VI Półmaraton tradycji

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

VI Półmaraton tradycji

5km, Marsz Nordic Walking

Adamów

01.07.2017

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Skwarek Sławomir
m
Półmaraton AdamówV-MAX opłacono
Maron  Jacek
m
Półmaraton Warszawa Jack team opłacono
Gontek  Agnieszka
k
5KM Warszawa Jack team opłacono
Młodzikowski Paweł
m
Półmaraton AdamówKB V-Max Adamów opłacono
Młodzikowska Weronika
k
5KM AdamówKB V-Max Adamów opłacono
Dawiczewski Przemyslaw Marcin
m
Półmaraton WarszawaJack Team opłacono
Ochnik Ewa
k
5KM Adamów opłacono
Wiśniewski Maciej
m
5KM Lublin opłacono
Nurzyński Maciej
m
Półmaraton ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Orzyłowska Marta
k
5KM AdamówKB V-max Adamów opłacono
Cąkała Magda
k
Półmaraton Adamów KB V-Max Adamów opłacono
Dudek Michał
m
Półmaraton RadomBiegusiem.pl opłacono
Pawlak Magdalena
k
Półmaraton AdamówKB V-MAX Adamów opłacono
Małek Mariusz
m
Półmaraton Łuków KB V max Adamów opłacono
Stoń  Daniel
m
Półmaraton Sarny Biegusiem.pl opłacono
Iwaniuk-Mroczek Katarzyna
k
5KM LubartówBiegusiem.pl opłacono
Burdach  Dariusz
m
5KM Warszawa Jack Team opłacono
Kania Norbert
m
5KM Dęblin opłać
Suwała Anna
k
Półmaraton RadomBiegusiem.pl opłacono
Józwik Marek
m
Półmaraton Adamów KBV-MAX opłacono
Krawczak Kamil
m
Półmaraton RadomBiegusiem.pl opłacono
Kuśmierz Krzysztof
m
Półmaraton Urzędów opłacono
Padysz Paweł
m
Półmaraton ŁukówŁuków Biega opłacono
Kopyść Aneta
k
5KM Burzec opłacono
Budzaj Robert
m
Półmaraton JaktorówNeptunet Team opłacono
Budzaj  Magdalena
k
Półmaraton Jaktorów Neptunet Team opłacono
Maron Łukasz
m
5 NW AdamówJackTeam opłacono
Marcinkiewicz Katarzyna
k
Półmaraton KobyłkaBÓBR TŁUSZCZ opłacono
Kundys Karolina
k
Półmaraton Warszawa opłacono
Cieślak Józef
m
Półmaraton Świderki opłacono
Banasik Paweł
m
Półmaraton Radomenduhub.com opłacono
Szyszka Marcin
m
Półmaraton Łuków opłacono
Szyszka Martyna
k
5KM Łuków opłacono
Skwarek Aleksandra
k
Półmaraton Adamów opłacono
Zakościelny Marcin
m
Półmaraton Lublinwieś tańczy i biega opłacono
Klimiuk Przemysław
m
5KM Komarówka PodlaskaOsp Ksrg Komarówka Podlaska opłacono
Marciniewicz Marcin
m
Półmaraton Zamość opłacono
Synderkiewicz Katarzyna
k
5KM Komarówka Podlaska opłacono
Kurenda  Dariusz
m
Półmaraton Radzyń Podlaski Orlęta SPOMLEK Radzyń Podlaski opłacono
Timoszuk Dagmara
k
Półmaraton Dęblinbiegusiem.pl opłacono
Jastrzębski Michał
m
5KM AdamówV-Max opłacono
Jastrzębska Sylwia
k
5KM Adamów opłacono
Piekut Oskar
m
Półmaraton TłuszczBÓBR TŁUSZCZ opłać
Kępka Robert
m
Półmaraton Rykibiegusiem.pl opłacono
Kondracki Rafał
m
5KM AdamówKB V-Max Adamów opłacono
Szalak Andrzej
m
5KM PuławyMELRUNNING Puławy opłacono
Zdunek Teresa
k
5 NW Łukówniezrzeszona opłać
Kacprzak Henryk
m
5 NW Łukówniezrzeszony opłać
Kacprzak Zofia
k
5 NW Łukówniezrzeszona opłacono
Gajek Magdalena
k
Półmaraton Lublinwieś tańczy i biega opłacono
Gajek Grzegorz
m
Półmaraton Czółnawieś tańczy i biega opłacono
Burdach Bogdan
m
Półmaraton LublinBiegam bo Lubię opłacono
Stańczyk Krzysztof
m
5KM FiukówkaKB V-MAX Adamów opłacono
Pólkowska Agnieszka
k
Półmaraton PostoliskaBóbr Tłuszcz opłać
Staniszewski Marcin
m
Półmaraton HajnówkaHajnówka Biega opłacono
Miklewski Michał
m
Półmaraton Konstancin-JeziornaKS Staszewscy opłacono
Rusek Karolina
k
5KM Władysławów------- opłacono
Rusek Martyna
k
5KM Władysławów--- opłacono
Golba Paulina
k
5KM AdamówKB V- Max Adamów opłacono
Golba Robert
m
Półmaraton AdamówKB V- Max Adamów opłacono
Śmiechowicz Filip
m
Półmaraton Lublinsekcja sardyny opłać
Młodzikowski Jerzy
m
Półmaraton AdamówKB V-MAX Adamów opłacono
Heniborg  Martek
m
Półmaraton DorohuskDOROHUSK opłacono
Zboina Agata
k
Półmaraton Dudka opłacono
Poszytek Grzegorz
m
Półmaraton Dudka opłacono
Sakowska Agnieszka
k
Półmaraton WarszawaFundacja Przetarty Szlak opłacono
Jankowski Tomasz
m
Półmaraton Lublin opłacono
Bisek Marek
m
Półmaraton LublinLubelski Węgiel BOGDANKA opłacono
Rogala Monika
k
5KM Chromin opłacono
Rogala Tomasz
m
5KM Chromin opłacono
Mianowska Magdalena
k
5KM Lublin opłacono
Mianowski Marcin
m
5KM Lublin opłacono
Kulik Adam
m
5 NW Łukow opłacono
Tronowska Beata
k
5KM WarszawaJack Team opłacono
Tronowski Marek
m
5KM WarszawaJack Team opłać
Tronowska Wiktoria
k
5KM WarszawaJack Team opłacono
Szczepaniak  Agnieszka
k
Półmaraton Lubartów opłacono
Zdunek Krzysztof
m
5 NW Biała Podlaska opłacono
Kłoczewska-Zdunek Krystyna
k
5 NW Biała Podlaska opłacono
Burdach Bożena
k
5KM AdamówJACK TEAM KB V MAX ADAMÓW opłacono
Burdach Mirosława
k
5KM AdamówJACK TEAM KB V MAX ADAMÓW opłacono
Burdach Anna
k
5KM ŁukówJACK TEAM opłacono
Burdach Adam
m
Półmaraton ŁukówJACK TEAM KB V MAX ADAMÓW opłacono
Burdach Kamil
m
5KM ŁukówJACK TEAM opłacono
Fronc Małgorzata
k
5KM AleksandrówJACK TEAM opłacono
Fronc Jarosław
m
5KM AleksandrówJACK TEAM opłacono
Fronc Roland
m
5KM AleksandrówJACK TEAM opłacono
Borkowski Jan
k
5KM AleksandrówJACK TEAM opłacono
Mościcka Agnieszka
k
5KM KrynkaJACK TEAM opłacono
Stepaniuk Adam
m
Półmaraton Wierzbica-OsiedleCHEŁM BIEGA opłacono
Stepaniuk Joanna
k
5KM Wierzbica-OsiedleBiegamy Dzisiaj?/Chełm Biega opłacono
Nowak Grażyna
k
Półmaraton ChełmChełm Biega opłać
Strzyżewski Maciej
m
Półmaraton ŁukówKB V-Max Adamów opłacono
Danił Marek
m
Półmaraton Lubartów opłacono
Adamczyk Hanna
k
5 NW Piotrowice k/Nałęczowa opłacono
Czernecki  Marek
m
Półmaraton Łuków opłacono
Malinowska Izabela
k
Półmaraton Chełmiec opłacono
Ignaciuk Sebastian
m
5KM Łuków opłacono
Bisek Tomasz
m
Półmaraton Lublin opłacono
Matyska Stefan
m
Półmaraton Stare ZadybieKB-VMAX ADAMÓW opłacono
Beczek Jarosław
m
5KM Gęsia Wólka opłacono
Celej Andrzej
m
Półmaraton Stare ZadybieKB-VMAX ADAMÓW opłacono
Celej Kamila
k
5KM Stare ZadybieKB-VMAX ADAMÓW opłacono
Prusak Marta
k
5KM Adamów opłacono
Mizak Marta
k
5KM Adamów opłacono
Golik Katarzyna
k
5 NW Adamów opłacono
Dołęga Jan
m
Półmaraton Sięciaszka IFLORA TEAM opłacono
Rycyk Grzegorz
m
Półmaraton Krasnystaw opłacono
Prażmo Roman
m
5KM Samoklęski opłacono
Wierzbicka Grażyna
k
5KM WarszawaJack Team opłacono
Wierzbicki Bronisław
m
5KM WarszawaJack Team opłacono
Skwarzyński Erwin
m
Półmaraton Lublin opłacono
Wadas Szymon
m
Półmaraton Mińsk MazowieckiDAX COSMETICS opłacono
Biaduń Jolanta
k
5 NW Adamów opłacono
Laskowski Krzysztof
m
Półmaraton MrozyDreptak Mińsk Mazowiecki opłacono
Werner Kamil
m
Półmaraton WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIE opłacono
Lisiecka Magorzata
k
5KM WarszawaBIEGAM NA TARCHOMINIE opłacono
Rosińska Joanna
k
5KM Świdry opłacono
Gałązka Grzegorz
m
5KM Świdry opłacono
Rosiński Piotr
m
Półmaraton Świdry opłacono
Chadaj Marek
m
Półmaraton AdamówKB V-MAX Adamów opłacono
Izdebski Kazimierz
m
Półmaraton ŁukówBiegacze pomagacze opłacono
Chadaj Ewa
k
5KM AdamówKB V-MAX Adamów opłacono
Pruszkowski Mariusz
m
Półmaraton ChełmChełm Biega opłacono
Pruszkowska Katarzyna
k
5KM ChełmChełm Biega opłacono
Sacharczuk Kacper
m
Półmaraton ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Kurek Weronika
k
5KM ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Poddębniak Ela
k
5KM ŁukówŁuków Biega & KB V-MAX Adamów opłacono
Ptaszyński Jacek
m
Półmaraton ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Puczyński Maciej
m
Półmaraton GłownoBiegacze Pomagacze opłacono
Goławski Jacek
m
5KM ŁukówŁuków Biega & KB V-MAX Adamów opłacono
Bocian Michał
m
Półmaraton DorohuskDorohusk opłacono
Wilczyńska Barbara
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłać
Kopyść Paula
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją200 opłacono
Szaniawski Mariusz
m
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłać
Lesiuk Mirosława
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłacono
Cieślińska Wiesława
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłacono
Buraczyński Marcin
m
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłać
Madoń Tomasz
m
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłacono
Lesiuk Maria
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłacono
Dymiński Marcin
m
Półmaraton ZąbkiBÓBR TŁUSZCZ opłacono
Niebrzegowski Grzegorz
m
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłacono
Niebrzegowska Helena
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłać
Pszkit Teresa
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłać
Burdach Robert
m
Półmaraton Józefów opłacono
Karwowska Anna
k
5 NW ŁukówAktywni z Pasją opłać
Antończak Damian
m
Półmaraton ŻółkiewkaKrasnystaw Biega opłacono
Antończak Marek
m
Półmaraton ŻółkiewkaKrasnystaw Biega opłacono
Wróbel Łukasz
m
5 NW Międzyrzec PodlaskiFundacja "W te pędy" opłacono
Łukaszek Artur
m
5KM LubartówLukaszek.Team opłacono
Łukaszek Iwona
k
5KM LubartówLukaszek.Team opłacono
Siemionek Jolanta
k
5 NW ŁukówNIEZRZESZONA opłać
Antończak Justyna
k
Półmaraton ŻółkiewkaKrasnystaw Biega opłacono
Siemionek Adam
m
5 NW ŁukówNIEZRZESZONY opłać
Więsek Andrzej
m
Półmaraton ŚwidnikBIEGAJĄCY ŚWIDNIK opłacono
Jendruchniewicz Katarzyna
k
5 NW Międzyrzec PodlaskiFundacja " W te pędy" opłacono
Kudło  Agnieszka
k
Półmaraton Szczekarków opłacono
Siemionek Kamila
k
5 NW Łuków opłać
Siemionek Jakub
m
5 NW Łuków opłać
Nurzyński Zbigniew
m
Półmaraton ŁukówNiezrzeszony opłacono
Szwed Tomasz
m
5KM Wierzbica opłacono
Młynarz Kamil
m
5KM Łęcznowola SKB Kraśnik opłacono
Zbiciak Adam
m
5KM Lubartów opłacono
Zbiciak Kinga
k
5KM Lubartów opłacono
Szlachta Wiesław
m
Półmaraton WarszawaBÓBR TŁUSZCZ opłacono
Siudziński Mariusz
m
5KM ŁódźBiegacze pomagacze opłacono
Olbryś Stanisław Adam
m
Półmaraton NasielskKB Legionowo opłacono
Wieczorek Janusz
m
5KM Mińsk MazowieckiMKB Dreptak opłacono
Czmoch Czesław
m
Półmaraton Mińsk Mazowiecki opłacono
Klimek Tomasz
m
5 NW StaninAktywni z Pasją opłacono
Koreciński Jan
m
5 NW Łuków opłać
Koreciński Danuta
k
5 NW Łuków opłać
Kaźmierczak Marek
m
5KM Adamów opłacono
Sawicki Paweł
m
5KM Łosice opłacono
Garbarczyk Elżbieta
k
5 NW ŁukówWędrujące kije opłacono
Garbarczyk Andrzej
m
5 NW ŁukówWędrujące kije opłać
Gładzikowski Grzegorz
m
5 NW ŁukówWędrujące kije opłacono
Tarczyński Bogdan
m
5 NW GręzówkaWędrujące kije opłać
Janaszek Anna
k
5 NW RyżkiWędrujące kije opłacono
Czubaszek Mariola
k
5 NW DąbieWędrujące kije opłać
Czubaszek Wojtek
m
5 NW RyżkiWędrujące kije opłać
Czubaszek Julka
k
5 NW DąbieWędrujące kije opłacono
Tkaczyk Paweł
m
Półmaraton Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki opłacono
Krysa Halina
k
Półmaraton LublinLubelskie Stowarzyszenie Biegowe opłacono
Golba Anna
k
5KM Adamow opłacono
Ptaszyński Mateusz
m
5 NW ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Świecak Robert
m
5KM Zwola PoduchownaWILGA GARWOLIN opłacono
Misiak Arkadiusz
m
5 NW ŁazyBiegacze Pomagacze opłacono
Tarczyńska Helena
k
5 NW GręzówkaWędrujące kije opłać
Walo Marcin
m
Półmaraton Zimna Woda opłacono
Tarczyński Bogdan
m
5 NW GręzówkaWędrujące kije opłać
Węda Łukasz Napoleone
m
5KM StudziankaKB Biała Biega/UPH Siedlce opłacono
Sobociński Michał
m
Półmaraton Budy Barcząckie opłać
Goławska Joanna
k
Półmaraton LublinAkademia-sportu.eu opłacono
Biaduń Jakub
m
5KM Adamów opłacono
Żuk Paweł
m
Półmaraton WarszawaBiegam na tarchominie opłacono
Tejchma Natalia
k
Półmaraton WarszawaBiegam na Tarchominie opłacono
Sputowski Jerzy
m
Półmaraton RadomBiegiemRadom! opłacono
Skobel Tomasz
m
Półmaraton RadomBiegiem Radom! opłacono
Jóźwik Marek
m
Półmaraton RadomBiegiem Radom ! opłać
Słotwiński  Piotr
m
Półmaraton Lublin kapitan jastrząb opłać
Bartnikiewicz Piotr
m
Półmaraton Łuków opłacono
Mamej Piotr
m
Półmaraton LublinSklep Biegacza Lublin opłać
Węda Joanna
k
5KM Studzianka opłacono
Mościcki Jakub
m
Półmaraton ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Mościcki Jacek
m
Półmaraton ŁukówBiegacze Pomagacze opłacono
Kisiel Beata
k
5KM SulejówekRozbiegany Sulejówek opłacono
Pytel Waldek
m
5KM Siedlceyulo run team siedlce opłacono
Zdunek Michał
m
5KM Piaseczno opłacono
Bednarzak Tadeusz
m
Półmaraton SiedlceNIEZRZESZONY opłacono
Zdunek-Drabot Aleksandra
k
5 NW Warszawa opłacono
Kutyła Mariusz
m
Półmaraton Puławy opłać
Chybowski Rafał
m
Półmaraton ŁawkiV-MAX ADAMÓW opłać
Król Ryszard
m
5KM BrzostówiecKB V-MAX ADAMÓW opłacono
Terlikowski Andrzej
m
Półmaraton Radombiegusiem.pl opłacono
Dzido Rafał
m
Półmaraton Adamów3RBLog opłacono
Matwiejczuk Wioletta
k
5KM Wierzbica opłacono
Szewczak Jerzy
m
Półmaraton Józefów opłacono
Bednarczyk Bartłomiej
m
Półmaraton LubartówMATE MOUNTAINS opłać
Łyczakowska Agnieszka
k
5KM Łódź Biegacze Pomagacze opłacono
Dzido Dariusz
m
5KM AdamówKB V-max Adamów opłać
Gajos Anna
k
Półmaraton LublinLubelskie Stowarzyszenie Biegowe opłać
Leziak Wojciech
m
Półmaraton WilkołazFŁT Kraśnik opłacono
Brzozowski Artur
m
5KM ŁęcznaFamily Running Team opłacono
Czarkowski Dawid
m
5KM ŁęcznaFamily Running Team opłacono
Brzozowski Ignacy
m
5KM ŁęcznaFamily Running Team opłacono
Zagórny Robert
m
Półmaraton Halinówrozbiegany sulejówek opłacono
Kozak Marcin
m
Półmaraton LubartówSAINT GOBAIN SQUAD opłacono
Hajduk Ola
k
5KM SiedlceYulo Run Team Siedlce opłacono
Hajduk Tomek
m
5KM SiedlceYulo Run Team Siedlce opłacono
Stańczuk Leszek
m
5KM Chodów opłacono
Keschayag Bob
m
5KM Rykibiegusiem.pl opłacono
Furmanik Ewa
k
Półmaraton Świerże gmina DorohuskKrasnystaw biega opłacono
Borkowski Leszek
m
5 NW SiedlceLuki Team opłacono
Stefaniuk Roman
m
Półmaraton Siedlce- opłacono
Krawczak Paulina
k
Półmaraton DęblinBiegusiem.pl opłać
Lemieszka Igor
m
5KM SulejówekROZBIEGANY SULEJÓWEK opłacono
Nejman Izabela
k
5KM Sulejówek opłacono
Bany Piotr
m
Półmaraton RykiBiegusiem.pl opłacono
Skóra  Tomek
m
Półmaraton Skórzec Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
Kondrat Michał
m
Półmaraton Czemierniki opłacono
Witek-Kondrat Anna
k
5KM Czemierniki opłać
Jasińska Anna
k
Półmaraton ŚwidnikBIEGAJĄCY ŚWIDNIK/BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ opłacono
Makuch Arkadiusz
m
5KM Bratnik opłać
Rycak Krzysztof
m
Półmaraton Małków opłacono
Ponikowski Marian
m
5KM Adamów opłacono
Marcinkiewicz  Adrian
m
5KM Jaczniki MKS Pogoń Siedlce opłać
Baranowski Krzysztof
m
Półmaraton DęblinBiegusiem.pl opłacono
Kubak Krzysztof
m
5KM RykiBiegusiem.pl opłacono
Mrzygłocki Andrzej
m
Półmaraton LublinVege Runners opłacono
Drozd Mirosław
m
5KM Lublin opłacono
Mazurek Robert
m
Półmaraton LublinLubelskie Stowarzyszenie Biegowe opłacono
Żytkowski Andrzej
m
5 NW Biała Podlaskabrak opłacono
Dzirba Tomasz
m
Półmaraton Niemce opłacono
Deleżuch Wojciech
m
Półmaraton NiemceOSP Niemce opłacono
Kozieł Paweł
m
5KM Lublin opłacono
Misiurek Krzysztof
m
5KM KlementowiceBUNTOWNICZE Budowniczowie formy opłacono
Andrzejewski Mariusz
m
5KM Biardy opłacono
Gąsiorowska Dorota
k
Półmaraton WarszawaŚwięty Sum opłacono
KILIARSKA VALENTYNA
k
Półmaraton NIKOLAEVLkb Rudnik opłać
VERETSKYI PAVLO
m
Półmaraton NIKOLAEVLkb Rudnik opłać
Ostrowski Zbyszek
m
5KM Siedlce opłacono
Noceń  Mariusz
m
Półmaraton Sulejówek Rozbiegany Sulejówek opłać
Pietrak Stanisław
m
5 NW Żelków opłacono
Pietrak Grażyna
k
5 NW Żelków opłacono
Stańczyk Oliwia
k
5 NW WarszawaKB V-MAX Adamów opłacono
Przybylski Wojciech
m
Półmaraton WarszawaNaprzód Młociny opłacono
Kołtuniewicz Andrzej
m
Półmaraton Lublinwieś tańczy i biega opłacono
Zalewski Karol
m
Półmaraton WiśniewMKB Dreptak opłacono
Piskorek Adam
m
Półmaraton Wólka Zastawska opłacono
Józwik Dorota
k
5KM AdamówBRAK opłacono
Piskorska Agata
k
5KM Adamówbrak opłacono
Piskorski Andrzej
m
5KM Adamówbrak opłacono
Biernacka Marta
k
5KM SiedlceYulo Run Team opłacono
Rafeld Kamil
m
Półmaraton RykiBiegusiem.pl opłacono
Ptaszyński Sławomir
m
5KM Adamów opłacono
Gotowiec Dariusz
m
Półmaraton TłuszczBóbr Tłuszcz opłacono
Jamroz Paweł
m
Półmaraton Lublinwww.miejscapolski.pl opłacono
Wojda Sylwester
m
5KM Żelechówe.s.k.m. opłacono
Bober Grzegorz
m
Półmaraton Krzówka opłacono
Wosk Jacek
m
5KM Rykibiegusiem.pl opłacono
Józwik Anna
k
5KM ŁukówKBvmax Adamów opłacono
Karasiński Maciej
m
5 NW Siedlce opłać
Majcher Beata
k
Półmaraton Lublin opłacono
Dudzik Maciej
m
Półmaraton Lublin opłać
Chlebowski Piotr
m
Półmaraton RykiJW4461 opłacono
Prządka Michał
m
5KM Leopoldówbiegusiem.pl opłać
Lemieszka Andrzej
m
5 NW Sulejówek opłacono
Pajdosz Arkadiusz
m
Półmaraton PruszkówWPRunning opłacono
Karasińska  Alicja
k
5 NW Siedlce opłać
Juraszewski Sławomir
m
Półmaraton Lublinwww.juraszewski.pl opłacono
Bryk Bartłomiej
m
Półmaraton Wyszków opłacono
Domalewski Łukasz
m
Półmaraton WyszkówKB WYSZKÓW opłacono
Mandziuk Marek
m
5 NW Biała PodlaskaTKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA opłacono
Milewski Mateusz
m
Półmaraton Mrozybędzie dobrze albo niedobrze opłać
Mandziuk Magdalena
k
5 NW Biała PodlaskaTKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA opłacono
Olek Artur
m
Półmaraton Rykibiegusiem.pl opłacono
Zapałowska Jolanta
k
5 NW Siedlce opłacono
Pietruszka  Aneta
k
5 NW Krzywda opłać
Pajdosz Anna
k
5KM PruszkówWPRunning opłacono
Tronowski Marek
m
Półmaraton WarszawaJack Team opłacono
Przybyłowicz Ramona
k
Półmaraton Sieciechów opłać
Osiak Jarosław
m
5KM Ulan Majoratvmax opłać
Przybyłowicz Marek
m
Półmaraton Sieciechów opłać
Orłowski Mariusz
m
Półmaraton Turka opłacono
Sobura Magdalena
k
5KM Kielce----- opłacono
Banach Kuba
m
Półmaraton RadomBiegiem Radom! opłać
Pijanowski Paweł
m
Półmaraton Kiełczewice DolneTONIEMY opłacono
Wąsik Jacek
m
Półmaraton Lublincbfs opłać
Szachnowski Ireneusz
k
5KM Siedlcegrupa biegaczy skórzec biega opłacono
Skóra Aldona
k
5KM SkórzecGrupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
Pióro Jadwiga
k
5 NW Międzyrzec PodlaskiW te pędy opłacono
Gawroński Jacek
m
Półmaraton ŚwidnikBIEGAJĄCY ŚWIDNIK opłacono
Dzido Damian
m
Półmaraton Adamów opłacono
Kłoda Magda
k
Półmaraton LublinLubelskibiegacz.pl opłać
Włodarczyk Joanna
k
5 NW Żelechów opłacono
Hołubiec Agnieszka
k
5KM Siedlce opłacono
Mróz Łukasz
m
5KM PiaskiWierzchowiska opłacono
Zielińska Marlena
k
5KM KrępiecBiegający Świdnik opłacono
Bralewski Tomasz
m
Półmaraton WyszkówKB Wyszków opłacono
Wilczyńska Kamila
k
Półmaraton wyszków opłacono
Nizińska Magdalena
k
Półmaraton WyszkówKB Wyszków opłacono
Polak Ewa
k
Półmaraton Tłuszcz Bóbr Tłuszcz opłać
Czarnocki Paweł
m
Półmaraton SkórzecGrupa biegaczy skórzec biega opłacono
Czarnocka Małgorzata
k
5KM SkórzecGrupa biegaczy skórzec biega1879 opłacono
Sokulska Stanisława
k
5 NW Międzyrzec PodlaskiFundacja "W te pędy" opłacono
Żaczek Anna
k
Półmaraton Rykibiegusiem.pl opłacono
Gajaszek Anna
k
5 NW Rykibiegusiem.pl opłacono
Rosiński Bartłomiej
m
5KM Gdańsk opłacono
Rosińska Barbara
k
5KM Gdańsk opłacono
Brodacki Waldemar
m
Półmaraton PuławyChemik noxy puławy opłać
Lipski Sławek
m
Półmaraton DziurkówStary Człowiek Kojot opłacono
Kowalska Katarzyna
k
Półmaraton DziurkówStary Człowiek Kojot opłacono
Głodek Andrzej
m
5KM Kąty opłacono
Tomczak Marcin
m
5KM Ciechanów opłacono
Romański Piotr
m
Półmaraton Ryki opłacono
Kot Leszek
m
Półmaraton ŁęcznaLW Bogdanka opłacono
Stelmach Zbigniew
m
Półmaraton ĆmiłówLW Bogdanka opłacono
Gotowiec Bogumiła
k
5 NW TłuszczBÓBR TŁUSZCZ opłacono
Bucheński Wojciech
m
Półmaraton WarszawaSport ID opłacono
Michalak Pawel
m
5KM ŁawkiV-MAX ADAMÓW opłać
Misiurek Krzysztof
m
Półmaraton KURÓWBUNTOWNICZE Budowniczowie formy opłać
Mateńko Maja
k
5 NW FiukówkaKB V-MAX Adamów opłać
Matczuk Kuba
m
5KM Hanna opłać
Matczuk Krzysztof
m
Półmaraton Hanna opłać
Magnuszewski Michał
m
5KM AdamówZakład Gospodarki Komunalnej w Adamowie opłacono
Baran Maciej
m
5KM AdamówSokół Adamów opłać
Ponikowski Zbigniew
m
5KM Warszawa opłacono
rejestracja zamknięta Wyniki

 

 Kategorie

5KM55 66
5 NW36 26
Półmaraton34 131

 

 Kraje

 PL346
 UA2

 

 Miejscowości

Łuków47
Adamów36
Lublin27
Warszawa 23
Siedlce13
Ryki11
Radom9
Lubartów9
Biała Podlaska5
Sulejówek5