Boulder Extraklasa

Boulder Extraklasa

XIII Runda - Boulderownia VOLT

Warszawa

06.04.2019, 8:00-21:30

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Marczak Lukasz
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Osypiński Tomasz
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaKW Toruń opłać
Hegyessy Attila
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Budapest opłać
suchar marcin
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light warszawa opłać
Wardencki  Eliasz
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Makowski Wojciech
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro GdyniaBH opłacono
Stępień Dominik
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Dobrzyńska Iśka
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Pietkiewicz Pola
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light WarszawaKWW Agama opłacono
Gitler Mariusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa opłać
Wojcik Pawel
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłacono
Wojcik Matylda
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light WarszawaKWW Agama opłacono
Sujkowski Tomasz
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WarszawaUKA opłać
Wójtowicz Radosław
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa opłać
Popłonyk Patryk
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro Warszawa opłać
Roszak Wiktor
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WarszawaWAT opłacono
Sharman Nicholas
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro WarsawTwinPower opłać
Kilon Łukasz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro SuwałkiWigry opłacono
Niekrasz Jarek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaUKA opłać
Nogas  Patrycja
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa WAT opłacono
Konopka Karolina
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Chlebowski Aleksander
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłać
Koc Konrad
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light BiałystokFlash opłacono
Smolin Tomek
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WawaUKA opłać
Wieczorkowski Miłosz
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro GdyniaBH / Crux opłać
Treder Patrycja
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa Crux opłać
Różycka Agata
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa Kw kotłownia opłać
Cichecka Ola
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Chrzęst Mateusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa opłacono
Szczepanik Jagoda
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light opłacono
Łyjak Adam
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa Crux opłacono
Tymieniecki Marcin
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Zakharenko  Oksana
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Knothe  Jakub "Hold my beer"
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Subdysiak Robert
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa Obiekto opłacono
Główka Romek
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro WarszawaUKA Warszawa opłacono
Chrzęst Anna
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaDziki Szymona opłacono
Abr Mania
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Tychy opłać
Matveichuk Orest
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa- opłacono
Piasek Paweł
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro RUMIA opłacono
Geldner Magda
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłać
Górnicka Olga
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłać
Jarmułowicz Dominik
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light WarszawaTłuste Foki opłacono
Wilk Michał
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro ŁódźŁódzki Klub Wysokogórski opłać
Grab Maksymilian
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Rewers Franek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Kierzkowski Jacek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Nowacki Remigiusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaFC KB opłacono
Liberacki Adam
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaFC KB opłacono
Granica Marcin
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawacwb opłacono
Olszewski Paweł
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Gdańsk opłacono
Dusza Magdalena
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Skurzak Joanna
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light WarszawaUKA opłacono
Brociek Aleksandra
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro GdanskAucca opłacono
Rudowski Marcin
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro GdanskAucca opłacono
Bernat Natalia
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa Murall opłacono
Piastowicz-Bernat Edyta
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Cała Wojciech
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Latchorzew opłacono
Paszkiewicz Natalia
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Gdala Tomasz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Brzozowska Aneta
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Skorupa Olek
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa Obiekto opłać
Frąckowiak Bartosz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaDziki Szymona opłacono
Bocheński Kamil
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Gdańsk BlokFit opłacono
Biernat Patrycja
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Twa Ella
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WARSZAWAdzielnych mam opłać
Doli Areta
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WARSZAWAdzielnych cioć opłać
Przewoźny Michał
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Malisz  Jacek
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Łojko Piotr
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Kitlas Wojciech
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Mach Adam
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro Bytom Skarpa bytom grimpi opłać
Rygiel Antoni
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaKWW Agama opłacono
Dengus Marcin
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaJanusze Madeja opłacono
Dziaduch Roman
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Łaszcz Alicja Ewelina
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light BiałystokClimbing Pathology opłacono
Wodzynski Michal
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłacono
Wiśniewski Rafał
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłacono
Barlik-Bokowy Małgorzata
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaKW opłacono
kowalski paweł
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Włocławek opłacono
Tak Szymon
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light opłacono
Nyrka Magdalena
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Bydgoszcz opłacono
Popławska Oliwia
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Bydgoszcz opłacono
Kwiatkowska Katarzyna
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa opłać
Stąporek Joanna
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Nowy SączBoulder Zone opłać
Sajnóg Mateusz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light opłać
Czyzewska Gabi
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Bstokpodlaski kindziuk opłać
Kanakov Denis
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light WarszawaSam opłacono
Dąbrowicz Maciej
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłacono
Bala Bartosz
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Ząbki Obiekto opłać
Kozub Karol
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Skrzypek Agnieszka
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Gdansk grimpado opłacono
Matyjaszczyk Marcelina
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Kukliński Rafał
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Bialystok Flash opłacono
Szwed Maria
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light LublinPol- Inowex Skarpa Lublin opłacono
Malinowski Olaf
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Rozkopaczew Skarpa Lublin opłacono
Stolarski Jan
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa Obiekto opłacono
Plewicka Katarzyna
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa Camp4 opłacono
Przysucha Michał
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light opłacono
Poślednik Joanna
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa opłacono
Kazubski Piotr
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro opłać
Chodorowski Tadeusz
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Bialystok Flash opłacono
Nowicka Agnieszka
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Mikołajewska Zofia
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Potok Krzysztof
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Warszawa Murall opłacono
Zych Marcin
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light WARSZAWA opłacono
Oleszczuk Piotr
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro WarszawaCW Murall/KW Warszawa/UKA Warszawa opłacono
Lesiewicz Agata
k
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro Lublin Pol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Winiarek Bartek
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro WarszawaUKA Warszawa/CW Murall opłacono
Zembik Łukasz
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro WarszawaKambodża opłacono
Czarnecki Gniewomir
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro Milanówek opłacono
Struzik Edyta
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłać
Tomaszczyk Ryszard
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light otwock opłacono
CEBERA Anna
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa Camp4 opłacono
Mazurek Gabriela
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa CAMP4 opłacono
Kornacki Marcin
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa Camp4 opłacono
Kornacka Matylda
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa Camp4 opłacono
Tarzan Porno
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaKW Warszawa/GCH opłacono
Wielgus Dariusz
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro Warszawa opłacono
Jankowski Hubert
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Wawa opłacono
Nycz Adam
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Julianów Camp4 opłacono
Nycz Witold
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Julianów Camp4 opłacono
Dobryńczuk Maciej
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Gdańsk Blokfit opłacono
Kaczmarczyk Julia
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Lisin Roman
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa Murall opłać
Grzybek Jan
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Żuk Paweł
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Warszawa opłacono
Olszewski Karol
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light WARSZAWA opłacono
Czubacki Kacper
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light WarszawaNowy Natolin opłacono
Gromadzki Bartek
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light opłacono
Bukowski Maciej
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaUKA / VOLT opłać
Karolak Grzegorz
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaSEB opłacono
Chrapowicki Andrzej
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Berecki Jarek
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light WarszawaDaftRacing opłacono
Berecka Magdalena
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłacono
Matejczyk Wiktor
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłacono
Olender Paulina
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro Starogard Gdański opłać
Rybakowski Michał
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Pro WarszawaMountain Freaks, SKW opłacono
Krajewska Lidia
k
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Warszawa opłacono
Kuna Kasper
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro Warszawa opłacono
Zakrzewski Wawrzyniec
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaUKA opłać
Olechno Kacper
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Light Białystok Flash opłacono
Stolarska Małgorzata
k
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłać
Jasinska Melania
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light WarszawaAgama opłacono
Siemek Marcin
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light WarszawaKWW Agama opłacono
Kania Paulina
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłacono
Maciejczyk Zuzanna
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Pro WarszawaPapkiSuski/TeamPączki/YarisAutomobilClub opłacono
Walesiak Bartosz
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Light Warszawa opłać
Kądziela Tadeusz
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłacono
Józefiak Marek
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light WarszawaUKA opłacono
Stanisławska Marysia
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light warszawa Camp4 opłacono
Bernat Adam
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Dąbrowa Aleksandra
k
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Warszawa opłacono
Olizar-Zakrzewski Mikołaj
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Pro Warszawa opłacono
Chrapowicki Filip
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro Białystok Flash opłać
Niźnik Piotr
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro BełchatówBełchatowski KW opłać
Niźnik Piotr
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Pro BełchatówBełchatowski KW opłać
Orłowski Paweł
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro WarszawaUKA opłacono
Dankiewicz Przemysław
m
Grupa III: 13:30 - 16:00Pro WarszawaWspinnuty / Roche opłać
Marona Miłosz
m
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłacono
Marona Łucja
k
Grupa I: 08:00 - 10:30Light Warszawa opłacono
Obuchowicz Filip
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Pro WarszawaAgama opłać
Sadowski Paweł
m
Grupa IV: 16:15 - 18:45Light Grodzisk Mazowiecki opłacono
Lisin Roman
m
Grupa II: 10:45 - 13:15Light Warszawa Murall opłacono
Andruszkiewicz Grzegorz
m
Grupa V: 19:00 - 21:30Pro Warszawa opłacono
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

Light46 63
Pro9 47

 

 Grupy

Grupa I: 08:00 - 10:3011 11
Grupa II: 10:45 - 13:1516 31
Grupa III: 13:30 - 16:0016 33
Grupa IV: 16:15 - 18:457 19
Grupa V: 19:00 - 21:305 16

 

 Kraje

 PL160
 UA4
 HU1

 

 Miejscowości

Warszawa 108
Białystok13
Gdańsk3
Gdansk3
Lublin3
Gdynia2
Wawa2
Bydgoszcz2
Bialystok2