VIII Bieg "5 Mil"

VIII Bieg "5 Mil"

Port Wojenny Gdynia

28.10.2021

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć MiejscowośćJednostka wojskowaKlubPłatność
NIEKURZAK KRZYSZTOF
m
GdyniaJW 5004 dOBOKAS Gdynia opłacono
Trzaska Józef
m
Grudziądz13WOG13WOG opłacono
Karpowicz Bartosz
m
GdyniaJW 5004Leśne Dukty Gdynia dOB opłacono
Kęsik Roman
m
Grudziądz13 WOG Grudziądz13 WOG Grudziądz opłacono
WOJTACKI Tomasz
m
GrudziądzCentrum Szkolenia Logistyki GrudziądzSosnowa Team Grudziądz opłacono
Jabłoński Patryk
m
Grudziądz13 WOG Grudziądz13WOG opłacono
Bogusz Tomasz
m
Gdynia5004Biegająca Gdynia opłacono
Kunke Tomasz
m
Grudziądz13 WOG Grudziądz13 WOG GRUDZIADZ opłacono
Wojanowski Zbigniew
m
Grudziądz13 WOG Grudziądz13 WOG Grudziądz opłacono
Wojanowska Maryla
k
Grudziądz13 WOG Grudziądz13 WOG Grudziądz opłacono
Andrzejczak Wojciech
m
GrudziądzSkład GrudziądzNon opłacono
Wnuk Maciej
m
Gdańsk 5004Lechia Gdańsk opłacono
Osenkowski Łukasz
m
GdyniaJW 5004 opłacono
Puchalski Marcin
m
Malbork 112822.BLt opłacono
Kryża Arek
m
Władysławowo5004273 opłacono
Wojnar Agata
k
GdyniaDowództwo 3.Flotylli Okrętów opłacono
Skaluba Pawel
m
Gdynia5004Jw 5004 opłacono
Błoński Roman
m
GdyniaJW 4250Dywizjon Okrętów Wsparcia opłacono
Wasilewski Marcin
m
GdyniaDowództwo 3. Flotylli OkrętówBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Miotk Michał
m
Gdynia5004 opłacono
Michalski Artur
m
GdyniaKPW GDYNIAKWP Gdynia opłacono
Kamiński Artur
m
Grudziądz13 WOG13 WOG opłacono
Lubiński Kamil
m
Gdynia5004Gdyński Dywizjon okrętów bojowych opłacono
Makowski  Rafał
m
RotmankaRCI gdynia opłacono
Czaplicki Sławomir
m
Reda ORMWRuneda/Młode dziki opłacono
Szkatulski Tomasz
m
DarłowoRCI GdyniaDarłowskie Charty opłacono
Wiśniewski Patrycjusz
m
Warszawa1 Baza Lotnictwa Transportowego1Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Kreft Łukasz
m
Reda KPW Gdynia KPW opłacono
Koral Marek
m
GdyniaWŻW Gdynia opłacono
Moranko Krzysztof
m
Gdynia KPWKPW opłacono
Niedziela Piotr
m
ORMW opłacono
Kubicki  Paweł
m
Gdynia5004 opłacono
Musik Jakub
m
GdańskOrkiestra Reprezentacyjna MW opłacono
Rygielski  Piotr
m
Gdynia WŻW Gdynia opłacono
Śliwiński  Marcin
m
GdyniaKPW GDYNIAMarcin Śliwiński Fotografia opłacono
Wieczerzak Daniel
m
RedaKPW GdyniaKPW Gdynia opłacono
Heyka Jarosław
m
LęborkMorska Jednostka RakietowaMorska Jednostka Rakietowa opłacono
Pacholarz Tomasz
m
GdyniaORMW opłacono
Sowała Marek
m
Sieradz1.dywizjon lotniczyRAJSPORT ACTIVE opłacono
Konkel Maciej
m
GdyniaDOB opłacono
Płatek Damian
m
GdyniaKPW Gdynia opłacono
Rembowski Marcin
m
GdyniaORMW- opłacono
Hydzik Agnieszka
k
GdyniaKomenda Portu Wojennego Gdynia opłacono
KRUPECKI ROBERT
m
GdyniaOSNiP WP Gdynia opłacono
Zegarlicki Zygmunt
m
GdyniaORMWORMW opłacono
Budzianowski Patryk
m
GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej opłacono
Czarnecki Jarosław
m
Warszawa1. Baza Lotnictwa Transportowego 1. Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Dziepak Piotr
m
Wola Mrokowska1 Baza Lotnictwa Transportowego1 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Buczko Ewelina
k
GdyniaRegionalne Centrum Informatyki GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Baran Józef
m
Reda opłacono
Runtz Waldemar
m
WejherowoORMW GDYNIA opłacono
PŁATEK  Krzysztof
m
GDYNIA KPW GDYNIA opłacono
Pęk Grzegorz
m
GrupaRWT Grudziądz-1RBLogŻOŁNIERZE opłacono
ANDRZEJCZAK Dariusz
m
PIASECZNO1 Baza Lotnictwa Transportowego1 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
OLESZEK JERZY
m
UstkaSzkoła Podoficerska MWSzkoła Podoficerska MW opłacono
Grodek Krzysztof
m
Grudziądz13 WOG13 WOG opłacono
Stróżewski Maciej
m
LegionowoJW 41981. Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Kowalski Tomasz
m
Wejherowo RCI GdyniaMTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono
Imianowski Jerzy
m
Gdynia Komenda Portu WojennegoBiegamyrazem. pl opłacono
CHMURZYŃSKI Artur
m
GdyniaRCI GdyniaRCI Gdynia opłacono
SULEJCZYK  Piotr
m
Warszawa41981 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Wąż Mariusz
m
RedaAkademia Marynarki WojennejKS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono
Różyc  Jarosław
m
Kosakowo KPW Gdynia opłacono
Chwin Piotr
m
Gdynia5004ORP GROM opłacono
Pionk Rafal
m
Miszewo Komenda Portu Wojennego Gdynia Komenda Portu Wojennego Gdynia opłacono
Zybura  Andrzej
m
Czarlin5004Orp Grom opłacono
Pniewski Mirosław
m
LęborkJW 4653Baza 44 opłacono
Tkaczyk Paweł
m
Bojano Dywizjon Okrętów Bojowych ULTRA WAY / NAVY dOB opłacono
Niksa Patryk
m
WarszawaJW 41981. Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Korsak Przemek
m
Gdynia Orkiestra Reprezemtacyjna MW opłacono
Gawryś Rafał
m
GdyniaORMWORMW opłacono
Buczkowski Damian
m
WładysławowoJW5004dOB/ORP KASZUB opłacono
Dobrowolski Kamil
m
Malbork22.Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku22.Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
GAWRYŚ Marcin
m
GDYNIA5004ORP PUŁASKI opłacono
Browarczyk  Tomek
m
Łebieńska Huta JW 5004ORP GROM opłacono
Szymański Kamil
m
Gdynia5004 opłacono
Głazik Tomasz
m
Wejherowo5004273 opłacono
Karolewska Anna
k
WejherowoKomenda Portu Wojennego GdyniaKujawscy Runners opłacono
Piotrowski Szymon
m
RumiaOśrodek Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego opłacono
Sołtys Kasia
k
Gdynia5004 opłacono
Płoski Krzysztof
m
Bobolin1 RBLog Wałcz SKŁAD DARŁOWODarłowskie Charty opłacono
Frąckowiak Tomasz
m
GdyniaWOMP-Gdynia opłacono
Kropacz Arek
m
ŁĘGOWO5004273 opłacono
Lewandowski Adam
m
Ustka6 Wojskowy Oddział Gospodarczy UstkaW.P.K Słoń team Ustka opłacono
Olczykowski Bartosz
m
Dąbki1 Regionalna Baza logistyczna Wałcz - Skład Darłowo opłacono
Sowa Michał
m
GdyniaOrkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej opłacono
Turczyn Grzegorz
m
Słupsk4220 opłacono
Kaniowski Jacek
m
SławnoJW4220W. P. K. Słoń Team Ustka opłacono
Szmigiero Arkadiusz
m
Słupsk6.WOG UstkaW.P.K. Słoń Team opłacono
Pietkun Sławomir
m
KoleczkowoOśrodek Badawczy Służby MPS opłacono
Kożyczkowski Edward
m
Bolszewobdow MW opłacono
Maślak Radosław
m
Gdynia3.FOBiegamyrazem//3.FO opłacono
MICHALSKI Zygmunt
m
GdyniaORP BłyskawicaORP Błyskawica opłacono
Drózd Grzegorz
m
GdyniaOSNiP WPOSNiP WP opłacono
Jaguś Łukasz
m
GdyniaJW 3394Dywizjon Okrętów Podwodnych opłacono
MALISZEWSKI Karol
m
GdyniaOsnipwpOSNIPWP opłacono
Kosecka  Helena
k
Wałcz 104 Batalion Logistyczny Wałcz opłacono
Sarbiewski Przemysław
m
Bielkowo102 batalion ochrony102 batalion ochrony opłacono
Dziczek Przemysław
m
GdyniaOSNiP WPOSNiP WP Active Team opłacono
Gazarkiewicz Antoni
m
GDAŃSKBHMW_GDYNIA opłacono
Brykalski Michał
m
GdyniaORMW opłacono
Angel Patrycja
k
GdyniaJW 5004273 opłacono
Zabrocki Radosław
m
CzeczewoCOM-DKMCom Dkm opłacono
Żyłów Piotr
m
RumiaCOM-DKM opłacono
Podolak Krzysztof
m
GdyniaDowództwo 3 Flotylli Okrętów Najpierw było Oksywie opłacono
Karpusiewicz Tomasz
m
MostyCOM-DKMCOM-DKM opłacono
WAWRZEŁA Łukasz
m
GDYNIA opłacono
Maszota Waldemar
m
Gdynia5511dZH MW opłacono
Sikora  Andrzej
m
Malbork JW 112822.BLT opłacono
KLEKOTKO Fabian
m
GdyniadZH MW opłacono
KOZIKOWSKI DARIUSZ
m
STRASZYNRCI Gdynia opłacono
Kankowski Paweł
m
LuzinoGKS KASZUBI LUZINO opłacono
Rambiert Patryk
m
Puck4250Dywizjon Okrętów Wsparcia opłacono
Filiński Mariusz
m
Gdynia5511dZH MW opłacono
Groszkowski Marcin
m
Malbork22 Baza Lotnictwa Taktycznego 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Wąsik Krzysztof
m
Malbork22 Baza Lotnictwa TaktycznegoDąbrowski Team opłacono
Sularz Wojciech
m
GdyniaSoolashowe Truchtanie opłacono
Baczyński Marek
m
GdyniaOSNIP WP opłacono
Kliber Marcin
m
GdyniaORMW opłacono
Kankowska Justyna
k
LuzinoGKS Kaszubi Luzino opłacono
Jaffke Jarosław
m
ŁebczOWC WEJHEROWOOWC WEJHEROWO opłacono
Zarzycki Krzysztof
m
Reda5004ORP Ślązak opłacono
Wiatrowski Krzysztof
m
Kowale TriWiatrak / runpassion team opłacono
Solek Mieczsław
m
WejherowoCOM-DKMNYPEL Reda opłacono
Tórz Michał
m
GdyniaJW 390713 dTR opłacono
Straszak Paweł
m
GdyniaOSNiP WP opłacono
Kupski Michał
m
UstkaWT Ustka opłacono
Łątkowski Jerzy
m
GdyniaMJRJW 4498 opłacono
Marczak Małgorzata
k
ŻelkowoNight Runners Słupsk opłacono
JÓSKOWSKI BOGDAN
m
BIAŁOGÓRARCI GDYNIARCI GDYNIA opłacono
Peta Leszek
m
Gdynia5004273 opłacono
Niedostatkiewicz Maciej
m
GdyniaMorska Baza Szkoleniowa opłacono
Tołodziecki  Marcin
m
GdyniaWŻW Gdynia opłacono
Kwaśny Damian
m
Wejherowo opłacono
Beczek Dariusz
m
RumiaBiuro Hydrograficzne MWBHMW opłacono
Sobków Adam
m
GdyniaBHMWBHMW_Gdynia opłacono
Gawin Damian
m
Gdynia5004ORP. G.T.KOSCIUSZKO 273 opłacono
Więcek Krzysztof
m
GdyniaBiuro Hydrograficzne MWBiuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej opłacono
Englert Paweł
m
GdyniaBiuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej BHMW_GDYNIA opłacono
Ciunel Łukasz
m
Gdynia opłacono
Witkowski Piotr
m
GdańskOrkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej RP opłacono
LEWANDOWSKI ROBERT
m
GDYNIACOM-DKM opłacono
Rusoń Leszek
m
Gdynia WŻW Gdynia opłacono
Sitko-Bajorski Antoni
m
GdyniaBHMWBHMW opłacono
Skerka Dagmara
k
Żukowo opłacono
Kosmalski Piotr
m
RedaOSNiP WPOSNiP WP Active Team opłacono
Kasperowicz Krzysztof
m
Rumia/LubskoBieganie Jest Dla Koni opłacono
Turowski Rafał
m
GdanskKPW Gdynia opłacono
Wittmann Marcin
m
Gdyniabdow MW opłacono
Szyszkowski Maciej
m
Gdynia JW 38686.ORel. opłacono
Bukowski Adrian
m
RumiaJW 38686 ORel opłacono
Preuss  Andrzej
m
Wejherowo 18WOG opłacono
Lewiński Ireneusz
m
Gdynia50045004 opłacono
Sołodowczuk Katarzyna
k
Rumia6 Ośrodek Radioelektroniczny opłacono
Dembek Krzysztof
m
BolszewoMorska Jednostka Rakietowa w SiemirowicachMJR Siemirowice opłacono
Kiełtyka Łukasz
m
Wejherowo 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie opłacono
Grzechulski Piotr
m
Nowy Dwór WejherowskiMorska Jednostka Rakietowa w SiemirowicachMJR Siemirowice opłacono
Ostalski Wojciech
m
GdyniaJW 5004 opłacono
Prętnik Dawid
m
RumiaOSNiP WPOSNiP WP opłacono
Lembicz Elzbieta
k
Gdynia 5004. Orp Kaszub opłacono
Hydzik Rafał
m
Gdynia5511 opłacono
Duda Mateusz
m
Gdańsk 5004 opłacono
Mirończuk Włodzimierz
m
HelKPW opłacono
Domagała Marcin
m
Gdynia opłacono
Sieciński Marcin
m
ŻukowoJW 3936Kujawscy Runners opłacono
Dobrzyński Piotr
m
Gdynia5004 opłacono
Rychert Sylwester
m
ŻukowoKpw opłacono
RYBAK Tomasz
m
OlsztynWojewódzki Sztab WojskowyWSzW Olsztyn opłacono
DUJKA Kamil
m
Warszawa1 Baza Lotnictwa Transportowego1 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
Cemka Tomasz
m
Gościcino4259 opłacono
BYRSKI PAWEŁ
m
WEJHEROWO18 Wojskowy Oddział Gospodarczy opłacono
Omernik Łukasz
m
Wejherowo18 WOG18WOG opłacono
Pilanowski Marcin
m
Gdynia5004 opłacono
Gdaniec Magdalena
k
Gdynia5004 opłacono
Rejter Dawid
m
Glinno4498MJR opłacono
Bulczak Piotr
m
Siemirowice4498MJR opłacono
Bobkowski Bartosz
m
Wejherowo18 WOG opłacono
Sikorski Robert
m
Gdynia5004ORP ŚLĄZAK opłacono
Padias Paweł
m
GdyniaMorski Klub Seniorów Lotnictwa opłacono
Cynkiel Maciej
m
GdyniaJW 3660 opłacono
Reszke-Witek Renata
k
GdyniaKomenda Portu Wojennego GdyniaTri Team Rumia opłacono
Lackowski Karol
m
GdyniaOSNiP WPOSNIP WP opłacono
DANIELEWICZ GRZEGORZ
m
GdyniaDoBBiegający Potwór Spaghetti opłacono
Słupek Jacek
m
HelHelskie Morsy opłacono
Zawadzki Piotr
m
Reda5004Big Yellow Foot Adventure Team opłacono
Lipińska Kinga
k
Grudziądz 13 WOG opłacono
Lipowicz Karolina
k
Grudziądz13 Wojskowy Oddział Gospodarczy 13 WOG opłacono
Kowalik Adam
m
Jastarnia 43.bsap FOW 43.bsap FOW opłacono
Zielke Cezary
m
Mała PiaśnicaKPW Gdynia opłacono
Dobkowska  Agnieszka
k
Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono
Bellwon Rafał
m
RumiaBiegaMy opłacono
Sałak  Monika
k
Gdynia opłacono
Kiedrowicz Bartosz
m
GdyniaKPW GDYNIAKRMW opłacono
JAWORSKI Janusz
m
TOPORZYSKOIWspSZ Bydgoszcz- opłacono
Trun Marcin
m
Smętowo GraniczneKPW GdyniaKRMW opłacono
Kaliczyńska Wioletta
k
RumiaProjekt1000up opłacono
Kosznik Michał
m
Gdańsk opłacono
Rogiński Dariusz
m
Gdynia KPW GDYNIA KRMW opłacono
Konkol Joanna
k
KąpinoTeam Kąpino opłacono
Chudziński  Maciej
m
Gdynia KPW GdyniaKRMW opłacono
Kołodziński Wojciech
m
Gdynia opłacono
Czajkowska Dagmara
k
GRUDZIĄDZ13 WOG Grudziądz opłacono
Marczak  Andrzej
m
Żelkowo opłacono
Łyś Daniel
m
Reda1889 opłacono
Rajewicz krzysztof
m
PuszczykowoJW115631 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Nagot Sandra
k
Gdynia3868 opłacono
NOWAK Mirosław
m
REDAOBSMPS opłacono
Szajerka Krzysztof
m
Rumiabrak opłacono
Domżalska Wioletta
k
Rumia7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono
Dorobczyński Marek
m
ChałupyJw 1832 Rozewie43 bsap. Rozewie opłacono
Cendrowski Marcin
m
RumiaOBSMPS opłacono
Białoszyński Robert
m
PoznańJW115631 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Labudda Mirosław
m
RumiaMałe Trójmiasto Biega - MTB opłacono
Kusiak Dariusz
m
Gdynia390713 dTr opłacono
Hapka Paweł
m
Strzelno JW 183243.bsap FOW opłacono
Laszczyk Nadia
k
Reda opłacono
Pecz Igor
m
Żelistrzewo43 bsap FOW Rozewie43 bsap FOW opłacono
Chyła  Tomasz
m
GdyniaAMW opłacono
WALCZAK Michał
m
RedaJW 183243bsap FOW opłacono
Żak Dominika
k
LeśniewoORMWORMW opłacono
Rosman  Paweł
m
Toruń FINISZ Morąg opłacono
Wendt Karol
m
Luzino opłacono
Terefenko Joanna
k
UstkaCSMW Ustka opłacono
KOSIDLAK TOMASZ
m
NIEWIEROWOCSMW USTKA opłacono
Bokacz Piotr
m
UstkaCSMW USTKA opłacono
Ciszek Łukasz
m
Świeciel.ciszek@wp.pl opłacono
Hostyński Adam
m
SłupskCSMW USTKA opłacono
Niewadził Damian
m
UstkaCSMW USTKA opłacono
Koschembahr Łyskowski Konstanty
m
BaninoBigyellowfoot Adventure Team opłacono
Wiśniewski Maciej
m
Świecie opłacono
Arendt Mateusz
m
dZH MW opłacono
Lutyński  Daniel
m
Gdańsk Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej opłacono
Parchem  Artur
m
Strzelno JW 1832 43.bsap FOW opłacono
Jednachowski Krzysztof
m
PuckŁKS Puck opłacono
Bobrucki Łukasz
m
LiniaMorska Jednostka Rakietowa opłacono
Kaczmarek Dariusz
m
Poznań31. Baza Lotnictwa Taktycznego31. baza lotnictwa taktycznego opłacono
MARDZIŃSKA SYLWIA
k
RUNEDA opłacono
Sikora Szymon
m
RedaRuneda opłacono
Majewski Krystian
m
Gdynia4026RUNEDA opłacono
Głowski Dariusz
m
PoznańJW115631 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Potrykus Magdalena
k
Reda opłacono
Pawłowski  Łukasz
m
Rumia opłacono
Gutmański Łukasz
m
KościerzynaDywizjon Okrętów BojowychAkademia Biegowa Kościerzyna opłacono
Jakubińska Monika
k
Reda opłacono
Szytniewski Grzegorz
m
Grudziądz1 RBLog Skład Grudziadz opłacono
Płachta  Tomasz
m
Rumia Samotny Kojot opłacono
Mudź Anna
k
UstkaCSMWCSMW opłacono
Lubowiecka Alicja
k
WejherowoRuneda opłacono
Staszak Michał
m
Kamionki31 Baza Lotnictwa Taktycznego31 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Pawłowski Mirosław
m
GdańskCTM Active Team opłacono
Sobieski Jan
m
Gdynia5004 opłacono
Kempczyński Piotr
m
RedaSklep Biegacza Gdańsk/Runeda opłacono
Kummer Anna
k
KąpinoEkoKąpino opłacono
Kummer Grzegorz
m
KąpinoEkoKąpino opłacono
Bobecki  Patryk
m
Poznań JW 1156 Poznań-Krzesiny31 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Lesner  Dariusz
m
Puck BRW opłacono
Szopiński Tomasz
m
Nacmierz3672KB Bryza Postomino opłacono
Ligęza  Krzysztof
m
Gdynia Biegamyrazem.pl opłacono
Kuchta Krzysztof
m
Sucha opłacono
Rachoń Jacek
m
GrudziądzCSLogKravmaga_Fighter opłacono
Kowalkowski Mateusz
m
GdyniaKPWKRMW opłacono
Kwapis Wojciech
m
StrzelinoSPMW w UstceSPMW w Ustce opłacono
Lesiak Marek
m
Gdynia opłacono
Jaszke Łukasz
m
PuckJw 1832 opłacono
Dywelski Krzysztof
m
Rumia6 ORel. opłacono
Mroszczyk  Paweł
m
Gdynia Kpw Gdynia Krmw opłacono
Dampc Krzysztof
m
JW 5004 opłacono
Konopka Łukasz
m
DARŁOWO4653GL DARŁOWO opłacono
Badowski Mariusz
m
Pruszcz Gdański opłacono
Stellmacher Jakub
m
GdyniaKomenda Portu Wojennego Gdynia opłacono
Struk Adam
m
BiałogóraRCI Gdynia RCI Gdynia opłacono
Pacha Monika
k
Poznań31BLT31BLT opłacono
Palicki Mateusz
m
PoznańJW 115631 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Nowak Marcin
m
Stalowa Wola JW 3730Stalowowolski Klub Biegacza opłacono
Koryzma Aleksandra
k
RedaKPW opłacono
Grębowiec Łukasz
m
NiskoJW 3730Saper opłacono
Halamus Robert
m
Poznań115631 BLT opłacono
Staniszewski Marek
m
RumiaKomenda portu wojennego gdynia opłacono
SZELIGA Janusz
m
Suchy DwórSTM KPW Gdynia opłacono
Marzec Krzysztof
m
JW 3730 NiskoJW 3730 NiskoStalowowolski Klub Biegacza opłacono
Górecki Roman
m
GdyniaMorsy Gdyńskie opłacono
Wojdan Miroslaw
m
Gdynia BOOT CAMP POLSKA GDYNIA opłacono
Gawarkiewicz Tomasz
m
Gdynia1 Regionalna Baza Logistyczna Wałcz opłacono
Kwiatkowska Jakóbczyk Monika
k
LegionowoBiuro do Spraw Programu "Zostań Żołnierzem" BdsPZŻR Warszawa opłacono
Rapinczuk Jan
m
Nowy Dwór MazowieckiBiuro do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej"BdsPZŻR Warszawa opłacono
Szwocha  Mateusz
m
GdyniaKpw Gdynia KRMW opłacono
Zienkiewicz Marcin
m
Gdańsk opłacono
korzeniowski piotr
m
morągDgrsz opłacono
Fierka Tomasz
m
Lębork1. Lęborski batalion zmechanizowany opłacono
JUSIŃSKA Anna
k
Sławoborze/Świdwin21BLT opłacono
PIOTROWSKI Arkadiusz
m
Świdwin21BLT opłacono
Dąbek Adrian
m
Gdynia Chylońskie Dziki opłacono
Niczyporuk  Ireneusz
m
Poznań JW 115631 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
PAWSKI MAREK
m
GDYNIAJW 3936JW 3936 opłacono
Miler Dawid
m
ŻelistrzewoJW 3936Elwart Team/ 33 drop Gdynia/ LKS Puck opłacono
Marczykowski Paweł
m
WładysławowoJW 183243.bsap FOW opłacono
Tęsiorowski  Marcin
m
Witkowo31 Baza Lotnictwa Taktycznego Witkowo Biega/31 BLT opłacono
Gbur Arkadiusz
m
Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań Krzesiny31 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Morczyńska Katarzyna
k
Grudziądz13 WOG opłacono
Gródecki  Krzysztof
m
Płoty21 BLT Świdwin opłacono
Szczurowski Bogusław
m
GdańskRegionalne Centrum Informatyki WT Pruszcz Gdanski opłacono
Tobolski Marek
m
GrudziądzDelegatura Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w BydgoszczyDWOP Bydgoszcz opłacono
Augustynowicz Andrzej
m
BydgoszczRCI BydgoszczRCI Bydgoszcz opłacono
Grochowski Łukasz
m
PułtuskCentrum Szkolenia Łączności i Informatyki w ZegrzuCSŁII opłacono
Groch Piotr
m
SłupskCSMW opłacono
Skóra Aleksandra
k
Ustka4220 Ustka W.P.K. Słoń Team Ustka opłacono
Kiedrowski Mariusz
m
Zegrze Szkoła Podoficerska SONDASP SONDA opłacono
Zagórski Tomasz
m
Zegrze Szkoła Podoficerska SONDASP SONDA opłacono
Kobyłka Adam
m
LegionowoCentrum Operacji Cybernetycznych opłacono
Pietrzak Dobrosława
k
BiernatkiJW115631 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Grasza Ireneusz
m
Przemyśl3RBLog Krakow opłacono
Wójcik  Damian
m
Przemyśl 3 RBLog Kraków opłacono
Barczak Piotr
m
Białe BłotaIWsp SZRowerowa Brzoza opłacono
WILCZEWSKI Bogdan
m
GdyniaWOMP-Gdynia opłacono
Dzbański Rafał
m
ZegrzeCentrum Szkolenia Łączności i Informatyki CSŁiI Zegrze opłacono
Koczwara Agnieszka
k
Olszewnica StaraJednostka Wojskowa 393432 drOP opłacono
Kowalczyk  Klaudia
k
WarszawaJW 393432 drOP opłacono
Tomczak Dominik
m
SłupskMorska Jednostka Rakietowa Siemirowice opłacono
Kowalewska Bożena
k
GdyniaCTM ACTIVE TEAM opłacono
Nykiel Tomasz
m
Przemyśl3RBLog. RWT ŻurawicaPrzemyski Kluby Biegacza opłacono
Kulińska Justyna
k
Gdańsk1 Lęborski Batalion Zmechanizowany opłacono
Bartkiewicz Krzysztof
m
Lębork1 Batalion Zmechanizowany Lębork1 Lęborski Batalion Zmechanozowany opłacono
Jefimczyk Norbert
m
Lebork1 Lęborski Batalion Zmechanizowany1 Lęborski Batalion Zmechanizowany opłacono
Domżał Magdalena
k
Warszawa32 dr OP opłacono
Jetke Karol
m
Strzelno JW 183243 bsap Fow opłacono
Jonak Jakub
m
GdyniaAMWAMW opłacono
Migga Beata
k
Kąpino opłacono
Falejczyk Marcin
m
Gliwice13. ŚBOT13 ŚBOT opłacono
Kuczkowski Miłosz
m
Lębork1 Lęborski Batalion Zmechanizowany 18891 Lęborski Batalion Zmechanizowany opłacono
Chociej Karolina
k
GdyniaCTM Active Team opłacono
Dragunajtys Klaudia
k
Pogórze Kpw gdynia opłacono
Cetra Łukasz
m
RumiaWojskowa Komenda Transportu GdańskWojskowa Komenda Transportu Gdańsk opłacono
Kościelski Mariusz
m
RumiaKujawscy Runners opłacono
Kavetski Ihar
m
Gdańsk opłacono
Konwiński Michał
m
InowrocławMorska Jednostka Rakietowa w SiemirowicachMJR Siemirowice opłacono
Kaczmarek Izabela
k
Poznań31. Baza Lotnictwa Taktycznego31. Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Staniszewska Joanna
k
Toruń8 K-PBOT8 K-PBOT opłacono
Szost Sandra
k
Przasnysz 56992ORel opłacono
Michalak Natalia
k
Przasnysz 56992 ORel opłacono
Wilmont Krzysztof
m
SłupskCSMWCSMW opłacono
Markowski Adam
m
KorszeDelegatura Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w Olsztynie DELEGATURA WOJSKOWEJ OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ W OLSZTYNIE opłacono
Paprocka Ewelina
k
Wejherowo4846Batalion Dowoedzenia MW opłacono
Sikut  Arkadiusz
m
Toruń 1 Regionalna Baza Logistyczna Wałcz Podgórz Toruń opłacono
Bąk Beata
k
Borówiec31 Baza Lotnictwa Taktycznego31 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
Łubik Renata
k
Wrocław16 dbot16 dbot opłacono
Brzoskowska Anika
k
Gdynia opłacono
Cich Mariusz
m
Komorowo22 Wojskowy Ośrodek Kartograficzny Ostrów biega opłacono
Romejko Piotr
m
Komorowo22 WOKOstrów Biega opłacono
Matusiak Norbert
m
JW 3470 opłacono
Kędzierska Agata
k
Gdynia opłacono
Litwin Piotr
m
Gdańsk opłacono
Stypułkowski Patryk
m
Tomaszów Mazowiecki7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ7 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ opłacono
Bielicka Dorota
k
GdyniaKPW Gdynia opłacono
Ossowski Mateusz
m
Gdynia1 Regionalna Baza Logistyczna WałczWTM Gdynia opłacono
Rominski Rafal
m
ŁódźMorska Jednostka Rakietowa opłacono
Joachimczyk Patryk
m
Ostrów Mazowiecka22 WOK opłacono
Wypijewski Jakub
m
PogórzeMJR opłacono
Pisiński Łukasz
m
Ostrów Mazowiecka22 WOK opłacono
Kacner Tomasz
m
Przasnysz56992ORel opłacono
Drajling  Krzysztof
m
Gdynia 5511 opłacono
Kozłowska Marta
k
Przasnysz2. ORel Przasnysz2. ORel Przasnysz opłacono
Kryszczak Adam
m
Przasnysz56992 ORel opłacono
GRZYBOWSKI PAWEŁ
m
PRZASNYSZ56992 ORel opłacono
Cieślak Bartosz
m
ŻelistrzewoJW 3775 Chojnice opłacono
Szczypiński Tomasz
m
OlsztynRZI w OlsztynieRZI OLSZTYN opłacono
Łoniewska Emilia
k
OlsztynRZI Olsztyn opłacono
Szwarc Aleksandra
k
OlsztynRZI w OlsztynieRZI OLSZTYN opłacono
Klach Andrzej
m
OlsztynRZI w OlsztynieRZI OLSZTYN opłacono
Ziarniecka Aneta
k
Inowrocław8K-PBOT8 K-PBOT opłacono
Dejewski Arkadiusz
m
Toruń8KPBOT8kpbot opłacono
Jędrzejczak Radosław
m
GDYNIAWKU w Gdyni opłacono
Drogoń Łukasz
m
LublinDelegatura Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w LublinieLUBELSKA GRUPA TRIATHLONU opłacono
Grzankowski Dariusz
m
PuckJW393633 drOP opłacono
Ostrowski Adrian
m
Złocieniec opłacono
Rybczyński Łukasz
m
Gdynia opłacono
KAŁASKA KRZYSZTOF
m
CHEŁMŻA8 KPBOT8K-P BOT opłacono
Banaszek  Mariusz
m
NOWY DWÓR MAZOWIECKI MOŻW opłacono
FRĄCZEK TOMASZ
m
Inowrocław8KPBOT8KPBOT opłacono
Tkacz Mateusz
m
PysznicaJW3730Saper opłacono
Małek Aleksandra
k
Kąpinorun babys opłacono
Elmanowski Michał
m
Trąbki Wielkie opłacono
Guzowski Denis
m
ChojniceJW3775 JW3775 opłacono
Plewiński Rafał
m
BaninoChabrowe Wilki opłacono
Zdański Dariusz
m
Gliwice13. ŚBOT opłacono
Pałys  Małgorzata
k
Gliwice13. ŚBOT opłacono
Kwarta Maciej
m
Warszawa1Warszawska Brygada Pancerna 1 Warszawska Brygada Pancerna opłacono
Wasiewicz Krzysztof
m
Piaseczno1 Warszawska Brygada Pancerna1 Warszawska Brygada Pancerna opłacono
Kapłan Piotr
m
Pogórze opłacono
Pawlak Radosław
m
PlewkiJW 2031JW 2031 opłacono
Malinowska  Katarzyna
k
Gniewkowo 8K-PBOT8 K-PBOT opłacono
Korkosz Andrzej
m
Blizne Jasinskiego opłacono
Chybczyński Wojciech
k
GrudziądzJW 1109JANOSIKI opłacono
Machalski Sebastian
m
Nowy Glinnik7 Dywizjon Lotniczy opłacono
Szulowski Tomasz
m
Nowy Glinnik7 Dywizjon Lotniczy opłacono
Banaszek Agnieszka
k
Nowy Glinnik7 Dywizjon Lotniczy opłacono
Helios Bartosz
m
Nowy Glinnik7 Dywizjon Lotniczy opłacono
Grzyb Dorian
m
Nowy Glinnik7 Dywizjon Lotniczy opłacono
Malinowski  Mariusz
m
Koszalin CSMW Ustka opłacono
Ostaszewski Kamil
m
RedaJW4118 opłacono
Puchała Włodzimierz
m
Przasnysz56992.ORel opłacono
Zawadka Sebastian
m
Warszawa1 Warszawska Brygada Pancerna1 Warszawska Brygada Pancerna opłacono
Błaszczyk Adrian
m
Gdynia3907 opłacono
DZIUBIŃSKA-PRZYKAZA Sylwia
k
GrudziądzJW 1109JANOSIKI opłacono
Pacholec Paweł
m
GdyniaBiegająca Gdynia opłacono
GUGA-MAREK Izabela
k
GdańskWOMP Gdynia opłacono
Szyszka Anna
k
Ząbki1Warszawska Brygada Pancerna1Warszawska Brygada Pancerna opłacono
Wiciński Sławomir
m
Toruń8Kpbot opłacono
STOLTMANN Radosław
m
ChojniceJW 3775 ChojniceJW 3775 opłacono
Cyrulewski Wojciech
m
Łódź9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSKACOWANE ŚLIMAKI opłacono
Olszewska  Natalia
k
Poznań CSWLądCSWLąd opłacono
MARKOWSKI MARCIN
m
PABAIANICE9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSKACOWANE ŚLIMAKI opłacono
BŁAŻEJEWSKI BARTOSZ
m
TUSZYN9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSKACOWANE ŚLIMAKI opłacono
PURCZYŃSKI Robert
m
PoznańCSWLądCSWLąd opłacono
Wiśniewski Marcin
m
GdyniaCTM ACTIVE TEAM opłacono
KIEDRZYŃSKI ARKADIUSZ
m
TORUŃ9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSKACOWANE ŚLIMAKI opłacono
Wiatr Jacek
m
Gdynia opłacono
Jażdżewska Elżbieta
k
SłupskJW 3775JW 3775 opłacono
ZEMLIK PAWEŁ
m
ŁÓDŹ9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSKACOWANE ŚLIMAKI opłacono
BUJANOWSKI MARCIN
m
ŁÓDŹ9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSKACOWANE ŚLIMAKI opłacono
Filipowicz Tomasz
m
ZegrzeSP SONDASP SONDA opłacono
Cendrowski  Arkadiusz
m
Toruń 8 K-PBOT opłacono
Gralak Jacek
m
Bydgoszcz8. Kujawsko-Pomorska Brygada Wojsk Obrony Terytorialnej8 KPBOT opłacono
Jarzębiński  Daniel
m
GdyniaAkademia Marynarki WojennejAkademia Marynarki Wojennej opłacono
Kościński Patryk
m
GdyniaAkademia Marynarki WojennejAkademia Marynarki Wojennej opłacono
Górnicki Kamil
m
ZegrzeSzkoła Podoficerska SONDA w Zegrzu i ToruniuSzkoła Podoficerska SONDA w Zegrzu i Toruniu opłacono
Kotlega Milosz
m
GrudziadzAkademia Marynarki WojennejAkademia Marynarki Wojennej opłacono
Górski  Jacek
m
ĶąpinoEko-ķąpino opłacono
Terlecki Krzysztof
m
JarocinCentralny Wojskowy Zespół SportowyProject Kaczmara/CWZS opłacono
Goszczyński Kamil
m
ZegrzeSzkoła Podoficerska SONDA w Zegrzu i Toruniu Szkoła Podoficerska SONDA w Zegrzu i Toruniu opłacono
TARASIUK PAWEŁ
m
POZNAŃCWZSCWZS opłacono
SYLDATK KATARZYNA
k
GdyniaKontener Formy opłacono
ZIMMER Łukasz
m
GrudziądzJW 1109JANOSIKI opłacono
Potrykus Agnieszka
k
Poznan31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO KRZESINY opłacono
Kamiński Daniel
m
OlsztynAMWAkademia Marynarki Wojennej opłacono
Manthey Krzysztof
m
GdyniaCTM Active Team opłacono
Szalaty Marcin
m
Siemirowice44 Baza Lotnictwa MorskiegoBaza44 opłacono
Mocek Daniel
m
Lębork44 Baza Lotnictwa MorskiegoBaza44 opłacono
Przybylska Karolina
k
Wrocław16 DBOT16 DBOT opłacono
ŻARNOTAL Artur
m
Wrocław16 DBOT16 DBOT opłacono
PERDION PAWEŁ
m
WROCŁAW16DBOT16DBOT opłacono
Wandel Piotr
m
Wroclaw16 DBOT opłacono
Gułaj ARTUR
m
LEGNICA16DBOT16DBOT opłacono
GUTOWSKI Sebastian
m
Świdwin21BLT opłacono
Sosnowski Paweł
m
Kosakowo2808 opłacono
Podolak Monika
k
Gdyniadywizjon Okrętów Wsparcia opłacono
Sosnowska Aleksandra
k
Kosakowo4250 opłacono
Kuca Szymon
m
Złotoryja16 DBOT opłacono
Czaja Leszek
m
Starogard GdańskiTRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
Socha Dariusz
m
GłogówDBOT WROCLAW16dbot opłacono
Nowak Marcin
m
Świdwin Kołobrzeg21BLT opłacono
Nowak Sebastian
m
Gdynia opłacono
KOPCZYŃSKI Szymon
m
GrudziądzJW 1109JANOSIKI opłacono
DAMAZYN Damian
m
GrudziądzJW 1109JANOSIKI opłacono
Aleksandrowicz Bartosz
m
Wrzesnia31 Baza Lotnictwa Transportowego31 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
rejestracja zamknięta

 

 

 Kraje

 PL454

 

 Miejscowości

Gdynia124
Grudziądz21
Reda 18
Rumia18
Wejherowo14
Gdańsk 13
Poznań12
Warszawa9
Ustka8
Słupsk7