Robinsonada Łódzka

Robinsonada Łódzka

Łódź

07.09.2024, 6:00 - 10.09.2024, 9:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Kwiatkowski Kamil
m
Trasa biała Łódź
Jaskulski Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Lenarczyk Piotr
m
Trasa biała WarszawaCoral Travel Poland
Karbowy Andrzej
m
Trasa zielona Łódź Strzelaj w opony
PECIAKOWSKI Robert
m
Trasa zielona BIELSKPEK-MONT EKIPA MTB
Krześniak Olgierd
m
Trasa biała Łódź
Konarczak Kacper
m
Trasa pomarańczowa ŁódźCELIRONMAN
Świech Mateusz
m
Trasa biała Łódź
Piątkowski Bartosz
m
Trasa biała Łódź
Grudziński Jakub
m
Trasa zielona Otwock
Bolonek  Dawid
m
Trasa biała Zelów
Durałek Paweł
m
Trasa zielona Bydgoszcz
Leszczyk  Maciek
m
Trasa zielona Działoszyn BIKE Działoszyn
Stolarski Michał
m
Trasa biała Warszawa
Żebrowski Paweł
m
Trasa biała ŁódźCommerzBike
Jan Jarosław
m
Trasa biała Łódź
Urbanowicz Grzegorz
m
Trasa zielona Zduńska Wola
Tomczak Jacek
m
Trasa zielona Warszawajaco_jezdzi
GRZELSKI Jerzy
m
Trasa biała Poznań
PACHULSKA EWELINA
k
Trasa zielona PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓW
PACHULSKI DAMIAN
m
Trasa zielona PIOTRKÓW
Gontarczyk Tomasz
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Gontarczyk Paulina
k
Trasa pomarańczowa łódź
Rudnicka Dorota
k
Trasa pomarańczowa Grabina Radziwiłłówska
Raj Tomasz
m
Trasa biała Łódź
Krawczyk Dominik
m
Trasa biała Skierniewice
Żbikowska Anna
k
Trasa pomarańczowa Kraśnicza Wola
Dynowski Przemysław
m
Trasa zielona ZgierzDanielo Sportswear Team
Wiktorowski Krzysztof
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Tyczyński Andrzej
m
Trasa pomarańczowa Kraśnicza Wola
Jatczak Łukasz
m
Trasa biała Łódź
Śliwiak Piotr
m
Trasa biała Warszawa
Orlicz Artur
m
Trasa biała Warszawa (Ursynów)
PECIAKOWSKI ROBERT
m
Trasa zielona BIELSKPEK-MONT EKIPA MTB
PECIAKOWSKI ROBERT
m
Trasa zielona BIELSKPEK-MONT EKIPA MTB
BEDNARSKA KAROLINA
k
Trasa zielona MIĘKINIA
Sztandera Przemyslaw
m
Trasa zielona KraszewCommerzBike
Krzyżanowski Paweł
m
Trasa zielona Włocławek
Ubysz Krzysztof
m
Trasa biała Łódź
Chrobot Łukasz
m
Trasa pomarańczowa Łódź
WIERZBICKA MAŁGORZATA
k
Trasa zielona BRZEŹNIO
Zamęcki Bogumił
m
Trasa błękitna Łódź
Holz Marcin
m
Trasa biała Łódź
Wizner Krzysztof
m
Trasa zielona Wtelno
Grabska Ewa
k
Trasa błękitna Rawa Mazowiecka
Malawski Filip
m
Trasa zielona WarszawaSekcja Poligonowa
Sobiński  Tomasz
m
Trasa zielona Piątek
Wasiak Łukasz
m
Trasa zielona Zgierz
Sobieszek Emil
m
Trasa pomarańczowa Wola wysoka
DUDEK Mariusz
m
Trasa zielona KoluszkiKks
Matachowski Daniel
m
Trasa zielona Łódź
Świerczyński Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Brzeziny
Niewiński Emil
m
Trasa zielona Warszawa
Lewenhaupt Natalia
k
Trasa zielona Łódź
Grygajtis Rafał
m
Trasa pomarańczowa Chojnów
Teśluk Michał
m
Trasa biała Łódź
Traczyk Michał
m
Trasa zielona Włocławek
Polek Karol
m
Trasa pomarańczowa WarszawaKS Bagietek Ursus
Kolczyński Dariusz
m
Trasa biała ŁódźBiegam dla Jezusa
Bartosiak  Piotr
m
Trasa zielona Płock
Krzyżanowski  Daniel
m
Trasa biała Grajewo
Ciołkowska  Sandra
k
Trasa biała Żychlin
Dobrzyński Piotr
m
Trasa biała Łódź
Kacała  Bartłomiej
m
Trasa zielona Pabianice
Cybulska-Gac Klaudia
k
Trasa biała Stryj
Libiszewski  Emilian
m
Trasa zielona Łódź
Tarkowski  Przemysław
m
Trasa zielona DobraDzikie Morsy
Ciseł Kamil
m
Trasa zielona Płock
Ciseł Kamil
m
Trasa biała Płock
Niewiński Kamil
m
Trasa zielona BiałystokNa Nich!
Holz Marcin
m
Trasa biała Łódź
Piorunowski Michał
m
Trasa zielona Łódź
Banucha Dariusz
m
Trasa pomarańczowa Rembelszczyzna
Edwards Eddie
m
Trasa pomarańczowa GdyniaWahoo Lecol
Kochański Hubert
m
Trasa zielona Ostrowiec świętokrzyski
Szyszkowski Włodzimierz
m
Trasa biała WarszawaDuke Nukem Prince of Warsaw
Krawczyk Przemysław
m
Trasa zielona Toruń
Pawłowski Łukasz
m
Trasa pomarańczowa Kielce
Broniewicz Łukasz
m
Trasa zielona Łódź
Grześkiewicz Damian
m
Trasa zielona GdyniaNa Nich!
Hałaczkiewicz Grzegorz
m
Trasa zielona Warszawa
Pomarański Paweł
m
Trasa biała Łódź
Smółka Przemysław
m
Trasa pomarańczowa ŁowiczVELO Łowicz
Radajewski  Adam
m
Trasa biała Rozprza
Górski Kacper
m
Trasa biała Łódź
Lach Radoslaw
m
Trasa biała Zgierz
Król  Sebastian
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Najderek Maciej
m
Trasa zielona Łódź
Dybicz Katarzyna
k
Trasa biała Piotrków TrybunalskiPETEROX TEAM
Oskulski Jacek
m
Trasa biała ŁódźOLKI
Oskulski Piotr
m
Trasa biała ŁódźOLKI
Iljin  Michał
m
Trasa biała Łódź Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK w Łodzi
Nowakowska  Patrycja
k
Trasa biała Łódź
Szymajda Jolanta
k
Trasa biała ŁÓDŹ
Ciołkowska  Sandra
k
Trasa zielona Żychlin
Witkowski Robert
m
Trasa pomarańczowa Aleksandrów KujawskiAUTOWIT
Ruciński Radek
m
Trasa biała WarszawaULTRATRACK
Biadała Renata
k
Trasa biała Ozorków
Luśniewski Piotr
m
Trasa zielona Płock
Praxmajer Marcin
m
Trasa biała PłockPłocki Klub Kolarski
Paras Robert
m
Trasa biała Piotrków Trybunalski
Chudzia Maria
k
Trasa biała Klonowa
Garłowska Justyna
k
Trasa biała Złoczew
Macierzyński Adam
m
Trasa zielona ŁódźCDDP
Rodak Michał
m
Trasa zielona Bedoń WieśPasjonaci Kolarstwa Andrespol
Soliński Maciej
m
Trasa biała Łódź
Maciejewski Michał
m
Trasa biała Łódź
Szyszka Adam
m
Trasa biała ŁódźAccenture
Wiśnik Artur
m
Trasa biała Łódź
PEŁKA Dawid
m
Trasa pomarańczowa StrzegocinTour de strzegocin
Dankowski  Arkadiusz
m
Trasa biała Podstolice
Włodek Szymon
m
Trasa biała Trzcinka
Sapierzyńska Dagmara
k
Trasa biała Warszawa
Wrona Patryk
m
Trasa zielona WłocławekVelobird
Futera  Konrad
m
Trasa biała Warszawa FST
Bombalski Bartosz
m
Trasa zielona Łódź"Tata nie ma siły" Club
bulesowski michał
m
Trasa biała ŁódźKłosiński Bulesowski Adwokaci
Plewa Filip
m
Trasa biała Łódź
Tybulczuk Jakub
m
Trasa biała ŁódźAJUTO
Stelmachowski Piotr
m
Trasa biała RzgówCDDP
Stelmachowska Agnieszka
k
Trasa biała Rzgów
Kania Daniel
m
Trasa biała Pruszków
Skrobisz Mariusz
m
Trasa biała OzorkówOzo Bike
Kulig Piotr
m
Trasa pomarańczowa ŁÓDŹCudowne Dzieci Dwóch Pedałów
Wolski Jarosław
m
Trasa biała Zelów
Kurtyka Dawid
m
Trasa zielona Toruń
Wolski Jarosław
m
Trasa biała Zelów
Szymczak Zbigniew
m
Trasa biała Pabianice
Góralczyk  Piotr
m
Trasa zielona Piotrków trybunalski
Kaczmarek  Sylwester
m
Trasa biała Stryków
Urbański Wojciech
m
Trasa biała Łódź
Wrona Rafał
m
Trasa zielona Kobyłka
Kujawa Adam
m
Trasa biała Jeziory Małe
Misiak Włodzimierz
m
Trasa biała KórnikDziki z Bnina
Kosior Jakub
m
Trasa zielona Starachowice
Stachura Mateusz
m
Trasa biała CzęstochowaKlub Kolarski "Pedał"
Drewniak Maciej
m
Trasa biała Częstochowa
Młynarkiewicz Michał
m
Trasa biała WrocławFiM Team
Skręta  Grzegorz
m
Trasa biała Będzelin
Skibiński  Rafał
m
Trasa biała Łódź
Krawczyk Marek
m
Trasa biała SieradzKute Torpedo
Gniłka Dariusz
m
Trasa biała Zduńska Wola
Paczkowski Rajmund
m
Trasa pomarańczowa Dobroń
Piechnicka Robert
m
Trasa pomarańczowa BuszkówiecMatchaBike
Woźniak Piotr
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Ogrodowczyk Agnieszka
k
Trasa biała GAŁKÓWEK-KOLONIA
Rozmiarek Krzysztof
m
Trasa zielona Kórnik
Kacperski Sebastian
m
Trasa zielona Tarczyn
Jachowicz Piotr
m
Trasa zielona ŁódźBel-pol Team
Kuś Dominik
m
Trasa biała ZielkowiceŁowickie Korby
Szymczyk Sławomir
m
Trasa biała Łódź
Kochman Łukasz
m
Trasa zielona WrocławKręcimy Dla Zabawy
Pawlusek  Krzysztof
m
Trasa zielona Babichy Team Esmeralda
Walther Michał
m
Trasa biała Łódź
Kruś Artur
m
Trasa biała Łódź
Buchowski Paweł
m
Trasa biała Osiek
Palka Krzysztof
m
Trasa biała Warszawa
Abramczyk Katarzyna
k
Trasa biała Łódź
Szwugier Katarzyna
k
Trasa biała Łódź
Strąkowski Adam
m
Trasa zielona ŁódźIchemVitadiet
Kurowski Przemysław
m
Trasa zielona ŻakowiceIchemVitadiet
Kurowski Konrad
m
Trasa zielona ŻakowiceIchemVitadiet
Trznadel Łukasz
m
Trasa biała Oława
Ścieszko Adam
m
Trasa pomarańczowa Zgierz
Jabłoński Jakub
m
Trasa biała KłodawaVelo A Bike
Ciastek Artur
m
Trasa biała Łódź
PAWŁOWSKI MACIEJ
m
Trasa biała ŁÓDŹ
Wieczorek Tomasz
m
Trasa zielona Sobki
Bartosiewicz  Łukasz
m
Trasa biała Łask
Gancarz Gabriela
k
Trasa biała Łódź
Kępa Tomasz
m
Trasa zielona Piotrków Trybunalski
Bujnowski  Michał
m
Trasa biała Łódź Ksp Halibut
Lefik Rafał
m
Trasa pomarańczowa Pabianice
Bejm Bartosz
m
Trasa zielona KołoVelo A Bike
Wieczorek  Marzena
k
Trasa zielona Sobki
Moskwa Michał
m
Trasa biała Starowa Góra
Bloch Kacper
m
Trasa zielona Łódź
Cichomski Hubert
m
Trasa zielona Łódź
Jozwiak Maciej
m
Trasa biała Łódź
Grzeszczuk Wojciech
m
Trasa biała Warszawa
Witucki Damian
m
Trasa zielona Stolno
Kaczor Patryk
m
Trasa pomarańczowa Głowno
Jankowska Karolina
k
Trasa biała Bratoszewice
Wyrzykowski Paweł
m
Trasa biała Łódź
DOMINIAK MICHAŁ
m
Trasa biała Aleksandrów Łódzkie
Bieńkowski Gabriel
m
Trasa biała Płock
Kubasiak Paweł
m
Trasa biała Blok Dobryszyce
Osetek Patryk
m
Trasa zielona Koluszki
Szulecki  Wojciech
m
Trasa zielona Kutno Kutno
Józwiak Łukasz
m
Trasa zielona Ozorków Ozo bike
Dominiak  Piotr
m
Trasa biała Aleksandrów łódzki
Dankiewicz Barbara
k
Trasa biała Łowicz
Orlińska Anna
k
Trasa biała Łódź
Dziadkiewicz  Mariusz
m
Trasa zielona Kalisz
Peek Magdalena
k
Trasa biała Łódź
Lipinski Maciek
m
Trasa zielona ŁódźTeam Perkoza
Wasiński Łukasz
m
Trasa pomarańczowa Zgierz
Słowiński Mateusz
m
Trasa biała Łódź
Zawisza Dariusz
m
Trasa zielona Łódźpiździpączki
Liberacki Tomasz
m
Trasa zielona Łódź
Zawisza Damian
m
Trasa pomarańczowa Wrocław
Namiota Piotr
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Stępień  Radosław
m
Trasa biała Łódź
Narloch Rafał
m
Trasa pomarańczowa Gdańsk
Piejka Kamil
m
Trasa biała Granica
Bąk Bartłomiej
m
Trasa biała Łódź
Sarzyński  Jakub
m
Trasa pomarańczowa Łódź Kolarstwo Boże
Gajos Joanna
k
Trasa biała Brwinów
Pięta Paweł
m
Trasa biała ŁowiczKTK Szprycha
Trzepadłek Piotr
m
Trasa biała Łódź
Trzepadłek Aleksandra
k
Trasa biała Łódź
Przybyszewski Jacek
m
Trasa biała Skierniewice
Kołakowski Lech
m
Trasa biała Skierniewice
Nawrotek Michał
m
Trasa biała Aleksandrów Kujawski
Hrynduła Wojciech
m
Trasa zielona Łódź
Wiśniewski Piotr
m
Trasa zielona WarszawaSportgas
Wiśniewski Jakub
m
Trasa biała Warszawa
Snowacki Przemyslaw
m
Trasa zielona BydgoszczCSU Racing Team Bydgoszcz
Cieślik Piotr
m
Trasa biała BełchatówBikeEBE
Szczepańska Laura
k
Trasa biała Łask
Fabiański Marek
m
Trasa zielona Łódź
Trepka  Przemek
m
Trasa biała Łask
Przezak Jakub
m
Trasa biała Godynice
Maląg  Monika
k
Trasa biała Bocianicha
Dzierżanowski Michał
m
Trasa biała Brodnica
Mieszczak  Mateusz
m
Trasa biała Lublin
Peliksze Sylwia
k
Trasa biała Gdańsk
Zając  Iwona
k
Trasa biała Łódź
Damsz Wojciech
m
Trasa biała Łódź
Drążek  Adrian
m
Trasa zielona Łódź
Steidel Bartłomiej
m
Trasa biała Łódź
Olichwiruk  Małgorzata
k
Trasa biała Łódź
Zarzycki Paweł
m
Trasa pomarańczowa Rawa MazowieckaZelldus
Nowak Krzysztof
m
Trasa biała Poznań
Wolnicki Dominik
m
Trasa zielona Łódź
Jakóbczak Piotr
m
Trasa pomarańczowa ŁódźCudowne Dzieci Dwóch Pedałów
Stachura Mateusz
m
Trasa biała Częstochowa
Pańczyk  Łukasz
m
Trasa biała Łódź
Zubek Waldemar
m
Trasa biała WarszawaEQUIPE ORANGE
Kmin Krzysztof
m
Trasa biała Łódź
Sokołowski Krzysztof
m
Trasa biała Łódź
Komorowski Fryderyk
m
Trasa zielona Kutno
Grodecki Tomek
m
Trasa biała Zgierz
Kowalski Jan
m
Trasa biała Łódźjanusze pedałów
Jastrzębski  Łukasz
m
Trasa biała Klembów Klembów
Podstawek Andrzej
m
Trasa pomarańczowa Milanówek
Pawłowski Adam
m
Trasa biała Pabianice
Melich Michał
m
Trasa biała Łódz
Śliz Michał
m
Trasa biała Łódź
Niczyporuk Piotr
m
Trasa zielona Warszawa
Jeżak Hubert
m
Trasa zielona WrocławToyota Bike Team
Jeżak Anna
m
Trasa zielona Wrocław
Zhabinets Oleksandr
m
Trasa biała Lodz
Kryński Wojciech
m
Trasa zielona Brześć Kujawski
Majewski Łukasz
m
Trasa zielona Tomaszów Mazowiecki
Stasiak Patryk
m
Trasa biała Bukowiec
Stasiak Dominik
m
Trasa biała Kutno
Jasiński Henryk
m
Trasa biała Łódź
Marek Łukasz
m
Trasa zielona BarcinKlub Sportowy Szosa Żnin
Huculak Włodzimierz
m
Trasa biała Józefów
Grochal Patryk
m
Trasa zielona BarcinKs Szosa Żnin
Dzierżanowski Michał
m
Trasa biała Brodnica
Reda Adam
m
Trasa biała Otwock
Cyrulewska  Malgorzata
k
Trasa biała GlinnikPamso Run Team
PODLEŚ REMIGIUSZ
m
Trasa zielona Dąbrowica
Zajączkowska  Bożena
k
Trasa biała Łęczyca Łódzka Szkoła Nordic Walking
Węgielewski Bartosz
m
Trasa pomarańczowa Kraków
Magiera Piotr
m
Trasa biała Piotrków Trybunalski
Rybak Robert
m
Trasa pomarańczowa Warszawa#JESTEMWTERENIE
Brzeska Sylwia
k
Trasa biała Wiśniowa Góra
Rzepkowski  Grzegorz
m
Trasa biała Łódź Łódź Kocha Sport
Tomaszewski Gracjan
m
Trasa zielona Łódź
Wołoszyn Dominik
m
Trasa biała Otrębusy
Osipiak Tomasz
m
Trasa biała Izabelin CMazuria Gravel
Olczyk Monika
k
Trasa biała Łódź
Goss Mateusz
m
Trasa biała Pabianice
Skóra Artur
m
Trasa zielona MarkiMSR & Toyota Grupa Cygan
Skóra  Tomasz
m
Trasa zielona Raszyn
Kostecki Bartłomiej
m
Trasa biała
Socha Stanisław
m
Trasa pomarańczowa
Bargieł Konrad
m
Trasa zielona ŁÓDŹŁódź Kocha Sport
Walczak Grzegorz
m
Trasa biała Łódź
Pacholicka Katarzyna
k
Trasa biała Łódź
Chudziński  Sylwester
m
Trasa zielona Gałków Duży
Toruń Mateusz
m
Trasa biała Łódź
Toruń Janusz
m
Trasa biała Przemyśl
PEREK Sylwia
k
Trasa zielona Zgierz
ŻEGOTA Maciej
m
Trasa zielona Zgierz
Posiewała Stanisław
m
Trasa pomarańczowa Trzcinka
Michalik Konrad
m
Trasa biała ŁódźŁódzki Klub Futbolu Stołowego
Jaroszewicz Paweł
m
Trasa zielona PorożePoroże
GAUDYNEK Bartosz
m
Trasa biała Łódź
Grabara Kacper
m
Trasa biała ŁódźPanGra Team
Krawczyński Daniel
m
Trasa biała ŁódźPanGra Team
Libner-Plocek Magdalena
k
Trasa biała ŁÓDŹ
Materek Michalina
k
Trasa biała Łódź
Jeziorski Hubert
m
Trasa zielona Łódź
Wilczyński Robert
m
Trasa pomarańczowa Gruszewnia Młode Wilki SKL
Łuczka Sylwia
k
Trasa biała Tomaszów MazowieckiVege Runners
Pianka Oskar
m
Trasa pomarańczowa KłobuckMłode Wilki SKL
Urbanek Jacek
m
Trasa zielona Łódź
Rudniak Sylwester
m
Trasa zielona Maksymów
Nawrocki Michał
m
Trasa pomarańczowa WloclawekLumac WTR
Falenta Krzysztof
m
Trasa zielona Łódź
Wojdyla Dominik
m
Trasa biała Lodz
Święciak  Jarek
m
Trasa biała Aleksandrów Łódzki
Damuć Ewelina
k
Trasa biała Łódź
Damuć Piotr
m
Trasa biała Łódź
Siejka Tomasz
k
Trasa biała Łódź
Zimny Adam
m
Trasa biała ŁÓDŹSPYROSOFT
GRONOWSKI MICHAL
m
Trasa biała Huta Dłutowska
Ozurkiewicz Krzysztof
m
Trasa biała Łódź
Ziemczyk Przemysław
m
Trasa biała Łódź
Sokołowski Kamil
m
Trasa biała Łódź
Bolek Kamil
m
Trasa biała Opoczno
Hakało Jakub
m
Trasa zielona KutnoKluseczka Team
Kulik Adam
m
Trasa biała Łódź
Bąbol Maciej
m
Trasa biała Piotrków TrybunalskiEj Dobra Dobra
Karliński Dawid
m
Trasa biała Piotrków TrybunalskiEj Dobra Dobra
Wiaderny Piotr
m
Trasa biała Łódź
Pascha Piotr
m
Trasa zielona
Zdunowski Maciej
m
Trasa biała WarszawaPAMAŁU
Lewandowska Monika
k
Trasa biała Łask
Lewandowski Krzysztof
m
Trasa biała Łask
Zakrawacz Łukasz
m
Trasa biała StrzegomianyRowerowa DOIIB
Kanios Michał
m
Trasa biała Rzeszów
Powązka Grzegorz
m
Trasa biała Piwonin
Olszynka Rafał
m
Trasa błękitna Zabrze
Hofer  Tomasz
m
Trasa biała Łódź
Olczak Damian
m
Trasa biała
Bernaciak Dariusz
m
Trasa biała Łódź
Walczyk Dariusz
m
Trasa biała Stryków
SZCZYGIELSKI PAWEL
m
Trasa biała gdansk
Słowiński Maciej
m
Trasa biała Tomaszów MazowieckiBROWERZYSCI.TM
Maklakiewicz Maciej
m
Trasa pomarańczowa Włocławek
zajkowski mariusz
m
Trasa pomarańczowa ostrołękaROWEROWE KURPIE
Pietrzak Dariusz
m
Trasa biała Pabianice
Bujak Piotr
m
Trasa zielona Smolec
Szmejda Piotr
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Suchanowski Kamil
m
Trasa biała Łódź
Michalski Bartosz
m
Trasa biała Zgierz
Wokacz Rafał
m
Trasa biała Łódź
Zając Piotr
m
Trasa biała Skierniewice
Labus Arek
m
Trasa biała ŁódźCommerzBike
Labus Ania
k
Trasa biała ŁódźTwinTeam
Podrażka  Łukasz
m
Trasa biała Zielkowice ul Starowiejska 54Łowickie Korby
Kamiński Roman
m
Trasa biała Stryków
Stańczyk Sebastian
m
Trasa biała Stryków
Zajkowski Mariusz
m
Trasa pomarańczowa Ostroleka ROWEROWE KURPIE
Marczak Mateusz
m
Trasa biała Stryków
Kwaśniewski Tomasz
m
Trasa biała DrzewicaBrachy
Rydzewski Marek
m
Trasa biała Brwinów
Kubsz Konrad
m
Trasa biała
Janus Damian
m
Trasa pomarańczowa Zyrardow
Hanys Krzysztof
m
Trasa biała Mrowino
Rudy Michał
m
Trasa biała Wysoka
Sobolewska Paulina
k
Trasa biała Zakościele
Studniarz Jakub
m
Trasa zielona Ruda Śląska
Krajewski Piotr
m
Trasa zielona WarszawaVeloBank HBA Team
SYPEK SYLWESTER
m
Trasa biała Łódźartkom ;)
Pelczarski Janusz
m
Trasa błękitna Łódź
Żmijewski Bartosz
m
Trasa zielona Marki
Jagielski Marcin
m
Trasa błękitna Łódź
Karczewski Andrzej
m
Trasa biała Pabianice
Lisowska Marta
k
Trasa zielona Bydgoszcz
Marciniak  Piotr
m
Trasa błękitna Łódź
Fogiel  Mariusz
m
Trasa pomarańczowa Łódź
Kaczorowska Izabela
k
Trasa biała Łódź
Kotynia Kamil
m
Trasa błękitna Łódź
Hirkowski Mateusz
m
Trasa biała SIechnice
Żak Witold
m
Trasa zielona Łódź
Kopeć  Michał
m
Trasa błękitna Łódź
Bilip Maciej
m
Trasa zielona Łódź
Kurek Paweł
m
Trasa błękitna ŁódźŁKS
Janiczek Maciej
m
Trasa biała Tuszyn
Orzechowski Mariusz
m
Trasa biała Błonie
Rutkowski Krzysztof
m
Trasa zielona Błędowo
Żukowski  Marek
m
Trasa błękitna Łódź
Sikorski  Bartłomiej
m
Trasa błękitna Poddębice
Partyka Grzegorz
m
Trasa zielona Aleksandrów Kujawski
Grzelak Łukasz
m
Trasa błękitna Pabianice
Moszczyński Marcin
m
Trasa błękitna Pabianice
Baluta Marcin
m
Trasa biała Bydgoszcz
Ratajczak  Mateusz
m
Trasa pomarańczowa Gliwice
Jadczak Radek
m
Trasa błękitna Łódź
Kaczuba Jacek
m
Trasa biała Tobiasze
Gonicki Jcek
m
Trasa biała TuszynGonicki
Reczkowski Bartłomiej
m
Trasa biała Łódź
Weresz Małgorzata
k
Trasa biała Bydgoszcz
Makowska Dominika
k
Trasa błękitna Łódź
Marciniak  Malwina
k
Trasa błękitna Łódź
Sawicka Katarzyna
k
Trasa błękitna Łódź
Kęska Małgorzata
k
Trasa biała Bydgoszcz
Kęska Piotr
m
Trasa biała Bydgoszcz
Krajewska  Sylwia
k
Trasa biała Łódź Leśne dzikuski
Paszek Michał
m
Trasa błękitna Łódź
Umińska Dominika
k
Trasa biała ŁódźTrimasters Warszawa
Oleksy Tomasz
m
Trasa błękitna Aleksandrów Łódzki
Żurek Kamil
m
Trasa błękitna Kraków#2268
Porębska Katarzyna
k
Trasa biała ŁódźSzwendacze
Sikora Konrad
m
Trasa biała Warszawa
Sikora Konrad
m
Trasa biała Warszawa
Czyżnik Arkadiusz
m
Trasa biała Łódź
Kowalski Łukasz
m
Trasa błękitna Łódź
Oleniczak Maciej
m
Trasa pomarańczowa Wygoda k/RadomskaKBKS Radomsko
Kaźmierski Kacper
m
Trasa biała Łódź
Stachurski Dawid
m
Trasa zielona Aleksandrów Łódzki
Basta  Piotr
m
Trasa zielona Świdnica
Eliasz Andrzej
m
Trasa pomarańczowa Tarnowskie Góry
Łuczak Klaudia
k
Trasa błękitna Łódź
Sobieszek Emil
m
Trasa pomarańczowa Wola Wysoka
Rechciński  Artur
m
Trasa biała Rzecz
Markowski Jakub
m
Trasa biała Łódź
Bąk-Broniecki Patryk
m
Trasa biała ŁÓDŹ
Komisarczyk  Jolanta
k
Trasa błękitna Łódź
Ambroziak Adrian
m
Trasa biała Łódź
Duś Konrad
m
Trasa zielona ŁÓDŹ
Łukaszewicz Daniel
m
Trasa błękitna Łódź
Popławski Mariusz
m
Trasa błękitna Łódź
Bogdański Piotr
m
Trasa błękitna Łódź
Stęplewski  Piotr
m
Trasa biała Łódź Banach team
Ziółkowski Michał
m
Trasa zielona ŁódźFlEX TEAM
Januszkiewicz Paweł
m
Trasa błękitna Łódź
Młynarczyk  Maksymilian
m
Trasa błękitna Łódź .
Kornacki Maciej
m
Trasa błękitna Łódź
Woźniak  Przemysław
m
Trasa biała Głowno
Janik Karolina
k
Trasa błękitna Łódź
Pietruczuk  Elzbieta
k
Trasa błękitna Szczesne
Chochowski Marek
m
Trasa zielona Ostrów WielkopolskiMTB4FUN
Witkowska Wioleta
k
Trasa błękitna Łódź
Skonieczka Marcin
m
Trasa błękitna Aleksandrów Łódzkiki
Małolepszy Janusz
m
Trasa błękitna ŁódźRazem Trenujemy Sport
Frankowski Tomasz
m
Trasa błękitna Kutno
Stefański Krzysztof
m
Trasa błękitna Łódź
Półtorak Katarzyna
k
Trasa błękitna Łódź
Szyller Patryk
m
Trasa błękitna Łódź
Irzyk Wojciech
m
Trasa zielona Warszawa
Mleczek Patryk
m
Trasa biała Pabianice
Misior Piotr
m
Trasa biała Otwock
Miszczak Jakub
m
Trasa biała Łódź
Urbaniak  Dawid
m
Trasa biała Ozorków
Olas Piotr
m
Trasa biała Nowa Wieś 117
Głodowski Mirosław
m
Trasa biała Toruń
Borecka  Beata
k
Trasa biała Piątek ---
Różycki Grzegorz
m
Trasa błękitna Łódź
Wodras Martyna
k
Trasa biała Łódź
Kacprzak Damian
m
Trasa błękitna Łódź
Jasiński Artur
m
Trasa błękitna Zgierz
CZARNY KAMIL
m
Trasa zielona Wrocław
Woźny  Paweł
m
Trasa pomarańczowa Pabianice
Zgłoś się

 

 Kategorie

Trasa biała46 195
Trasa zielona 8 107
Trasa pomarańczowa3 50
Trasa błękitna10 31

 

 Miejscowości

Łódź162
Warszawa24
Pabianice 11
Zgierz10
ŁÓDŹ8
Piotrków Trybunalski7
Bydgoszcz7
Płock 6
Wrocław6
Stryków5