Bronx Bouldering Competition

Kraków

10.12.2021, 16:30 - 11.12.2021, 18:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćKlubPłatność
Szymańska  Małgorzata
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Brzeszcze Kw Bielsko-Biała opłacono
Dobrowolski Wojtek
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Nowy saczBoulder zone opłacono
Maćkowski Jakub
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Kopeć Roch
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówStrefa Wspinania opłacono
Kaczmarek Wojciech
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańBlokHaus opłacono
Kuziemko Katarzyna
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Poznań opłacono
Grabski Maciek
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKS Korona opłacono
Rosińska Sara
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) KrakówŻuberPower opłacono
Rosiński Wacław
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) KrakówŻuberPower opłacono
Kaczmarczyk Grzegorz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Radzik Wojtek
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówRocodromo.pl opłacono
Chochół Mateusz
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Gruba Bartek
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Katowice opłacono
Stasiak Bartosz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Krakow opłacono
Biskowski Wojciech
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Krakow opłacono
Wojtaszek Karolina
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Blokfit opłacono
Jarczyńska Adrianna
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańBlok haus opłacono
Czuba Dawid
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków Avatar opłacono
Skalski Paweł
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Maków Podhalański2fat2climb opłacono
Szymczak Adam
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS PROGRESS opłacono
Millan Arkadiusz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Chrobak Adrian
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Sosnowiec opłacono
Grabiańska Anita
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Mysłowice opłacono
Kurek Sebastian
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WrocławgoClimbo opłacono
Kurek Małgorzata
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WrocławgoClimbo opłacono
Siwa Lena
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS Progress opłacono
Kruczek Jarosław
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKS Korona opłacono
Cepielik Krzychu
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Limanowa opłacono
Sznajder Agnieszka
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków Bronx opłacono
Krawczyk Marek
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Pala Kamil
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) CzęstochowaKW Częstochowa opłacono
Bęben Martyna
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS Progress opłacono
Bęben Dariusz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS Progress opłacono
Nabiałek Maciek
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Abram Marlena
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) TychySakwa opłacono
Źmija Kamil
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KatoSakwa opłacono
Zalesny Konrad
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Bukowno opłacono
Polak Kuba
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Bukowski Tomasz
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Jarosz Jakub
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Lewandowski Łukasz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Wieliczka opłacono
Lewandowski Olaf
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Wieliczka Avatar opłacono
Wiktor Dawid
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Janota Błażej
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Piątkowska Natalia
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Grimpado opłacono
Grzegulski Kuba
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków KS KORONA opłacono
Majcherczyk Marcin
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Krzeszowice opłacono
Piątkowska Zuzanna
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Grimpado opłacono
Łomnicki Maciej
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) krk/wawmesh CBD opłacono
Wilkoński Antoni
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) PiastoszynKW Piastoszyn opłacono
Kotańska Ewa
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Spyrka Grzesiek
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKW Kraków opłacono
Ziembla Marta
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków KW Kraków opłacono
Olizar- Zakrzewski Mikołaj
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) WarszawaKW Brzeźnia opłacono
Wrzask Maksymilian
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) RadomZerwa opłacono
Wątły Konrad
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) RadomGibbon opłacono
Jeromin  Daniel
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) RadomWSD Zerwa opłacono
Chojnacki  Piotr
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) RadomZerwa opłacono
Nowacka Marta
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Białystok#Wspinanko opłacono
Pietrzyk Piotr
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Stoch Kacper
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówCube Team opłacono
Pytka Marek
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) ChełmekDziki i Kozice opłacono
Kropiwnicki Adam
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Białystok opłacono
Kropiwnicki  Jan
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Białystok opłacono
Mudryk Anastasiya
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakowMysticlimb opłacono
Kukliński Rafał
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) BiałystokFlash / #Wspinanko opłacono
Tomasik Kamill
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Dąbrowa GórniczaEBe Team opłacono
Demiaszkiewicz Artur
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) SzczecinBig Wall Szczecin opłacono
Kryszak Aleksandra
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) SzczecinROCK YOUR BODY opłacono
Pawłowski Bartosz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) SzczecinROCK YOUR BODY opłacono
Iżykowski Wojciech
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Poznań opłacono
Nowakowicz Aleksandra
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Warsaw opłacono
Gebel Łukasz
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Warszawa opłacono
Zięba  Kacper
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Raszewski Tomek
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Konopka Ania
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Łączek Olga
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków Avatar opłacono
Mader Szymon
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Racibórz opłacono
Zawiliński Mateusz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Klejps Mateusz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) PiechowiceNonstoprest opłacono
Boguszewski Jarek
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) NielepiceNonStopRest opłacono
Trojak Mikołaj
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-Biała Primaroca opłacono
Napiórkowski Ireneusz
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Racibórz opłacono
Dec Michał
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Warszawa opłacono
Poskart Sara
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Sosnowiec opłacono
Kaszowski Wojciech
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Stępień Patrycja
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Chodorowski Tadeusz
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Białystok Flash opłacono
Chuchmacz  Igor
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków KS Progress opłacono
Struzik Edyta
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WarszawaMoon Bored opłacono
Chuchmacz  Daria
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków KS Progress opłacono
Chrząszcz  Wiktoria
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Tarnów Modern Climb opłacono
Brych Arkadiusz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) WarszawaŁogień kurła do klamy opłacono
Szymańska Martyna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) BrzeszczeKW Bielsko-Biała opłacono
Sucharski  Kamil
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-BiałaPrimaroca opłacono
Felczak Natalia
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Krakowmodern climb opłacono
Mitka Jakub
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Suder Magdalena
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków Avatar opłacono
Pietras Patrycja
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Gliwice opłacono
Tkacz  Szymon
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) CieszynKS Strefa Wolności opłacono
Uchwat Tomasz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Ciombor  Kinga
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków Klub sportowy MOVE opłacono
Luby Zuzanna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówMOVE! Avatar Kraków opłacono
Luby Liliana
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówMOVE! Avatar Kraków opłacono
Bogacz Dawid
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-BiałaPrimaroca opłacono
Zemła Kinga
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-BiałaPrimaroca opłacono
Pierzak  Oliwia
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-Biała Centrum Wspinaczkowe Primaroca opłacono
Lasota Kacper
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) RadomZerwa opłacono
Chrapowicki Andrzej
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Białystok FLASH opłacono
Sucharska Kasia
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) opłacono
Nadolski Jakub
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk BLOKFIT opłacono
Sykuła Jakub
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) GdyniaKlub Seniora opłacono
Chomicz Karolina
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk BlokFit opłacono
Krawczyk Jakub
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Kozina Hanna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówAvatar Kraków opłacono
Baran Jakub
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Rzeszów opłacono
Bielak Szymon
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko BiałaPrimaroca opłacono
Orlikowska Monika
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bydgoszcz opłacono
Wykupil Maciej
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Zabrzeg opłacono
Kuś  Anna
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-Biała opłacono
Mikulski Witek
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Tułkowice opłacono
Denkowski Kamil
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Kulesza Alicja
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Grimpado opłacono
Ogrodzinski Krzysztof
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kokotów opłacono
Olejnik Robert
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Michalec Jakub
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Tumiński Damian
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Katowice opłacono
Oleksy  Maciej
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków KS MOVE! Avatar Kraków opłacono
Mąkosa Adam
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Łomianki opłacono
Wierzbanowski Jakub
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Kaczmarczyk Julia
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) BiałystokSpinacze opłacono
Ciuba Michał
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKW Kraków opłacono
Stokowiec Martyna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kielce opłacono
Burczyk Barbara
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kielce Speleoklub Świętokrzyski opłacono
Bembenek Karol
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Pilch  Angelika
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Brenna opłacono
SŁANEK DANUTA
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) WIEPRZPrimaRoca Bielsko-Biała opłacono
Kania Robert
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) KrakówDeep Impact Fitness Extravaganza opłacono
Poniewozik  Milena
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Lublin opłacono
Brożyna Magdalena
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gliwice opłacono
Pańczyk Piotr
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Lublin Bafard opłacono
Wnuk Paweł
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Lublin Bafard opłacono
Mazurek Oktawia
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Niemce Bafard opłacono
Maciaszek Michał
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Murall opłacono
Habaj Julia
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Rumia Blokfit opłacono
Matlak Stanisław
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Bielsko-Biała Prima Roca opłacono
Kosman Tymoteusz
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Bielsko Biała opłacono
Moroz Sergiusz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Bafard opłacono
Akowacz Konrad
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) NiegoszowiceLKS Zimny Dół opłacono
Królak Marcin
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Guzek Ewa
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Nowotnik Mikołaj
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) WarszawaUKA opłacono
Robakowski Piotr
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Klimczok Piotr
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Bieruń opłacono
Tustanowska Róża
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Lublin Bafard opłacono
Wałaszewski Bruno
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówAvatar team opłacono
Albin Piotr
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Blokfit opłacono
sopniewski jacek
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) tychy opłacono
Bąbel Antoni
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KielceSpeleoklub Świętokrzyski opłacono
Łabaj Elżbieta
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówAvatar Kraków opłacono
Ieliashevskyi Vladyslav
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Lviv, UABasement opłać
Serdiukova Larysa
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) LvivFlowers Pogulyanka opłać
Vasylenko Nataliia
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) LvivExtrem opłać
Kovalchuk Oksana
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Lviv, UA opłać
Kovalchuk Yuriy
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Lviv, UA opłać
Sadrakuła Jakub
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Rzeszów RKW opłacono
Sokół Filip
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KatowiceSoClimb opłacono
Piotrowska Adriana
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańClimbMind opłacono
Kubska Justyna
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówWspinOnWspin opłacono
Łuszczewski Michał
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Poznań opłacono
Zajac Paweł
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Krakow opłacono
Diatlov Tymur
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) KharkivFormat (ukr) opłacono
Wojtecka Agnieszka
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) SzczecinROCK YOUR BODY opłacono
Szymik Bart
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) MikołówSoClimb opłacono
Sokół Łukasz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KatowiceSoClimb opłacono
Sołtys  Maciej
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Mikołów MTIDEA.PL opłacono
Zieliński Dominik
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Lubojemski Damian
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Strzyżów opłacono
Łączewski Daniel
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) LublinKW Kotłownia opłacono
Alcer Elena
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówMOVE!Avatar Kraków opłacono
Cichowski Tomasz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańBlokHaus opłacono
Szuba Eryk
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Poznań opłacono
Przymus Oskar
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk BlokFit opłacono
Michalska Dobrosława
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKW Lublin opłacono
Mac Magdalena
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Wrzesiński Michał
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) GnieznoKSG Direta/Sklep Górski Taternik opłacono
Krotecka Nicol
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Poznań opłacono
Pertek Stefan
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Poznań opłacono
Sobański Konstanty
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WarszawaUKA opłacono
Dobrzyniecka Ula
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WrocławSW Alpika opłacono
Mach Adam
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Bytom opłacono
Jedynak Mirosław
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKW Kraków opłacono
Kłobut Jakub
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Różycka Agata
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WarszawaMoon bored opłacono
Orzech Lukasz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Krakow opłacono
Rank Dariusz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Katowice opłacono
Ligocki Szymon
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Gliwice opłacono
Szpicmacher  Katarzyna
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) WarszawaB2M opłacono
Podgórny Marek
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) SanokCSE Sanok opłacono
Dziadul Mateusz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Chorzów opłacono
Migacz Emilia
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS Progress opłacono
Poniatowski Wojciech
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KatowiceSoClimb opłacono
Poniatowska Anna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KatowiceSoClimb opłacono
Karnicki Marcin
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Warszawa Obiekto opłacono
Szoblik Jakub
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-BiałaPrimaroca opłacono
Balicka Anna
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Jarecki Ryszard
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Rzeszów RKW opłacono
Buda Wojciech
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Rzeszów RKW opłacono
Moczymorda Lord
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) PcimGwardia pcim opłacono
Nowak Adam
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Rzeszów RKW opłacono
Mazur Aleksandra
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Lublin opłacono
Bochenek Andrzej
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Cupiał Bartłomiej
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówBrak opłacono
Oleksiewicz  Igor
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Modlnica Bronx Bouldering opłacono
Nowaczyk Paweł Sąsiad
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kraków Bronx opłać
Białecki Dawid
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) ToruńKW Toruń opłacono
Nowakowski Florian
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówCrazy Is Life opłacono
Klimaszewska Marta
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) ToruńKW Toruń opłacono
Hudy Paweł
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) ToruńKW Toruń opłacono
Jagusztyn Alina
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Rzeszów RKW opłacono
Stępniak Piotr
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Warszawa Volt opłacono
Rudowska Alicja
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Warszawa Volt opłacono
Kajtoch Michał
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Grodzicki Tomasz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Bielsko-BialaPrimaroca opłacono
Paluszek Tomcio
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) WarsawMoon Bored opłacono
Czarnecka laura
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Józwik Paweł
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Maciejewski Paweł
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Rybczyk Katarzyna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Woropaj Sebastian
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) opłacono
Borkowska Weronika
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) opłacono
Balon Nikodem
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Ząbkowska Joanna
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Leszczyc-Zielonacki Bartosz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Liberacki Jan
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Kepk Lukasz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Kruszewski Michał
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) BiałystokSpinacze opłacono
Dudek Tomek
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) CzestochowaKW Czestochowa opłacono
Palarczyk Antonina
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Bielsko-Biała opłacono
Mróz Grzegorz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Piekary Śląskie opłacono
Żur Szymon
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Ścisłowicz  Kuba
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Czajowice - opłacono
zakrzewska joanna
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) krakówks korona kw zakopane opłacono
Dobrzańska Zosia
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) ŚwiętochłowiceSkarpa Bytom opłacono
Opiela Bartek
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Sosnowiec Bat Holds opłacono
Shamardin Yury
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Siwek Piotr
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) BochniaMount Blant Climbing Team opłacono
Siwek Wojtek
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) BochniaMount Blant Climbing Team opłacono
Maryniak Agnieszka
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Harris Jonathan
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Krakow opłacono
Greliak Jakub
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) KRAKÓW opłacono
Drozdowski Wojtek
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) KatowiceAZS AWF Katowice opłacono
Ćwiąkała Paweł
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówKW Kraków opłacono
Proć Wojciech
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Michalska Paulina
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Piechota Mateusz
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) LubinKielich Lubin opłacono
Szramowski Paweł
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Katowice opłacono
Pawelec Mariusz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Sbr Piotr
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) CokolwiekEkipa pi*d opłacono
Kry Joanna
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Wpołwie opłacono
Oboza Błażej
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Krakow opłacono
Kania Michał
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) RzeszówRzeszowski Klub Wysokogórski opłacono
Partyka Piotr
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Rzeszów RKW opłacono
Kosiorek Karina
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Lublin opłacono
Słowiński Maciej
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków Bronx opłacono
Załubska Paulina
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Surówka  Bartosz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Ostafiński Tymon
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) ZbrosławiceKWS Klif Tarnowskie Góry opłacono
Zięba Ania
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Grabowicz Marceli
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Osicki Tobiasz
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Poznań Blok Line opłacono
Korban Michał
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KielceŚwiętokrzyski Klub Alpinistyczny opłacono
Słowiński Julian
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówBald squad opłacono
Wypych Kuba
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KielceŚwiętokrzyski Klub Alpinistyczny opłacono
Wlazło Monika
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków WspinOnWspin opłacono
Jurczak Anna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek)Funklub Marcina Wszołka opłacono
Adamczyk Magdalena
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek)Fanklub Marcina Wszołka opłacono
Piwowarski Tomasz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek)Fanklub Marcina Wszołka opłacono
Żyrek Adrianna
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kraków BRONX opłacono
Białas Piotr
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Lesiewicz Agata
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) LublinPol-Inowex Skarpa Lublin opłacono
Golik Przemek
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) KrakówŻodyn opłacono
Banduła Tomasz
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Szostak Bartłomiej
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Mielec opłacono
Sobieski Tomasz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Uchwat Bartosz
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Mochol Iwona
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Borkowski Szymon
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Nowy Sącz opłacono
Motyka Kornel
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) opłacono
Zając Michał
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Nowotnik Małgorzata
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Białystok#wspinanko opłacono
Galias Krzysztof
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
No Norbert
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) StaniątkiVarapo // KS Korona opłacono
Dziarmaga Michał
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KielceŚKA opłacono
Szkliniarz Paweł
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KielceŚka opłacono
Grabacki Filip
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłacono
Znojrk Mikołaj
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Krakow Bronx opłacono
Matuszek Jacek
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) GogolinAvatar Team, Salewa opłacono
Grządziel Jan
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Kisiel Maja
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Wrocław opłacono
Zuśka Michał
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KrakówAvatar Kraków opłacono
Prawda Ola
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) KrakówAva opłacono
Oborzyński Michał
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Sosnowiec opłacono
Jabłoński Grzegorz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Warszawa opłacono
Fajfer Natalia
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota)KW Bielsko-Biała opłacono
Rygoł Jakub
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Bobrowniki opłacono
Cesarz Amelia
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) BędzinOn-Sight Team opłacono
Cesarz Artur
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) BędzinOn-Sight Team opłacono
Cesarz Justyna
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) BędzinOn-Sight Team opłacono
Lymaniuk Aleksandr
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Stelmaszczyk Wiktoria
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kielce Świętokrzyski Klub Alpinistyczny opłacono
Szmal Filip
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KielceŚKA opłacono
Zieliński Jakub
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Krakow opłacono
Przybyło Marcin
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków avatar opłacono
Pasiowiec Bartek
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówKS Korona opłacono
Ziemiańska Alina
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Grębski Karol
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS Korona opłacono
Antoniuk Paulina
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) KRAKÓWEkipa Pi*d opłacono
Jankowska Wiktoria
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) BiałystokFikoland opłacono
Gruszewska Emilia
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdańsk Grimpado opłacono
Ochocka Dorota
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Warszawa Volt opłacono
Sromek Daniel
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) KielceTricamp/Mobius opłacono
Vasko Roman
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kijów opłacono
Derybas Igor
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Derybas Semen
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Ochoński Mikołaj
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Krakow opłacono
Katpierz Adam
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówCube/Korona opłacono
Buczek Klaudia
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) opłacono
Apostoł Paweł
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Tomczyk Dawid
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Bielsko-Biała opłacono
Smoczyńska Melania
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Goszyce Avatar opłacono
Jurkowski Emil
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Wrona Julia
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) NiepołomiceKS Progress opłacono
Wrona Adam
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Niepołomice opłacono
WROTEK HANIA
k
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) BytomSKARPA BYTOM opłacono
Szadkowski Wojciech
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) WarszawaJanusze Madeja opłacono
Madej Stefan
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) WarszawaUKA / Scarpa opłacono
Kapica Paweł
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) LublinKW Kotłowni opłacono
Denkowski Michał
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) LublinKW Kotłownia opłacono
Zwierz Kamil
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) PrzytkowiceSakwa opłacono
Wysocki Krzysztof
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Krakow opłacono
Kalita Maciej
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKS Korona opłacono
Pokrywczynski Daniel
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKW Kraków opłacono
Szczygioł Anna
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Katowice opłacono
Semow Michał
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) ZabierzówKW Kraków opłacono
Święch Magdalena
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówSakwa opłacono
Bardel Zbyszek
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKS Korona opłacono
Chmielecki Maciek
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) KrakówKW Kraków opłacono
Bator  Joanna
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków Klub Wysokogórski Kraków opłacono
Woś Natalia
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) LublinPol-inowex Skarpa Lublin opłacono
Piotrowska Malwina
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańClimbmind opłacono
Piotrowska Jagoda
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańClimbmind opłacono
Kowalik Marcin
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) KrakówKW Kraków opłacono
Kardynał Igor
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KielceŚwiętokrzyski Klub Alpinistyczny opłacono
Kiercz Karol
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kielce opłacono
Włodarczyk  Krzysztof
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kielce opłacono
Kluf Jarek
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) PoznańBlok Line opłacono
Golubeu Siargei
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakowMinskOnsight opłacono
Pietraszko Krzyś
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kraków opłacono
Malinowski Olaf
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) RozkopaczewSkarpa Lublin opłacono
Bek Dorota
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Kurowski Konrad
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Kwarciak  Marcin
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Katowice opłacono
Maślanka Artur
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) RudnikKW KRK opłacono
Madej Mateusz
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Ślusarczyk Sebastian
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Zakliczyn opłacono
Padło Tomasz
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kraków Avatar opłacono
Srebro Michał
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Kolbusz Agnieszka
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Krakó Avatar opłacono
Gieras Julia
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Wola Batorska opłacono
Brylova Daria
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków KS KORONA opłacono
Ziętek Jakub
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Bielsko-BiałaKw Bielsko opłacono
Dudek Przemek
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Kraków opłacono
Brozyniak Grzegorz
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Maszyce opłacono
Sołtys Piotr
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Pińczów opłacono
Pietras Patryk
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Warszawa MANO climb opłacono
Pacut Katarzyna
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków opłacono
Węgrzyn Mateusz
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków opłacono
Szuścik Teresa
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Bielsko-BiałaKW Bielsko opłacono
Zacharski Wojciech
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) GliwiceSkarpa Bytom opłacono
Antonik Tomasz
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Bielsko-Biała opłacono
Niemiec Olga
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakowKS korona opłacono
Matyja Basia
k
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Kraków opłacono
Wójcik Agnieszka
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówSakwa opłacono
Gruszka Mateusz
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) Poznań opłacono
Wilczyńska Bogna
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków Bronx opłacono
Sitarz Maciej
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówKS Korona 👑 opłacono
Lavrik Dmitrii
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Krakow opłacono
Eliasz Igor
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Gdynia Triblok opłacono
Rzeszutek Mateusz
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków opłacono
Zasadny Bartosz
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrkKS Korona opłacono
Zych Marta
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków Avatar opłacono
Hordyj Anna
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków opłacono
Hordyj Jacek
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków opłacono
Wójcik Barbara
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kielce opłacono
Język Marek
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówKS KORONA opłacono
Barzycki Jakub
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Katowice opłacono
Buchowski Paweł
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Kraków opłacono
Jodłowska Agnieszka
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) Kraków opłać
Czajkowski Tomasz
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Warszawa opłacono
Szkudelska Hania
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Warszawa opłacono
Kornecki Mateusz
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) KrakówLubie fajno i uczniowie opłacono
Studencki Daniel
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) KrakówLubie fajno i uczniowie opłacono
jonek  kat
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) warszawagirls on fire 🤘🏻 opłacono
Brataniec Michał
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) GorliceX opłać
Banczyk Pawel
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) PawłowiceSakwa opłać
Walkiewicz Magdalena
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłać
Wycisk Zuzanna
k
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) Warszawa Volt opłać
Sapeta Monika
k
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kraków Bronx opłacono
Mączka Mateusz
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Rzeszów RKW opłać
Kluzowicz Filip
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Myślenice opłać
Kupś Kajetan
m
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) KrakówKS Korona Kraków opłać
Śmigla Patryk
m
GRUPA I 16.30-19.00 (piątek) Wieliczka Avatar opłacono
Kęsy Edek
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) PoznańClimbMind opłacono
Orłowski Maciek
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) KrakówKS Korona opłacono
Niedźwiedź Jakub
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Kraków opłacono
Babicz Klara
k
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Bielsko-BiałaPrimaroca opłacono
Gawroński Roman
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Krakow Avatar opłać
Ferenc Kamil
m
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota) KrakówKS KORONA opłać
Rudzińska Gosia
k
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota) KrakówKS Korona opłać
Bowden Saul
m
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Krakow opłacono
Bradecka Małgorzata
k
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota) Kraków opłacono
Mielewski Piotr
m
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek) KrakówGragowski Związek Albinizmu opłać
Janek Konrad
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Lublin opłać
Janek Konrad
m
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek) Lublin opłać
Warejko Krzysztof
m
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota) Kraków opłacono
rejestracja zamknięta

 

 

 Grupy

GRUPA I 16.30-19.00 (piątek)24 51
GRUPA II 19.15-21.45 (piątek)17 54
GRUPA III 22.00-00:30 (piątek)7 22
GRUPA IV 7.15-9.45 (sobota)8 17
GRUPA V 10.00-12.30 (sobota)30 45
GRUPA VI 12.45-15.15 (sobota)20 55
GRUPA VII 15.30-18.00 (sobota)29 47

 

 Miejscowości

Kraków151
Warszawa29
Krakow17
Poznań16
Kielce14
Bielsko-Biała 14
Lublin 13
Katowice12
Gdańsk 10
Białystok10