Tigers (pro)25 72
Angry Llamas125 225

 

 Grupy

GRUPA 1: piątek 16.00-18.3020 38
GRUPA 2: piątek 18.45-21.1521 39
GRUPA 3: piątek 21.30-24.0014 46
GRUPA 4: sobota 07.15-09.4521 39
GRUPA 5: sobota 10.00-12.3027 33
GRUPA 6: sobota 12.45-15.1516 44
GRUPA 7: sobota 15.30-18.0022 38
GRUPA 0: piątek 13.15-15.459 20

 

 Kraje

 PL444
 RU2
 DE1

 

 Miejscowości

Warszawa321
Białystok20
Lublin9
Łódź8
Kraków8
Pruszków4
Warsaw4
Poznań3
Wawa3