Gorlicki Bieg Górski

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Gorlicki Bieg Górski

Wysowa-Zdrój

18.11.2018, 10:30-14:30

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Majchrowski  Jacek
m
TarnobrzegCKB Tarnobrzeg opłacono
LIPIŃSKI ROBERT
m
TARNÓWNie jesteś sam opłacono
Bądziul Dorota
k
Rzeszów opłacono
Kusiak Michał
m
Kielce opłać
Kądzielawa Marcin
m
TarnówStarglass Team opłacono
Gajdár Michal
m
Bardejov opłać
Wędrychowicz Grzegorz
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
KIRKIEWICZ IRENEUSZ
m
OławaKolega Maćka Oława opłacono
Słomska Beata
k
Jodłówka Tuchowska LKS Burzyn opłacono
Honkisz Maciej
m
Potok- opłacono
Naworyta Wojciech
m
KrakówKKM Kaloryfer opłacono
Świętochowski Arkadiusz
m
TarnówGrupa Skromnych Biegaczy opłacono
Świętochowska Beata
k
TarnówGrupa Skromnych Biegaczy opłać
Witkowska Maria
k
KatowiceKlub Królika Stefana opłać
Zarzycki Wojciech
m
Szymbark opłacono
Wilczak Janusz
m
Przemyśl opłać
Majchrowicz Wiktor
m
RogiTS Beskidy opłacono
Chmiel Michał
m
RzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
Kostka Janusz
m
SzczepańcowaPosmakuj Run Team opłacono
Renkiel Tomasz
m
Gliwice opłać
Sowiński Tomasz
m
Stary SączBiały Miś opłać
Karpiński Tomasz
m
Rzeszów opłacono
Simankowicz Sebastian
m
Kraków opłać
Rembiasz Marcin
m
Nowy SączVisegrad Maraton opłacono
Kukla Agnieszka
k
Szalowa opłacono
Kamiński Paweł
m
Warszawaarturkurek.pro opłać
Niszczot Dariusz
m
Gorlice opłacono
Gozdek Radek
m
WARSZAWATrucht Tarchomin Team opłać
Maronka Agnieszka
k
Kraków opłać
Niżnik Robert
m
Kraków opłać
Tabaszewski Krzysztof
m
Wysowa-Zdrój opłacono
Zabawa Patryk
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłać
Bień Przemysław
m
BistuszowaKS Ryglice-sekcja biegowa opłacono
Wojtas Andrzej
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłać
Rygiel Aleksandra
k
KielceBabki w biegu opłacono
Prucnal Zbigniew
m
Jasłoelko24.pl opłacono
Borowiec Renata
k
Kielce#BabkiwBiegu opłacono
Basta ADRIAN
m
Gliwice opłacono
Szwarc Barbara
k
Gorlice opłacono
Miedziejewski Andrzej
m
PruszkówWPRunning opłacono
Gucwa Sławomir
m
JasłoAdventureSports opłać
Szewc Bogdan
m
Kraków opłacono
Mazur Grzegorz
m
TarnówGrupa Skromnych Biegaczy opłacono
Stec Przemysław
m
Tarnów opłacono
Kunz Marcin
m
KrakówLacho Team opłacono
Kunz Tomasz
m
Kraków opłacono
Majda Maciej
m
Nowy SączVisegrad Maraton Rytro opłacono
Rokosz Bogdan
m
Wyry opłać
Pytel Krzysztof
m
Kraków opłacono
SZYSZKOWSKI RAFAL
m
Gdańsk opłacono
Górka Ela
k
Grybów Infiniti runers team Grybów opłać
Wiszniewski Maciej
m
TarnówGrupa Skromnych Biegaczy opłacono
Wiszniewska Katarzyna
k
TarnówGrupa Skromnych Biegaczy opłacono
Adamczyk Jan
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Małodobry Wioletta
k
KolbuszowaKolbuszowski Klub NW opłacono
Grzegorzewski Michal
m
Strzeszyn opłacono
SWORSKI ROMAN
m
ŁódźVEGAN RUNNERS / VEGE RUNNERS / VEGEVEGE.PL opłać
Trybus Rafał
m
Gorlice opłacono
Sumiec Krystyna
k
MielecZabiegani Mielec opłacono
Szklarz Anna
k
MielecZabiegani Mielec opłacono
Kula Robert
m
TarnówEkipa z Tarnowa opłacono
Kuźmiński Wojciech
m
Krosno opłacono
Rostocki Wojciech
m
Stary SączSzost Team opłać
Kuglin Katarzyna
k
Kraków opłać
Kofin Maciej
m
Ochojno#AdamCzerwińskiTeam opłacono
Chojnacka Monika
k
Stronie opłacono
Bubniak  Bogumił
m
Lipinki opłacono
Misiołek Marcin
m
DuklaMosir Dukla opłać
Dziarnowska Magda
k
WarszawaVege Runners opłać
Jeżak Joanna
k
Kraków Nowa Huta Team opłać
Obierak Kamila
k
KrakówLos Trepos Companieros opłacono
NIEMIEC MICHAŁ
m
TARNÓW opłać
Kopel Andrzej
m
Leżajsk7 opłacono
renkiel tomasz
m
gliwice opłacono
Antoszczuk Arek
m
KiełczówPro Run Wrocław opłać
Aronowicz-Kerschbaum  Iwona
k
KrakówJW NIL opłacono
Marczuk  Andrzej
m
KrakówJW NIL opłacono
Królicki  Dariusz
m
Rymanów Finisz Rymanów opłać
Nazimek Lilianna
k
Nowy SączSuo tempore opłacono
Maras Ladislav
m
PresovMARAS team opłać
Pietrzycki Dawid
m
GorliceLOTOS RUNNING TEAM opłać
Jurek Jarosław
m
LimanowaKS Florian opłać
Pawłowska-Jurek Paulina
k
LimanowaKS Florian opłać
Radzik Robert
m
Biała NiżnaVisegrad Maraton Rytro opłacono
Panaś Artur
m
SzczepańcowaZamczysko Team opłacono
Krajňáková Katarína
k
PrešovMARAS team opłać
Cieśla Jadwiga
k
GorliceWTP Rafka opłacono
STAWIŃSKI PIOTR
m
Warszawa12tri opłacono
Wrona Magdalena
k
Kraków opłacono
Habrat Dorota
k
Krosno opłacono
Gomularz Sebastian
m
DębnoHusaria Race Team opłać
Stech Joanna
k
Gorlice opłacono
Rybka  Sławomir
m
Dębica Pędzące Ślimaki opłać
Zapłata Wojciech
m
Gorlice opłacono
HYZIAK JAKUB
m
GorliceFHU Hyziak opłacono
HYZIAK JOANNA
k
GorliceFHU Hyziak opłacono
Piwowar Daniel
m
RzeszówPratt & Whitney Rzeszów opłać
Martuś Jacek
m
BOBOWABobowska grupa biegowa opłacono
Jendrichovska Danka
k
RažňanyMARAS team opłać
Szczygieł Łukasz
m
Brzezna opłacono
Szczygieł Wojciech
m
Szczereż opłacono
Ślęzak Jarosław
m
Pogórska WolaCarabus Nowy Sącz opłacono
Paniak Katarzyna
k
Nowy Sącz opłacono
Wójcik Krzysztof
m
ŚwilczaNIGHT RUNNERS ŚWILCZA opłacono
Rusek Jolanta
k
MielecZabiegani Mielec opłacono
WOJTACZKA WITOLD
m
BOBOWABOBOWSKA GRUPA BIEGOWA opłacono
Michalik Michał
m
KrakówNH Team opłacono
STEMPKOWICZ JACEK
m
GORLICE opłacono
Machucki Adrian
m
Rzeszow opłać
Szalacha Tomasz
m
Pogwizdów opłacono
Gudowski Krystian
m
SanokGOODrun opłacono
Moczyński Paweł
m
Chmielów opłacono
Dacyl Michał
m
KrosnoNowy Styl Group Running Team opłacono
Amrożkiewicz-Gromek Judyta
k
SanokAmrożkiewicz Team opłacono
Amrożkiewicz Patrycja
k
SanokAmrożkiewicz Team opłać
Grzegórzek Piotr
m
Koszyce Wielkie opłacono
Różycka Dorota
k
JasłoNowy Styl Group Running Team opłać
Rzemiński Jacek
m
Stróże opłacono
Rygiel Grzegorz
m
Kielce opłacono
Miler Lidia
k
ZabierzówZabierzów Biega opłacono
Węgiel Marcin
m
JasłoPolwax Racing Team opłacono
KOPTA Jerzy
m
KrakówCwałujące Dziadki opłacono
Epa Karolina
k
WarszawaPZU Sport Team opłacono
Handziak Tomasz
m
Lubaczow opłacono
Niedziela Marcin
m
Wieliczka opłać
Kłodzińska Barbara
k
TarnówULTRAMĘKI opłać
Batora Marcin
m
DębicaSRTG Dębica opłacono
Mrozek Krzysztof
m
Gorlice opłać
Kordys Krzysztof
m
ZabierzówZabierzów Biega opłacono
Furman Katarzyna
k
Długie opłać
Wdowiak Szymon
m
Tychy42k.com.pl opłać
MATŁOK KRZYSZTOF
m
DĘBICATANIEODZYWKI.PL CYCLING TEAM opłać
Dzióbek Sylwia
k
Wieliczka opłacono
Zaleńska  Katarzyna
k
Wieliczka opłać
Kurek Maciej
m
Kraków opłać
Środulski Krzysztof
m
SzymbarkLPP TEAM opłacono
Bytner Monika
k
Warszawa opłać
Urbański Klaudiusz
m
Otwock opłać
Chmielowiec Daniel
m
SZYMBARKGorlicka Grupa Biegowa opłać
Bednarczyk Daria
k
Poznań opłać
Tajak Bartłomiej
m
Strzeszyn opłacono
LENARTOWICZ Magdalena
k
ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGA opłacono
LENARTOWICZ Wojciech
m
ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGA opłacono
Dabrowska Agnieszka
k
Sanok opłać
Mielniczek GRZEGORZ
m
KrakówB.RUNNER opłacono
Drabik Jacek
m
Krakow opłacono
Wagner Lenka
k
SędziszowaKS Ryglice Sekcja Biegowa opłać
Szczepaniak Sławomir
m
Stary Sącz opłacono
Dziedzic Julia
k
Stary Sącz opłacono
Plata Piotr
m
Stary Sącz opłacono
Szczepaniak Aleksander
m
Stary Sącz opłacono
Bergański Michał
m
GrybówBrygada Beskidów opłać
Grzesik Michał
m
Rzeszów opłacono
PARWA MICHAŁ
m
DziekanowiceBiegiem Na Rower opłacono
Prochera Damian
m
Leżajsk7 opłacono
Pantoł Mirosław
m
Rzeszów opłać
Puscizna Pawel
m
GorliceSaint-Gobain SQUAD opłać
Czyż Grzegorz
m
BogumiłowiceGrupa Azoty - Automatyka Tarnów opłacono
OPAŁKA RAFAŁ
m
DUKLAMTB MOSIR DUKLA opłacono
Potoczny Marcin
m
TarnówEkipa z Tarnowa opłacono
KULIGA EWA
k
RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ opłacono
KULIGA MICHAŁ
m
RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ opłacono
ZIEMKIEWICZ JUSTYNA
k
RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ opłacono
ZIEMKIEWICZ PAWEŁ
m
RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZ opłacono
Osika Robert
m
Jodłówka TuchowskaGKC Gorlice opłacono
Turlej Michał
m
Jasień- Brzesko opłacono
Dygoń Gosia
k
Gliwice opłacono
Klara Marek
m
BrzanaBobowska Grupa Biegowa opłacono
Kielar Rafał
m
opłacono
Zając Katarzyna
k
Tarnów 4K TEAM TARNÓW opłać
Śmiertka Przemysław
m
opłacono
Pocięgiel Grzegorz
m
BrzegiHektor opłacono
LIBERACKI GRZEGORZ
m
NOWY SĄCZNowy Styl Group Running Team opłacono
TOMASIK STANISŁAW
m
SzymbarkGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Rohan Łukasz
m
PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza opłacono
Śledziowski Andrzej
m
KrakówLacho Team opłacono
Prędki Mirosław
m
JasłoAMPRE Projekty konstrukcji opłacono
Jasłowska Justyna
k
WarszawaPosmakuj Run Team opłacono
Kopel Rafał
m
Jasionka7 opłacono
Penar Arkadiusz
m
Gorlicee opłacono
Bujak Olaf
m
Kraków- opłacono
Oliwa Edward
m
KrakówITMBW KRAKÓW opłacono
Książczyk Patryk
m
Tarnów opłać
Gleisner Tomasz
m
Tarnów, PolandEKIPA Z TARNOWA opłacono
Zych Katarzyna
k
Tarnów opłacono
Kasprzyk Krzysztof
m
TarnówEkipa z Tarnowa opłacono
Chwistek Jacek
m
TuchówLKS Burzyn opłacono
Hyży Piotr
m
Tarnowiec opłacono
Kolanko Paweł
m
Krosno opłacono
Sidorjak Peter
m
BardejovBardejov opłacono
Karp Robert
m
Łomianki opłacono
Wilk Katarzyna
k
Tarnów opłacono
Fryś Piotr
m
LeńczeKW Kraków opłać
Stajszczyk Kasia
k
Bielsko-Biała opłacono
Milarski Andrzej
m
Skawina opłacono
Wierzbicki Tomasz
m
BOGUCHWAŁA opłacono
Wierzbicka Joanna
k
BOGUCHWAŁA opłacono
Latała Krzysztof
m
KrajkówGo Aptiv! opłacono
Makowski Łukasz
m
Gorlice opłacono
Mietła Mateusz
m
WrząsowiceKSS JPII opłacono
Pustelnik Grzesiek
m
Bielsko-Biała opłacono
Dzierlęga Piotr
m
PilznoPilzno opłacono
Chodziński Piotr
m
Rzeszów opłacono
Chodzińska Mariola
k
Rzeszów opłacono
Kraska Wlodzimierz
m
Krakowniezrzeszony opłać
Ścibor Łukasz
m
WojniczStowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów opłacono
PACHO SYLWESTER
m
GRYBÓWPAPIKI opłać
Kozioł Sylwester
m
Krosno opłacono
Kaczmarek Paweł
m
Kraków opłacono
Gołąb  Anna
k
Warszawa opłać
Bednarek Jakub
m
Nowy Sącz opłacono
Adamski Bartłomiej
m
Modlnica opłacono
Urbanowicz Łukasz
m
Kraków opłacono
Kania Marian
m
RybnikLedwoZipia opłacono
Grzebieluch Kasia
k
Rybnik opłacono
Gryzło Jakub
m
JasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów opłacono
Michalak Maciej
m
Krynica ZdrójBikesense opłacono
Łoś Krzysztof
m
KrakówBikesense opłacono
Cioch Marcin
m
Rzeszów opłać
Kuklicz Przemysław
m
GorliceGEOLIDA opłacono
Doniec Sebastian
m
Jasłowww.adwokatdoniec.pl opłacono
Doniec Katarzyna
k
JasłoPrzyjaciółka Krainy Podziemnej Pomarańczy opłacono
Śmigielski Piotr
m
Kraków opłacono
Nalepa Maciej
m
Nowy SączDexters Team opłacono
TUCHOWSKI JANUSZ
m
DĘBICA opłacono
Saczka Krzysztof
m
Nowy SączActivLand opłacono
Florek Sebastian
m
GabońNORAFSPORT opłacono
Szmist Szymon
m
Szczepancowa opłać
Stec Iwona
k
Lublin opłacono
Stec Paweł
m
Lublin opłać
Bednarz Anna
k
Rzeszów opłacono
Wojciechowski Konrad
m
Łódź opłacono
Warchol Slawomir
m
JasloJSC opłacono
Pasiut Monika
k
SzymbarkBartnia Biega opłacono
Madejczyk Sebastian
m
TUCHÓWTUCHÓW opłacono
Łuka Paweł
m
DębicaOCR Team Dębica opłacono
PAZDERSKA-KIPIEL AGNIESZKA
k
OSIECZANYEvil Team opłacono
Drwięga Maciej
m
SanokPOZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK opłacono
Niemiec-Drwięga Bernadeta
k
Sanok opłacono
Wójcik Józef
m
ChełmChełm Biega opłacono
Guberniak Renata
k
Kraków opłacono
Kryjak Tomasz
m
Kraków opłacono
Kamiński Piotr
m
DębicaPalana Gera opłacono
Skubisz Aleksandra
k
HartaAKTYWNY DYNÓW opłać
Mazan Piotr
m
Krosno opłacono
Pawłowska Elżbieta
k
JedliczeNowy Styl Group Running Team opłać
Tkaczyk Wojciech
m
JedliczeBRAK opłać
Bieszczad Mateusz
m
WojaszówkaNowy Styl Group Running Team opłać
Bieszczad Ilona
k
Wojaszówka opłać
Zimny Marcin
m
Warszawa opłacono
Gruca Przemysław
m
Gorlice opłacono
Wilk Bartosz
m
BieczWilki na szlaku opłacono
Banach  Mieczysław
m
Tuchów opłać
Wójcik Jacek
m
Gwoźnica Górna opłać
Lech Judyta
k
KrakówITMBW Kraków opłacono
Kowalski-Barysznikow Mikołaj
m
Przysłup#runultratrail opłacono
Nauka Wiesław
m
StasiówkaDębickie Gepardy opłacono
Nauka Edyta
k
StasiówkaDębickie Gepardy opłacono
Bąk Artur
m
KrakówFC po 40tce opłacono
Zalewski  Krzysztof
m
Warszawa opłać
Maślak Jacek
m
SanokPozytywnie Zabiegani Sanok opłacono
Maślak Marzena
k
SanokPozytywnie Zabiegani Sanok opłacono
Kurowski Michał
m
GliwiceNight Runners Gliwice opłacono
Pietrzok Wojciech
m
ZabrzeNight Runners Zabrze opłacono
MALAGA BOGDAN
m
PODEGRODZIEMALAGA TEAM opłać
GAWLEWICZ TOMASZ
m
SANOKGawełki Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok opłacono
GAWLEWICZ KRYSTYNA
k
SANOKGawełki Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok opłacono
Grzegorek Tomasz
m
Warszawa opłać
Wroński Sławomir
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Oleksy Przemysław
m
RZESZÓWRzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
Kawecka Magdalena
k
WarszawaKawa bez papierosa opłacono
Ambicki Miłosz
m
Rzeszów opłacono
Pyszko Janusz
m
RzeszówWWW.GOHARDORGOHOME.PL opłać
Śliwiński Andrzej
m
Miechów opłacono
Ślęzak Marek
m
Nowy SączCarabus Nowy Sącz opłacono
Regiec Mateusz
m
JasieńGypsy Runner's opłacono
Drobot Piotr
m
SanokPozytywnie Zabiegami Sanok opłacono
Gałka Marcin
m
Jasień opłacono
Ślęczka Damian
m
RzeszówBiomedycyna Sp. z o.o. Rzeszów opłać
Ostrowski Paweł
m
RzeszówDamyRade opłacono
Dziamski Ryszard
m
Chorzów opłać
Jaworski Krzysztof
m
Stary SączVisegrad Maraton Rytro opłacono
Mazur Kinga
k
DębicaDębickie Gepardy opłacono
Mazur Ireneusz
m
DębicaDębickie Gepardy opłacono
golbiak wojciech
m
międzyrzec podlaski opłacono
Socha Marcin
m
DynówAktywny Dynów opłać
Święch Szczepan
m
DębicaDębickie Gepardy opłacono
Sanocki Janusz
m
ModerówkaNowy Styl Group Running Team opłacono
Pieczara Marcin
m
Jaworzno opłacono
Pieczara Ewa
k
Jaworzno opłacono
Krawczyk Łukasz
m
BrzozówkaGrupaLuktrans.pl opłacono
Kisińska Irena
k
Nowy SączVisegrad Maraton Rytro opłacono
Kisiński Jarosław
m
Nowy SączComp Team / Novitus opłacono
Bożek Wojciech
m
BrzostekDębickie Gepardy opłacono
Legutko Piotr
m
Bochnia opłacono
Bojkowski Maciej
m
Kraków opłacono
Rogala  Grzegorz
m
Boguchwała opłacono
Olbrych Bartłomiej
m
Binarowanastopy.pl Running Team opłać
Węgrzyn Radosław
m
Krosno opłacono
Monica Mateusz
m
Krynica ZdrójApartamenty Łemko Team opłacono
Przyłuska -Monica Anna
k
Krynica ZdrójApartamenty Łemko Team opłacono
Wojciechowski Jarosław
m
KielceCzasem biegam opłać
Stegner Anna
k
KielceSpartanie Dzieciom opłać
WAŁĘGA-Rostek Małgorzata
k
Koszyce WiekieULTRAMĘKI opłać
Wiącek Marcin
m
JasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów opłacono
Iwański Bogusław
m
Nowy Sącz opłacono
Skoczek Cyprian
m
Rzeszów opłacono
Gotfryd Adam
m
Jasło opłacono
Przywara Piotr
m
Budy GłogowskieMtu Aero Engines Polska opłacono
Włodek-Jarzyna Magdalena
k
Kraków opłać
Piórkowska Ola
k
Wieliczka#AdamCzerwińskiTeam opłacono
Piórkowski Tomek
m
Wieliczka#AdamCzerwińskiTeam opłacono
Blicharz Artur
m
ŻurowaKS Sportiva opłać
Szybisty Grzegorz
m
WrocankaKkb Mosir Krosno opłacono
Kościelny Aleksander
m
RzeszówMtu Aero Engines Polska opłacono
Łabno Łukasz
m
TuchówLKS karwodrza opłacono
Kuglarz Szymon
m
Wodzisław ŚląskiMotointegrator Running Team opłać
Kiernicki Łukasz
m
CzudecFun&Run opłacono
Busz Jacek
m
Rzeszów opłacono
Wiatr Sylwia
k
Łęg Tarnowski- opłacono
Broniec Dariusz
m
Zawada koło Tarnowa- opłacono
GIERULA PIOTR
m
Rzeszów opłać
Sułkowski  Paweł
m
Limanowa Visegrad Maraton /SRH 1 PSP AK opłacono
Szczepocki Andrzej
m
NiepołomiceNiepołomice Biegają opłacono
Radyk Jakub
m
PrzemyślPrzemyski Klub Biegacza opłacono
Jędrzejczyk Agnieszka
k
RzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
Bogusz Wojtek
m
KrakowClico Team opłacono
Tarasek Wojtek
m
Stara WieśWIEŚ - GÓRY - CHMURY opłacono
Bętkowski Wojciech
m
StróżeBrygada Beskidów opłacono
Surmacz Dorota
k
RzeszówSwimtri Rzeszów opłacono
Kot Łukasz
m
RzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
Cisek Andrzej
m
RzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy opłacono
Lipa Wojciech
m
RzeszówRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY opłacono
CICHOWSKI MIECZYSŁAW
m
PILZNO KRÓLEWSKIE PILZNO opłacono
Borowska-Pawluś Ewelina
k
JasłoJSC opłacono
Sosnowski Tomasz
m
Krynica-Zdrój opłacono
Stój Łukasz
m
BieczGEOLIDA opłacono
Czarnik Maciej
m
CzudecFun&Run opłacono
Herba Konrad
m
Kraków opłacono
Herba Anna
k
Rzeszów opłacono
Dziuk Łukasz
m
Ustrzyki DolneMKS Ustrzyki Dolne opłacono
ZYGMUNT JAKUB
m
Nowy SączSądecki Włóczykij opłacono
Habrat Maciej
m
KrosnoStudio Habrat Team opłacono
Golec Łukasz
m
RzeszówHusaria Race Team opłacono
Jarosz Janus Anna
k
Tarnów opłacono
Szreder Tomasz
m
DębicaPalana Gera opłacono
Tokarczyk Michał
m
RytroMT-SPORT.PL opłacono
Piskadło Jacek
m
StrzyżówNowy Styl Running Team opłać
Piątek Karolina
k
KrakówWszystkiego najlepszego Łukasz! opłacono
Góral Grzegorz
m
SwoszowiceWszystkiego najlepszego Łukasz! opłacono
Uhrin Stanislav
m
PRESOV opłacono
Rosłoński Grzegorz
m
SzymbarkGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Smyka Bartek
m
opłać
NALEPA PAWEŁ
m
BIAŁA NIŻNA1989 opłacono
Wójcik Marcelina
k
JodłowaNowy Styl Group Running Team opłacono
Klimek Beata
k
Kraków opłać
Ogar Krzysztof
m
Pleśna opłacono
Wójtowicz  Iwona
k
Tarnów Husaria race team opłacono
Nachman Grzegorz
m
JasłoLibra Team opłać
Tracz Łukasz
m
Radymnowww.treningfizjoterapia.pl / AquaReh opłacono
Wywłoka Paulina
k
JarosławSalco Garmin Team opłacono
Budzyń Paweł
m
TARNÓWDecathlon Tarnów opłacono
Paluch Marcin
m
Kraków opłać
Gonet Radosław
m
KrosnoGONET Team opłacono
Socha Jacek
m
Jasło opłacono
Wojnarowski Piotr
m
Łącko opłacono
Samborska Anna
k
LipinkiULKS Lipinki opłacono
Zborowski Kazimierz
m
Krynic-ZdrójVege Runners opłacono
Kot Tomasz
m
kraków opłacono
Styga Krystyna
k
KolbuszowaKolbuszowski Klub Nordic Walking opłać
Czuba Przemysław
m
DębicaOCR TEAM DĘBICA opłacono
Baka Paweł
m
TarnówBAXON-MEBLE.PL opłać
Wenc Tomasz
m
TARNÓW opłać
WILK BOGDAN
m
ŚWIERZOWA POLSKABRAK opłacono
Bartula Kuba
m
Kołaczyce opłać
Gurbiel Mateusz
m
KrakowBeFit24Team opłać
Szczurek Wojciech
m
Jasło opłać
Łukasik Michał
m
Busko-Zdrój opłacono
Garncarz Lucyna
k
Pogórska Wola opłać
Garncarz Piotr
m
Pogórska Wola opłać
Józefczyk Tomek
m
KrosnoPosmakuj Run Team opłacono
Ochał Katarzyna
k
MielecZabiegani Mielec uv opłacono
Okarma Wojtek
m
Jasłowww.virtutimilitari.pl opłacono
Trzepak Łukasz
m
Hańczowa opłać
Zdeb Krzysztof
m
WrocankaKKB Mosir Krosno opłacono
Salamon Klaudia
k
Lift the World opłacono
Wójcicki Tomasz
m
Kraków ITMBW Kraków opłacono
Danicz Grzegorz
m
GorliceKS Ryglice opłacono
Urban Mirosław
m
KrakówITMBW Kraków opłacono
Kornacka Magdalena
k
LublinLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU opłać
Jakubowski Jakub
m
RzeszówDziki Tim opłać
Graniczny Paweł
m
Krkaów opłacono
Krzywdzińska Monika
k
ŁódźAZS UMED opłać
Rusin Damian
m
GorliceZadyszka Gorlice opłać
Szwast Jerzy
m
NadoleMOSIR Dukla opłać
Kowalczyk Paweł
m
Rzeszów opłacono
Czenczek Krystian
m
RzeszówCUTLINE opłacono
Moskała Szczepan
m
GrybówGEOLIDA opłacono
Sabol Jozef
m
FričkovceFričkovce opłacono
Babej Pavol
m
BardejovBardejov opłacono
Paprocka Kamila
k
Rzeszów opłacono
Duda Paweł
m
Jedliczefotoduda.pl opłacono
Kutrzeba Krzysztof
m
Kraków opłać
Dudziński Dariusz
m
Rzuchowa opłacono
Konopka Sławek
m
ChełmiecFundacja Na Ratunek opłacono
Konopka Sylwia
k
Chełmiec opłacono
Białowąs Tomasz
m
RzeszówStajnia Balona opłacono
Wacek Urszula
k
Gorlice opłacono
Pręcikowski Rysiek
m
Wieliczka opłać
Boczkowska Justyna
k
Zakopane opłać
Ciborowska Gabriela
k
Jasło opłacono
Tutak Daniel
m
KrosnoFURIOSI opłacono
Saciuk Elżbieta
k
Warszawa opłacono
Herba Kamil
m
Rzeszów opłacono
Skóra Anna
k
JedliczeMUKS Jedlicze opłacono
Skóra Sławomir
m
Jedlicze opłacono
Ćwiakała Halina
k
Krosnosamotni Wędrowcy opłacono
Zaucha Rafał
m
BurzynLKS BURZYN opłać
Musialik Magdalena
k
RzeszówRzeszowskie Gazele i Gapardy opłacono
Mazur Sławomir
m
RzeszówCyklopedia.cc opłacono
Walczyk Anna
k
DębicaDębickie Gepardy opłacono
Kulka Regina
k
Ropa opłać
Kobak Marcin
m
Czarna opłać
Rączkowski Grzegorz
m
Grybów opłacono
Garbarz Monika
k
Wrocanka Szafa Biegacza Team opłać
Buciora Paweł
m
Przemyśl opłać
Dąbrowski Marcin
m
KrosnoKwiaty u Wioli opłacono
Przybyłowicz Dominik
m
GorliceGGB opłacono
Gonet Grzegorz
m
ZręcinGonetTEAM opłacono
Przybycień Maciej
m
Gorlice opłacono
Podsadniuk Mateusz
m
Nowy SączHarde Dranie opłać
Górka Marcin
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Szwedka  Piotr
m
Przemyśl Przemyski Klub Biegacza opłacono
Bodkowski Paweł
m
KrosnoKwiaty u Wioli opłacono
Brzozowski Leszek
m
GorliceMaraton Gorlice opłacono
Nyka Jan
m
Warszawa#runultratrail opłacono
Pałka Łukasz
m
Żyrardów3XL opłacono
Bodzioch Grzesiek
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Walaszczyk Sławomir
m
opłacono
Adamczyk Łukasz
m
Czerwona Niwa-Parcel3XL opłacono
Motyka Adam
m
Rzeszów opłacono
Topolski Marcin
m
JadownikiCzłowiek który nie boi się Chucka Norrisa opłacono
Sułkowska Joanna
k
34-652KS LIMANOWA FORREST opłacono
Wójtowicz Krzysztof
m
34-600 opłacono
Ners Maciek
m
Warszawakingrunner.com opłacono
Magda Łukasz
m
Czerwona Niwa Parcel3XL opłacono
Buczyński Radosław
m
Gliwice opłacono
Kowalski Mirosław
m
Żarnowiec opłacono
Bajdak Łukasz
m
KrakówEldorado opłacono
Herstek Jakub
m
BardejovBardejov opłacono
STANIEK ANNA
k
RACIBÓRZPierdzące Zające opłacono
Drewniak Łukasz
m
KrakówUltraAR opłać
Kowalczyk Łukasz
m
KrakówEldorado opłacono
Wojewoda Mateusz
m
Kraków opłacono
Wasilewski Piotr
m
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Kęder Włodzimierz
m
KrakówPOLSKI BIEGACZ opłacono
Ziółkowska Bożena
k
KROSNO WALBA opłacono
Warwas  Radosław
m
Biskupice opłacono
Bałaban Waldemar
m
KrosnoWALBA opłacono
Balon Piotr
m
KrosnoBAKoMAT TEAM opłacono
Woźniak Mateusz
m
Osobnica opłacono
Rupińska  Agnieszka
k
KonstancinRupinscy Team opłacono
Rupiński Krzysztof
m
Konstancin-JeziornaRupinscy Team opłacono
Macek Karol
m
LublaGrupetto Gorlice opłacono
Wyżykowska Agnieszka
k
KrakówNowa Huta Team opłacono
Rupiński Maciej
m
Konstancin-JeziornaRupińscy Team opłacono
Jura Maciej
m
Nowy SączITMBW Kraków opłacono
Lewandowski Paweł
m
Warszawa opłacono
Lewandowska Olga
k
Warszawa opłacono
Jagodzińska Paulina
k
MielecZabiegani Mielec/Wkurw_Team opłacono
Quirini Ewa
k
Kraków opłacono
Gut Artur
m
Pleśna opłacono
Kubiak Przemysław
m
Kraków opłacono
Mrozek Tomasz
m
Gorlice opłacono
Tokarczyk  Piotrek
m
Przysietnica Brygada Beskidów opłacono
Lacina Kamil
m
Krakow opłacono
Gomółka Beata
k
GodowaSpartan Race Training Group Rzeszów opłacono
Konior Mariusz
m
KrakówKoliber Team opłacono
Konior Edyta
k
KrakówKoliber Team opłacono
Bielak Michał
m
Świdnik opłacono
Mormul Przemyslaw
m
WysokaPANALPINA opłać
Kulec Anna
k
Sarzyna opłacono
Starobrat Arkadiusz
m
WarszawaAletempo opłać
Kardyś Piotr
m
Borowa opłacono
Chmura Krzysztof
m
Tuszów Narodowy opłacono
Przygoda Michał
m
Malinie opłacono
Bieszczad Magdalena
k
JasłoSPEED JASŁO opłacono
Ciborowska Katarzyna
k
JasłoSPEED JASŁO opłacono
Krzeczowski Dariusz
m
Przeginia DuchownaKOLIBER TEAM opłacono
Mazur Agnieszka
k
Jasło opłacono
Łuczycka Iwona
k
SanokPozytywnie zabiegani Sanok opłacono
Stańko Paweł
m
Stuposiany Biesy i Czorty opłacono
Sikora-Kołodziej Irmina
k
PrzemyślBiesy i Czorty opłacono
Osika Katarzyna
k
Wola DębowieckaO&K Elektro Sp. z o.o. opłacono
Skawiński Tomasz
m
SanokBiesy i Czorty opłacono
Klimek Piotr
m
Nowy Sacz opłacono
Kornaś Krzysztof
m
Nowy Sacz opłacono
Kmiecik Tomasz
m
Osiek Jasielski opłacono
Piotrowska Anna
k
nowy żmigród opłacono
Pajestka Wojciech
m
SanokPozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZ opłacono
Ura Przemek
m
Wieliczka opłacono
Jachym-Drewniak Joanna
k
KrakówJJfit opłać
Wolinski Ryszard
m
Nowy Styl Group Running Team opłacono
Bieda Łukasz
m
Kraków opłacono
Mindak Paweł
m
Krosno opłacono
Jasińska Alicja
k
DębicaOcrTeamDębica opłacono
Delekta Jan
m
ŁowiskoDelekta team opłacono
Delekta Dariusz
m
Łowiskodelekta team opłacono
Maczuga Dawid
m
Dębica opłacono
Jachimowski Jarosław
m
SanokPozytywnie Zabiegani Sanok opłacono
Foryś Paweł
m
Klęczany opłacono
SZYMASZEK BARTŁOMIEJ
m
DĘBICAOCR TEAM DĘBICA opłacono
Kołek Szymon
m
Nowy Sącz opłacono
ROJEK IWONA
k
DĘBICAOCR TEAM DĘBICA opłacono
Stach Paweł
m
RopkiSiwejka opłacono
Wysowski Grzegorz
m
PtaszkowaPKS Jaworze opłacono
Dudek Agnieszka
k
Ruda ŚląskaNight Runners opłacono
Wojteczek Robert
m
Gorlice opłacono
Baran Bernard
m
DębicaOCR Team Dębica opłacono
Lipa Piotr
m
ŻyrakówOCR Team Dębica opłacono
Sekuła Marcin Kinol
m
Grybów opłać
Kubacz Norbert
m
WarszawaBiegam Naturalnie opłacono
Perenc Michał
m
JarosławHusaria Race Team opłacono
Kalicki Łukasz
m
FilipowiceKALICKI TEAM opłacono
Dobek Halina
k
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłacono
Kmak sławek
m
GrybówPAPIKI opłacono
Sadowska Natalia
k
Frycowa- opłacono
Kuśmider Jakub
m
PrzemyślPrzemyski klub biegacza opłacono
Liana Tomasz
m
Kleczany opłacono
Libront Jakub
m
Klęczany opłacono
Migacz Mateusz
m
Nowy Sącz opłacono
Gorczyca Bartosz
m
SkołyszynSalco Garmin Team opłacono
Gudowski Krystian
m
SanokGoodRun opłacono
Zymróz Tomek
m
RopczyceJak nie My to kto? Ropczyce opłacono
Duc-Syposz Aureliusz
m
Wieliczka opłacono
Dobosz Dariusz
m
Gorlice opłacono
Stopa Agata
k
BoguchwałaSP nr 3 Rzeszów opłacono
Ulas Maciej
m
Bochnia opłacono
Żyra Maciej
m
Jasło opłacono
Gołąb Grzegorz
m
Warszawa opłacono
Prejznar Marcin
m
NadoleMTB MOSiR Dukla opłać
Pabian Paweł
m
KrasneIdeo Walkabout Dynafit opłać
Nycz Jacek
m
Krakow opłacono
Cyganik Kajetan
m
KrakówJuverun opłacono
CIELAK JERZY
m
PASZCZYNA opłacono
MAJ MONIKA
k
Krynica-ZdrójVege Runners opłacono
Szczepanek Sylwester
m
SiedliskaBobowska Grupa Biegowa opłacono
Repelewicz Natalia
k
Nowy SączAndrzej Tokarz Group opłacono
Brocławik Anna
k
Jasło opłacono
Mastej Lucyna
k
JasłoFizjo-Team opłacono
Brudkiewicz-Paździora Aneta
k
WierzchosławiceEKIPA Z TARNOWA opłacono
Pasula Katarzyna
k
Tarnów opłacono
Furmanek Małgorzata
k
Jaslo opłacono
Śliwa Arkadiusz
m
Krynica Zdrój #sportowakrynica opłacono
Światowiec Adrian
m
ŻyrakówOCR TEAM DĘBICA opłacono
Polański Grzegorz
m
Pleśna opłacono
Szurek Joanna
k
GorliceGorlicka Grupa Biegowa opłać
Kwiatkowska Kinga
k
KrakówAlpin Sport Team opłacono
Szumiec Łukasz
m
JasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów opłacono
Leśniak Tomasz
m
JasłoJasielskie Stowarzyszenie Cyklistów opłacono
Rusek Dariusz
m
AKB Cracovia opłacono
Wołek Damian
m
AKB Cracovia opłacono
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

 

 Kraje

 PL554
 SK8

 

 Miejscowości

Kraków53
Rzeszów 34
Gorlice34
Jasło24
Warszawa20
Tarnów19
Krosno18
Nowy Sącz17
Sanok16
Dębica 13