Tylko dla Kobiet

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Tylko dla Kobiet

Zawody boulderowe

Obiekto, Warszawa

09.03.2018, 16:30 - 10.03.2018, 22:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Góra Marta
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa Obiekto opłacono
Bielska Zuzanna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa Obiekto opłacono
Adamczyk Karolina
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa obiekto opłacono
Kowalska Katarzyna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Wysocka Izabela
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa Obiekto opłacono
Sołtys  Dominika
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Kielce KW Kielce opłacono
Podlasińska Paulina
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Kobyłka Murall opłacono
Bryła Dominika
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 KielceKW Kielce opłacono
Oleksiuk Joanna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 WarszawaCrux/KWW/Iura opłacono
Wurszt Katarzyna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 KielceŚwiętokrzyski Klub Alpinistyczny/ Murall opłacono
Fogiel Agata
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 WarszawaCW Grota opłacono
Wróblewska Julia
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa Crux opłacono
Pazio Ola
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa Obiekto opłacono
Koda Ilona
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 BiałystokFlash opłacono
Staszewska Iga
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa Murall opłacono
Guzek Ewa
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Rowińska Anna
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Bębenek Ola
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Mikołajki opłacono
Błogowska Anna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Baranowska Urszula
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Jonek Kat
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 BytomKlub Wiewiórka opłacono
Czerwińska Jola
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 opłacono
warszawska-zawisza zofia
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 warszawa murall opłacono
Krzemińska Magdalena
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa Crux opłacono
Ciborowska Justyna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa Crux opłacono
Irzeńska Barbara
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Rzeszów RKW opłacono
Wiśnios Basia
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaCoconut team opłacono
Wróblewska Joanna
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa Crux opłacono
Łukasik Kinga
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 WarszawaMamnajlepszegochlopaka opłacono
walendzik joanna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 warszawa opłacono
Sosin Karolina
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawkaKlub 4 Strong Bitches opłacono
Dębowska Ania
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Łódź AKG opłacono
Rydel Monika
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Siewierska Anna
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa Crux opłacono
Woroniecka Nina
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa Crux opłacono
Słoka Magda
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa Crux opłacono
Michalczyk Daria
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Brylova Daria
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Kraków Ks korona opłać
Saniewska Joanna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Strojecka Karolina
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Pszczola Anna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Wiktorowicz Magda
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Kozaczewska Weronika
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Majkowska Anna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Sas Zuza
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Bielsko Biala opłacono
Zaleska Agata
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Szymańska Karolina
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 WarszawaKW Toruń opłacono
Ciborowska Róża
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa Murall opłacono
Cytryna Marta
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa600719917 opłacono
Kocyła Elwira
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Maćko Miłosława
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Maćko Kaja
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Karolak Martyna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaMiłośników Obiekto opłacono
Załuska ewa
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 WarszawaUKA opłacono
Szypulska Agnieszka
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaObiektoooo opłacono
Kucharzyk Helena
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Dziubecka Julia
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa Crux opłacono
Siemionczyk Joanna
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa Obiekto opłacono
Kuper Clara
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Berlin opłać
Grabowska  Magdalena
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Górska  Katarzyna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa Obiekto opłacono
Cichecka Aleksandra
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Chrzest Anna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaDziki Szymona opłacono
Bystrek  Anna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaDziki Szymona opłacono
Krawczyk  Katarzyna
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Chlebowska Anna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaKw opłacono
Mazurczak Anna
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaKW Warszawa opłacono
Sasinowska Ewa
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa Obiekto opłacono
Winiarska Ewa
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaWPionie opłacono
Zalewska Iwona
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 warszawaUKA opłacono
Zapart Ewa
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 opłacono
Piastowicz-Bernat Edyta
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa Murall opłacono
Bernat Natalia
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa Murall opłacono
Kaczmarczyk Julia
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 BiałystokFlash opłacono
Skowrońska Joanna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
piwowarczyk magda
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 warszawa opłacono
Pater Magdalena
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa Crux opłacono
Kosiorek Karolina
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 opłacono
Struzik Edyta
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaSecret Spot opłacono
Nowicka Agnieszka
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Nowocień Ola
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 opłacono
Drapała Anna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Jasiewicz Anna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaBicki i cycki opłacono
Leonardi Julia
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaUKA opłacono
Niezgoda Roksana
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaSecret Spot opłacono
Matysiak Anna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Brożek Ania
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 TarnowKU AZS PWSZ Tarnów opłacono
Janis Izabela
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Tarnow opłacono
Rzewuska Anna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Pietkiewicz Pola
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaKWW Agama opłacono
Kusztelak Małgorzata
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaKWW Agama opłacono
Jakubowska Olga
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Szczepanik Jagoda
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Kowalska Dorota
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 warszawa opłacono
Szatan Róża
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Czarnecka Kasia
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Rudowska Ala
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaPiterowy opłacono
Tarkowska Magdalena
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Szkudelska Hanna
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa opłacono
Rudeńska Dorota
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaUKA opłacono
Kowalik Natalia
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Siwek Martyna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaAZS UW opłacono
Galewska Ola
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 Warszawaniezrzeszona opłacono
Marsja Livka
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 WarszawaMountainFreaks opłacono
Leki Magdalena
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 WarszawaMountainFreaks opłacono
Wycisk Zuzanna
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Olszewska Agnieszka
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Gdańsk opłacono
Siedlanowska Chałuda Olga
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 warszawa opłacono
Yarova Elena
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WrocławSW Alpika Fpinka opłacono
Uznańska  Ola
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa Murall opłacono
Szczechura Olga
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa Murall opłacono
Zagórska Julia
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa- opłacono
Aniszewska Aleksandra
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa- opłacono
Szczęsna Aleksandra
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Stępień  Karolina
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa opłacono
Paszkiewicz Natalia
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Malesa Ewelina
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Łódź Spotbouldercaffe opłacono
Szczerek Alicja
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaKW Warszawa opłacono
Matejek-Zarębska Kaja
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 WarszawaUKA opłacono
Sildatki Oliwia
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Ekwińska  Kasia
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Toruń KW Toruń/gatowalls opłacono
Pirwitz Marta
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Dunalewicz Karolina
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaKW Warszawa opłacono
Drwal Anna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Lublin Obiekto opłacono
Tomanik Joanna
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Łódź opłacono
Celary Joanna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Barnaś Ewa
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa opłacono
Serafin Małgorzata
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa opłacono
Śliwka Kamila
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa Crux opłacono
Mitek Joanna
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Lublin opłacono
Mirosław Karina
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 LublinUM Lublin opłacono
Zięba Estera
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Lublin opłacono
Mochol Iwona
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 Warszawa opłacono
Lelek Marcjanna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Józefosław opłacono
Grenda Anna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Tomasik Agnieszka
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Różycka Agata
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 warszawa opłacono
Dusza Magdalena
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Aleksandrowicz Marta
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa opłacono
Żyśko Agata
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 LublinKW Kotłownia opłacono
Stolarska Małgorzata
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Wiśnios Zosia
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaCoconut Team opłacono
mazurkiewicz karolina
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 warszawa opłacono
Moczek Hania
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Gawryluk Małgorzata
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 Warszawa opłacono
Karpiłowska Maria
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 WarszawaVicious Circle, KWW opłacono
Matyjaszczyk Marcelina
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Wojtkiewicz Anna
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Franaszczuk Karolina
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Paszkowska  Róża
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa KW Warszawa opłacono
Skierska Agnieszka
k
Grupa VI: sobota 12:30-14:30 Warszawa opłacono
Szczytowska Werka
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Komerska Anna
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaPapki Suski opłacono
Drewnik Karolina
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Fabijańska Agnieszka
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 WarszawaUKA opłacono
Szuta Sabina
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Bielsko-BiałaPrimaroca/Totem opłacono
Arcichowska Aleksandra
k
Grupa VII: sobota 14:45-16:45 WarszawaUKA opłać
Aniserowicz Joanna
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 Warszawa opłacono
Zych Kinga
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Lisek Karina
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłać
Głowacka Brygida
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 Warszawabrak opłacono
Olender Paulina
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 opłać
Kiełczewska Natalia
k
Grupa V: sobota 10:15-12:15 Warszawa opłacono
Kopek Dorota
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 WarszawaKWW opłacono
Jastrzębska Marlena
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Ciepielewska Agnieszka
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 Warszawa opłacono
Balcerak Agnieszka
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 Warszawa opłacono
Schmidt Jagoda
k
Grupa I: piątek 16:00-18:00 Warszawa opłacono
Owczarek Joanna
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa OBIEKTO opłać
Woś Natalka
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 LublinPol- inowex Skarpa Lublin opłacono
Fox Kasia
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Gdańsk opłać
Piechna Paula
k
Grupa II: piątek 18:15-20:15 WarszawaIURA Team opłać
Nogas Patrycja
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Rukasz Małgorzata
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 warszawa opłacono
Maszer Anna
k
Grupa III: piątek 20:30-22:30 Warszawa opłacono
Laskowska  Oliwia
k
Grupa IV: sobota 08:00-10:00 Warszawa opłacono
Brylova Daria
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 KrakowKS Korona opłacono
Riegel Monika
k
Grupa VIII: sobota 17:00-19:00 Warszawa opłać
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

Grupa I: piątek 16:00-18:007 0
Grupa II: piątek 18:15-20:1529 0
Grupa III: piątek 20:30-22:3014 0
Grupa IV: sobota 08:00-10:0013 0
Grupa V: sobota 10:15-12:1530 0
Grupa VI: sobota 12:30-14:3030 0
Grupa VII: sobota 14:45-16:4530 0
Grupa VIII: sobota 17:00-19:0025 0

 

 Kraje

 PL177
 DE1

 

 Miejscowości

Warszawa141
Lublin7
Kielce 3
Białystok2
Łódź 2
Tarnow2
Gdańsk2