Robinsonada Kujawsko - Pomorska

Robinsonada Kujawsko - Pomorska

Toruń

10.08.2024, 6:00 - 13.08.2024, 9:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Jeziorek Dawid
m
Trasa zielona Czernikowo TSŻ TORUŃ
Kryński Wojciech
m
Trasa pomarańczowa Brześć Kujawski
Schneider Paulina
k
Trasa zielona BydgoszczMożedojade
Kmieciak Rafał
m
Trasa zielona Toruń
Bartosiak  Piotr
m
Trasa zielona Płock
Świątkowski  Mariusz
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz Firdon
Popławski Andrzej
m
Trasa zielona Mazowsze parcele
PECIAKOWSKI Robert
m
Trasa zielona BIELSKPEK-MONT EKIPA MTB
Beszczyński  Dariusz
m
Trasa biała Toruń
Grudziński Jakub
m
Trasa zielona Otwock
Błażejczyk  Piotr
m
Trasa zielona Toruń
Durałek Paweł
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Wilk Sebastian
m
Trasa zielona Kowalewo Pomorskie
Glonek Piotrek
m
Trasa biała MiastkoChain bikes
Rutynowski Szymon
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Horodyski Daniel
m
Trasa biała Toruń
Waszak Daria
k
Trasa biała Toruń
Licznerski Damian
m
Trasa zielona Toruń
Janusz Krzysztof
m
Trasa biała Toruń Szybcy i śmieszni
Dorsz Sławomir
m
Trasa zielona WłocławekWGG Włocławska Grupa Grawelowa
Wszelaki Michał
m
Trasa biała ToruńSzybcy i śmieszni
Kalata  Tomasz
m
Trasa zielona Warszawa
Tomczak Jacek
m
Trasa zielona Warszawajaco_jezdzi
Winiarski Michał
m
Trasa biała ToruńSzybcy i śmieszni
Pieniążek Kacper
m
Trasa pomarańczowa Krajęcin
GRZELSKI Jerzy
m
Trasa biała Poznań
Wojciechowski Wojciech
m
Trasa biała Toruń
Waszczyk Marta
k
Trasa biała Gdynia
Waszczyk Marta
k
Trasa biała Gdynia
Krajewski  Leszek
m
Trasa zielona Pigża
Krawczyk Dominik
m
Trasa biała Skierniewice
Stachowiak Artur
m
Trasa pomarańczowa Inowrocław
Pyrzyński Wojciech
m
Trasa zielona Toruń
Kempiński Arkadiusz
m
Trasa zielona Krobia
Śliwiak Piotr
m
Trasa biała Warszawa
PECIAKOWSKI ROBERT
m
Trasa zielona BIELSKPEK-MONT EKIPA MTB
Orlicz Artur
m
Trasa biała Warszawa (Ursynów)
Praxmajer Marcin
m
Trasa biała PłockPŁOCKI KLUB KOLARSKI
BEDNARSKA KAROLINA
k
Trasa pomarańczowa MIĘKINIA
Raczkowski  Andrzej
m
Trasa biała Toruń
Nadolska Marzena
k
Trasa zielona Toruń
Goździński Przemysław
m
Trasa zielona KrobiaJurmet
Wojdyło Justyna
k
Trasa zielona Włocławek
Muszyński Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Solec Kujawski
Lubińska Karolina
k
Trasa błękitna NiemczKlub rowerowych gepardów
Wizner Krzysztof
m
Trasa zielona Wtelno
Krzyżanowski Maciej
m
Trasa pomarańczowa Łódźwww.polandonbike.com.pl
Kaleta Rafał
m
Trasa zielona Toruń
Zagórski Grzegorz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
WIERZBICKA MAŁGORZATA
k
Trasa zielona BRZEŹNIO
Gąsiorowski  Daniel
m
Trasa biała RADZIEJÓW Endure Team
Jakubowski  Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Kowalewo Pomorskie
Malinowski  Andrzej
m
Trasa biała Toruń
Malinowski  Andrzej
m
Trasa biała Toruń
Wyczyńska Magdalena
k
Trasa zielona Toruń
Jasionowicz Konrad
m
Trasa zielona Stajenczynki
zabłocki Krzysztof
m
Trasa biała Bydgoszcz
Malawski Filip
m
Trasa zielona WarszawaSekcja Poligonowa
Kowalski  Daniel
m
Trasa pomarańczowa ToruńDepeche Mode
Jabłońska-Kowalska  Marta
k
Trasa biała ToruńNutka Speed
Karaś Patryk
m
Trasa pomarańczowa TORUŃ
Brążkiewicz Jarosław
m
Trasa biała Toruń
Chojnacki Jacek
m
Trasa pomarańczowa ToruńConkretna Ekipa
Wegner  Cezary
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów Kujawski
Świerczyńska Maria
k
Trasa zielona GrudziądzMundur na rowerze
Żelazny Konrad
m
Trasa biała OsielskoWstał Sprzed Kompa
Skarżyński Wojciech
m
Trasa biała Toruń
Żółtowski Łukasz
m
Trasa zielona Gdańsk
Wróblewski Michał
m
Trasa biała JastrzębieJST GYM
Kuncewicz Marcin
m
Trasa biała Toruń
Traczyk Michał
m
Trasa pomarańczowa Włocławek
Remlinger Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Zalewski  Paweł
m
Trasa pomarańczowa Ełk Porta Drzwi Team Ełk
Kruk Kamil
m
Trasa biała Ciechocinek
ORSZULAK PAWEŁ
m
Trasa biała Chojna
Harasimiuk  Rafał
m
Trasa biała Toruń
Dziatkowski  Łukasz
m
Trasa biała Łabiszyn
Januszewski Maciej
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Wojtalik Leszek
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Maraszek Michał
m
Trasa zielona
Żeglicz Marek
m
Trasa biała Białe BłotaSpójnia Białe Błota
Pietrzkowicz Grzegorz
m
Trasa biała Lubicz Dolny
JASIŃSKI Łukasz
m
Trasa zielona Reda
Gorczyca  Przemysław
m
Trasa zielona Toruń ------
Drapiewski Dawid
m
Trasa biała Wąbrzeźno
Żóraw  Adam
m
Trasa zielona Gdynia
Krajczewski Krzysztof
m
Trasa zielona Reda
Łempicki Marek
m
Trasa pomarańczowa Przyłęki
Śliwiński  Jerzy
m
Trasa biała Toruń
Smolar Jarosław
m
Trasa biała TorunTMG
Jarosz Sonia
k
Trasa biała Toruń
Uryś Katarzyna
k
Trasa biała Ciechocinek
Ziemińska Agata
k
Trasa biała Aleksandrów Kujawski
Szałek Jakub
m
Trasa biała Toruń
Młodzik Anna
k
Trasa biała Toruń
Młodzik Arkadiusz
m
Trasa biała Toruń
Kuczyński  Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Wroclaw Lecę solo
Pruchnicki Rafał
m
Trasa zielona Toruń
Banucha Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Rembelszczyzna
Edwards Eddie
m
Trasa pomarańczowa GdyniaWahoo Lecol
Raciniewski Krzysztof
m
Trasa zielona Gdańsk
Heldt Wojciech
m
Trasa zielona Poznań
Filarski Karol
m
Trasa zielona Dobrzejewice TTS
Filarski Maciej
m
Trasa zielona DobrzejewiceTTS
Jasiak Sebastian
m
Trasa biała Toruń
Mizerski Arkadiusz
m
Trasa biała Legionowo
Szyszkowski Włodzimierz
m
Trasa biała WarszawaDuke Nukem Prince of Warsaw
Uryś Przemysław
m
Trasa biała Ciechocinek
Lis Wojciech
m
Trasa biała Bydgoszcz
Klonowski Krzysztof
m
Trasa biała Elbląg
Krawczyk Przemysław
m
Trasa zielona Toruń
Wieczorek Marcin
m
Trasa biała Toruń
Hałaczkiewicz Grzegorz
m
Trasa zielona Warszawa
Zielkowski Marcin
m
Trasa pomarańczowa ŻurominekUltraZielik
WÓJCIK MARCIN
m
Trasa zielona WRONKI
Zieliński Jakub
m
Trasa zielona
Miklaniewicz  Gabriela
k
Trasa zielona Toruń
Kowalski  Jacek
m
Trasa pomarańczowa Solec Kujawski
Oskulski Jacek
m
Trasa biała ŁódźOLKI
Oskulski Piotr
m
Trasa biała ŁódźOLKI
Jara Rafał
m
Trasa biała Różankowo
Ryngwelski Marcin
m
Trasa zielona Toruń
Berendt  Mariusz
m
Trasa biała Toruń Toruński Klub Triathlonowy
Dąbkowski Wojciech
m
Trasa pomarańczowa Solec KujawskiPalfinger
Jasieniecki Wiesław
m
Trasa biała Toruń
Lisowska Marta
k
Trasa biała Bydgoszcz
Malinowski  Damian
m
Trasa zielona Moczadła
Jamuła Jarosław
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Grodzki Piotr
m
Trasa zielona
Wiśniewski Paweł
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Dul Paweł
m
Trasa biała Bydgoszcz
Witkowski Robert
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów KujawskiAUTOWIT
Ruciński  Radek
m
Trasa biała WarszawaULTRATRACK
Ładyńska Paulina
k
Trasa biała Toruń
Lewandowski Rafał
m
Trasa zielona Drzewce Pędzące Żółwie
Kraska-Lewandowska  Agata
k
Trasa zielona DrzewcePędzące Żółwie
Błażusiak Oliver
m
Trasa biała Szczecin
Michalski  Grzegorz
m
Trasa zielona Toruń Pędzące żółwie
Łukasiński  Ryszard
m
Trasa biała Chojnice
Lewandowski Dariusz
m
Trasa biała Grębocin
Laskowski Marek
m
Trasa biała Płock
Szymańska  Barbara
k
Trasa biała Toruń STRABAG BIKE TEAM
Biront Mateusz
m
Trasa biała Toruń
Zdybel  Aneta
k
Trasa biała Fiałki
PEŁKA Dawid
m
Trasa zielona StrzegocinTour de strzegocin
Lipiński Mateusz
m
Trasa biała Brzezinko
Rocławski Szymon
m
Trasa biała Chełmża
Wrona Patryk
m
Trasa zielona WłocławekVelobird
Pokorski Marcin
m
Trasa biała Grabowiec
Pokorski Marcin
m
Trasa zielona Grabowiec
Wieliński Michał
m
Trasa zielona Toruń
Grzelczyk Wojciech
m
Trasa biała Poznan
Futera Konrad
m
Trasa biała WarszawaFST
Barwiński Karol
m
Trasa zielona Toruń
Gęsicki  Tomasz
m
Trasa zielona
Wojak Leszek
m
Trasa biała Toruń
Rybarczyk Wojciech
m
Trasa pomarańczowa Osielsko
Dankowski  Arkadiusz
m
Trasa biała Podstolice
Ruschenski Wojciech
m
Trasa biała Toruń
Mikulski Damian
m
Trasa biała Bydgoszcz
Bosak Maciej
m
Trasa biała Bydgoszcz
Szczerba Maciej
m
Trasa biała Niemcz
Cizio Krzysztof
m
Trasa biała BydgoszczMTB Fordon
Kharchenko Andrii
m
Trasa biała Bydgoszcz
Gizicki  Mateusz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Zając Andrzej
m
Trasa biała Włocławek Włocławek
Kościelski Joachim
m
Trasa biała Inowrocław
Kaminski Marcin
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Kaminski Marcin
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Śliwczyński Jarosław
m
Trasa biała Inowrocław
Kończal Filip
m
Trasa biała Pakość
Miazgowicz Piotr
m
Trasa zielona Toruń
Kurtyka Dawid
m
Trasa zielona Toruń
Kaczmarowski Michał
m
Trasa biała Bydgoszcz
CHOJNACKI MAREK
m
Trasa biała TORUŃ
CHOJNACKA MARLENA
k
Trasa biała TORUŃ
Wesołowski  Sebastian
m
Trasa biała Bydgoszcz6 SOG
Nalikowski  Tomasz
m
Trasa zielona Toruń Nocne Wtorki
Jabłoński Maciej
m
Trasa biała Toruń
Lembke Dawid
m
Trasa zielona Nowe Miasto LubawskieGALOPUJĄCE TOPITTSY
Rogoziński Tomasz
m
Trasa zielona Lubicz GórnyGalopujące Topittsy
Gorczyński  Bartosz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Głuszek Natalia
k
Trasa zielona Toruń
Chądzyński  Przemysław
m
Trasa zielona Frydrychowo
Ratajczak Agnieszka
k
Trasa biała Bydgoszcz
Zapadka Mariusz
m
Trasa biała Zielonka
Markowski Marcin
m
Trasa biała Tomki
Olszewski Marcin
m
Trasa biała Mszano
Gorzka Krzysztof
m
Trasa biała Marzęcice
Bruździński Rafał
m
Trasa biała Nieszawa
Mierzyński Cezary
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Lazarek Bartłomiej
m
Trasa zielona Gorzeń
Kubiak Krzysztof
m
Trasa biała Toruń
Jaguszewski Michał
m
Trasa zielona ToruńTraining Port
Wadziński Marcin
m
Trasa biała Wrocław
Ciesielski  Adam
m
Trasa biała Nakło nad Notecią Team Run Nakło
Wizner Krzysztof
m
Trasa biała Koronowo
Młynarkiewicz Michał
m
Trasa biała WrocławFiM Team
Olszanowski Marcin
m
Trasa biała Inowrocław
Orłowska Izabela
k
Trasa biała Chełmno
Poliński Marcin
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Sawala Paweł
m
Trasa biała Toruń
Sawala Małgorzata
k
Trasa biała Toruń
Milewski Benedykt
m
Trasa biała GrążawyCBR Biega
Tchórzewski Mariusz
m
Trasa błękitna Toruń
WÓJCIK MARCIN
m
Trasa pomarańczowa WRONKI
Milewski Marek
m
Trasa biała Grążawy
Olędzki Stanisław
m
Trasa zielona Solec KujawskiMTB Fordon
Tymoszuk Rafał
m
Trasa zielona Toruńimo.pl
Oskwarek Jarek
m
Trasa zielona Toruńimo.pl
Grzeszczuk  Wojciech
m
Trasa zielona Warszawa
Ferliński Michał
m
Trasa zielona Toruń
Górecki Dominik
m
Trasa biała Koszuty
Rozmiarek Krzysztof
m
Trasa biała Kórnik
Ciechanowski  Piotr
m
Trasa biała Włocławek
Zakrzewski Jacek
m
Trasa biała Toruń
Turek-Zieliński Albin
m
Trasa biała ToruńToruński Klub Triathlonowy
Smoczyński Jakub
m
Trasa biała ToruńOstatni Będą Pierwszymi
Rydzewski Karol
m
Trasa biała Brodnica
Hejka Piotr
m
Trasa biała ToruńKoło Gospodarzy Miejskich
Pańka Maciej
m
Trasa biała Toruń
Maksymowicz Michał
m
Trasa biała Toruń
Genderka Justyna
k
Trasa biała Poznań
Genderka Tomasz
m
Trasa biała Siedlec
Dolacinski Sławomir
m
Trasa biała Szubin
Kujawa Adam
m
Trasa biała Poznań
Misiak Włodzimierz
m
Trasa biała KórnikDziki z Bnina
Stempniewski Tomasz
m
Trasa biała Kamionki
Grześkiewicz Grzegorz
m
Trasa zielona Bydgoszcz4PRO Cycling Team
Studzińska Alicja
k
Trasa biała Gdańsk
Kuczyński Mateusz
m
Trasa biała Gniewkowo
Wenda Dawid
m
Trasa zielona BydgoszczTypyGrube
Śniechota Konrad
m
Trasa zielona BydgoszczTypyGrube
Klauze Norbert
m
Trasa biała Włocławek
Olszak Jakub
m
Trasa biała Bydgoszcz
Nadolska Marzena
k
Trasa zielona Toruń
Gołembowski Patryk
m
Trasa biała GnieznoL-BIKE Serwis Travel
Gołembowska Kasia
k
Trasa biała GnieznoL-BIKE Serwis Travel
Trocha Michał
m
Trasa pomarańczowa PoznańHKS Odlew Poznań
Panitz Artur
m
Trasa pomarańczowa Kaliska
Stępniewska Marta
k
Trasa biała SzubinBydgoska Grupa Kolarska
Ćwiok Krzysztof
m
Trasa zielona Bydoszcz
Korbel  Marian
m
Trasa biała Bydgoszcz
Stanisławski Maciej
m
Trasa zielona Różyca
Rękawek  Miłosz
m
Trasa pomarańczowa
Ząbik Dana
k
Trasa zielona ToruńToruńskie Szprychy
Jabłoński Jakub
m
Trasa biała KłodawaVelo A Bike
Ferenc Piotr
m
Trasa biała Włocławek
Polewczak Paweł
m
Trasa zielona Wrocław
Chrostowska Lidia
k
Trasa zielona Toruń Toruńskie Szprychy
Ramza Karol
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Serocki Adam
k
Trasa zielona Grudziądz
Myżyńska Anna
k
Trasa biała Toruń
Myżyński Maciej
m
Trasa biała Toruń
Nadratowski Natan
m
Trasa biała Toruń
Kuskowski  Paweł
m
Trasa zielona Płock
Gorzycki Jarosław
m
Trasa biała Rozgarty
Sobczyński Michał
m
Trasa zielona TryszczynMTB 4fun Team
Żurek Kamil
m
Trasa biała Kraków
Skrzyniecki Robert
m
Trasa zielona ToruńGitownia
Kleczek Jakub
m
Trasa pomarańczowa Gniewkowo
Kasznia Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Ostrowite
NARUSZEWICZ ADAM
m
Trasa zielona BydgoszczMTB FORDON
Kwiatkowski  Wojciech
m
Trasa zielona Inowrocław Fizjo team
Kubiak Józef
m
Trasa biała Słupno
Kubiak Karol
m
Trasa biała Płock
Malinowski Maciej
m
Trasa zielona Toruń
Skibiński Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Warawan Norbert
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszczy
Hermanowski Kuba
m
Trasa biała PłockTrek Team Płock
ŁUKOMSKI ŁUKASZ
m
Trasa zielona Osięciny
Modrzejewski  Wiktor
m
Trasa biała Lubraniec
Falkowski Michał
m
Trasa zielona Władysławowo
Godlewski Adam
m
Trasa pomarańczowa Toruń
GĘSICKI TOMASZ
m
Trasa zielona
Glinicki Konrad
m
Trasa zielona OsielskoBrak
Szparagowski  Michał
m
Trasa biała WyrzyskSTC NOTOJADZIM
Bejm Bartosz
m
Trasa zielona KołoVelo A Bike
Chmielewski Jakub
m
Trasa pomarańczowa BydgoszczNKUB
Schwenke Mariusz
m
Trasa biała Włocławek
Belter Michał
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów Kujawski
Wargacka Paulina
k
Trasa biała KołoGreen Power
Kropkowski Karol
m
Trasa biała WłocławekGreen Power
Kwiatkowski Marcin
m
Trasa biała Toruń
Piotrowski Tomasz
m
Trasa zielona Inowrocław
Kłyś Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa ToruńBrak
woźniak maciej
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Pabin Jarosław
m
Trasa zielona Łochowo
Wawrzonkowski Grzegorz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Buczkowski  Adam
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Wawrzyniak Marek
m
Trasa zielona Gdynia
Szwemin  Grzegorz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Dolaciński Grzegorz
m
Trasa biała Lgiń
Krysicki Jakub
m
Trasa biała Warszawa
Sadłowska Natalia
k
Trasa zielona Bydgoszcz
Oparczyk Paweł
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Kisicki Michał
m
Trasa biała ToruńTriathlon Konsulting
Siennicki Janusz
m
Trasa zielona Kowalewo Pomorskie
Kraszewski Piotr
m
Trasa biała Solec Kujawski
Kraszewska Agnieszka
k
Trasa biała Solec Kujawski
Niedzielski Radek
m
Trasa zielona Toruń 2Fat4Ride
Szkudlarek Piotr
m
Trasa zielona InowrocławBIKE PASJA RACING TEAM
Gąsowski  Andrzej
m
Trasa pomarańczowa Białystok
Jasiniecki Wojciech
m
Trasa zielona BydgoszczRowerowe Bartodzieje
Lewandowski Arkadiusz
m
Trasa biała Płock
DRZEWIECKI  RAFAŁ
m
Trasa biała Niemcz Akademia Mistrzów Sportu
Wasilewska  Agata
k
Trasa biała BydgoszczAkademia Mistrzów Sportu
Urbańska Patrycja
k
Trasa biała GdanskHillary
Tułaza Jan
m
Trasa biała TotuńKlub Biegacza T2/4
Jarmoszewicz Łukasz
m
Trasa biała ToruńTKT
Kraska Lewandowska Agata
k
Trasa zielona DrzewcePędząca Żółwie
Kosecki  Łukasz
m
Trasa zielona Osieczna
Kuligowski Mateusz
m
Trasa zielona ToruńSwetry
Rejewski Radek
m
Trasa zielona GrupaSwetry
Bugajski Robert
m
Trasa zielona CiechanówSwetry
Witucki Damian
m
Trasa zielona Stolno
Kuska Michalina
k
Trasa biała Czarne Błoto
Stefański Radosław
m
Trasa biała Białkowo
Przybysławska Beata
k
Trasa pomarańczowa Dębnica
Płachtij Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Gniezno
Pascha Piotr
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Krzyżanowski  Leszek
m
Trasa zielona GdyniaDKM
Cichacki Damian
m
Trasa biała Toruń
MAŁECKI ADAM
m
Trasa błękitna SZCZECINBIKERS
Czernicka Sylwia
k
Trasa biała Toruń
Bilski Marcin
m
Trasa biała Niemcz
Gniewecki Krzysztof
m
Trasa biała Płock
Nowacki Michał
m
Trasa zielona Piłakolarz.pl
Ściepko Wojciech
m
Trasa biała Osielsko
Pętlicki Maciej
m
Trasa biała ToruńBlack Rags
Mazur Wiktor
m
Trasa biała WARSZAWABlack Rags
Drozdowski Mariusz
m
Trasa zielona BydgoszczMaruda na rowerze
Przybysz  Grzegorz
m
Trasa biała Popowo Kościelne Gogol MTB team
Misun-Nowak Katarzyna
k
Trasa biała OsówiecAkademia Mistrzów Sportu
Strzyżewski Błażej
m
Trasa pomarańczowa Ostromecko
Holka Agnieszka
k
Trasa biała Bydgoszcz
Wiśniewski Rafał
m
Trasa biała BYDGOSZCZAkademia mistrzów sportu
Kordas Joanna
k
Trasa biała Toruń
Gurzyński Andrzej
m
Trasa zielona ToruńAMT
Migdalski Marek
m
Trasa zielona Dolna GrupaKlub Kolarski Wda Świecie
Rzepnikowski Szymon
m
Trasa biała Rozgarty
Lewandowski Piotr
m
Trasa zielona Mrozy
Chojnacki Kamil
m
Trasa zielona Świekatowo
Chojnacki  Dariusz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Burdecki Przemysław
m
Trasa zielona Warszawa
Świercz Jarosław
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów Kujawski
Sarnowski Rafał
m
Trasa zielona Toruń
Weilandt Łukasz
m
Trasa zielona Gdańsk
Szymański Maciej
m
Trasa zielona ToruńGoodfellas
Patalon Paweł
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Namiota Piotr
m
Trasa zielona Łódź
Karaszewski Marek
m
Trasa biała Gulczewo NowePłocki Klub Kolarski
Sierakowska Anna
k
Trasa zielona Chełmża
Soja Aleksandra
k
Trasa biała Radom
Skwiercz Dariusz
m
Trasa zielona ŚwiecieBrak
Filipiuk Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Gnojno
Szopa Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa
Nowecka Katarzyna
k
Trasa zielona Warszawa
Grzesiak Filip
m
Trasa zielona Radom
Szostak Mateusz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Guzik Paweł
m
Trasa zielona Toruń
Jazłowski Bartosz
m
Trasa biała Gdańsk
Smagagowski Tomasz
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Zwiewka Jarosław
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Cieśluk Piotr
m
Trasa zielona Solec KujawskiMaruda Iron Team Solec Kujawski
Koliński Przemysław
m
Trasa biała Łabiszyn
Łuczak Grzegorz
m
Trasa zielona Myślęcinek
Nawrotek Michał
m
Trasa zielona Aleksandrów Kujawski
Pełka Andrzej
m
Trasa zielona Łódź
Kuc Marek
m
Trasa biała Płońsk
Leszczyński  Maciej
m
Trasa biała Gniezno L-BIKE Serwis TRAVEL
Leszczyńska Anna
k
Trasa biała Gniezno L-BIKE Serwis TRAVEL
Nowicki Piotr
m
Trasa biała Płońsk
Temborowski  Damian
m
Trasa biała Płońsk Płońsk Bike Trip
Firyn Piotr
m
Trasa biała BydgoszczCentrumRowerowe.pl
Witkowski Eryk
m
Trasa biała BydgoszczCentrumRowerowe.pl
Król-górniak Anna
k
Trasa biała ToruńToruńskie Szprychy
Górniak Grzegorz
m
Trasa biała ToruńMoja żonka każe mi jechać tylko 150
Grabowska Monika
k
Trasa zielona ToruńToruńskie Szprychy
Rogacki Jakub
m
Trasa pomarańczowa Płock
Wiśniewski Jakub
m
Trasa biała Warszawa
Zimnicki Maciej
m
Trasa biała Wąbrzeźno
Snowacki Przemyslaw
m
Trasa zielona BydgoszczCSU Racing Team Bydgoszcz
Konowalski Łukasz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Szachniewicz Anna
k
Trasa biała ToruńToruńskie Szprychy
Frąc Patryk
m
Trasa biała Bydgoszcz
Szachniewicz Sławomir
m
Trasa biała ToruńMKS SOKOŁY
Olszewski Jakub
m
Trasa zielona Toruń
Kulasiński Robert
m
Trasa zielona Brzozówka
Deba Bartłomiej
m
Trasa biała MałocinLZS Skra Paterek IT-Ros Team
Zygmuncik Adam
m
Trasa zielona Gdynia
Janowski Kamil
m
Trasa biała Bydgoszcz
Spychał Mateusz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Rona Sandra
k
Trasa biała Bydgoszcz
Rona Szymon
m
Trasa biała Bydgoszcz
Wilkowski Krzysztof
m
Trasa zielona BydgoszczBGK
Damsz Wojciech
m
Trasa biała Łódź
Bagiński  Dominik
m
Trasa biała Toruń
Głodowski Mirosław
m
Trasa biała Toruń
Machowski Patryk
m
Trasa biała Chełmza
Stefaniak Leszek
m
Trasa zielona Gdańsk
Łoboda  Piotr
m
Trasa zielona Bydgoszcz JW1515
Kwiatek Małgorzata
k
Trasa biała ToruńToruńskie Szprychy
Jeruzalski  Arkadiusz
m
Trasa pomarańczowa Włocławek @typ_na_rowerze
Stankowski Stanisław
m
Trasa biała Mała Nieszawka-
Woźnicki Michał
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Gawroński Maciej
m
Trasa biała Bydgoszcz
Górka Sebastian
m
Trasa zielona Toruń
Kaźmierski Łukasz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Myk-Kopacz Agnieszka
k
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Rudziński Maciej
m
Trasa biała WłocławekLumac WTR
Kopacz Radosław
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Burzyński Michał
m
Trasa zielona Radom
Teofilak Tomasz
m
Trasa biała PruszczRowerowe Koronowo
Sekuła Dawid
m
Trasa biała ToruńMoja żonka każe mi jechać tylko 150
Sekuła Natalia
k
Trasa biała Toruń
Wierzchowski Jędrzej
m
Trasa biała InowrocławBike Pasja Team
Chyżyński Norbert
m
Trasa zielona
Zubek Waldemar
m
Trasa biała WarszawaEQUIPE ORANGE
Gałkowski Marcin
m
Trasa biała Toruń
Bury Joanna
k
Trasa biała Toruń
Sulowski  Dariusz
m
Trasa zielona Toruń
Przygocki Jakub
m
Trasa biała Inowrocław
Labuszewski Hubert
m
Trasa biała Toruń WOT HEJTED
Skowyra  Marcin
m
Trasa zielona WŁOCŁAWEK
Sosiński  Paweł
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Skowroński Patryk
m
Trasa biała Piechcin
Skowrońska Sylwia
k
Trasa biała Piechcin
Stanisławski Dawid
m
Trasa biała ToruńWOT HEJTED
Lektorowski Tomasz
m
Trasa zielona Toruń
Pesta Piotr
m
Trasa biała Gdańsk
Woznicki Michal
m
Trasa biała Bydgoszcz
Woźniak Marek
m
Trasa biała ToruńBlack Rags
Pyszka Maciej
m
Trasa zielona BydgoszczVelomania Bydgoszcz
Sikorski Marcel
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Marciniak Marek
m
Trasa biała Radziejów
Kosidowski  Piotr
m
Trasa błękitna Tuchola Brak
Chojnacki Dawid
m
Trasa zielona Bydgoszcz OSG
Groncikowski Jakub
m
Trasa zielona RaciążekSLAVGENT
Mróz Marcin
m
Trasa zielona SkierniewiceSZWAGRY
Bakalarski Mariusz
m
Trasa zielona Lipce ReymontowskieSzwagry
Zieliński Grzegorz
m
Trasa biała ToruńWOT HEJTED
Tywuschik Maksymilian
m
Trasa biała
Wuwer Mariusz
m
Trasa pomarańczowa ŻoryHRmax Żory
Szymański Krzysztof
m
Trasa biała Toruń
Kogut Jakub
m
Trasa zielona Tarkowo dolne Brak
Klessa Bartłomiej
m
Trasa biała GowarzewoFogtbikes Team
Jurkiewicz Rafał
m
Trasa zielona JawFlying Pig
Kałużny Marcin
m
Trasa zielona KatowiceFlying PiG
Marek Łukasz
m
Trasa zielona BarcinKlub Sportowy Szosa Żnin
Gajdus Wiktor
m
Trasa zielona GdańskBALTIC HUB TEAM
Orłowicz Karolina
k
Trasa biała Unisław
Gibas Monika
k
Trasa zielona TorunToruńskie Szprychy
Dzierżanowski Michał
m
Trasa biała Brodnica
Sosnowski Mateusz
m
Trasa biała ToruńToruński Klub Triathlonowy
Frąk Dawid
m
Trasa pomarańczowa GłuchowoSohbi Craft Poland
Bukowski Michal
m
Trasa biała InowroclawBickownia
Tempczyk  Łukasz
m
Trasa biała Gąbin
Maciejewski Mateusz
m
Trasa biała Włocławek
Karpiński Michał
m
Trasa biała Wielka Nieszawka
Tężycki Sławomir
m
Trasa pomarańczowa LipnoRowerowe Lipno
Młynarczyk Marcin
m
Trasa biała Nowy Dwór MazowieckiMłynarczyki
Młynarczyk Anna
k
Trasa biała Nowy Dwór MazowieckiMłynarczyki
Huculak Włodzimierz
m
Trasa biała Józefów
Gering Mariusz
m
Trasa zielona GdańskBaltic Hub Team
Chojnowska Paulina
k
Trasa zielona Bydgoszcz
Markiewicz Zbigniew
m
Trasa zielona gdanskbaltic hub team
Walaszkowski  Piotr
m
Trasa zielona Gdańsk Baltic Hub Team
Biernat  Jarosław
m
Trasa biała Solec Kujawski
Masewicz Przemysław
m
Trasa błękitna Świecie
Bielińska Ewelina
k
Trasa błękitna Chojnicebrak
Spłocharski Jakub
m
Trasa biała Bydgoszcz
Spłocharski Bartosz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Guździoł Jarosław
m
Trasa pomarańczowa Solec KujawskiTBKM WILK
Żychowicz Tomasz
m
Trasa zielona włocławekWSKG
Siedlecki  Krzysztof
m
Trasa biała Okalewko
Czerwiński Rafał
m
Trasa biała Toruń
Nykowski Piotr
m
Trasa biała Toruń
Jakubczyk Przemyslaw
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Sałasiński Sebastian
m
Trasa pomarańczowa Włocławek
Sioch Radek
m
Trasa zielona WarszawaPZU Sport Team
Kwiatkowska-Sioch Edyta
k
Trasa biała WarszawaPlay
Świerczyński Karol
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów Kujawski
Naworski Radosław
m
Trasa zielona LidzbarkMeksyk bajk
Wrzesiński Jakub
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Stawski Michał
m
Trasa zielona ChełmnoCulmen Fahrrad Reise Kommando
Zieliński Sebastian
m
Trasa zielona ToruńCulmen Fahrrad Reise Kommando
Tylicki Piotr
m
Trasa biała TorunBlack Rags
Guździoł Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Solec Kujawski
Dywicki Jakub
m
Trasa zielona Toruńnoname fc
Krall Radosław
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Koszel Marek
m
Trasa zielona Łochowo
Drost Andrzej
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Martin Paweł
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Jaworski Maciej
m
Trasa pomarańczowa Wąbrzeźno
Pszczółkowski Tomasz
m
Trasa zielona Poznań
Lewicki Kamil
m
Trasa biała Toruń
Kalka  Marcin
m
Trasa biała Toruń
Olszewszki Paweł
m
Trasa biała GłogowoBrak
Tomczak Grzegorz
m
Trasa pomarańczowa Dąbrowa GórniczaLekka Piechota
Kalka Robert
m
Trasa biała Toruń
Lewandowski Radosław
m
Trasa zielona Poznań
Gliszczyński Jan
m
Trasa zielona Brześć Kujawski
Antoniuk Adam
m
Trasa zielona Toruń
Koenig Sebastian
m
Trasa biała Katowice
Różański Karol
m
Trasa biała ToruńSzybcy i Śmieszni
Stawski Krzysztof
m
Trasa biała GrębocinSzybcy i śmieszni
Roszak Michał
m
Trasa biała Dębogóra
Herman Bartosz
m
Trasa zielona Skórzewo
Szczepańczyk Paweł
m
Trasa błękitna Chełmża-
Brzozowska Lidia
k
Trasa błękitna Chełża-
Janiszewski  Wojciech
m
Trasa zielona Leśna Jania LUKASCYCLING. COM
Borcoń Piotr
m
Trasa biała Wrocław
Murawa Waldemar
m
Trasa zielona SulejówWiP
Ruranski Bartek
m
Trasa zielona Warszawa
Kaszuba  Dawid
m
Trasa pomarańczowa Tychy
Majewski Roman
m
Trasa biała TorunTKT
Całus Katarzyna
k
Trasa błękitna Toruń
Szczepaniak Maciej
m
Trasa zielona Suchy LasLittle Dog Studio Com
Szopinska Justyna
k
Trasa biała SerockLUKS Serock
Rocławska Sylwia
k
Trasa błękitna chełmża
Szczepaniak  Jarosław
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Rocławski Szymon
m
Trasa błękitna Chełmża
Kula Tomasz
m
Trasa błękitna Kwidzyn
Zieliński Maciej
m
Trasa biała Toruń187erz
Dąbrowska  Maria
k
Trasa błękitna Bydgoszcz
Gieleciński Jakub
m
Trasa błękitna Tarczyn
Kwiatkowska  Anna
k
Trasa błękitna Włocławek
Kwiatkowski Roman
m
Trasa błękitna Włocławek
Gratowski Marcin
m
Trasa błękitna Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing
Lipiński Adam
m
Trasa biała Toruń187erz
Sikora Karol
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Meyza Katarzyna
k
Trasa błękitna Niemcz
Kondej  Sławek
m
Trasa błękitna Orłowo
Błażejewicz Weronika
k
Trasa błękitna Golub-Dobrzyń
Błażejewicz Jakub
m
Trasa błękitna Golub-Dobrzyń
Piasecka Monika
k
Trasa błękitna Włocławek
Oczachowski Aleksander
m
Trasa błękitna Włocławek
Sikorska  Małgorzata
k
Trasa błękitna Toruń
Baziński Marek
m
Trasa błękitna Toruń
Dobrowolski  Mateusz
m
Trasa pomarańczowa Brodnica
Nawrocki Michał
m
Trasa pomarańczowa WloclawekLumac WTR
Kolber Tomasz
m
Trasa biała BydgoszczBrak
Kulińska  Dorota
k
Trasa błękitna Toruń Team
Jabłoński Artur
m
Trasa błękitna Toruń
Kaleta  Daniel
m
Trasa zielona Włocławek
Metkowski Szymon
m
Trasa zielona PoznańFriends in dick
CZAJKA  Aleksander
m
Trasa błękitna Bydgoszcz PTTK GRYF
Szczeblewski Witold
m
Trasa błękitna Łochowo
Jankowski  Piotr
m
Trasa błękitna Choceń
Dykalska Martyna
k
Trasa błękitna RypinTreningnawatach
Jochim Łukasz
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Rózgowski  Artur
m
Trasa błękitna Toruń
Pietruszka  Lucyna
k
Trasa błękitna Toruń
Prowadzisz  Justyna
k
Trasa biała Pigża
Borkowska Karina
k
Trasa błękitna Dębogóra
Lewandowski  Marcin
m
Trasa błękitna
Puzyrewski Wojciech
m
Trasa zielona KoszalinMagiJaSmaku
Kaszuba  Anna
k
Trasa błękitna Toruń
Maklakiewicz Maciej
m
Trasa pomarańczowa Warszawa
Kisiel Agnieszka
k
Trasa błękitna Jagodowo
Stępniak Daniel
m
Trasa zielona Inowrocław
Dobosz Kamil
m
Trasa biała Bydgoszcz
Walinowicz  Agata
k
Trasa biała Toruń
Chromiński Fabian
m
Trasa biała Bydgoszcz
Lankauf Michał
m
Trasa biała BaninoVetoquinol Biowet
Antonowicz Sylwia
k
Trasa błękitna Toruń
Tężycki Mateusz
m
Trasa zielona Skępe
Pawlik Juliusz
m
Trasa błękitna Toruń
Baliński Sławomir
m
Trasa biała TorunCopernicus
Nogaj Artur
m
Trasa błękitna Toruń
Śmieszek Karol
m
Trasa błękitna Koronowo
Wesołowski Marek
m
Trasa błękitna Toruń
Drężek  Agata
k
Trasa błękitna Toruń
Pyrzewski Dariusz
m
Trasa błękitna Toruń
Nogaj Mateusz
m
Trasa błękitna Toruń
Dziczek Michał
m
Trasa biała ToruńHalny19
Szymański Paweł
m
Trasa błękitna Kwidzyn
Pajurska Agnieszka
k
Trasa błękitna Ludwiniec
Dobija Jakub
m
Trasa biała Bydgoszcz
Babral-Prekop  Donata
k
Trasa biała BydgoszczBrak
Chechelski Jakub
m
Trasa błękitna Solec Kujawskk
Baranaowski Bartłomiej
m
Trasa biała Rozgarty
Barańska  Justyna
k
Trasa błękitna Toruń
Myszkowski  Michał
m
Trasa błękitna Toruń
Bączkowski  Łukasz
m
Trasa błękitna Wieniec-Zalesie
Weber Hanka
k
Trasa biała BydgoszczAMS
Siekierzyńska Katarzyna
k
Trasa zielona Poznań
Blachowski Waldemar
m
Trasa zielona Toruń
Marciniak Krystian
m
Trasa błękitna Toruń
Olejnik Marcin
m
Trasa zielona Warszawa
Borowski  Błażej
m
Trasa błękitna Osiek nad Wisłą
Sarama Bartłomiej
m
Trasa zielona Toruń
Pułkowska Paulina
k
Trasa błękitna Bydgoszcz
Kharchenko Andrii
m
Trasa biała Bydgoszcz Brak
Jarnot Oskar
m
Trasa biała ToruńŁTR_CREW
Jarnot Sandra
k
Trasa biała Toruń ŁTR_CREW
Pusowski Sławomir
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Maszkiewicz Łukasz
m
Trasa biała Radomin
Karnowski Adam
m
Trasa błękitna Suchy Las
Pranke Zbigniew
m
Trasa błękitna Złotów
Jankowski Bartosz
m
Trasa błękitna Toruń
Zdancewicz Hubert
m
Trasa biała Szczecin
Kutkowski Adam
m
Trasa zielona LudwikówPłocki Klub Kolarski
Szymańska  Barbara
k
Trasa błękitna ToruńSTRABAG Bike Team
Hubnicki Maciej
m
Trasa biała Bydgoszcz
Sekretarski Przemysław
m
Trasa błękitna Lubicz Górny
Bartoszewski Tomasz
m
Trasa biała Toruń
Miłkowski Przemysław
m
Trasa biała Cierpice
Ozimkowski Michał
m
Trasa biała Warszawa
Buczek Damian
m
Trasa biała Skępe
Ozimkowski Zbigniew
m
Trasa biała Łąkie
Godlewski Piotr
m
Trasa błękitna WłocławekRehabilitowo.pl
Orwat Sebastian
m
Trasa biała Poznań
Grzywacz Radosław
m
Trasa biała MilanówekNiezapominajka Team
Kozłowski Piotr
m
Trasa błękitna Warszawa
Miranowski Krzysztof
m
Trasa zielona Toruń
Szewczyk Mateusz
m
Trasa zielona Toruńimo.pl
SZCZYGIELSKI PAWEL
m
Trasa błękitna gdanskthe barbers gdansk
Pietrzak Klaudia
k
Trasa błękitna ToruńImportaco Poland
Gostomczyk Maciej
m
Trasa błękitna KwidzynKwidzyński Klub Kolarski Dziki Team
Gostomczyk  Paweł
m
Trasa błękitna Papowo-Toruńskie
Orłamowski Dawid
m
Trasa błękitna Lipno
Chilmanowicz Ewa
k
Trasa błękitna ToruńImportaco Poland
Gburczyk Grzegorz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Czarnowska Marcelina
k
Trasa biała Bydgoszcz
Grzywacz Aleksander
m
Trasa biała Milanówek Niezapominajka Team
Echaust Marta
k
Trasa błękitna Bydgoszcz
Lewandowski Krzysztof
m
Trasa biała Bydgoszcz
Licznierski  Marek
m
Trasa zielona Plewiska
Szałański  Dawid
m
Trasa błękitna Toruń
Szymański Maciej
m
Trasa błękitna Toruń
Rybkiewicz Marcin
m
Trasa biała Toruńteam full stack
Szmelich Leszek
m
Trasa biała Poznańteam full stack
Florkiewicz Dawid
m
Trasa błękitna Złotów
Gutkowski Ernest
m
Trasa błękitna Garbatka-Letnisko
Konieczek Irmina
k
Trasa błękitna Warszawa
Świątek-Urban Sylwia
k
Trasa zielona Włocławek
Tomaszewski  Piotr
m
Trasa błękitna Ariany
Więckowski  Dariusz
m
Trasa biała Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu
Bielewicz Radosław
m
Trasa biała Kamionki
Intruz Damian
m
Trasa błękitna ToruńBrak
Matuszewska-Wilk  Magdalena
k
Trasa błękitna Kowalewo pomorskie
Mączyńska  Katarzyna
k
Trasa błękitna Głogowo
Pawlukiewicz Dariusz
m
Trasa błękitna Warszawa
Piórkowska Martyna
k
Trasa błękitna Warszawa
Wąsiewicz Patryk
m
Trasa błękitna Warszawa
Słoniewicz Łukasz
m
Trasa zielona Koło MTB Koło TEAM
Teus Daria
k
Trasa błękitna Torun
Nicewicz Marek
m
Trasa błękitna KrobiaKS KROBIA
Paszek  Michał
m
Trasa błękitna Łódź
Jankowski Marcin
m
Trasa błękitna Toruń
Popiela Angelika
k
Trasa biała Toruń
Grąbczewski Marek
m
Trasa biała Józefkowo
Pałys  Łukasz
m
Trasa biała Bydgoszcz
Lewandowski Bartosz
m
Trasa biała MyślęcinekBrak
Wróblewski Radosław
m
Trasa biała GnieznoVelux
Ałtyn Michał
m
Trasa błękitna Toruń
Matusiak Maciej
m
Trasa biała Toruń
Kaźmierski Robert
m
Trasa biała Bydgoszcz
Żmijewski Bartosz
m
Trasa zielona Marki
Szczęsny Robert
m
Trasa zielona ToruńCHODŹ NA KOŁO !!!
Krajewski Piotr
m
Trasa zielona WarszawaVeloBank HBA Team
Marciniak Alicja
k
Trasa błękitna Toruń
Michalski Piotr
m
Trasa biała Gdynia
Kopczyński Michał
m
Trasa zielona Piaseczno
Ludwik  Krystyna
k
Trasa zielona Łysomice
Bieniek Adam
m
Trasa zielona Toruń
Kotowski Piotr
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Gurzyński  Michał
m
Trasa biała Brzozówka
Szkopkowska Katarzyna
k
Trasa błękitna Włocławek
Czubkowskq Anna
k
Trasa błękitna Toruń
Pikulska Marika
k
Trasa biała Radom-
Biały Szymon
m
Trasa biała Bydgoszcz
DĄBROWSKI KAMIL
m
Trasa biała WARSZAWA
Olszewska Justyna
k
Trasa błękitna Silno
Piątkowski  Patryk
m
Trasa błękitna Toruń
Chojnacka Joanna
k
Trasa błękitna ToruńToruńskie Szprychy
Striewski Dominik
m
Trasa biała
Ducki  Piotr
m
Trasa biała Warszawa
Górecka Karolina
k
Trasa zielona WituniaGóreccy
KILANOWSKI TOMASZ
m
Trasa błękitna Toruń
Wróblewski Jarosław
m
Trasa biała
Pawlak Adam
m
Trasa błękitna Toruń
Woźniak Ariel
m
Trasa biała Dyblin
Nowak Jarek
m
Trasa biała Włocławek
Nowak Filip
m
Trasa biała Włocławek
Szczygłowska  Magdalena
k
Trasa błękitna Silno
Domańska Wiktoria
k
Trasa zielona Włocławek
Szulc Tomasz
m
Trasa biała Bydgoszczsimrace.pl
Bóbr Hubert
m
Trasa biała Celestynówsimrace.pl
Wawrzyczek Jerzy
m
Trasa biała Żorysimrace.pl
Stankiewicz Marcin
m
Trasa biała Łomianki
Marć Robert
m
Trasa pomarańczowa Bydgoszcz
Grochowski Tomasz
m
Trasa zielona Gdynia
Borzych Bartosz
m
Trasa zielona Toruń
Konczewski Maciej
m
Trasa biała Kobyla Góra
Studniarz Jakub
m
Trasa biała Ruda Śląska
Sieradzki Adam
m
Trasa zielona InowrocławGravelino
Rzóska Dawid
m
Trasa błękitna Bydgoszcz
Gawroński Mariusz
m
Trasa biała Warszawa
Kubiak Bartłomiej
m
Trasa biała Inowrocław
Ogienko Andrzej
m
Trasa zielona Grudziądz
Szczygłowski  Michał
m
Trasa biała Silno
Grzeliński Adam
m
Trasa zielona ToruńPiętaszki
Korpal Piotr
m
Trasa zielona ToruńPiętaszki
Frątczak  Piotr
m
Trasa błękitna Koronowo Rowerowe Koronowo
Pawłowski Stanisław
m
Trasa biała WłocławekLumac WTR Włocławek
Duzowski Dacjan
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Zachwieja Jarosław
m
Trasa błękitna Toruń
Piotrowski  Sławomir
m
Trasa błękitna Strzelce Dolne 29
Zawislak Lukasz
m
Trasa błękitna Warszawa
Zarosa Kamila
k
Trasa błękitna Bydgoszcz Gersy
Rutkowski Krzysztof
m
Trasa zielona Błędowo
Schulz  Joanna
k
Trasa biała ToruńToruńskie Szprychy
Józefowicz  Barbara
k
Trasa błękitna Bydgoszcz
Sandomierska Weronika
k
Trasa biała Gdynia
Ostrowska Aleksandra
k
Trasa błękitna TORUN
Barczak Wojciech
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Wiśniewska Magdalena
k
Trasa błękitna Lipno
Wiśniewski Miłosz
m
Trasa błękitna Lipno
Matuszak Magdalena
k
Trasa biała Prądocin
Komórek Dariusz
m
Trasa biała Przyłęki
Lewandowski Piotr
m
Trasa biała MirakowoBezklubowy
Ziemlewicz Piotr
m
Trasa pomarańczowa Skępe
Tadych Mariusz
m
Trasa zielona Brzozówka
Szulc Mateusz
m
Trasa biała BydgoszczUKS 9 Team Bydgoszcz
Kęska Piotr
m
Trasa biała Bydgoszcz
Kęska Małgorzata
k
Trasa biała Bydgoszcz
Zakrzewski Robert
m
Trasa biała Bydgoszcz
Tyszkiewicz Mateusz
m
Trasa biała Gdyniasimrace.pl
Ziółkowski Tomasz
m
Trasa błękitna BydgoszczBrak
Łuczak Krzysztof
m
Trasa biała InowrocławGravelino
Kozłowski Bartłomiej
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Krak  Michał
m
Trasa zielona Toruń
Bruździński Mariusz
m
Trasa biała Radziejów
Łopaciński Wojciech
m
Trasa pomarańczowa BrzozówkaŁopacińskich Świat
Dzikowski Wojciech
m
Trasa zielona Toruń
Broniewicz Łukasz
k
Trasa biała Łódź
Chatys  Wojciech
m
Trasa błękitna Warszawa
Górski Mateusz
m
Trasa biała Toruń
Skórski  Damian
m
Trasa błękitna Płock
Piwierski Rafal
m
Trasa błękitna Torun
Gruszczyński Jakub
m
Trasa biała Inowrocław WiR Kujawy
Kłosowski Kamil
m
Trasa biała Toruń
Pawlak Janusz
m
Trasa błękitna Kutnokutnowskie.pl
Wieszczek Aneta
k
Trasa błękitna GrebocinBrak
Szandrach  Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Toruń
Sikut Arkadiusz
m
Trasa pomarańczowa ToruńPerez Barber Shop
Kufel  Michał
m
Trasa zielona Drzycim
Garbarczyk Adam
m
Trasa błękitna BYDGOSZCZ
Duwe Wiktor
m
Trasa błękitna Osięciny
Ryszewski Kamil
m
Trasa biała Toruń
Jasiński  Sebastian
m
Trasa pomarańczowa Żyrardów Rudy.
Wróblewski Tomasz
m
Trasa błękitna Rożno Parcele POLKRYS TEAM
Kamiński Łukasz
m
Trasa biała Toruń
Karłowska Kamila
k
Trasa błękitna Toruń
Ziemlewska-Walczak Justyna
k
Trasa biała Toruń
Biegniewska Angelika
k
Trasa biała Toruń Toruńskie Szprychy
Gurzyński Krzysztof
m
Trasa biała ToruńCopernicus Toruń
Naworska Joanna
k
Trasa biała Toruń
Pokutycki Piotr
m
Trasa biała Toruń
Licznierski  Marek
m
Trasa zielona Plewiska
Łakomska Magdalena
k
Trasa błękitna Toruń
Łakomski Paweł
m
Trasa błękitna Toruń
Mechuła Jonasz
m
Trasa błękitna Toruń
Wyka Andrzej
m
Trasa błękitna Gdynia
Winowiecki Paweł
m
Trasa zielona Gostycyn
Klusek Monika
k
Trasa błękitna Bydgoszcz
Wróblewski Piotr
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Brzycki Marek
m
Trasa biała Bydgoszcz
Rygielski Kacper
m
Trasa błękitna Toruń
Banasik Bartek
m
Trasa biała Trzeciewiec
Szreder  Piotr
m
Trasa błękitna Świecie
Martyna Jacek
m
Trasa błękitna Toruń
Martyna Paweł
m
Trasa błękitna Toruń
Martyna Natalia
k
Trasa błękitna Toruń
Wertelecki Ryszard
m
Trasa błękitna Ciechocinek
Bartoszyński Artur
m
Trasa biała Toruń
Konczalski Mirosław
m
Trasa błękitna Toruń
Konczalski Oskar
m
Trasa błękitna Toruń
Konczalski Wiktor
m
Trasa błękitna Toruń
Lecicka Romana
k
Trasa błękitna Sierpc
Jabłoński Robert
m
Trasa biała WłocławekAmator
Strawiński Marek
m
Trasa biała Toruń
Walczak Michał
m
Trasa biała Toruń
Preuss Daniel
m
Trasa biała Bydgoszcz
Kaszewski Filip
m
Trasa biała Toruń dot architekci
Jarmoszewicz  Łukasz
m
Trasa biała Toruń UMK
Kołakowski Jarosław
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Kałużny Mikołaj
m
Trasa zielona Warszawa
Wolman-Roloff Marta
k
Trasa biała Toruń
Serocki Witold
m
Trasa błękitna Toruń
Tuszyński Paweł
m
Trasa biała Inowrocław RDCLS
Bukowski Maciej
m
Trasa zielona InowrocłąwRollaSpeedTeam
Tucholska Urszula
k
Trasa zielona Bydgoszcz
Stramek Lukasz
m
Trasa błękitna TorunHusky w Paski
Mentel Anna
k
Trasa błękitna Toruń
Orzechowski Tomasz
m
Trasa zielona Pieniążkowo Sportmania
Nowicka Anna
k
Trasa biała BydgoszczBydgoski Babski Klub Kolarski
Bautembach Łukasz
m
Trasa pomarańczowa LipnoRowerowe Lipno
Rycharski  Łukasz
m
Trasa biała Płock
Żuchowski Dawid
m
Trasa zielona Toruń
Ossowski Pawel
m
Trasa biała Berlinprywatnie
Wieczorkowski Bogdan
m
Trasa zielona Brzozówka
Ossowska Bettina
k
Trasa błękitna Berlinprywatnie z Pawlem
Saldat Grzegorz
m
Trasa zielona ToruńMTBro Team
Pacuk Dominik
m
Trasa pomarańczowa Wejherowo
WÓJCIK FRANCISZEK
m
Trasa błękitna LUBONALL4TRAVELS
Wójcik Sławomir
m
Trasa błękitna LUBONALL4TRAVELS
Wrukowski Michał
m
Trasa zielona Toruń
Kwiatkowski Cezary
k
Trasa zielona Gdynia
Koprowski Mariusz
m
Trasa pomarańczowa Płock
Orłowski  Łukasz
m
Trasa biała Toruń
Płochocki Maciej
m
Trasa zielona Warszawa
Ciołkowska  Sandra
k
Trasa błękitna Żychlin
Illeczko Martyna
k
Trasa biała Toruń
Schultz Patryk
m
Trasa biała Grudziądz
Sobczak Wojciech
m
Trasa błękitna Świecie
Rybski Patryk
m
Trasa błękitna Toruń
Bucholc Sławomir
m
Trasa biała Osielsko
Rybiński  Grzegorz
m
Trasa błękitna Zlotniki Kujawskie
Nalewajski Marcin
m
Trasa błękitna InowrocławŚwiadomi
Betliński Daniel
m
Trasa biała Piła
Czerwonka Paweł
m
Trasa błękitna Inowrocław
Ludwiszewski Adam
m
Trasa błękitna Zamek Bierzgłowski
Piernik Mariusz
m
Trasa błękitna Inowrocław
Brzemiński Marcin
m
Trasa pomarańczowa LipnoRowerowe Lipno
Jackowski Roman
m
Trasa zielona Nowe
Charusta Marek
m
Trasa biała Nadarzynpoke :)
Sokołowska-Charusta Ewelinka
k
Trasa biała Nadarzynpoke :)
Deptulski Wojciech
m
Trasa błękitna Skórczlukaszcycling
Krupa Kacper
m
Trasa biała Toruń
Zgłoś się

 

 Kategorie

Trasa biała63 299
Trasa zielona 27 214
Trasa pomarańczowa3 77
Trasa błękitna50 100

 

 Miejscowości

Toruń215
Bydgoszcz119
Warszawa 35
Włocławek28
Inowrocław18
Gdańsk14
Gdynia13
Płock 12
Poznań11