Rock'N'Wall - Zawody Boulderowe

Rock'N'Wall - Zawody Boulderowe

REAKTYWACJA

Zawody boulderowe

FlyWall, Rzeszów

18.11.2022, 15:00 - 19.11.2022, 22:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćPłatność
Solonyi Ihor
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Kraków
Wróbel  Artur
m
Grupa 3: sobota, 08:30-10:30 Rzeszów
Oleszczuk Piotr
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Warszawa
Kołaczko Katarzyna
k
Grupa 3: sobota, 08:30-10:30 Rzeszów
Orishchenko Mykhailo
m
Grupa 3: sobota, 08:30-10:30 Wrocław
Grochowalski Pawel
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Krakow
Wrona Przemysław
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Kopeć  Roch
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kraków
Podolec  Szczepan
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszow
Balicka Anna
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Rzeszów
Poniewozik  Milena
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Lublin
Sobański Konstanty
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Warszawa
Dobrzyniecka Ula
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Wrocław
Ząbek  Bartłomiej
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Błażowa Dolna
Paszek  Mateusz
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Woś Natalia
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Lublin
Zalesiński Szymon
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Wrocław
Kałucka Aleksandra
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Tarnów
Szymczak Adam
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 kraków
Augustis Zuzanna
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Gdańsk
Gałuszka Bogusław
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Sadrakuła Jakub
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Rzeszów
MILLAN ARKADIUSZ
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kraków
Włodarczyk Natalia
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Tworóg
Nosal Tomasz
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszów
Stoch Kacper
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kraków
Ziętek Jakub
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Bielsko-Biała
Rudny Michał
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Tarnów
Zagórski Mateusz
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Wiśniowa
Lesiewicz  Agata
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Lublin
Wantuch Wojciech
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Kraków
Rosiek Dominik
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 KW Kraków
Fajfer Natalia
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00
Golus Krystian
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Zabrze
Kozina Hanna
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kraków
Oleksiewicz  Igor
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Modlnica
Kaszowski Wojciech
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Kraków
Lewandowski Łukasz
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Wieliczka
Lewandowski Olaf
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Wieliczka
Bąbel Antoni
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kielce
Kałucka Natalia
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Tarnów
Janecka Bianka
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kw czestochowa
Dobrzańska Zosia
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Świętochłowice
Szkatuła  Wojciech
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Kraków
Vnukov Maksym
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Wrocław
Żukowski Jakub
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Lublin
Czyż Paweł
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Łódź
Swęd Jan
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Warszawa
Czuba  Dawid
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kraków
Burczyk Barbara
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kielce
Szpunar Maciej
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Kraków
Florczak Ewelina
k
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Potwora Martyna
k
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Sędziszów Małopolski
Pietnoczka Emilia
k
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Bosak Justyna
k
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Ziaja Arkadiusz
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Chmielnik
Stokowiec Martyna
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kielce
Hałas Maciej
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Dynów
Podolak Kuba
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Opiela Bartłomiej
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Sosnowiec
Poźniak Arkadiusz
m
Grupa 1: piątek, 16:00-18:00 Rzeszów
Mosiejko Adam
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Sokółka
Oleksy Maja
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Tarnów
Noculak Ania
k
Grupa 3: sobota, 08:30-10:30 Rzeszów
Wiśniewski  Artur
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Barabas Mikołaj
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Lublin
Mitera Wojtek
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszów
Malinowski Olaf
m
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Lublin
Siwoń Jakub
m
Grupa 1: piątek, 16:00-18:00 Rzeszów
Surowiec Bartosz
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Pusz Miłosz
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Vojtko Lukaš
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Presov-Solivar
Nowak Adam
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów RKW
Trzaska Paweł
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszów
Wnęk Gabriel
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Buda Sebastian
m
Grupa 1: piątek, 16:00-18:00 Rzeszów
Dobrowolski Wojtek
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Nowy sacz
Cepielik Krzychu
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Limanowa
Płaza  Ewa
k
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Płaza  Małgorzata
k
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Frączek Karolina
k
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Machnicki Krzysztof
m
Grupa 1: piątek, 16:00-18:00 Rzeszów
Dudzik Jarosław
m
Grupa 1: piątek, 16:00-18:00 Rzeszów
Jagusztyn Artur
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Stachurski Łukasz
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Leżajsk
Ruszała Artur
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Kawecki  Oskar
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Krupa Mariusz
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszów
Wójcik Barbara
k
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:00 Kielce
Kiepura Gniewko
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszów
Sołtys Piotr
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Boguchwała
Bozek Lukasz
m
Grupa 1: piątek, 16:00-18:00 Rzeszow
Bedrejczuk  Maciej
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Rzeszów
Baranowski Marcin
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Stalowa Wola
Tyza Kamil
m
Grupa 2: piątek, 18:15-20:15 Nisko
Buda Wojciech
m
Grupa 4: sobota, 10:45-12:45 Rzeszów
Migacz Emilia
k
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Kraków
Guzik Bartłomiej
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Rzeszów
Shamardin Iurii
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Krakow
Shamardina Arina
k
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Krakow
Lavrik Dmitrii
m
Grupa 6: sobota, 15:15-17:15 Krakow
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

Grupa 1: piątek, 16:00-18:000 6
Grupa 2: piątek, 18:15-20:154 14
Grupa 3: sobota, 08:30-10:302 2
Grupa 4: sobota, 10:45-12:450 14
Grupa 5 PZA: sobota, 13:00-15:0017 17
Grupa 6: sobota, 15:15-17:155 20

 

 Kraje

 PL98
 UA2
 SK1

 

 Miejscowości

Rzeszów 35
Kraków12
Lublin6
Wrocław4
Krakow 4
Tarnów4
Kielce4
Warszawa3
Rzeszow 2
Wieliczka2