Korona Gór Sowich

Korona Gór Sowich

III edycja

Nowo Ruda

12.05.2019, 8:00-13:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Nowak Bartosz
m
M2- 30-39 lat KamionkiEuro Bike Kaczmarek Electric opłać
Rowicki Krzysztof
m
M3- 40-49 lat Pieszyce opłać
HRYŃCZUK PIOTR
m
M2- 30-39 lat WROCŁAW opłacono
Grzejdziak Jarosław
m
M3- 40-49 lat DzierżoniówAtom Boxmet Dzierżoniów opłacono
Potoczny Ryszard
m
M5- 60-69 lat Nowa Ruda opłacono
Potoczny Ryszard
m
M5- 60-69 lat Nowa Ruda opłać
Potoczny Ryszard
m
M5- 60-69 lat Nowa Ruda opłać
Błaszczyk Jakub
m
M1- 16-29 lat Lubin opłać
Gałek Damian
m
M4- 50-59 lat Jelenia GóraDiversey Team opłać
Latoszek Marcin
m
M3- 40-49 lat LegnicaCMT Wulkan opłać
Żelazny Mariusz
m
M3- 40-49 lat Poznań opłacono
Ziółkowski Marek
m
M3- 40-49 lat WrocławEuropa Ubezpieczenia opłacono
Szewczyk Mikołaj
m
M2- 30-39 lat Zielona GóraBodyiCoach Cycling Team opłacono
Tomaszewski Robert
m
M4- 50-59 lat Świdnica opłacono
Ladyca Dawid
m
M3- 40-49 lat StróżaSMOLTECH opłacono
Siwiński Bartosz
m
M2- 30-39 lat Zielona GóraBodyiCoach Cycling Team opłacono
Pawlaczek Artur
m
M1- 16-29 lat Bielawa opłać
Tomaszewicz Michał
m
M2- 30-39 lat LubinCopperMiners opłacono
Woźniak Wojciech
m
M2- 30-39 lat Wrocław opłacono
Martynkiewicz Jacek
m
M3- 40-49 lat Wrocław1977 opłacono
Sufranowicz Jerzy
m
M5- 60-69 lat Dąbrowa GórniczaTriathlon Dąbrowa Górnicza opłacono
Sufranowicz Tomasz
m
M1- 16-29 lat Dąbrowa GórniczaTriathlon Dąbrowa Górnicza opłacono
Szwancar Sławomir
m
M3- 40-49 lat Oleszna opłacono
Morjak Edward
m
M2- 30-39 lat WałbrzychRACC Wałbrzych opłacono
Jankowski Jakub
m
M1- 16-29 lat Strzelin opłacono
Piechowicz Wojciech
m
M3- 40-49 lat Bielawa1975 opłacono
Grzybek  Tomasz
m
M3- 40-49 lat Kleszczów GDW Team opłać
Iwaniec Jakub
m
M1- 16-29 lat PieszyceSOWIE_Team opłać
Kwaśnicki Władysław
m
M2- 30-39 lat Opole opłacono
Jakubowski Andrzej
m
M3- 40-49 lat NysaBorn To Ride Nysa Team opłać
Kozłowski Jacek
m
M3- 40-49 lat Pieszyce opłacono
Wywrot Andrzej
m
M3- 40-49 lat Nysa opłać
Pietrzyk Marcin
m
M3- 40-49 lat PieszyceZdyszani Pieszyce opłacono
Fiks Grzegorz
m
M2- 30-39 lat PieszyceFix Catering Dietetyczny opłacono
Moneta Łukasz
m
M1- 16-29 lat Wrocław opłacono
Soboń Zbigniew
m
M5- 60-69 lat KłodzkoESKA TEAM opłać
Kühnel Janusz
m
M4- 50-59 lat Kłodzko opłacono
Szlachetka Sebastian
m
M2- 30-39 lat WrocławZarębski Team opłać
Pielech Dariusz
m
M3- 40-49 lat JędrzychówPolkowice opłacono
Lelek Patryk
m
M1- 16-29 lat ŚwiebodziceJTC opłacono
Skrzypek Daria
k
Kobiety Poznań opłać
Kalimow Patryk
m
M2- 30-39 lat Kąty Wrocławskie opłacono
Jędrzejczyk Paweł
m
M2- 30-39 lat Wroclaw opłać
Gałka Stanisław
m
M4- 50-59 lat Dzierżoniów opłać
Wuziak Leszek
m
M2- 30-39 lat poznanŻTC Żychlin Skinline Sportswear opłać
Łuszczewski Cezary
m
M2- 30-39 lat Dobrzykowice1986 opłacono
Łuniewski Łukasz
m
M1- 16-29 lat Pieszyce opłacono
Lazar Artur
m
M2- 30-39 lat WrocławCiclismo opłać
Tessmer Dariusz
m
M4- 50-59 lat Nowa RudaLEFERO SPORT TEAM opłacono
Launer Tomasz
m
M3- 40-49 lat WrocławRUN TOLA RUN i-Sport opłacono
Sidorowski Tomasz
m
M2- 30-39 lat KłodzkoHuzar Bike Academy opłacono
Hamel Wiesiek
m
M4- 50-59 lat WrocławCICLISMO Wrocław opłać
Wydmuch Marek
m
M4- 50-59 lat Bardo opłacono
król szymon
m
M2- 30-39 lat BIELAWAskleprower.pl opłać
Szewczyk Łukasz
m
M2- 30-39 lat WrocławTriLUK opłać
Fabisiak Michał
m
M3- 40-49 lat WarszawaBurcak Team opłacono
Orłowski Bartłomiej
m
M2- 30-39 lat WrocławCICLISMO Wrocław opłać
Sury Jacek
m
M2- 30-39 lat BielawaLincoln Electric Bester Bike Team Bielawa opłać
Papaj Kamil
m
M2- 30-39 lat PieszyceNew Brand Meble Cycling Team opłacono
MASLANKA Miroslaw
m
M4- 50-59 lat HaldenSarpsborg SK opłacono
Rączka Łukasz
m
M2- 30-39 lat InowrocławVolley Team opłacono
Socha Artur
m
M2- 30-39 lat Wałbrzych opłacono
Soboń Zbigniew
m
M5- 60-69 lat KłodzkoElmar Eska Team opłać
Soboń Zbigniew
m
M5- 60-69 lat KłodzkoElmar Eska Team opłać
Gacek Artur
m
M2- 30-39 lat WrocławGVT opłać
Kosek Kamil
m
M2- 30-39 lat Dzierżoniów opłacono
Zachoszcz Piotr
m
M2- 30-39 lat PoznańEduTrip opłacono
Jabłoński Damian
m
M2- 30-39 lat Kudowa ZdrójJacaCoach Team opłacono
Gustowski Franciszek
m
M6- 70+ lat SobótkaKS DEICHMANN ABUS MAT SOBÓTKA opłacono
BURY PAWEŁ
m
M2- 30-39 lat Bielany WrocławskieCCC Środa Śląska opłacono
Gomułka Bożena
k
Kobiety Legnica24bike.pl opłać
Płuszka Andrzej
m
M1- 16-29 lat Koziegłowy opłacono
Kosakowski Tomasz
m
M3- 40-49 lat BolesławiecRoad-Racing.pl opłać
Čáp Lukáš
m
M2- 30-39 lat Police nad MetujíHSK cycling team opłać
Joska Marek
m
M1- 16-29 lat PardubiceHSK cycling team opłać
Jehličková Monika
k
Kobiety PardubiceHSK cycling team opłać
Truhlář Jan
m
M3- 40-49 lat Police nad MetujíHSK cycling team opłać
Mruszczyk Michał
m
M2- 30-39 lat Wrocław opłacono
Krasinski  Jarek
m
M2- 30-39 lat Trzebnica ELMAR ESKA TEAM opłać
Główczyk Dariusz
m
M3- 40-49 lat Miłkowice opłać
Buganiuk Paweł
m
M2- 30-39 lat Oleszna Ks_Oleszna opłać
Fonał Michał
m
M2- 30-39 lat Jelenia Góra opłacono
Kipek Tomasz
m
M3- 40-49 lat JaworJTC TEAM JAWOR opłacono
Cembala Pawel
m
M3- 40-49 lat Głuchołazy opłać
Hamel Wiesiek
m
M4- 50-59 lat WrocławCICLISMO opłać
Sieradzki Marcin
m
M1- 16-29 lat Wrocław K. S. Wielki Grzmot opłać
Merk Marcin
m
M3- 40-49 lat Wałbrzych opłacono
DROBNIKOWSKI Marcin
m
M2- 30-39 lat WrocławHuzar Bike Academy opłać
Kaczmarczyk Mateusz
m
M2- 30-39 lat WrocławGVT opłać
Strzelecki Bartosz
m
M1- 16-29 lat Gubin opłacono
Wydmuch Marek
m
M4- 50-59 lat Bardo opłać
Kołda Sebastian
m
M3- 40-49 lat Jedlina ZdrójZarębski team opłacono
Kuciapinski Radek
m
M2- 30-39 lat Wrocław opłać
Paluszek Krzysztof
m
M3- 40-49 lat głuszycaSklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych opłać
Badowski Artur
m
M3- 40-49 lat Burkatów opłacono
Posmyk Arkadiusz
m
M3- 40-49 lat LubańDIVERSEY TEAM opłacono
Posmyk Mariola
k
Kobiety LubańDIVERSEY TEAM opłacono
Nisztuk Karol
m
M2- 30-39 lat Grzymalin opłać
Krzywonos Marcin
m
M2- 30-39 lat LubawkaRoad-Racing.pl opłacono
Groń Karol
m
M2- 30-39 lat Kamienna Góra opłacono
Grzegorczyk Bartłomiej
m
M2- 30-39 lat Wałbrzychniezrzeszony opłacono
Gromnicki Kamil
m
M1- 16-29 lat ŻaryRoadRacing.pl opłać
Turzański Wiesław
m
M4- 50-59 lat Kudowa-ZdrójCiclismo Wrocław opłacono
Gil Maciej
m
M2- 30-39 lat Wrocław opłać
Manorek Mariusz
m
M3- 40-49 lat WrocławZwift.pl opłać
Walczak Przemysław
m
M1- 16-29 lat Warka opłacono
Jagmin Marcin
m
M3- 40-49 lat Wałbrzych opłać
Kominek Andrzej
m
M4- 50-59 lat Wrocław opłać
Krysiuk Oksana
k
Kobiety WroclawGVT opłacono
Jurusz Marcin
m
M2- 30-39 lat Gilów opłać
ROGOZIŃSKI GRZEGORZ
m
M4- 50-59 lat ŚWIDNICADIVERSEY TEAM opłać
Barański Mateusz
m
M2- 30-39 lat KaliszOTR INTERKOL-CX 80 TEAM opłacono
Lindner Daniel
m
M4- 50-59 lat OpatówekGilicki Bike opłacono
BIELECKA ANNA
k
Kobiety WałbrzychKKW Nexelo Wałbrzych opłać
Bensari Wit
m
M4- 50-59 lat DzierżoniówHuzar Bike Academy opłacono
Sokołowski Arkadiusz
m
M2- 30-39 lat Lubań opłać
Fecko Krzysztof
m
M4- 50-59 lat Nowa RudaLEFERO TEAM SPORT opłać
dulewicz maciej
m
M1- 16-29 lat lubin opłacono
Sułek Piotr
m
M2- 30-39 lat Jaworzyna SlaskaBIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA opłać
HAMERA AGATA
k
Kobiety BIELAWASKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH opłacono
Kołodziejski Marian
m
M4- 50-59 lat DzierżoniówŚlęża Sobótka opłacono
Guszczak Daniel
m
M2- 30-39 lat Wałbrzych Sklep Rowerowy Bike Finger Walbrzych opłać
Piasecki Mariusz
m
M4- 50-59 lat OleśnicaDIVERSEY TEAM opłać
Sobielarski Mateusz
m
M1- 16-29 lat WrocławROMET FACTORY TEAM opłać
Bogusz Sławomir
m
M3- 40-49 lat DobroszyceSKU team opłać
Karoń Robert
m
M3- 40-49 lat Bystrzyca KłodzkaLEFERO TEAM SPORT opłać
Furtek Przemysław
m
M3- 40-49 lat Bystrzyca KłodzkaLEFERO TEAM SPORT opłać
Marzec Artur
m
M3- 40-49 lat BielawaLincoln Electric Bester Bike tteam Bielawa opłać
Kurek Przemysław
m
M2- 30-39 lat KłodzkoKUREK TEAM opłać
Kurek Przemysław
m
M2- 30-39 lat KłodzkoKUREK TEAM opłać
Małecki Jakub
m
M1- 16-29 lat Oborniki Śląskie opłać
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

M1- 16-29 lat0 17
M2- 30-39 lat0 48
M3- 40-49 lat0 33
M4- 50-59 lat0 18
M5- 60-69 lat0 7
Kobiety7 0
M6- 70+ lat0 1

 

 Kraje

 PL126
 CZ4
 NO1

 

 Miejscowości

Wrocław21
Pieszyce7
Wałbrzych7
Kłodzko7
Bielawa6
Dzierżoniów5
Nowa Ruda5
Lubin3
Poznań3
Lubań3