Boulder Extraklasa

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Boulder Extraklasa

XIII Runda - Boulderownia VOLT

Warszawa

06.04.2019, 8:00-21:30

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Marczak Lukasz
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłać
Osypiński Tomasz
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaKW Toruń opłać
Hegyessy Attila
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Budapest opłać
suchar marcin
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light warszawa opłać
Wardencki  Eliasz
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Makowski Wojciech
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro GdyniaBH opłacono
Stępień Dominik
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłać
Dobrzyńska Iśka
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłać
Pietkiewicz Pola
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light WarszawaKWW Agama opłacono
Gitler Mariusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa opłać
Wojcik Pawel
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłacono
Wojcik Matylda
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light WarszawaKWW Agama opłacono
Sujkowski Tomasz
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WarszawaUKA opłać
Wójtowicz Radosław
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa opłać
Popłonyk Patryk
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro Warszawa opłać
Roszak Wiktor
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WarszawaWAT opłać
Chrzest Anna
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light WarszawaDziki Szymona opłać
Kwieciński Iwo
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Gdańsk opłać
Sharman Nicholas
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro WarsawTwinPower opłać
Kilon Łukasz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro SuwałkiWigry opłać
Niekrasz Jarek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaUKA opłać
Nogas  Patrycja
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa WAT opłać
Konopka Karolina
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Chlebowski Aleksander
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłać
Koc Konrad
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light BiałystokFlash opłać
Smolin Tomek
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WawaUKA opłać
Wieczorkowski Miłosz
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro GdyniaBH / Crux opłać
Treder Patrycja
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa Crux opłać
Różycka Agata
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa Kw kotłownia opłać
Cichecka Ola
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłać
Chrzęst Mateusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa opłać
Szczepanik Jagoda
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light opłacono
Łyjak Adam
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa Crux opłacono
Tymieniecki Marcin
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Zakharenko  Oksana
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Knothe  Jakub "Hold my beer"
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Subdysiak Robert
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa Obiekto opłać
Główka Romek
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro WarszawaUKA Warszawa opłacono
Chrzęst Anna
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaDziki Szymona opłać
Abr Mania
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Tychy opłać
Matveichuk Orest
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa- opłacono
Piasek Paweł
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro RUMIA opłacono
Geldner Magda
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłać
Górnicka Olga
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłać
Jarmułowicz Dominik
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light WarszawaTłuste Foki opłać
Wilk Michał
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro ŁódźŁódzki Klub Wysokogórski opłać
Grab Maksymilian
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Rewers Franek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Kierzkowski Jacek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Nowacki Remigiusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaFC KB opłacono
Liberacki Adam
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaFC KB opłacono
Granica Marcin
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawacwb opłacono
Olszewski Paweł
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Gdańsk opłacono
Dusza Magdalena
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Skurzak Joanna
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light WarszawaUKA opłacono
Brociek Aleksandra
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro GdanskAucca opłacono
Rudowski Marcin
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro GdanskAucca opłacono
Bernat Natalia
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa Murall opłać
Piastowicz-Bernat Edyta
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Cała Wojciech
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Latchorzew opłać
Paszkiewicz Natalia
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Gdala Tomasz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Brzozowska Aneta
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Skorupa Olek
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa Obiekto opłać
Frąckowiak Bartosz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaDziki Szymona opłacono
Bocheński Kamil
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Gdańsk BlokFit opłacono
Biernat Patrycja
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłać
Twa Ella
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WARSZAWAdzielnych mam opłać
Doli Areta
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WARSZAWAdzielnych cioć opłać
Przewoźny Michał
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
zgłoś się

 

 Kategorie

Light23 22
Pro3 22

 

 Grupy

Grupa I: 08:00 - 10:301 1
Grupa II: 10:45 - 13:159 16
Grupa III: 13:30 - 16:0010 16
Grupa IV: 16:15 - 18:453 6
Grupa V: 19:00 - 21:303 5

 

 Kraje

 PL67
 UA2
 HU1

 

 Miejscowości

Warszawa 49
Białystok5
Gdańsk3
Gdynia2
Gdansk2