Puchar Polski Dzieci, Dzieci Młodszych oraz Młodzików we Wspinaczce sportowej na czas

Puchar Polski Dzieci, Dzieci Młodszych oraz Młodzików we Wspinaczce sportowej na czas

Dziecko młodsze (<-2014), Dziecko (2012-2013), Młodzik (2010-2011)

Zawody wspinaczkowe

Warszawa/Jabłonna

30.09.2023

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Dobiech Ada
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WrocławClimbo Wrocław
Kowalczyk  Kacper
m
DZIECI (2012-2013) Pyskowice GTW Gliwice
Osiecka Zofia
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMakak
Gębała  Zuzanna
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) LublinKw Kotłownia
Wasilewski Michał
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Warszawa
Krempa Leon
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) GliwiceGTW Akademia Wspinania
Malec  Iga
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Lublin KW Kotłownia
Jasińska Natalia
k
DZIECI (2012-2013) Jabłonna7 Level
Turzyńska Monika
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Warszawa7Level
Srebrzyńksa Zofia
k
MŁODZICY (2010-2011) ŁódźŁódzki Klub Wysokogórski
Witek Wiktoria
k
DZIECI (2012-2013) Warszawa7 Level
Kuteszko Amelia
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Legionowo7Level Jabłonna
Bęben Michał
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) KrakówKS Progress
Marcisz Antoni
m
MŁODZICY (2010-2011) KrakówKorona 1919
Bernat  Maciej
m
DZIECI (2012-2013) WarszawaUKA
Bernat Natalia
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaUKA
Bielski Bruno
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaAgama
Baran Zofia
k
DZIECI (2012-2013) Jabłonna7Level
Goldman Anna
k
DZIECI (2012-2013) Nadarzyn
Grocholski Piotr
m
DZIECI (2012-2013) Warszawa
Luby  Zuzanna
k
MŁODZICY (2010-2011) Niepołomice MOVE! Avatar Kraków
Luby  Franciszek
m
DZIECI (2012-2013) Niepołomice MOVE! Avatar Kraków
Alcer Elena
k
MŁODZICY (2010-2011) Węgrzce MOVE! Avatar Kraków
Alcer Bruno
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Węgrzce MOVE! Avatar Kraków
Oleksy  Maciej
m
MŁODZICY (2010-2011) Kraków MOVE! Avatar Kraków
Gradzik Hanna
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaUKA
Noga Klara
k
DZIECI (2012-2013) TARNÓWPAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW
Ciżkowicz Adam
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMakak Gorilla
Sutkowski Adam
m
DZIECI (2012-2013) Wola RzędzińskaPałac Młodzieży w Tarnowie
Krawczyk  Filip
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Chotomów7 level
Fronczak Krzysztof
m
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaUKA
Fronczak Barbara
k
DZIECI (2012-2013) WarszawaMurall UKA
Wodzyński  Aleksander
m
DZIECI (2012-2013) Jabłonna 7LEVEL
Kołodziej Matylda
k
DZIECI (2012-2013) TarnówMKS Pałac Młodzieży Tarnów
Gągor Joanna
k
DZIECI (2012-2013) Jabłonna
Gągor Jan
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Jabłonna
Taranta Bruno
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaND
Taranta  Klara
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaND
Szczęsny Tomasz
m
MŁODZICY (2010-2011) WrocławKS Alpika
Mazurkiewicz Mikołaj
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMurall
Kadyjewski Adam
m
DZIECI (2012-2013) RzeszówAZS Politechnika Rzeszowska
Czapla Przemysław
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) KnurówGTW Akademia Wspinania
Wójcik  Natalia
k
DZIECI (2012-2013) Pyskowice GTW
Pilch Jan
m
MŁODZICY (2010-2011) KrakówSekcja Wspinaczkowa Korona Kraków
Zarajczyk Gustaw
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Jabłonna 7level
Migacz Emilia
k
DZIECI (2012-2013) KrakówKS Progress
Potwora Martyna
k
DZIECI (2012-2013) Rzeszów
Ziemnicka  Lena
k
MŁODZICY (2010-2011) Warszaea7level
Chalecki Franciszek
m
DZIECI (2012-2013) warsawTrenuje na Murallu
GAJAK Julia
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Warszawa7level
GAJAK Anna
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Warszawa7level
GAJAK Zofia
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Warszawa7level
GAJAK Klaudia
k
MŁODZICY (2010-2011) Warszawa7level
Random Random
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) RadomKS Radom
Świątek Kaja
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Dobrowolska Pola
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Swęd Amelia
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Szymańska Julia
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Ciborowska Łucja
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Las-opolski Ignacy
m
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Slazhanikina Elina
k
MŁODZICY (2010-2011) WarszawaMURALL UKA
Nawelska Ola
k
DZIECI (2012-2013) WarszawaMURALL UKA
Kudelska Helena
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMURALL UKA
Eytner Maria
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMURALL UKA
Mazurkiewicz Mikołaj
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMURALL UKA
Rostkowski Augustyn
m
MŁODZICY (2010-2011) Pomiechówek 7Level
Rodzik Franciszek
m
DZIECI (2012-2013) Opole
Blank Alina
k
DZIECI (2012-2013) Legionowo 7level
Goldman Izabela
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Nadarzyn
Gruszczyk Hanna
k
DZIECI (2012-2013) ChudówGTW Akademia Wspinania
Cholewa Maurycy
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaKW Agama
Klecz Wojciech
m
DZIECI (2012-2013) WarszawaMurall
Klecz Alicja
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMurall
Rochniak Mikołaj
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMURALL UKA
Rochniak Karolina
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMURALL UKA
Cieplińska Pola
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) WarszawaMURALL UKA
Luby Jaś
m
DZIECI MŁODSZE (<-2014) KrakówKlub Sportowy MOVE
Pawełczyk Helena
k
DZIECI MŁODSZE (<-2014) Jabłonna7 level
Kokoszko Marcel
m
MŁODZICY (2010-2011) Warszawa7 level
Wodzyński  Oskar
m
DZIECI (2012-2013) Jabłonna 7Level
Zając Daria
k
MŁODZICY (2010-2011) KrakówSkarpa Bytom
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

DZIECI MŁODSZE (<-2014)18 17
DZIECI (2012-2013)14 11
MŁODZICY (2010-2011)13 8

 

 Kraje

 PL81

 

 Miejscowości

Warszawa37
Jabłonna8
Kraków7
Wrocław2
Pyskowice 2
Lublin2
Węgrzce 2
Legionowo2
Nadarzyn2
Niepołomice 2