IV Bieg Superbohaterów

Wejherowo

09.06.2019

 

Otwarcie rejestracji: 09.04.2019

Zamknięcie rejestracji: 01.06.2019

 

Lista uczestników

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

 

 

 

IV Bieg Superbohaterów

Już 9 czerwca 2019 roku ponownie połączymy siły i razem zmierzymy się z kolejnym wyzwaniem. W tym roku pomagamy Natalii Labudda! Walka Natalii rozpoczęła się 7 lat temu, gdy w wieku 12 lat lekarze zdiagnozowali u niej złośliwy nowotwór kości - mięsak Ewinga. Natalia musiała zdecydować się na amputację nogi by przeżyć. Aktualnie nasza bohaterka w warszawskiej klinice walczy z przerzutami do płuc. Niezbędna jest też zbiórka pieniędzy na specjalistyczną protezę.

Cała trasa przebiegać będzie przez tereny Parku Miejskiego w Wejherowie. Piękne miejsce do ładowania baterii. Jedno okrążenie biegu głównego będzie mieć dystans około 1600m (co to dla Was, prawdziwych Superbohaterów?). Każdy z Superbohaterów sam decyduje ile okrążeń chce przebiec (od 1 do 5). Biegi dla dzieci będą odbywały się na pętli około 400m. Marsz Nordic Walking odbędzie się na pętlach po około 1200m (od 1 do 7 okrążeń). Nie przewidujemy nagród za poszczególne miejsca. Każdy otrzyma pamiątkowy medal. Superbohaterowie jak zwykle będą działać w szczytnym celu, jakim będzie pomoc charytatywna.
Jeszcze nigdy w Polsce nie odnotowano takiego stężenia biegających i maszerujących Superbohaterów na metr kwadratowy! Już uprzedziliśmy NASA i inne kosmiczne agencje, że tego dnia w Wejherowie może dojść do niesamowitych zjawisk.

Każdy Superbohater otrzyma w pakiecie:

  • pamiątkowy medal (słyszeliśmy, że dodaje +10 do głównej mocy),
  • wodę mineralną (obowiązkowo po udanej misji na zgaszenie pragnienia),
  • nad resztą jeszcze pracujemy ;-)

 

Regulamin

Płatności odbywają się poprzez Przelewy24