0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Oleksiuk Joanna
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 Warszawa Crux opłacono
Dusza Magdalena
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa Crux opłacono
Lesiewicz Agata
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Woś Natalia
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
WILK JAKUB
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Karaś Szymon
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Karaś Mateusz
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Suryś Dawid
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Ziatkowski Kacper
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Matwiejczuk Luiza
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Stachniak Monika
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Wójtowicz Emilia
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW kotłownia opłacono
Żyśko Agata
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Sternik Dawid
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Lavrushkina Eugenia
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 KrakówKS Korona opłacono
Gołębiowski Łukasz
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Nowy Targ opłacono
Bielak Jakub
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Stachura Szymon
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin Bafard opłacono
Wrona Michał
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Lubl8nKW Kotłownia opłacono
Kowalski Jarek
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Warszawa opłacono
Wróblewski Grzegorz
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Warszawa opłać
Brzezińska Agnieszka
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłacono
Pucek Marek
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Kukliński Rafał
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 BiałystokFlash / #Wspinanio opłacono
Dec Michał
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa opłacono
Szczuchniak Karol
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 opłacono
Kruszyński Paweł
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin Skarpa opłacono
Mazur Karol
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Matyjaszczyk Marcelina
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Łączewski Daniel
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Goździeniak Sobiesław
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW KOTŁOWNIA opłacono
Janowski Michał
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKW Kotłownia opłacono
Szwed Maria
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Tkaczyk Jan
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Ulanowski Bartosz
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotłownia opłać
Chacińśki Janek
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Pelc Karol
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Wilkołaz Pierwszy opłacono
Ustupski Andrzej
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 KrakówPrzyblok na fakerze opłacono
Kołodziej Kuba
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 KrakówKs Korona opłać
Zygo Katarzyna
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinSkarpa Lublin opłacono
Kapica Zuzanna
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Chrobak Adrian
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Sosnowiec opłacono
Grabiańska  Anita
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Mysłowice opłacono
Cytryńska Marta
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 opłacono
Zielińska Justyna
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Pruszków opłacono
Dudziński Maciej
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłacono
Kieraga Adrian
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 opłacono
Dobrowolski Jakub
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Józefów Obiekto opłacono
Tarkowska Magdalena
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa opłacono
Batóg Ania
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa VOLT opłacono
Rojewski  Robert
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LUBLINKW Kotłownia opłacono
Ziętek Jakub
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Bielsko-BiałaKw Bielsko opłacono
Jaroszewski Adam
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKOTLOWNIA opłacono
Opiela  Bartłomiej
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Sosnowiec Bat Holds opłać
Stępniak Piotrek
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 WarszawaVOLT Boulderownia opłacono
Rudowska Alicja
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa VOLT Boulderownia opłacono
Czernaś Agata
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinAZS UMCS Lublin opłacono
Chrapowicki Andrzej
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok FLASH opłacono
Chrapowicki Filip
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok FLASH opłacono
Horosz Jakub
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa VOLT Boulderownia opłacono
Charkiewicz Agata
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa Volt opłacono
Wycisk Zuzanna
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa Volt opłacono
Paryż Nikola
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKotłownia opłacono
Kruszewski Michał
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Bialystok opłać
Rożek  Zuzanna
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKotłownia opłać
Koszowski Mateusz
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKW Kotlownia opłacono
Malinowski Olaf
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinSkarpa Lublin opłacono
Szymański Piotr Władysław
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Warszawakotłownia opłacono
Różycka Agata
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 WarszawaMoon bored opłać
Baranski Julek
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 wwa VOLT opłacono
Korona Maurycy
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Korona Jan
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Lublin- opłacono
Czarnecki  Piotrek
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 BBKorona siempre opłać
Nawara Alina
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Zakopane opłacono
Janicki Jakub
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 WarszawaUKA opłacono
Frączek Gabriela
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 WarszawaUKA opłacono
Tutka Michał
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Lublin opłacono
Żmudziak Łukasz
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Lublin opłacono
Paprzycka Karolina
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinSkarpa Lublin opłacono
Berecki Jarosław
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Krupia WólkaRKS Huwdu opłacono
Berecka Magdalena
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Krupia WólkaRKS Huwdu opłacono
Karnicki Marcin
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawa Obiekto opłać
Ludian Jakub
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Lublin opłacono
Konasiuk Lidia
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 WarszawaUKA opłacono
Olejnik Paweł
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 StarościnKw Lublin opłacono
Kaczmarczyk Julia
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok Flash opłacono
Bujak Antonina
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Barabas Mikołaj
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Garbacka ALICJA
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinPol- Inovex Skarpa Lubkin opłać
Skorupa Aleksandra
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinCW Kotłownia opłacono
Klajna Karolina
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinKotłownia opłać
Dojlida  Wojciech
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok Flash opłacono
Paulina Olender Paulina
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Starogard Gdański opłać
Szymańska Monika
k
Druga godz. 11.30 - 13.30 Warszawakotłownia opłacono
Chodorowski Tadeusz
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok Flash opłacono
Łomnicki Maciej
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawamesh CBD opłacono
Wilkoński Antoni
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 WarszawaKW Piastoszyn opłacono
Graboń Mateusz
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Warszawabrak opłać
Denkowski Michał
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Mazurek Oktawia
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Niemce opłacono
Rewerski Tomasz
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 PuławyKW Kotłownia opłacono
Romanowski Piotr
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok#wspinanko opłacono
Proskura Marek
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKW Lublin | Bafard opłacono
Baran Dominika
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Chrzęst Mateusz
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Warszawa opłacono
Grabarz Aleksander
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 LublinCW Kotłownia opłacono
Galinski Marcel
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 BiadaczkaKotlownia opłacono
Łukaszuk  Kacper
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok Flash opłacono
Szpura Alicja
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinSkarpa Lublin opłacono
Żuk Paweł
m
Druga godz. 11.30 - 13.30 Warszawa Crux opłacono
Pawłasek Anna
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Szalacha Krzysztof
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 RzeszówFORMA, VARAPO opłacono
Balicka Anna
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Karpierz Adam
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Singing Rock, AgrestKorona/Cube opłać
Cieślak Katarzyna
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 KrakówCube/Korona opłać
Janek Konrad
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Lublin opłacono
Janek Karina
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłać
Mroczka Wiktoria
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Sobczyk Krzysztof
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKotłownia opłacono
Pszenniak Marcin
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKotłownia opłacono
Szypuła Maciej
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Iwaniuk Łukasz
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok Flash opłacono
Dobrzyń Paulina
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 Białystok Flash opłacono
Kanon Karol
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłacono
Stolarz Weronika
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinKlub Wspinaczkowy Kotłownia opłacono
Hajnos Julia
k
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinCW Kotłownia opłacono
Capała Franciszek
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłacono
Grzesiak Kinga
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 KrakówRyba Na Bani opłacono
Rybski Tomasz
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 KrakówRyba Na Bani opłacono
Żukowski  Jakub
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin UMCS opłać
Sadrakuła Jakub
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Rzeszów RKW opłacono
Startek Dominika
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłacono
Lewandowska Magdalena
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinCentrum Wspinaczkowe Kotłownia opłacono
Buska Gustaw
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinEast Moto stuff opłacono
Paluch Kamil
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKotłownia opłacono
Czapkowicz Anastazja
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 ŁódźŁKW opłacono
Ciechański Kuba
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 WarszawaSakwa opłać
Małek Przemysław
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinK.W. Kotłownia opłacono
Bularz Przemysław
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Lublin opłacono
Szczygła Antek
m
Trzecia godz. 14.00 - 16.00 LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Lato WIKTORIA
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKlub Wspinaczkowy Kotłownia opłacono
Podgórny Marek
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 SanokCSE Sanok opłać
Winiarczyk Janusz
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinAKW Kotłownia opłacono
Bernat N
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 WarszawaMurall UKA opłać
Bernat Maciek
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 WarszawaMurall UKA opłać
Guz Małgorzata
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKW Kotłownia opłacono
Buska Franciszek
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Lublin opłacono
Nowotnik Mikołaj
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 WarszawaUKA opłać
Rudzińska Gosia
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Kraków/LublinKS KORONA opłać
Capała Ignacy
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłać
Kaczanowski Jacek
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 TarnówKS KORONA opłać
Mikołajczuk Monika
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKW Lublin opłacono
Stefaniuk Paweł
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKW Kotłownia opłać
Stefaniuk Karol
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 LublinKW Kotłownia opłać
Stefaniuk Antoni
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Lublin opłać
Odzeniak Kamil
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Warszawa opłacono
Dymek Natalia
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 WwaSzkoła wspinania YOLO opłacono
Stanisławek Piotr
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 lublinKW kotłownia opłacono
Mąkosa Adam
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Łomianki opłacono
Dudaniec  Emil
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Warszawa UKA opłacono
Shamardina Arina
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Saint PetersburgLu4 opłać
Shamardin Iurii
m
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 Saint PetersburgLu4 opłać
Kitliński Michał
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Lublin opłacono
Smaga Arkadiusz
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 Warszawa UKA opłać
Bernat Natalia
k
Czwarta godz. 16.30 - 18.30 WarszawaMurall UKA opłać
Iwanicki Rafał
m
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKotlownia opłać
Iwanicka Hanna
k
Pierwsza godz. 9.00 - 11.00 LublinKotłownia opłać
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

Pierwsza godz. 9.00 - 11.009 14
Druga godz. 11.30 - 13.3021 29
Trzecia godz. 14.00 - 16.0017 33
Czwarta godz. 16.30 - 18.3016 28

 

 Miejscowości

Lublin83
Warszawa32
Białystok10
Kraków6
Rzeszów4
wwa2
Sosnowiec2
Saint Petersburg2
Krupia Wólka2