CRUX OPEN 19

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

CRUX OPEN 19

Zapisz się - przyjdź - zatopuj!

Crux Boulder, Warszawa

22.02.2019 - 24.02.2019

Lista uczestników

Wyniki NA ŻYWO

 

Nazwisko i Imię Płeć Kraj Grupa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Mazurek Michał
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłać
Kowalska Katarzyna
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Mierzejewska Kasia
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Dziki Szymona opłacono
Guzek Ewa
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszaw opłać
Krzemińska Magdalena
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłacono
Nowam Katarzyna
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Kucewicz Michał
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaDziki Marka opłać
Popłonyk Patryk
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Baranowska Urszula
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Gebel Łukasz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Izak Dariusz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Walter Tomasz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawasekcja Pitera opłać
Jabłoński Mikołaj
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Dziki Szymona opłacono
Królak Marcin
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Denkowski Kamil
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłać
Niemiec Ola
k
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO KrakowKS Korona opłać
Marczak Lukasz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Struzik Edyta
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłacono
Mrzygłód Jurek
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłać
Smolin Tomasz
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Rączkowska Patrycja
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Malinowski Mateusz
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Fabijański Łukasz
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Łódź opłać
Tamoń-Będkowska Magdalena
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Leszko Łukasz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Puławy Crux opłać
Oleszczuk Hanna
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłać
Niemiec Maciej
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO KrakowKS korona opłać
Sługocka Barbara
k
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO Warszawa crux opłać
Pikała Aleksandra
k
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO Warszawa CRUX opłać
Zacharewicz Tomek
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO WarszawaUKA Warszawa opłać
Piwowarska Olga
k
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Orzeszyna Łukasz
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Ryszawy Łukasz
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Pruszków CRUX opłać
Poniewozik Milena
k
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO Lublin opłać
Poniewozik Milena
k
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO Lublin opłać
Kapral  Karolina
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłać
Pater Magda
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa Crux opłać
Kutyłowski Paweł
m
PL PLGRUPA II - piątek 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłacono
Madej Stefan
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO WarszawaUKA/ Evolv /AlpinSklep /Patagonia opłacono
Rowińska Anna
k
PL PLGRUPA II - piątek 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłacono
Rudowska Ala
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Dusza Magdalena
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Paukaiev Artem
m
UA UAGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15PRO Kyiv opłać
Bednarz Paweł
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO Dąbrowa GórniczaKW Warszawa opłacono
Bazhai Ivan
m
UA UAGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT KyivTseh opłać
Krawczyk Katarzyna
k
PL PLGRUPA II - piątek 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłacono
Lisin Roman
m
UA UAGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa Murall opłać
Treder Patrycja
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłać
Cybulski Filip
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaSpecial Forces opłacono
Swat Amanda
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT ZabrzeSalewa Block opłacono
Olszok Aleksander
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT ZabrzeSalewa Block opłacono
Łyjak Adam
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO Warszawa Crux opłacono
Chyl Grzegorz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Nowocień Aleksandra
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT CRUX opłacono
Mucha Maciej
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa Crux opłać
Hetmańczyk Sonia
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT DobieszowiceKW Gliwice opłać
Geldner Magda
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Wojtycha  Magdalena
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłacono
Lipiński Grzegorz
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa Crux opłać
Hansen Siso
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaDziki Szymona opłać
jonek kat
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT SY/WWStrong Bitches Only opłać
Rączkowska Patrycja
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa Crux opłać
Chrzanowski Tomasz
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Nadolna Anna
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT WarszawaPKS - Polarny Klub Sportowy opłać
Magusiak Piotr
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłacono
Saganek Michał
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaSpecial Forces opłać
Chrzęst Mateusz
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO Warszawa/PTB opłać
Słupska - Chyl Sylwia
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Saganek Michał
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaSpecial Forces opłacono
Ciborowska Justyna
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa Crux opłać
Chrzest Anna
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaDziki Szymona opłać
Aniserowicz Joanna
k
PL PLGrupa IX - sobota 20:30-23:30RECRUIT Warszawa opłacono
Loska Pawel
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO Warszawa CRUX opłać
Aniserowicz Michał
m
PL PLGrupa IX - sobota 20:30-23:30RECRUIT Warszawa opłacono
Matula Magdalena
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Cupta Wojciech
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT WarszawaSekcja Pitera opłać
Poszytek Ola
k
PL PLGrupa IX - sobota 20:30-23:30RECRUIT LegnicaGeco-arena opłać
Frąckowiak Bartosz
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT WarszawaDziki Szymona opłacono
Winiarska Ewa
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Lech Artur
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Łódź opłać
Kaczyński Marcin
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Żebrowski Krzysztof
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Olszewski Karol
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WARSZAWA crux opłać
Główka Romek
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15PRO WarszawaUKA Warszawa opłacono
Panufnik Andrzej
m
PL PLGRUPA IV - piątek 20:30-23:30PRO WarszawaKWW opłacono
Pokorska Paulina
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłacono
Granica Marcin
m
PL PLGrupa I - piątek 10:45-13:45PRO WarszawaCWB opłacono
Kozub Karol
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłacono
Winiarska Ewa
k
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłacono
Grabowska Magda
k
PL PLGrupa I - piątek 10:45-13:45RECRUIT Warszawa Crux opłać
Kułakowska Patrycja
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłać
Laskowski Jerzy
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15PRO WarszawaUKA Warszawa opłać
Seroka Andrzej
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO Pruszków opłać
Biernacki Piotr
m
PL PLGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Warszawa opłać
Hetmańczyk Sonia
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT DobieszowiceKW Gliwice opłacono
Janicki Maciej
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Łódź opłacono
Bystrek Anna
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaDziki Szymona opłać
Roszak Wiktor
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT WarszawaWAT opłacono
Nogas Patrycja
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT WarszawaWAT opłacono
Smolin Tomek
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT WarszawaUKA opłać
Hegyessy Attila
m
HU HUGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Budapest opłacono
Biały Jakub
m
PL PLGRUPA III - piątek 17:15-20:15RECRUIT Budy Michałowskie opłacono
Kuper Clara
k
DE DEGRUPA VI - sobota 10:45-13:45RECRUIT Berlin7a+ opłacono
Hansen Siso
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT WarszawaDziki Szymona opłacono
Basmer Marc
m
DE DEGRUPA VI - sobota 10:45-13:45PRO Brandenburg an der HavelGämse Wildau opłacono
Topishko Sergii
m
UA UAGRUPA VI - sobota 10:45-13:45PRO KievFASK opłacono
Tober Kuba
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Pruszków Crux opłacono
Walukhaso Arnold
m
GB GBGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT London opłać
Buczek Marcin
m
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłacono
Jąkalska Anna
k
PL PLGRUPA VIII - sobota 17:15-20:15RECRUIT Warszawa opłacono
Różycka Agata
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO warszawakw kotłownia opłać
Dziurowicz Ela
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłać
Dudek Rafał
m
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00RECRUIT Warszawa opłać
Lipkowicz  Maria
k
PL PLGRUPA VII - sobota 14:00-17:00PRO WarszawaAgama opłać
zgłoś się Wyniki

 

 Kategorie

RECRUIT43 49
PRO 7 15

 

 Grupy

Grupa I - piątek 10:45-13:451 1
GRUPA II - piątek 14:00-17:002 1
GRUPA III - piątek 17:15-20:156 7
GRUPA IV - piątek 20:30-23:300 1
GRUPA V - sobota 7:30-10:300 0
GRUPA VI - sobota 10:45-13:459 14
GRUPA VII - sobota 14:00-17:0018 24
GRUPA VIII - sobota 17:15-20:1512 15
Grupa IX - sobota 20:30-23:302 1

 

 Kraje

 PL106
 UA4
 DE2
 HU1
 GB1

 

 Miejscowości

Warszawa85
Łódź3
Pruszków3
Krakow2
Lublin 2
Kyiv2
Zabrze2
Dobieszowice2