Warszawska Liga Boulderowa 2022/23

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Warszawska Liga Boulderowa 2022/23

Runda 1: Crux

Zawody boulderowe

Warszawa

21.10.2022, 11:00 - 23.10.2022, 14:30

Wyniki

 

Kobiety

Nazwisko i Imię Punkty Topy Zony Grupa MiejscowośćKlub
Pietkiewicz Pola1172930Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA Murall
Ciborowska Róża1062628Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Tarkowska Magdalena 1062628Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa Obiekto
Bernat Natalia1022527Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Orłowska Anna992427Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Zielińska Małgorzata962424Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaMakak UKA
Szkudelska Hania962327Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Wójcik Matylda952326Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaAgama
Mącik Olga922226Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Adamska Klaudia922226Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaUKA
Chuderska Pola922323Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Zygo Katarzyna912225Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinSkarpa Lublin
Orlovska  Olena 912225Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Kornacka Matylda892126Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Raszyn
Plewicka Katarzyna882125Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Piwowarska - Pankowska Olga872124Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Wiśnios Zofia872124Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Leonteva Ksenia852025Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Mielczarek Joanna852025Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Krawczyk-Niklas  Katarzyna 842024Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa Crux
Pichal Oliwia842024Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Konopka Ania832023Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Paprzycka Karolina832023Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinSkarpa Lublin
Kwapisz Łucja832023Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaMurall
Szwed Adrianna832023Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Mocek-Janiszewska  Katarzyna 822022Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Charkiewicz Agata812021Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaVolt
Woźniak  Paulina 811924Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Gniewkowo
Konopko Julia801923Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Ciborowska  Justyna801923Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaUKA
Socha Weronika801923Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Toruń
Libera Oliwia791922Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Lublin
Dobrzyńska  Iśka791922Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Białystok maria.dobrzynskaa@gmail.com
Chrząszcz Ewa781921Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Mazurek Gabriela771920Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Andruszkiewicz Nela771823Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaAgama
Smulczyńska Karolina771920Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Jakimiuk Andrzej761919Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Godniak Joanna761822Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Leonowicz Julia751821Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaSks jankes
Malina  Jagoda751821Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Dusza Magdalena751821Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Mróz Janina751821Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Gajewska Joanna751821Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Stanisławska Marysia751821Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Wróblewska Ewa741820Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Berecka Magdalena741820Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Krupia WólkaRKS Jankes
Szulecka  Maja731722Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Cebera Ania731819Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Pietrowska Zuzanna731819Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Izabelin CUKA
Skorupa  Aleksandra 731819Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Lublin KW Kotłownia
Wachowicz Ania721721Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Gawrońska Bogna721721Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Chrzęst Anna721721Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Borecka Monika721721Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Maślana Agnieszka711720Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Marczynska Anna711720Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Crux
Maćko  Miłka 711720Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00
Dąbrowska Aleksandra701719Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Kosik Ina 701719Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Trosina Ilona701719Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Buczyńska Weronika701719Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Siejak Joanna701719Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Wrobel Agnieszka701622Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Zielińska Maria701719Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawacrux
Malanowska Emilia691621Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaCrux
Nowotnik Małgorzata691718Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Kwiecień Alicja691718Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Brzosko-Przybysz Magda691621Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flesh
Jak Aleksandra681620Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Sułecka Magdalena 681620Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Swęd Ami681620Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Świątek Kaja681620Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaUKA Murall
Zaborowska Magdalena671619Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Paszkiewicz Natalia671619Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa Crux
Blachowska Anna671619Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Ciereszko  Beata671619Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Białystok Balder
Łukasik Barbara671619Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Strzeżek Anna671619Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Krakowiak Anna671619Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00Agama
Konasiuk Lidia661618Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaUKA
Kwiatkowska  Agnieszka 661618Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Sks jankes
Sieczka Joanna 661618Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Pruszków Sekcja Kwiata
Rupińska Agnieszka661618Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaCrux
Ziółkowska Aleksandra661618Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Stolarska Małgorzata661618Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Kwiatkowska Anna661618Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Dobrowolska Pola661618Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa Murall UKA
Surowiec Małgorzata661618Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Bemondi Monika Totczyk661618Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Antkowiak Aleksandra651617Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Nadolna Magdalena651520Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Dulińska Dorota651617Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaUKA
Krajewska Lidia651617Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Jaworska Aleksandra651617Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa UKA
Ochab Zuzanna651617Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Zwolińska  Karolina 651617Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
kowalik anna651617Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawacrux
Drabik Karolina651617Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux
. Sosna651617Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Hashko Natallia641519Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawsa
Stępień  Karolina 641519Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Crux
Sroka Katarzyna 641519Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaSKS Jankes
Miś Tamara641616Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Dykto Zofia641616Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 ŁódźAKG
NOWAK Monika631518Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Zalesie Górne -
Staszewska Iga631518Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaUKA
Warczak Olga631518Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaAgama
Tuchowska Hanna621517Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKRUCJATA TRZEŹWOŚCI
Litwin Olga621517Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Tararuj Magdalena621517Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaCrux
Rydel Monika621517Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Kanabus  Agnieszka 621517Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Blaszczyk Karolina 611516Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaCamp4
Sulik Agnieszka611516Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 BiałystokFlash Białystok
Tarnik Natalia611516Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaAgama
Kuśnierek Natalia611419Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMurall
Baranowska  Urszula 611516Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Stańczyk Zofia601515Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15
Banasiak Karolina601418Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Garnier Justyna591417Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux Boulder
Sroka Maria59 1417Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Borer Joanna591417Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaAsia
Michalska Agnieszka581416Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Kuźmińska Kasia581416Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Dziewulska Kamila571415Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaKlub Wysokich Jęków
Kubica Weronika571415Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Zawistowska-Walas  Magdalena 571415Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn
Sadownik Ewa571415Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Środa-Więckowska Katarzyna561414Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Dmochowska Paula561414Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa Murall
Michalik Magdalena551316Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Piałucha Aleksandra541315Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Filimonowicz Adrianna541315Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Wyszyńska Mimi541315Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Jurkiewicz Magdalena541315Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Gołębiowska Agata541315Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux Boulder
Adamiec  Nikola 541315Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Grodzisk mazowieckiCamp4
Jaskulska Agata541315Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Zegadło  Agnieszka 531314Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Okońska Zuzanna531217Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaKW Agama
Rożek  Zuzanna531217Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinKW Kotłownia
Gutowska-Żuk Zofia531217Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45
Urbańska Eni Anna531314Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaObiekto
Szatan Róża521216Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Zborzyńska Aleksandra521216Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Perlicka Zuzia521313Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Wojciechowska  Karolina 511215Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Zapilaj Julita511215Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15
Myśliwiec Patrycja511215Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Skalska  Joanna 501214Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Kowalska  Kinga491213Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Greń-Iwan  Anna 481115Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Klaudyn
Pilichowska Michalina471114Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Niedźwiedzka-Ścisłowska Aleksandra461016Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Czarnecka Katarzyna461016Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Kruszewska Agnieszka421012Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaVolt
Majkowska Iwona421012Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Żukowska Katarzyna421012Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaUKA
Malec Katarzyna411011Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaBoldare Boulder
Paszkowska Anna411011Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Tamoń-Będkowska Magdalena411011Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Rodak Magdalena39912Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Bekta Zuzanna39912Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Czarnota  Anna38911Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Szawarska Barbara37910Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Cytlak Katarzyna35811Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Tkaczuk Ewa2567Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Łojewska Marta23314Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMakak

 

Mężczyźni

Nazwisko i Imię Punkty Topy Zony Grupa MiejscowośćKlub
Ignaczak Ignacy1203030Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Stachura Szymon1203030Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 LublinSkarpa Lublin
Korzeniowski Jakub1203030Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Swęd Janek1203030Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 MurallUKA Murall
Cholewa Marcel1203030Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaAgama
H Henry1203030Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Barcelona
Mika Bartłomiej1203030Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaObiekto
Piotrowski Filip1172930Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaACT
Cała Wojciech1172930Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaVOLT Boulderownia
Biernacki Piotr1172930Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Szemiel Piotr1172930Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Matejczyk Wiktor1172930Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WARSZAWAclub-penguin
Bochen Mateusz 1172930Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Hoft Kuba1172930Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Cybart  Szymon 1172930Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Płock
Sobolewski Dominik1172930Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Toruń
Dziarmaga Michał1172930Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 KielceŚwiętokrzyski Klub Alpinistyczny
Banasik Krzysztof1172930Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Swęd Grzesiek1162929Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Fronczak  Krzysztof 1162929Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaMurall UKA
Moroz Sergiusz1142830Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Kielce
Mazur Michał1142830Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaObiekto
Jarecki Bartek1142830Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaTriblok
Kozub Karol1132829Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Czyż Paweł1132829Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 ŁódźAKG Łódź
Szopa Mariusz1132829Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Klejman Maciek1132829Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaAgama
Grabowicz Marceli1122828Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Kropiwnicki  Jan1112730Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Białystok
Siemek Marcin1112730Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaKW Warszawa
Ostrowski Maciek1112730Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaUKA
Lakowski Maciej1102729Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaKlan Przemytników Rzeżuchy
Królak Marcin 1102729Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Berecki Jarosław1102729Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Trupia WólkaRKS Huwdu
Komorowski Kamil 1102729Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Szychiewicz Mateusz1102729Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Crux
Wróblewski Adam1102729Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 PiastówKW Piastoszyn
Pietraszko Michał1102729Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 BiałystokFlash
Michalczyk Paweł1102729Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Niklas Marcin1092728Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawamarcinniklas@gmail.com
Szlauer Jacek1092728Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaWPionie
Pelc Karol1092728Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Krzos Antoni109 2728Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaKW Agama
Siwiński-Bekiersz Jakub1082727Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA Warszawa
Piotrowski Lukasz1082727Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Kaszubowski Rafał1072629Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Ostrowski Antoni1072629Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Piskorski Ryszard1072629Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Opała Maciej1062628Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaHaribo
Tychnowski Bartosz1062628Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Jabłoński  Grzegorz1052627Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Walczak Franek1052627Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem
Dąbrowicz  Maciej1042529Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Solop Oleksandr1042529Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Majkowski Marek1042626Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawauka
Rakowski Konrad1042529Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaCrux
Dadlez Łukasz1042529Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaBoldare Boulder
Magusiak Piotr1032528Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Nowacki Remigiusz1032528Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Piotrowski Antoni1032528Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Wojcierowski Maciej1032528Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Walas  Antek 1032528Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn AKG
Tomkiewicz Maciek1022527Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Walas  Franek 1022527Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn
Brylonek Piotr1022527Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaStacja Grawitacja
Bojarski Michał1012526Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 OtwockKWW
Szczepaniak Marek1012526Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Paśko  Bartosz1002428Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Bucki  Maciej 1002428Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaUKA
Stanisławek Piotr1002428Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 LublinKW Kotłownia
Kielar  Radosław 1002428Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Spot Boulder Caffe
Jankowski Hubert992427Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WawaRKS Huwdu
Szuchta Maciej992427Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Śmigielski Jan992427Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Niezgoda  Tomasz992427Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Walczak Bartłomiej992427Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Milanówek
Martinho Joao972425Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Deluga-Harland Jacek972425Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 LaszczkiBrak
Oleksiak Konrad972425Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Małczuk Adrian972328Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Matyjaszkiewicz Piotr962327Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Bernat Adam962327Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Markowicz Szymon962327Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaCrux
Borawski Konrad952326Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 ZielonkaVolt, UKA, KW Warszawa
Silny Henryk952527Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Molenda Tomasz952326Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Litwin Jarosław942325Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Przysucha Michał942325Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Szawdyn Marek942325Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Materna Maciek942325Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Rzeźniczak  Tomasz 942325Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Postek Piotr942325Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Pańczyk Piotr942325Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 LublinKW Lublin/Bafard
Wyżliński Maciej942325Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00
Stępień Dominik932324Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 BiałystokFlash
Lis Jerzy932227Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaSzkoła Wspinania Gorilla
Przybysz Stefan932227Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flesh
Przybysz Krzysztof932227Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flesch
Kruszyński  Paweł 922226Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Lublin Skarpa
Rose Witek922226Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaUKA
Burda Paweł922226Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaKW Warszawa
Olejniczak Wojciech912225Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Gromadzki Bartosz 912225Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem
Kieiel Stanisław 912225Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaMurall
Łazarczyk Dawid912225Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
chepelevich andrei912225Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 warszawa
Skierczynski  Łukasz 912225Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Białystok Flash
Kopacz Bartosz912225Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaObiekto
Świderek Marek912225Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaMurall Krakowska
Słok  Wojciech 912225Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Bełchatowski Klub Wysokogórski
Stromecki Marcin912225Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaBFM
Gutowski Daniel912225Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux
Jarmułowicz Dominik912225Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa Tłuste Foki/Out of Void
Lazarev Sergey912225Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kozłowsku Emil902224Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30
Kalkowski Krzysztof902224Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 ŁódźAKG
Prokop Antoni902224Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Wierciński Rafał902224Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaBal u Rafala
Nowak Artur902224Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaGalaktyczni Władysławów
Bajorek Piotr902224Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaHard koks and climbing
Aksamit Artur902224Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawakanciapa Słowika
Jeż  Wiktor 902127Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa Murall
Balawajder Szymon902127Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Poznań
Bertolotto  Luca892223Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warsaw Murall
Mazowiecki  Filip 892223Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaKlub Borysa
Kornaś Mikołaj892223Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Kowalski Stanisław892223Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Podsiad Mikołaj892126Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Jagiełło Seweryn882125Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Kielce Świętokrzyski Klub Alpinistyczny
Krzyżanowski Krzysztof882125Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Loska Paweł 882125Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCRUX
Molenda Maciek882125Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Leszko Łukasz 872124Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Puławy Crux
Kostrzewski Michał872124Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCrux
Szulakowski  Szczepan 872027Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Lublin
Aszklar Jakub872124Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaCrux
Łabuz Marcin872124Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Kondratowicz Lukasz872124Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaSquash Odlewnicza 7
Dykto Łukasz872124Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Łódź
Anisimowicz Daniel862123Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Wolf Grzegorz862123Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 ZielonkaUKA
Mucha Mariusz862123Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaUKA
Muszynski Jakub862123Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawavolt
zarzycki jakub862123Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 bytom
Bąkowski Nikodem862123Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Powęska Łukasz852122Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Sadura Piotr852025Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaJoulie
Romanowski Dominik852025Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Putra Krzysztof852122Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok
Milewski Maciej842024Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Kropiwnicki Adam842024Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Białystok
Marciniak  Tomasz 842024Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Domański Filip842024Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCrux
Gregorczyk Szymon842024Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Danielewski Konrad842024Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Siwiaszczyk Kuba842024Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaVolenti Non Fit Iniuria
Olechowski Krystian832023Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Wójcik Karol832023Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaWebinterpret
Kwaśniewski Michał832023Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Lemańczyk Łukasz832023Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Matveichuk  Orest 832023Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa -
Grzeszczyk Łukasz 832023Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawaxb
Jagielski Michał832023Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Mazurek Michał832023Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaCrux
Presz Jasiek832023Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Smoktunowicz Mateusz831823Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Malec Jarosław832023Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Lubartów
Śliwiński Bartosz832923Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Chojnacki Piotr832023Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Długołęcki Czesław832023Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Dykto Stefan832023Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 ŁódźAKG
Wnuk  Paweł 822022Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Lublin
Wojda Wiktor822022Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaKrakowska
Wasiuk Piotr821925Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Jędral Przemysław 822022Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Morgaś Mariusz822022Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Borucki Paweł822022Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Łomianki
Michaluk Rafał822022Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kowal Konrad812021Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Płock
Jędrzejewski  Marcin812021Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Stepanchenko Ivan812021Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 WarszawaMurall Krakowska
Wieczorek Maciej812021Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Hegyessy Attila812021Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Miłkowski Tomasz812021Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Ruciński Rafał 812118Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Szczecin
Czerwiński Cezary802020Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15
Piaskowski Karol 801923Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Kulesza Jakub801923Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 BiałystokFlash
Oliinyk Oleksandr801923Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaMurall
Czajkowski Mikołaj802020Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaAgama
Nazarewicz Tomasz802020Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Nowak Barek791825Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaJoulie
Powała Filip791922Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Witan Kuba791922Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Burbul  Przemysław 791825Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Niepokojczycki Krzysztof791922Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Cupta Wojciech791922Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 WarszawaSekcja Pitera
Świerczek Jan791922Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa Crux
Adamik Daniel 791922Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa Camp4
Kajkowski Krzysztof791922Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaAgama
Łuczyński Maciej781921Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Zabrocki  Radosław 781921Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Kopczyński Jan781619Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Kowalik Łukasz781921Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Duda Sebastian781921Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Czarnecki Jacek781921Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Juźwiuk Konrad781921Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Cala Pawel781921Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaBald&Bold
Ochtabiński Damian781921Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Jaśkiewicz Marcin771920Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Rekuć  Tomasz771920Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Pruszków Sekcja Jankesa
Kochman Stanisław 771823Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Orpikowski Michał771823Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30
Kosiński  Gabriel 771920Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Sobczyński Damian771920Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Grudziński  Łukasz 771823Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa Crux
Bergougnoux Benjamin771920Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00
Tomczyk Michał 771920Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Groblicki Wojtek771920Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Bukowski Bronisław771920Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 ŁódźAKG
Nowicki Iwo771920Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaMurall
Dąbkowski Dawid771920Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Bombik Wojciech761822Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30
Ptasiński Grzegorz761822Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKRUCJATA TRZEŹWOŚCI
Gieroba Piotr761822Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Grycner Piotr761919Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Głuszczuk Michał761822Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKrucjata trzeźwości
Łygas Krystian 761822Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaBrak
Urbanowski Mieszko761919Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WołominUKA
Podemski Maciej761822Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Malczyk Mateusz761822Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Walas  Kuba761822Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Tuszyn
Brych Arkadiusz751821Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem KielceKRUCJATA TRZEŹWOŚCI
Ostapczuk Dawid751821Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 BiałystokFlash
Przychodzeń Filip751821Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Białystok Flash
Jończyk  Piotr 751821Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Siwek Jakub751821Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaKWW
Kaszyński Szymon751821Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Bari Stefano741820Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
szymula tomasz741820Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem warszawauka
Tokarski Mikołaj741820Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Kępa Przemysław741820Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaMural
Jałmużna Marcin741820Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 LEGIONOWO
Wróbel Krzysztof 741820Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaVirbe
Bieńko  Tomasz741917Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Łuczyna Grzegorz741820Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaPod Kocią Łapą
Szutowski Przemysław7418 20Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Łukasiak Aleksander731722Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaAdventure Team by Deloitte
Wilk Marcin731819Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Bartolik Piotr731819Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa8*
Krasnodębski Maciej731722Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Słok  Jarosław 731819Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Bełchatowski Klub Wysokogórski
Wypyski Błażej731819Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Markowski Mateusz731819Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Dzioba Łukasz731819Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaRobotniczy Klub Sportowy RKS M.K.
Bączek Jan731819Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Teler Piotr731819Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Gadomski Aleksander731819Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Ostrowski Matt731819Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaObiekto
Hadyś Jan731819Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 JòzefosławCamp4
Pełnikowski Mateusz 731819Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Cała Michał721721Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 LatchorzewVolt
Barszowski Sebastian721818Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa64-sto
Litwiniuk Kamil721818Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Knap Kasia721721Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Wrocław
Bryła Julian721721Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Studziński Ignacy721721Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux
Witkowski Franciszek721721Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem OlsztynKW Olsztyn
Dziaduch Roman711720Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Gieroba Krzysztof711623Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Lublin
Hermann Mateusz711720Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Kowalczyk Jakub711720Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 WarszawaMoc i Siła
Mrozek Łukasz711720Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaGalaktyczni Władysławów
Krok Andrzej711720Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Waszkiewicz Radost711720Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Wyszyński Mateusz711720Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawacrux
Buczyński  Mariusz711720Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Procki  Marcin711720Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Pawłowski Sławomir711720Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Cholewa Moris711720Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaAgama
Jastrzębski Krzysztof701719Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00
Kowalski Kamil701719Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
prorok bartosz701719Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaPrzepotężny Wspin Kamila
Żak Piotr701719Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Sołtysiuk Jakub701719Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Drezner  Miłosz 701719Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Powała Antoni701719Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Łomianki
Chmurski Stanislaw701719Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Wojda Maurycy701719Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Jankowski Marcin701719Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Płock
Szmulewicz Piotr701719Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Stare Święcice Spójnia MW
Abramczyk Maciej701719Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Karpowicz Tomasz691718Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaBaldpol / Obiekto
Iskra Mateusz691718Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Urbanowski Jacek691718Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Wołomin
Grzesiowski  Mateusz691718Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa Sks jankes
Doliński  Eryk 691718Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Nowacki Ryszard691718Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaCamp4
Jóźwik  Piotr691518Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaVolt
Smenda Grzegorz691718Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Bałata Michał691718Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Kubiak Grzegorz 691718Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Kopcewicz Leon691718Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Wygocki Piotr691718Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Raszplewicz Ryszard691718Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Murawski Daniel691718Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Bogusławski Jakub681717Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaVolt
Zdanowicz Maciej681717Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 WarszawaCisnę na pełnej!
Saganek Michał681717Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
napolski przemek681717Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 warszawa
Borkowski Szymon681620Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaUKA
Buczek Marcin671619Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Mikołajczyk  Grzegorz 671619Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Białystok
Waluk Piotr671619Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Redlicki Michał671619Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
romanowski tomasz671716Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 warszawa
Kondracki Jan661618Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Domownik  Paweł661618Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30
Lis Mateusz661618Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaUKA
Mirecki Franciszek661618Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa***** ***
Kosiński Kosa661618Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Sobianowski Marcin661618Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Kołodziej Wiktor661618Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Lublin KW Kotłownia
Zaborowski Jakub661618Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Bochen Dariusz661618Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00
Łon Michał661618Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaOjciec się wspina
Siemionko Maciej661618Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 BiałystokBalder - oddział zamiejscowy
Zasadzki Mariusz 661618Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Bukowski Michał661618Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Łódź
Brejdak Tomasz651617Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Kuchta Mateusz651520Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30
Sczaniecki Marcin651617Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarszawaCrux
Włoch Paweł 651617Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Krystek Piotr 651617Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaMakak
Pycak Tomasz651617Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Książek Maciek651617Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCamp4
Kiersnowski  Grzegorz651617Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Waeszawa
Kornacki Marcin651617Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Murawski Konrad651617Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Bieniek Paweł641616Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Pruszyński Rafał641616Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 WarszawaUKA
Marzec Michał641519Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Głowacki Piotr641616Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem WarszawaUKA
Andruszkiewicz Olaf631518Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 WarszawaAgama
Sawicki Maciej631518Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Wiejski Paweł631518Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Ścisłowski Łukasz631518Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Kądziela Tadeusz631518Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Augustynowicz Krzysztof631518Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Myśliwiec Marcin621517Grupa 4: piątek 20:45 - 23:15 Warszawa
Puchalski Michał621517Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawaklub wysokich jęków
Brygider Wojciech621517Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem WarszawaKrucjata Trzeźwości Areczka
Marczyński Tomasz621517Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Warszawa
Grab  Maksymilian 621517Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Grudziąż Rafał621517Grupa 0: piątek 9:45 - 12:15 z Instruktorem Warszawa
Bilikowski Łukasz621517Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Piaseczno-
Rusiecki  Zbigniew 611516Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawą Crux
Przyłucki Dawid611516Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Pabianczyk Konrad611419Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 WarsawMakak
Tokarski Bartosz611516Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Kruszewski Robert611516Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaVolt
Jagiełło Wojciech611516Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaUKA
Poljański Przemysław611516Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 Warszawa
Pałka Kacper 601515Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Lamenta Andrzej601515Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Juszczak Kuba601515Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 WarszawaKlub Wysokich Jęków
Bartczak Maciej601418Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Kręgiel Sebastian601515Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa
Szymeczko Bartek591417Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Słonina Kacper591417Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 StrzeniówkaBrak
Więckowski Daniel581416Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Cybulski Filip571415Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa(Nie)zdrowa rywalizacja
Skrzecz  Radosław571415Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45 Warszawa(Nie)zdrowa rywalizacja
Tarnik Paweł571415Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Kopaczewski Piotr571318Grupa 2: piątek 15.15 - 17:45 Warszawa
Gutowski Stanisław561317Grupa 10: sobota 21:15 - 23:45
Orzechowski Kazik551316Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Bajerski Michał551316Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
GREŃ Patrice 541315Grupa 1: piątek 12:30 - 15:00 KLAUDYN
Pieniak Piotr541315Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaCrux Boulder
Zielinski Mateusz 531314Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Wójcik Adam531314Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 WarszawaUKA
Grajda Marcin531314Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Antonin Karel531314Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Szarawara Stanisław521215Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 WarszawaCamp4
Kisiel Maciej521313Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 Warszawa
Szurmak Jakub501214Grupa 3: piątek 18.00 - 20.30 Warszawa
Wierzbicki  Grzegorz501214Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Anuszewski Marek501214Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Serock
Rodak Maciej481115Grupa 7: sobota 13:00 - 15.30 Warszawa
Matuszny Jan481115Grupa 8: sobota 15:45 - 18:15 Warszawa
Polak Daniel 461516Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaCrux
Dobek Karol461113Grupa 5: sobota 7:30 - 10:00 WarszawaMurall
Kowalewski  Krzysztof 431013Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa
Wus Marcin401010Grupa 12: niedziela 11:15 - 13:45 Warszawa
Torz Piotr39109Grupa 9: sobota 18:30 - 21:00 Bełchatów Spot Boulder Caffe
Baszak Krzysztof35811Grupa 6: sobota 10:15 - 12.45 z Instruktorem Warszawa
Orzechowski Bazyli34810Grupa 11: niedziela 8:30 - 11:00 Warszawa