Grimpado 3CityBoulderCup 2015

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grimpado 3CityBoulderCup 2015

Grimpado, Gdańsk

27.03.2015, 17:00 - 29.03.2015, 8:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Kraszewski Marcin
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdyniaKWT opłacono
Guz Paulina
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy opłacono
Makowski Wojtek
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdyniaBH Triblok opłacono
Antczak Agnieszka
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdyniaGrimpado opłacono
Wolff Zofia
k
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy SopotBlokfit opłacono
Czubaj Przemek
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Majowicz Michał
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdyniaTriblok opłacono
Olszewska Agnieszka
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Olszewski Paweł
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Nadolski Jakub
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskAucca / Blokfit opłacono
Sieczko Hanna
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdańskBlokfit opłacono
Woźniak Kacper
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdańskGRIMPADO opłacono
Kodzik Ola
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskBlokFit opłacono
Łapiński Kuba
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdańskNord-Extreme opłacono
Lipka Michał
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskBlokFit opłacono
Palasik Jan
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskBlokFit opłacono
Pedros Paweł
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskBlokFit opłacono
Jedrkowiak Piotr
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Marciniak Adam
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdyniaTriblok opłacono
Dawidowicz Ula
k
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy RumiaBejbuszki Lipki opłacono
Groch Waldemar
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdyniaTriblok opłacono
Biłda Agata
k
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskBejbuszki Lipki opłacono
Wojdyło Łukas
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00SeniorzyTriblok opłacono
Schally - Kacprzak Marcel
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskKWT opłacono
Trunin Mikolaj
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Rytel Łukasz
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Woźniak Piotr
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdynia opłacono
Chrzanowska Julia
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze GdanskGrimpado opłacono
Tiunajtis Andrzej
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskAKW opłacono
Puchtel Anna
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdynia opłacono
Franiak Marcin
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdynia opłać
Kwiatek Rafał
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy SopotGrimpado opłacono
Grzeszkowiak Szymon
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy ToruńKW Toruń opłać
Paszkowski Piotr
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Walczewska Marta
k
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy ToruńAkademicki Klub Wspinaczkowy opłacono
Krzynówek Oskar
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze opłać
Sawicki Maciek
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Hemerling Robert
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskAKW Trójmiasto opłacono
August Michał
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskAKW opłacono
Grzegorzewicz Aleksandra
k
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy SopotKWT opłacono
Piotrowska Ewa
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Sopot opłacono
Piasek Paweł
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Rumia opłacono
Zanik Karol
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańsk opłać
Ślimak Agata
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Jarecki Bartosz
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdyniaClimbero opłacono
Czerwiński Igor
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze Gdańsk opłacono
Tuczyńska Joanna
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdynia opłacono
Łuczeczko Jan
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze PszczółkiGrimpado opłacono
Łuczeczko Maja
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze PszczółkiGrimpado opłacono
Plaskaty Szymon
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Pruszcz Gdański opłacono
Leder Agnieszka
k
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdańskKWT opłacono
Mokrzycki Dawid
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze Gdańsk opłacono
Seroka Paweł
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Bujanecki Krzysztof
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdyniaGRIMPADO opłacono
Jóźwiak Marta
k
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdyniaBlokfit opłacono
Wołkanowski Marek
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańskblokfit opłacono
Kurylek Tomasz
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Musiał Andrzej
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskAKW opłacono
Gąsior Tomasz
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Goławski Marcin
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskAKW opłacono
Jozefiak Łukasz
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Pszczółki opłacono
Jozefiak Aleksandra
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Pszczółki opłacono
Brociek Aleksandra
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Chomicz Karolina
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskAucca/Blokfit opłać
Wójcik Martyna
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Dereszewski Ziemowit
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Cacha Maciej
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdańskGrimpado opłacono
Matys Marek
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy SopotBH TRIBLOK opłać
Mikołajczyk Maciek
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Viejos 40+ Gdynia opłacono
Malesińska Ola
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdyniaTriblok opłacono
Kosmus Michał
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdańskBlokfit opłacono
Piątkowska Zuzia
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze GdańskGRIMPADO opłacono
Piątkowska Natalia
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdańskGRIMPADO opłacono
Skrzypiec Katarzyna
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Viejos 40+ GdańskGRIMPADO opłacono
Paluch Ola
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskGrimpado opłacono
Nowacki Janusz
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Meller Wojciech
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy Poznań opłacono
Anikiel Ewa
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdyniaTriblok opłacono
Gornicki Lukasz
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Gornicka Olga
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Borowiec Justyna
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy GdańskGrimpado, KWT opłacono
wrzaszcz tomasz
m
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy gdansk opłacono
Donarski Kacper
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy RumiaTriblok opłacono
Rybicka Paulina
k
Grupa 0 - piątek 20.00-23.00Seniorzy opłacono
Kodzik Grzesiek
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdańskBH opłacono
Kolendo Jagoda
k
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy opłacono
Iwaniuk Paweł
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy opłacono
Shynkarenko Maksym
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdansk opłacono
Paździor Paweł
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy Gdynia opłacono
Siudak bartek
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy gdańskaucca opłać
Kiel Grzegorz
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdyniaTriblok opłacono
Michalak Martyna
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdańskKrólewskie Stopy opłać
Szczypiorski Piotr
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy SzczecinKrólewskie Stopy opłać
Nowacki Kuba
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdańsk opłacono
Orpel Agnieszka
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdynia opłacono
Waśko Beata
k
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdyniaTriblok / AKW opłać
Samól Rafał
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdyniaKWT / Triblok opłać
Bronk-Marwicz Agnieszka
k
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdyniaTriblok opłać
TREGUBOVA OLENA
k
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdansk opłacono
Weiss Krzysztof
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Viejos 40+ GdańskGrimpado opłać
Chmielowiec Andrzej
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdańskGrimpado opłać
Szarłowski Paweł
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy GdańskGrimpado opłać
Bielecki Tomek
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy GdańskAKW opłacono
Linda Piotr
m
Grupa II - sobota 13.00-16.00Seniorzy Gdynia opłacono
Rudowski Marcin
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Viejos 40+ GdańskAUCCA opłacono
Witulski Mateusz
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy gdynialechia opłacono
Wieczorkowski Miłosz
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdyniaBH/Triblok opłacono
Dembowski Andrzej
m
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdańsk opłać
maciolowska maria
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Młodsze gdanskblokfit opłacono
Groch Wiktor
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdańskGrimpado opłacono
Groch Wojciech
m
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze GdańskGrimpado opłacono
Majchrzak Gabriela
k
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy GdyniaTriblok opłacono
Kempa Bianka
k
Dzieci - piątek 17.00-19.00Dzieci Starsze gdanskblokfit opłać
woźniak marcin
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy gdańskGrimpado opłać
Detlaff Ola
k
Grupa III - sobota 16.00-19.00Seniorzy Gdynia opłać
Piątek Piotr
m
Grupa I - sobota 10.00-13.00Seniorzy RumiaKWT opłacono
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

Dzieci Młodsze3 4
Dzieci Starsze5 5
Juniorzy0 0
Seniorzy32 63
Viejos 40+1 3

 

 Grupy

Grupa I - sobota 10.00-13.006 12
Grupa II - sobota 13.00-16.008 16
Grupa III - sobota 16.00-19.006 21
Dzieci - piątek 17.00-19.008 9
Grupa 0 - piątek 20.00-23.0013 17

 

 Miejscowości

Gdańsk59
Gdynia27
Gdansk6
Sopot5
Rumia4
Pszczółki4
Toruń2