Boulder Games - 1 runda BlokFit Gdańsk - 29-30.03.2019 r.

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Boulder Games - 1 runda BlokFit Gdańsk - 29-30.03.2019 r.

Dzieci - U10 - U12 - U14

Blokfit, Gdańsk

30.03.2019, 9:00 - 29.03.2019, 23:59

Wyniki

 

Kobiety

Nazwisko i Imię Punkty Topy Zony Grupa Kategoria MiejscowośćKlub
Kaczmarczyk Julia652123Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 Białystok Flash
Marciniak Daria642024Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 RąbieńSkarpa Bytom
Chrzanowska Julia642122Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 GdańskSKTJ
Pietkiewicz Pola632023Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 WarszawaKWW Agama
Kurek Małgorzata 631925Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 Wrocław Poland Climbing Kids Team
Słanek Danuta581822Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 WieprzPrimaroca/ KW Bielsko Biała
warszawska-zawisza zofia541720Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 warszawa murall
Nowak Zosia 531719Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U14 Wrocław SW Alpika
STOKOWIEC MARTYNA521718Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 KIELCE
Danowska Urszula461516Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 Gdynia KWT
Kowalska Pola451417Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 GdańskKWT, Blokfit
Mytych Marta441416Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 ElblągWspinalnia
Machlarz Marcela421316Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 WrocławSW Alpika/WSKW
Piotrowska Malwina421316Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 PoznańWhiteHands
Dobrzańska Zofia421414Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 ŚwiętochłowiceSkarpa Bytom
Ciborowska Róża411315Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Warszawa Murall
Stolarska Barbara411315Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U14 Bydgoszcz CW Spider
Ciesielska Maja391313Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 Gdynia Triblok
Bielańska Antonina381214Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 Gdańsk-
Bernat Natalia371213Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Warszawa Murall
Ostrowska Natalia371213Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 Kraków Avatar
SZYMCZAK MARTYNA371213Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 GDANSKKWT BLOKFIT
Berdechowska Martyna361114Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U10 WrocławRockBrothers
Piotrowska Jagoda361212Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 PoznańWhiteHands
Luby Zuzanna331111Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Kraków Avatar
Nowak Hania331111Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U10 Wrocław SW Alpika
Płonka Zuzanna331013Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 Łęg TarnowskiMKS Tarnovia
Sztandera Nikola31913Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 BełchatówBKW
Żeglińska Wiktoria311011Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 WrocławSW Alpika
Gołebiowska Natalia30912Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Sopot
Staszewska Iga301010Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Warszawa Murall
CIOMBOR KINGA29911Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 KRAKÓW AVATAR
Nadolska Zofia29911Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 Gdańsk
Włodarczyk Natalia29911Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U14 Poznań
Cesarz AMELIA28910Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 BytomSkarpa Bytom
Madej Dominika28910Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 Gdańsk Klub Wysokogórski Trójmiasto
Wrotek Hanna26810Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 BytomSkarpa Bytom
Mila Rózicka26810Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 Gdańsk WrzeszczKWT MURAL
Serafińska Zofia26910Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 WrocławRockBrothers
Grzanka Ewa26810Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 Warszawa Murall
Panenka Zofia2589Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U10 WrocławSW Alpika / WSKW
Dobrowolska Pola2589Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Warszawa Murall
Szanecka Matylda2589Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 Poznańwhite hands
Sadowska Hanna2589Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 WrocławRock Brothers
Ciborowska Łucja2488Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Warszawa Murall
Kropidłowska Zuzanna24710Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 Bydgoszcz CW SPIDER
Alcer Elena22610Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U10 Kraków Avatar
Brągiel Karolina22610Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U14 Bydgoszcz CW Spider
Bonkiewicz Pola18410Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U10
Luby Liliana1757Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Kraków Avatar
Nalepa Maria1648Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Kraków Avatar
Kawa Marta1648Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Kraków Avatar

 

Mężczyźni

Nazwisko i Imię Punkty Topy Zony Grupa Kategoria MiejscowośćKlub
Kopeć Roch702324Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 KrakówStrefa Wspinania
Dąbrowski Szymon682224Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 Warszawa Murall
Rygoł Jakub662124Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U14 Bobrowniki Skarpa Bytom
Pietrewicz Marcel642122Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 GdańskGibony
Krzynówek Oskar632023Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 GdyniaKWT ,Triblok
Panenka Jerzy601922Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 WrocławSW Alpika / WSKW
Czerwiński Igor602020Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 GdańskGibony
Dąbrowski Mateusz591921Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Warszawa Murall
Steele Tom591921Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12 BiggleswadeBig Rock
Szuksztul Jakub591921Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 GdańskKlub Wysokogórski Trójmiasto
Żak Michał511619Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 KrakówStrefa Wspinania
Piotrowski Filip505Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 Gdańsk
Walas  Antoni 491617Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U12 Tuszyn Spot Boulder Caffe
Rymarczuk Jan461516Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 Gdańsk
Muzaj Michał431415Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Warszawa Murall
Bonkiewicz Kacper421316Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U12 ŁódźAKG
Janik Jerzy421316Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 Gdańsk KWT
Kasiński Gabriel401314Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Kraków Avatar
Oleksy Maciej371213Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U10 Kraków
Żegliński Maks371213Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 WrocławSW Alpika
Byrka Filip371213Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 WrocławRockBrothers
Twardowski MAKSYMILIAN351113Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 GDANSK KWT
Krupa Filip341112Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U10 WrocławRockBrothers
Pietrewicz Kornek341112Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 GdańskGibony
Jutrowski TYMON341112Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U12 Jankowo Gdańskie
Fronc Tymon341112Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 GdyniaKWT Triblok
Turski Jarema341112Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U14 Gdynia KWT
Robaszkiewicz Krzysztof331111Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U10 PoznańClimbMind
Muzaj Mateusz 31913Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Warszawa Murall
Wilms Nikodem 301010Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U14 Tuchola CW Spider
Piotrowski Vincent28910Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U12 GdańskKWT Trójmiasto Murat
Marlewski Konrad28812Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Toruń
Główka  Alek27811Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U14 Warszawa
Dawidowski Jan26810Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U10 Poznań WhiteHands
Jutrowski Konrad25711Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U12 Jankowo GdańskieKWT Trójmiasto
Trillo-Pan Antoni24710Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U10 WrocławRockBrothers
Oleksy Wojtek2278Sobota 15.00 - 17.30 Dzieci U12
Kowalski  Mateusz1858Sobota 18.00 - 20.30 Dzieci U12 Tuchom
Malinowski Michał1866Sobota 12.00 - 14.30Dzieci U12 Gdańsk Blokfit
Mieleszko Daniel1236Sobota - 9.00 - 11.30 Dzieci U10 InowrocławPaszownia