Boulder Games - 1 runda BlokFit Gdańsk - 30.03.2019 r.

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Boulder Games - 1 runda BlokFit Gdańsk - 30.03.2019 r.

OPEN (dorośli + junior)

Blokfit, Gdańsk

30.03.2019, 9:00-23:59

Wyniki

 

Kobiety

Nazwisko i Imię Punkty Topy Zony Grupa MiejscowośćKlub
Ekwińska Kasia 702324Sobota 18.00 - 20.30 Toruńkw Toruń/ gatowalls
Leonardi Julia672223Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaUKA
Suder Magdalena642122Sobota 15.00 - 17.30 Kraków Avatar
Szkatuła Jadzia632121Sobota 18.00 - 20.30 KrakówAvatar Team
Klimaszewska Marta601922Sobota 18.00 - 20.30 ToruńKW Toruń
Sasinowska Ewa581920Sobota 12.00 - 14.30 Warszawateam pączki / obiekto
Dobrzyniecka Ula571919Sobota - 9.00 - 11.30 WrocławWSKW / SW Alpika
Płaczek Emilia551819Sobota 18.00 - 20.30 Torun
Olender Paulina551819Sobota 15.00 - 17.30 Starogard Gdański
Sajdak Joanna541818Sobota 18.00 - 20.30 KrakówBalderowe dziki
Chomicz Karolina541818Sobota 18.00 - 20.30 Gdańsk
Karolak Martyna511717Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa
Ciborowska Justyna481616Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaCrux/Murall
Gołębiowska Anna471419Sobota 15.00 - 17.30 Sopot
Augustis Zuzia401313Sobota 12.00 - 14.30 GdańskBlokFit KWT
Strojny Karolina381116Sobota - 9.00 - 11.30 KrakówBalderowe dziki
Wyszogrodzka  Anna 351113Sobota 12.00 - 14.30 Toruń
Mandelt Agnieszka331310Sobota - 9.00 - 11.30 Jelenia GóraBLOKatowice
Kownacka Marta331013Sobota 18.00 - 20.30 KrakówAvatar
Bekasiewicz Sandra321012Sobota 18.00 - 20.30 Gdansk BlokFit
Prawda Ola 31913Sobota 15.00 - 17.30
Piastowicz-Bernat Edyta29911Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Nowicka Agnieszka26810Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa
Anikiel Ewa 26810Sobota - 9.00 - 11.30 GdyniaKWT Triblok
Malesińska Aleksandra26810Sobota - 9.00 - 11.30 GdyniaTriblok,KWT
Mioduszewska Barbara2379Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk
Skicińska Urszula22116Sobota - 9.00 - 11.30 Warszawa
Krajewska Lidia2169Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Pawlikowska Laura2068Sobota 15.00 - 17.30
Mikołajewska Zofia1757Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa
Żeglińska Paulina1656Sobota - 9.00 - 11.30
Panenka Anna1656Sobota - 9.00 - 11.30 WrocławSW Alpika / WSKW
Pieńkowska Zuzanna1446Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa

 

Mężczyźni

Nazwisko i Imię Punkty Topy Zony Grupa MiejscowośćKlub
Zasadzki Mariusz816Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Millan Arkadiusz752525Sobota 18.00 - 20.30 Kraków1990
Karolak Grzegorz752525Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa
Nadolski Jakub752525Sobota 18.00 - 20.30 GdańskAucca/blokfit
Zalesiński Szymon732425Piątek -14.30 -17.00 WrocławGoClimbo
Filipiak  Łukasz732425Sobota 18.00 - 20.30 Kraków Avatar
Czuba Dawid732425Sobota 18.00 - 20.30 Kraków Avatar
Główka Romek732425Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa UKA Warszawa
Rachwał Ziemowit732425Sobota 18.00 - 20.30 Kraków Avatar
Wałaszewski Bruno732425Sobota 18.00 - 20.30 KrakówAvatar team
Winiarek Bartek732425Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaMurall/UKA
Czajkowski Tomasz 732425Sobota 12.00 - 14.30
August Michal722424Sobota 18.00 - 20.30 GdańskAKW na emigracji
Dankiewicz Przemysław722424Sobota 15.00 - 17.30 WarszawaWspinnuty
Olszewski Paweł722424Sobota 12.00 - 14.30 Gdańsk
Koval Oleh722424Sobota 15.00 - 17.30 gdansk blokfit
Oleszczuk Piotr702324Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaKW Warszawa/ UKA Warszawa/CW Murall
Kharytonov Roman702324Sobota 18.00 - 20.30 KrakówKS Korona
Wasik Mateusz70231Sobota 12.00 - 14.30 Gdańsk
Gołębiowski Krzysztof702324Sobota 18.00 - 20.30 Sopot
Łubiński Tomek692323Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk Blokfit
Pobereżny Rajmund692323Sobota 12.00 - 14.30 Gdańsk
Weresz Karol682224Sobota 12.00 - 14.30 Bydgoszcz CW Spider
Jarosz Jakub672223Sobota - 9.00 - 11.30 KrakówAvatar Piotr Suder
Piasek Paweł672224Sobota 12.00 - 14.30 RUMIA
Modrzejewski Cezary662222Sobota 18.00 - 20.30 ToruńKW Toruń
Tabor Piotr652123Sobota - 9.00 - 11.30 Kraków Avatar
Wielgus Dariusz642122Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa
Silny Henryk612021Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Walesiak Bartosz612021Sobota 15.00 - 17.30 Warszawa
Kukier Kacper601922Sobota 12.00 - 14.30 GdańskAKW
Deręgowski Łukasz602020Sobota 15.00 - 17.30 BydgoszczCentrum Wspinaczkowe SPIDER
Kajtoch Michał581920Sobota 15.00 - 17.30 Gdynia Triblok
Pietrusza Gracjan581820Sobota 15.00 - 17.30 Bydgoszcz CW Spider
Mieleszko Paweł571919Sobota 12.00 - 14.30 InowrocławPaszownia
Borowski Jan571919Sobota 12.00 - 14.30 GdańskKWT,Blokfit
Hudy Maciej571821Sobota 12.00 - 14.30 Gdańsk
Adamus Grzegorz561820Sobota 18.00 - 20.30 Kraków
Jarmułowicz Dominik561820Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaTłuste Foki
Klopocki Bartosz551718Sobota - 9.00 - 11.30 GdyniaAKW Trojmiasto
Korban Michał551819Sobota 12.00 - 14.30 KielceŚKA
Bąbel Antoni541818Sobota 12.00 - 14.30 KielceŚKA
Pedros Paweł541818Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk
Zieliński Jakub531719Sobota - 9.00 - 11.30 KrakówBalderowe Dziki
Pasiowiec Bartek521718Sobota 18.00 - 20.30 Kraków
Robaszkiewicz Tomasz521718Sobota 15.00 - 17.30 Poznań
Madejczyk Piotr521718Sobota 15.00 - 17.30 GdańskKWT
Hudy Paweł521718Sobota 18.00 - 20.30 ToruńKW Toruń
Grzegorek Marek521719Sobota 12.00 - 14.30 Gdańsk
Kwiatkowski Bogdan511717Sobota 15.00 - 17.30 GdanskKrystian team
Kurek Sebastian491519Sobota - 9.00 - 11.30 WrocławPoland Climbing Kids Team
Pijanowski Paweł491617Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaPfffffff
Muzaj Marcin491617Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Gornowicz Marcin481518Sobota - 9.00 - 11.30 LeźnoTREC TEAM
Machlarz Artur471517Sobota - 9.00 - 11.30 WrocławSW Alpika/WSKW
Gralec Przemysław471419Sobota 18.00 - 20.30 WarszawaOjciec sie Wspina
Bernat Adam471518Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Potok Krzysztof471517Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa Murall
Dróżdż Krzysztof471517Sobota - 9.00 - 11.30 KrakówBalderowe Dziki
Nowicki Marcin451417Sobota - 9.00 - 11.30 Gdańsk Blokfit
Mitka Jakub441416Sobota 18.00 - 20.30 KrakówKS Yeahana
Sękiewicz Mateusz441416Sobota 15.00 - 17.30 GdańskAKW Gdańsk
Pucek Kamil431317Sobota 12.00 - 14.30 GdańskBfit
Garbulski Nikodem431415Sobota 15.00 - 17.30
Stepień Przemyslaw421316Sobota 18.00 - 20.30 Gdańsk Blokfit
Greliak Jakub421316Sobota 15.00 - 17.30
Panenka Michał411315Sobota - 9.00 - 11.30 WrocławSW Alpika / WSKW
Leo Piotr391313Sobota - 9.00 - 11.30 Gdynia KWT
Bonkiewicz Paweł391215Sobota 18.00 - 20.30 ŁódźAKG
Mytych Jan391215Sobota - 9.00 - 11.30 ElblądWspinalnia
Szkatuła Tomasz381116Sobota 18.00 - 20.30 Kraków Avatar
Walas  Jakub 381214Sobota 18.00 - 20.30 Tuszyn
Kuryłek Tomek381116Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk
Czernij Mikołaj371115Sobota 15.00 - 17.30 Bydgoszcz CW Spider
Janowski Jakub361016Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk
Żegliński Grzegorz341014Sobota - 9.00 - 11.30 WrocławSW Alpika
Le Tomasz341112Sobota 12.00 - 14.30 WarszawaMurall, Leniwce Crew
Oleksiak Konrad331013Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa
Potrykus Grzegorz32914Sobota 15.00 - 17.30
Pisarski Dominik32149Sobota - 9.00 - 11.30 Warszawa
Pawlikowski Marcin311011Sobota 15.00 - 17.30 Bydgoszcz CW Spider
Grygiel Łukasz31913Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk BlokFit
Wojdat Mateusz29912Sobota 15.00 - 17.30 Gdynia
Łubiński Maciej29911Sobota 15.00 - 17.30 Gdańsk Blokfit
Łomża Damian2799Sobota 15.00 - 17.30 Gdynia
Kawa Jarosław2589Sobota 12.00 - 14.30 Kraków Avatar
Woźny Tomasz22610Sobota - 9.00 - 11.30 Malbork
Dobrowolski Wojciech2278Sobota 12.00 - 14.30 Warszawa Murall
Kucharski Paweł1858Sobota 18.00 - 20.30 Gdańsk