Zawody o Puchar Trofeum w Malborku

Zawody o Puchar Trofeum w Malborku

Centralne wawrzynowe zawody strzeleckie w pięcioboju myśliwskim z osią praktyczną.

ul. Strzelecka 1, Nowa Wieś Malborska, 82-200 Malbork

15.05.2021, 7:30-17:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Płatność
Łabenda Agata
k
opłacono
Goerick Marek
m
opłacono
Zalewski Artur
m
opłacono
Kołodziejczyk Piotr
m
opłacono
Wojtyniak Andrzej
m
opłacono
Panasewicz Przemysław
m
opłacono
Onopiak Ryszard
m
opłacono
Wica Wojciech
m
opłacono
Plata Łukasz
m
opłacono
Kubiaczyk Mikołaj
m
opłacono
Gąsiorek  Bolesław
m
opłacono
Trzaska Wojciech
m
opłacono
Piątkowska Ewa
k
opłacono
Rosiak Dawid
m
opłacono
Smolinski Piotr
m
opłacono
Dzikowski Paweł
m
opłacono
Grzybowski  Rafał
m
opłacono
Przeorek - Dąbkowska Dominika
k
opłacono
Przeorek Jerzy
m
opłacono
Socha Dominika
k
opłacono
Górnik Jerzy
m
opłacono
Łogin  Grzegorz
m
opłacono
Hoppa Sebastian
m
opłacono
Pająk Marta
k
opłacono
Leźnicki Jacek
m
opłacono
Jańczak Anna
k
opłacono
Putynkowski Marcin
m
opłacono
Kurzyński Andrzej
m
opłacono
Fiszer Marcin
m
opłacono
Kruziński Karol
m
opłacono
Wójcik Tomasz
m
opłacono
Węgrzyn Jaroslaw
m
opłacono
Karpik Michał
m
opłacono
Rączka Roman
m
opłacono
Mańko Mariusz
m
opłacono
Narowski Jacek
m
opłacono
Narowski Tomasz
m
opłacono
Kraiński  Piotr
m
opłacono
Szyłejko Rafał
m
opłacono
Komarnicki Marek
m
opłacono
Jesionowski Jakub
m
opłacono
Komarewski Tomasz
m
opłacono
Pilcicki Bogusław
m
opłacono
Szymczuk Marcin
m
opłacono
Tomaszewski Maciej
m
opłacono
Ławniczak Łukasz
m
opłacono
Oborski Przemysław
m
opłacono
Montowski Zbyszko
m
opłacono
Czajka Piotr
m
opłacono
Lipiński Jacek
m
opłacono
Pietraszek Piotr
m
opłacono
Szopiński Jan
m
opłacono
Abramowicz Krzysztof
m
opłacono
DUDEK BOGDAN
m
opłacono
Wiszowaty Cezary
m
opłacono
Czerwień  Marek
m
opłacono
Dobrzykowski Rafał
m
opłacono
Święcki Krzysztof
m
opłacono
Szul Marek
m
opłacono
Kiedrowski Maciej
m
opłacono
kędzierski zbigniew
m
opłacono
ŁĄPIEŚ Sławomir
m
opłacono
Cierniejewski Wojciech
m
opłacono
Łożyński Paweł
m
opłacono
Pieklik Hubert
m
opłacono
Stefański Marcin
m
opłacono
Korwek Jakub
m
opłacono
Urbanski Tomasz
m
opłacono
RUPIŃSKI BRONISŁAW
m
opłacono
Czarnecki Michał
m
opłacono
Marcinkowski Bartosz
m
opłacono
Stefańska Katarzyna
k
opłacono
Sobolewski Dariusz
m
opłacono
Dorniak Robert
m
opłacono
Demps Krzysztof
m
opłacono
Fedosz Maciej
m
opłacono
Kapuściński  Rafał
m
opłacono
Stefański Wojciech
m
opłacono
Tęgowski  Artur
m
opłacono
Kłosowski Sławomir
m
opłacono
Dettlaff Krzysztof
m
opłacono
Dziedziński Damian
m
opłacono
Sawka Bartosz
m
opłacono
Domaszczyński Maciej
m
opłacono
Brodnicki Jarosław
m
opłacono
Dziedziński Krzysztof
m
opłacono
Felkner Krzysztof
m
opłacono
Felkner Przemyslaw
m
opłacono
Kostrzewa Dariusz
m
opłacono
Piątkowski Maciej
m
opłacono
Meronk-Pisarek Radosław
m
opłacono
Gredczyszyn Waldemar
m
opłacono
KACZMAREK TOMASZ
m
opłacono
Śmiechowski  Tomasz
m
opłacono
Olbryś  Jacek
m
opłacono
Oset Maria
k
opłacono
Karpiński Krzysztof
m
opłacono
Klejnotowska Alicja
k
opłacono
Dumicz Radosław
m
opłacono
Kieczeń Piotr
m
opłacono
Gąssowski Wojciech
m
opłacono
Sanczenko Piotr
m
opłacono
Kufel Mirosław
m
opłacono
Sakowicz Józef
m
opłacono
Kozłowski Piotr
m
opłacono
NOWAKOWSKI KRZYSZTOF
m
opłacono
Grzegorzewski Robert
m
opłacono
Szybińska Alicja
k
opłacono
Dobrzykowski Daniel
m
opłacono
Oginski Andrzej
m
opłać
Kaczmarczyk Przemysław
m
opłacono
Kozioł Karol
m
opłacono
Kuprian Bogusław
m
opłacono
Edel Andrzej
m
opłacono
Breska Grzegorz
m
opłacono
TARNOWSKI LECH
m
opłacono
rejestracja zamknięta