Bułki z masłem 2: jeszcze więcej masła!

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Bułki z masłem 2: jeszcze więcej masła!

beznapinkowy mityng wspinaczkowy

Obiekto, Warszawa

19.05.2018, 9:00-22:15

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćPłatność
Sas Zuza
k
Grupa V: 18:00-20:00 Bielsko-Biała opłacono
MAciejczyk Zuzanna
k
Grupa V: 18:00-20:00 warszawa opłacono
Łukasik MAteusz
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Krawczyk  Katarzyna
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Orewczyk Filip
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Karolak Martyna
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Kwaśniewicz Jan
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Światły Kuba
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Siwek Martyna
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Guzek Ewa
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Wysocka Iza
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Królak Marcin
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Treder Patrycja
k
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Kowalik Natalia
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Świeżyńska Małgorzata
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Roczeń Klaudia
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Kądziela Tadeusz
m
Grupa I: 9:00-11:00 Podkowa Leśna opłacono
Cala Pawel
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Cz Krzysztof
m
Grupa II: 11:15-13:15 Legionowo opłacono
Marczak Michalina
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Ostaš opłacono
Kiendziński Maurycy
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Choduń Joanna
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Niklas Marcin
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Ryszawy Łukasz
m
Grupa V: 18:00-20:00 Pruszków opłacono
Ozga Jakub
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Policha Krzysztof
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Mrzygłód Jurek
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Nowicka Agnieszka
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Doliński Eryk
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Kuper Clara
k
Grupa I: 9:00-11:00 Berlin opłacono
Lakowski Maciek
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Dorokhova Żenia
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Batóg Ania
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Chau Mi
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Roszak Wiktor
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Nogas Patrycja
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Giers Marcin
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Wędzik Małorzata
k
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Odzeniak Kamil
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Kościjański Krystian
m
Grupa II: 11:15-13:15 WARSZAWA opłacono
urbanowicz samuel
m
Grupa II: 11:15-13:15 warszawa opłacono
urbanowicz agata
k
Grupa II: 11:15-13:15 warszawa opłacono
Nowak Katarzyna
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Stolarska Małgorzata
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Stolarska Jan
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Drwal Anna
k
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Łapiński Maciej
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Żwir Marcin
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Wrocław opłacono
Kosiorek Karolina
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Sadziński Karol
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Więckowski Urban
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
opielewicz karolina
k
Grupa II: 11:15-13:15 warszawa opłacono
Cytryna Panna
k
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Czerniawski Cyprian
m
Grupa II: 11:15-13:15 Legionowo opłacono
Kubisa Helena
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Bielska Zuzanna
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Walter Tomasz
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Popłonyk Patryk
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Matysiak Anna
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Tylkowski Marcin
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Krawczyk Ula
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Sosiński Karol
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Stępniak Bartosz
m
Grupa II: 11:15-13:15 warszawa opłacono
Niewczas Dominika
k
Grupa I: 9:00-11:00 Izabelin opłacono
Blady  Maciek
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Jasiński Jakub
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Chamczyk Ola
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Jabłoński Paweł
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Pijanowski  Paweł
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Gudzak Piotr
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Zwoliński Krystian
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Rączka Grzegorz
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Bala Bartosz
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Ząbki opłacono
Borecka Monika
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Drapała Anna
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Juras Paweł
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Wilczyński Bartek
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Piotrowski Filip
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Łuczyn Ryszard
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Stoykov Bazyli
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Łomnicki Maciek
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Banasik Katarzyna
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Sulikowska Daria
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Piaseczno opłacono
Tomkiewicz Konrad
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Aksienionek Szymon
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Wieczorek Olga
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Najman Katarzyna
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Szulakowski Szczepan
m
Grupa III: 13:30-15:30 Lublin opłacono
Pietkiewicz Pola
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Wójcik Kuba
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Cieślak Katarzyna
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Kraków opłacono
Rucz Jacek
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Glinicki Piotr
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Wieczorkowski Miłosz
m
Grupa III: 13:30-15:30 Gdynia opłacono
Kozaczewska Weronika
k
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Moczuło Paweł
m
Grupa III: 13:30-15:30 Pruszków opłacono
Matula Magdalena
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Cholewa Marcel
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Cholewa Moris
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Wiejak Agata
k
Grupa III: 13:30-15:30 warszawa opłacono
Putro Damian
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Kaczorek Michał
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Owsiński Maciej
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Barański Adam
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
Kruszyński Paweł
m
Grupa III: 13:30-15:30 Lublin opłacono
Le Tomasz
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Zacharewicz Tomek
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Kapela Joasia
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Kobyłka opłacono
Kapela Wojtek
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Kobyłka opłacono
Kuna Kasper
m
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Szatan Róża
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
ADAMCZYK MACIEJ
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Piaseczno opłacono
Mazurczak Anna
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Cieszko Marek
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Korszeń Mirosław
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Gromulski Krzysztof
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Piwowarczyk Magda
k
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Es Tomek
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłać
Smolin Tomek
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Ensztein Janek
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Stano Klaudia
k
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Stefaniak Maria
k
Grupa III: 13:30-15:30 opłacono
Ruciński Zbyszek
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Taperek Ania
k
Grupa I: 9:00-11:00 Warszawa opłacono
Pasiowiec Bartek
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Kraków opłacono
Krok Andrzej
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Jarzynka Marek
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Jurska Aleksandra
k
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Kacprzyk Karolina
k
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Swęd Arek
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Swęd Grzesiek
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Swęd Jasiek
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Komorowski Kamil
m
Grupa IV: 15:45-17:45 Warszawa opłacono
Koźniewski Grzegorz
m
Grupa IV: 15:45-17:45 warszawa opłacono
Antoni Kalinowski
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłać
Czajkowski Tomasz
m
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Szkudelska Hanna
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
Ko Karol
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Cichecka Małgo
k
Grupa III: 13:30-15:30 WARSZAWA opłacono
Szczytowska Weronika
k
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłać
Jakubowski Krzysztof
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Koda Ilona
k
Grupa V: 18:00-20:00 Białystok opłać
Wróblewski Kuba
m
Grupa III: 13:30-15:30 Warszawa opłacono
Kowalski Paweł
m
Grupa VI: 20:15-22:15 warszawa opłacono
Deba Patrick
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Wołoszyn Gabriel
m
Grupa II: 11:15-13:15 Warszawa opłacono
Mikołajczyk Marta
k
Grupa VI: 20:15-22:15 Warszawa opłacono
lukasik kinga
k
Grupa VI: 20:15-22:15 warszawa opłać
Siemek Marcin
m
Grupa V: 18:00-20:00 Warszawa opłacono
załuska ewa
k
Grupa III: 13:30-15:30 warszawa opłać
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

Grupa I: 9:00-11:0011 14
Grupa II: 11:15-13:157 18
Grupa III: 13:30-15:307 17
Grupa IV: 15:45-17:4510 15
Grupa V: 18:00-20:0015 10
Grupa VI: 20:15-22:1510 16

 

 Miejscowości

warszawa128
Legionowo2
Pruszków2
Piaseczno2
Lublin2
Kraków2
Kobyłka2