0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Grupa MiejscowośćPłatność
Drenda Cezary
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) SLAB Kraków
Kołtuński Klaudiusz
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) BB
Matlak  Tomasz
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Wilamowice
Dąbrowska  Weronika
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Wilamowice
Adamczyk Katarzyna
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Gruszka  Agata
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Markiewicz  Aleksandra
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Kierczak Lucjan
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Wieczorek Wiktoria
k
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Biała
Paszek  Amelia
k
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Czechowice-Dziedzice
Affanasowicz Stanisław
m
grupa VI : 19:00 - 21:00 (sobota 03.08.2024) Bystra
Smółka Daniel
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Katowice
Małek Patrycja
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Chorzów
Legutki Jagoda
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Katowice
Orawczak Laura
k
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Biała
Kasperek Lila
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Katowice
Malec  Natalia
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Katowice
Chojna Karolina
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Biała
Pisiałek Michał
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Chrząszcz  Michał
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Bielany Wrocławskie
Rybak Wiktoria
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Bielany Wrocławskie
Kopel Amelia
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Pniów
Całka Zuzanna
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Gliwice
Bąk Martyna
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Gliwice
Babicz Klara
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Nowotny Bartłomiej
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Gliwice
Ołownia Stanisław
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Bb
Michałowska Klaudia
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Jastrzębie-Zdrój
Newmyer Miles
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Biała
Stoch Kacper
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Kraków
Czuba  Lena
k
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Kraków
Piotrowski  Bartosz
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Chorzów
Mikołajek Monika
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Borek Jakub
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Biała
Zemeła Roman
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) siemianowice śląskie
MUSIALIK MIKOŁAJ
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) KRAKÓW
Sojka  Iza
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Czechowice-Dziedzice
Matejko Ola
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Bielsko-Biała
Sawicki Michał
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Wieliczka
Mąkosa Przemysław
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Kraków
Kula Ewelina
k
grupa II : 20:15 - 22:15 (piątek 02.08.2024) Bielsko-biała
Potempa Nikola
k
grupa II : 20:15 - 22:15 (piątek 02.08.2024) Bielsko-biała
Koniewicz Adam
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) ZABRZE
Pałys Tomasz
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Kraków
Pałys Natalia
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Kraków
Di Ubaldo Massimiliano
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Gliwice
Kluge Michał
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Ruda śląską
Szczęsny Krzysztof
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Warszawa
Szwarc Igor
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Warszaw
Szymańska  Małgorzata
k
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Brzeszcze
Kosiński  Jan
m
grupa VI : 19:00 - 21:00 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Biała
Grzywa Remigiusz
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Bielsko Białą
Antonik Artur
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Bielsko-Białą
Matlak  Staś
m
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024) Bielsko-biała
Kudła Łukasz
m
grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024) Katowice
Gębała Zuzanna
k
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Świdnik
Malec Karol
m
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024) Lubartów
Zgłoś się

 

 

 Grupy

grupa I : 18:00 - 20:00 (piątek 02.08.2024)9 7
grupa II : 20:15 - 22:15 (piątek 02.08.2024)2 0
grupa III : 12:15 - 14:15 (sobota 03.08.2024)12 14
grupa IV : 14:30 - 16:30 (sobota 03.08.2024)4 7
grupa V : 16:45 - 18:45 (sobota 03.08.2024)0 0
grupa VI : 19:00 - 21:00 (sobota 03.08.2024)0 2

 

 Kraje

PL PL57

 

 Miejscowości

Bielsko-Biała17
Katowice5
Kraków5
Gliwice4
BB2
Wilamowice 2
Czechowice-Dziedzice 2
Chorzów2
Bielany Wrocławskie 2