Robinsonada

kujawsko-pomorska

Toruń

20.08.2020, 8:00 - 23.08.2020, 22:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć MiejscowośćKlubPłatność
Horodyski Daniel
m
ToruńWirażinhos opłacono
Jończyk Grzegorz
m
Bydgoszcz opłać
Jasiak Sebastian
m
ToruńWirażinhos opłacono
Ziółkowski Janusz
m
Toruń opłać
Mróz Bartosz
m
GdańskWirażinhos opłacono
Nowak Jakub
m
Bydgoszcz opłać
Gizicki Mateusz
m
Bydgoszcz opłać
LISZKA Łukasz
m
PlewiskaKomorniki MTB Team opłacono
Błaszczyk Adrian
m
KaliszCalisia Bike opłacono
Majcherek Agnieszka
k
Toruń opłacono
Andrzejewski Łukasz
m
Włocławek opłacono
Więckiewicz  Adam
m
Toruń opłacono
Wojtkowiak Patryk
m
Toruń opłacono
Skwierawski Igor
m
KościerzynaBrak opłać
Wójcicki Mateusz
m
Inowrocław opłacono
Gac Kacper
m
Toruń opłacono
Adamska Katarzyna
k
Toruń opłacono
Kowalska Paulina
k
Bydgoszcz opłacono
Świderski Daniel
m
Gdańsk opłacono
Wojciech Bartkowiak
m
Toruń opłacono
Osowiecki Zbigniew
m
Toruń opłacono
Rączka Dawid
m
Toruń opłacono
Nowak Leszek
m
Gdańsk opłacono
Kędzior Andrzej
m
Toruń opłacono
Sidorczuk Marcin
m
Koszalin opłacono
Krawczyk Przemysław
m
ToruńCrossFit Toruń opłacono
Szymański Carlos
m
Poznań Szprycha Team Poznań opłać
Kolasa Roman
m
ToruńDKMS opłać
Migdał- Gadaj  Julia
k
Włocławek - opłać
Lorek Sebastian
m
Kraków opłacono
Szczygieł Krzysiek
m
Bielsko-Biała opłacono
Kolczyński Grzegorz
m
Inowrocław opłać
Wielakin Dariusz
m
BiałystokNadaktywni opłacono
Birecki Mateusz
m
Wrocław opłać
Blaszczuk Tomasz
m
GdyniaMorsy Gdyńskie opłać
Dorau Adam
m
Toruń opłacono
Matematyk Archimeades
m
Poznań Warta Poznań opłać
Czechowski Dawid
m
Baruchowo opłać
mazowiecki radosław
m
Łódź opłać
Michałkiewicz Marcel
m
ToruńEFFIE opłacono
Młynarkiewicz Michał
m
WrocławFiM Team opłacono
Wrzeszcz Bartosz
m
Brokęcino opłać
Szczęsny Robert
m
ToruńCHODŹ NA KOŁO opłacono
Bąk Oskar
m
Mąkowarsko opłać
Duda Dawid
m
Sielinko opłacono
Potyrała Jarosław
m
Gdańsk opłać
Budziński Tomasz
m
Stargard opłać
Rychlik Jakub
m
Płońsk opłacono
Penkala Łukasz
m
Toruń opłać
Draczyński Sławek
m
GdańskPopsysze opłać
Tabak Łukasz
m
Katowice opłacono
Wawrzyk Adam
m
Sosnowiec opłać
Rymszewicz Bartek
m
SarbiewoFSD SPORT opłacono
Będkowski Damian
m
Myszków opłać
Gidaszewska Justyna
k
Wieniec-ZalesieSalon Fryzjerski Mama i Ja opłacono
Gidaszewski Grzegorz
m
WłocławekSalmander Running Team opłacono
Zając Grzegorz
m
Drogomyśl opłacono
Kędzierski Maciej
m
KONINTeam Triton Konin opłać
Zebisz Michał
m
Skoczów opłacono
FROdyma Rafał
m
RZESZOWN opłać
Jaguś  Rafał
m
TORUŃ opłacono
Tonder Piotr
m
Skórzewo opłać
Rosłan Radosław
m
Bielsko Biała opłać
Łączny Rafał
m
Bydgoszcz opłacono
Banach Tomek
m
WarszawaDziad skład opłacono
Kraus Krzysztof
m
WarszawaDziad skład opłacono
Walczak Robert
m
WłocławekUKS FENIKS opłać
Lis Radosław
m
Zwoleń opłacono
Marszałkowski Wojciech
m
ToruńChoć na koło!!! opłacono
Kuśmierski Paweł
m
Pruszków opłacono
Gubernat Mirosław
m
Słupskmiralebikes opłacono
Batorski Wojciech
m
ToruńCrossFit Toruń opłacono
Moltzan Małkowska Liliana
k
ToruńCrossFit Toruń opłacono
Agaszko Tomek
m
Szczecinek Plastrol Team opłacono
Hamankiewicz Andrzej
m
WarszawaBieganie i Rowery opłać
Gauden Piotr
m
ToruńCHODŹ NA KOŁO/SPC/KM UMK Toruń/TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA opłacono
Kędziora Arkadiusz
m
Toruń opłacono
Ruszkowskki Łukasz
m
Toruń opłacono
Jaguszewski Michał
m
ToruńCrossFit Toruń opłacono
Chęć Joanna
k
Milanówek opłać
Tołoczko Dariusz
m
Solec Kujawski opłacono
Michałowski Ryszard
m
Toruń opłać
Leoniak Adam
m
DzierzgońDzierzgoń Team/ MTB Dzierzgoń opłać
Gryshchuk Iurii
m
Krakow opłacono
Kucharski  Marek
m
GOLUB-DOBRZYŃ opłać
Wiśniewski Adam
m
LesznoAMBIT RACING TEAM opłać
Wójcik Dawid
m
Chrzanówparkrun Chrzanów opłać
Dubis Jarosław
m
Wrocław Brak opłać
Szczygło Bartłomiej
m
WarszawaDZIKI opłacono
Vadić Patryk
m
WarszawaDZIKI opłacono
Saganowski Marcin
m
WrocławPeakyRider opłacono
Górka Sebastian
m
Toruń opłacono
Kulesza Grzegorz
m
Szczecin opłacono
Zielinski Pawel
m
Gdansk opłacono
Ogrodnik Tomasz
m
PoznańWściekłe koty opłacono
Zając Krystian
m
POZNAŃWściekłe koty opłacono
Tutak  Łukasz
m
WybczCrossfit Toruń opłacono
Grabowska Karolina
k
warszawa opłać
Ratajczak Mateusz
m
RosnówkoKomorniki MTB Team opłać
Jędrzejczak Wojciech
m
LesznoKINEZIS opłacono
Bączkiewicz Zbigniew
m
ToruńSztajfa Gołaś Bikes opłacono
Małecka  Elżbieta
k
Poznań Komorniki MTB Team opłać
Frank Marcin
m
Władysławowo opłacono
Kochanski Hubert
m
Ostrowiec Świętokrzyski opłać
Szulist Kazimierz
m
BydgoszczCTS opłacono
szczygielski pawel
m
gdansktrigar mtb team opłacono
Majkowski Bartosz
m
WarszawaBrak opłacono
Zieliński Adam
m
ToruńCrossFit Toruń opłacono
Florczuk Marek
m
Suchy Dwór opłacono
Błachowicz Dawid
m
WłocławekRowery Jamróz opłać
Sobik Krzysztof
m
Rydułtowy opłacono
Kozioł Marcin
m
RóżnowoCentrum Rowerowe Olsztyn opłacono
Malinowski Jacek
m
PŁOCKPłocki Klub Kolarski opłacono
Jankowska Kinga
k
Poznań opłacono
Snuszka Łukasz
m
KaliszOlx Group Team opłacono
Lawrenz Grzegorz
m
Tarnów opłać
Blaszyk Jarek
m
Oborniki WLKPAlpin Jet Team opłać
Krzyżanowski Paweł
m
WłocławekA na co mnie to... opłacono
Bawej Karolina
k
KulinA na co mnie to... opłacono
Sobiło Patryk
m
Poznań opłać
Szaro Michał
m
WarszawaROBANO opłać
Panufnik Tomasz
m
JablonnaAKS Polonia Warszawa opłacono
Lis Marcin
m
Ostrów Wlkp opłacono
Gajny Damian
m
Ostrów Wielkopolski opłacono
Burda Piotr
m
Katowiceroweronline.pl opłacono
Łupiński Łukasz
m
Białystok opłać
Przybylak Bartosz
m
Gdańsk opłacono
Kozlowski Patryk
m
WrocławKlamrowy.eu opłacono
Romanowicz Marcin
m
Swędów opłacono
Świerczewski Michał
m
Warszawa opłacono
Smoczyk Bartosz
m
Świecie opłacono
Klimek Damian
m
Borkowo opłacono
Kwiatkowski Pawel
m
Warszawa opłacono
Bogusz Kamil
m
Warszawa opłacono
Wysocka Katarzyna
k
Poznań opłacono
Tomczyk Artur
m
Katowiceroweronline.pl opłacono
Gołecki Jakub
m
Bygdoszcz opłacono
Opaczyk Martin
m
PoznańRomek i Sokół opłacono
Spychała Krzysztof
m
PoznańRomek i Sokół opłacono
Zoga Paweł
m
PuszczykowoGrupa OLX team opłacono
Czajka Iwo
m
Słupca opłacono
Gościło Łukasz
m
Augustów opłać
Poszytek Piotr
m
Warszawa opłacono
Banaszek Sławomir
m
Grodzisk Mazowiecki opłać
Predenkiewicz Jarek
m
ToruńPRECOM opłacono
Ptak Adam
m
Łódź opłacono
Kowalik Marcin
m
Ostrów lubelski opłacono
Sadowska Anna
k
UstrońBIKE MAGAZYN opłacono
Stokłosa Jacek
m
PoznańGrupa OLX team opłacono
Barczewski Marek
m
ToruńRomet Factory Team opłacono
Kubiński Jakub
m
BydgoszczEnea Bydgoszcz Triathlon Team opłać
Lewandowski Mateusz
m
MilanówekDziki opłacono
Pacuk Dariusz
m
Toruń opłacono
Makaruk Jędrzej
m
Torun8R opłać
Bieniek Rafał
m
Tulce opłać
Wiśniewski Dawid
m
Kikół opłacono
Witkowski Robert
m
Aleksandrów KujawskiAUTOWIT opłacono
Ćwiek Artur
m
Strumień opłacono
Górtowski Maciej
m
Łomianki opłacono
Ugarenko Łukasz
m
KrakówPogoń Aptiv opłacono
Przybylski Przemysław
m
Pruszcz Gdański opłacono
Ogan Łukasz
m
Toruń opłać
Jackowiak Michał
m
Osiek n/Wisłąecom CUK gravel team opłacono
Gołębiewski Radek
m
Sąsiecznoecom CUK gravel team opłacono
Baliński Sławek
m
Łążynecom CUK gravel team opłacono
Ziółkowski Janusz
m
Toruńecom CUK gravel team opłacono
Żwak-Przybytek Martyna
k
Bielsko-Biała opłacono
Przybytek Marcin
m
Bielsko-Biała opłacono
Przybylska Anna
k
Gorlice opłać
Maraszek Michał
m
Bydgoszcz opłacono
Kwiatkowski Rafal
m
Torunecom CUK gravel team opłacono
Grzymowicz Piotr
m
BrodnicaZenoTeam opłacono
Faltynowski Dariusz
m
KoszalinNietoperze Koszalin opłacono
Łukomski Łukasz
m
Toruń opłacono
Wasilewski Marcin
m
Bydgoszczwirtualneszlaki.pl opłacono
Klimek Joanna
k
Czyżeminek opłać
test test
m
plewiska opłać
Dolata Krzysztof
m
Komorniki opłacono
Wawrzyn Grzegorz
m
Koszalin opłać
Wawrzyn Grzegorz
m
Koszalin opłać
rejestracja zamknięta

 

 

 Kraje

 PL180

 

 Miejscowości

Toruń35
Warszawa12
Poznań 10
Bydgoszcz9
Gdańsk6
Włocławek6
Wrocław 5
Koszalin4
Katowice3
Bielsko-Biała3