Morel Agnieszka | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wielkopolski | Morsy Eskimo | |
Kostrubiec Marek | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wielkopolski | Eskimo |
|
Naus Przemyslaw | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wlkp | Eskimo | |
Naus Agnieszka | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wlkp | Eskimo | |
Pawlak Beata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Katowice | Pogoria Morsuje |
|
Nazar Katarzyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Marwice | |
|
Nazar Jarosław | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Marwice | |
|
Sielańczyk Małgorzata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Dąbrowa Górnicza | Pogoria Morsuje |
|
Domińska Magdalena | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Dąbrowa Górnicza | Pogoria Morsuje |
|
Domiński Daniel | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Dąbrowa Górnicza | Pogoria Morsuje |
|
Klimowicz Daria | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Dąbrowa Górnicza | Pogoria Morsuje |
|
Klimowicz Łukasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Dąbrowa Górnicza | Pogoria Morsuje |
|
Waśkiewicz Czarek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Radom | Radomskie morsy |
|
Waśkiewicz Sylwia | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Radom | Radomskie morsy |
|
Waśkiewicz Artur | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Radom | Radomskie morsy |
|
Kaim Aldona | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Radom | Radomskie morsy |
|
Osipiak Wanda | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Sekuła Bartosz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rogoźno | Rogozinskie Morsy | |
ZIMNIAK MAGDALENA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Leszno | prywatny |
|
ŁOŚ JACEK | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Dębno Polskie | prywatny |
|
Filo Jaroslaw | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Olkusz | Morsy Olkusz |
|
Nowak Sebastian | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Olkusz | Morsy Olkusz |
|
Cmiel Grzegorz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Olkusz | Morsy Olkusz |
|
Zięba Łukasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kołobrzeg | KKM | |
Znaczko Małgorzata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Sławoborze | Sławoborski Klub Morsów |
|
Znaczko Andrzej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Sławoborze | Sławoborski Klub Morsów |
|
Grabowska Sylwia | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp | Morsy Eskimo |
|
KAMIŃSKA AGNIESZKA | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów | Klub Morsów Eskimo |
|
Woźnicka-Strus Julita | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wielkopolski | Morsy Eskimo |
|
KAMIŃSKI MIROSŁAW | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów | Klub Morsów Eskimo |
|
Maluk Daniel | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin | |
Kopka Monika | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin |
|
Iwaniec Lucyna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Skwarek Łukasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Bukowski Karol | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Siejkowska Marlena | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Utecht Katarzyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Bydgoszcz | Morsy Gąsawa |
|
Grylewicz Grażyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mogilno | Morsy Gąsawa | |
Dębowska Anna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gasawa |
|
Dębowski Andrzej | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Zwolenkiewicz Dariusz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Godawy | Morsy Gąsawa |
|
Wrzesiński Sławomir | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Zwolenkiewicz Joanna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Godawy | Morsy Gąsawa |
|
Byczyńska Beata | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Żnin | Gąsawa |
|
Wanecki Michał | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Byczyński Jacek | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Żnin | Gąsawa |
|
Burdziński Jacek | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | MORSY Gąsawa |
|
Grzechnik Weronika | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Grzechnik Jarosław | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mięcierzyn | Morsy Gąsawa |
|
Grzechowiak Piotr | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Błaszczak Marta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Parlinek | GĄSAWA | |
Barańska Agata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Barcin | |
|
Wilińska Beata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Barcin | |
|
Wiliński Marek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfiny Świdwin |
|
Mozol Mirosław | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wielkopolski | Morsy Eskimo |
|
Jakubowicz Wojciech | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Maciejewski Karol | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Dobrylewo | Morsy Gąsawa |
|
Augustyniak Grzegorz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin |
|
Wypych Honorata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | ŚWIDWIN | Generator endorfin |
|
Pancerz Rozalia | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | ŚWIDWIN | Generator endorfin |
|
Mieczkowski Zbigniew | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wrocław | MORSEX |
|
Pacuła Tomasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Poznań | PnB Morsy | |
Świtała Tomasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Sadowski Bogdan | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp. | Eskimo |
|
Wieczorek Zuzanna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp. | Eskimo |
|
Dubis Jarek | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów wlkp | Morsy eskimo gorzów wlkp |
|
Niedziółka Arkadiusz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kamieńsk | Stowarzyszenie PR Morsświry | |
Sadowska Marzena | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wielkopolski | Morsy ESKIMO |
|
Cybulski Daniel | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wielkopolski | Morsy ESKIMO |
|
Chlebowski Zdzisław | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Damasławek | Morsy Gąsawa |
|
Szwichtenberg Aneta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kościerzyna | Kościerski Klub Morsów Forest Gump |
|
TUSZKOWSKA AGNIESZKA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | KOŚCIERZYNA | KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW FORREST GUMP |
|
Tuszkowski Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kościerzyna | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump |
|
Ostrowski Krzysztof | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Międzyrzecz | Morsy MIędzyrzecz |
|
Sugier Dorota | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kaliska Kościerskie | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump |
|
Barabasz Mariusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kaliska Kościerskie | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump |
|
Kopkq Przemysław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin | |
Kopka Mikołaj | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin |
|
Pacuła Aleksandra | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Poznań | PnB Poznań |
|
Ostapowicz Marian | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Świdwin | swidwin |
|
Bułakowski Leszek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Wałcz | Wałcz |
|
Bułakowska Beata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Wałcz | Wałcz |
|
Wrzos Domoradzka Żanetta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp. | Eskimo |
|
Grochowski Tomasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzó | es |
|
WOŹNIAK IRENA | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | SZCZECINEK | Szczecinecki Klub Morsów |
|
Kliczbor Jacek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | PnB MORSY |
|
Mollin Szymon | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Wielki Klincz | FORREST GUMP KOŚCIERZYNA |
|
Mollin Renata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Wielki Klincz | FORREST GUMP KOŚCIERZYNA |
|
Niemczyk Joanna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kościerzyna | Forrest Gump |
|
Kupiec Tamara | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Koscierzyna | Koscierski klub morsów,,Forrest Gump " |
|
PRZYTARSKA WERONIKA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | LUBAŃ | FORREST GUMP |
|
PRZYTARSKI MARIUSZ | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | LUBAŃ | FORREST GUMP |
|
Piankowska Joanna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kościerzyna | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump |
|
Sobczak Mariusz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Kruzel Anna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Kruzel Marek | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Malinowska Małgorzata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | ŚWIDWIN | |
|
Kępka Mirosław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | ŚWIDWIN | |
|
Gmachowski Zbigniew | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Nowogard | |
|
Paluszkiewicz Agnieszka | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Luboń | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego "MINUS" |
|
Paluszkiewicz Rafał | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Luboń | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego "MINUS" |
|
Rosińska Agnieszka | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | WKPZ Minus |
|
KOCH BEATA | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | SZCZECINEK | Szczecinecki Klub Morsów |
|
Drajerczak Marlena | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego Minus |
|
Kościelniak Marek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego Minus |
|
MILKO ŁUCJA | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | SZCZECINEK | SZCZECINECKI KLUB MORSÓW |
|
Holubowski Henryk | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznan | Morsy steszew |
|
Twardys Katarzyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Świdwin | | |
Kopka Przemysław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin |
|
Kardasz Joanna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wiktorowo | Wielkopolski Klub Morsów Alaska | |
Kardasz Joanna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Wiktorowo | Wielkopolski Klub Morsów Alaska | |
Kulesza Małgorzata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Promnice | Tropikalne Morsy |
|
Kasprzak Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Wiktorowo | Wielkopolski Klub Morsów Alaska | |
Kardasz Joanna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Wiktorowo | Wielkopolski Klub Morsów Alaska | |
Backiel Małgorzata | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Głogów | Wspaniałe |
|
Kazimierska Krystyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Szczecinek | Szczecinecki Klub Morsów |
|
Jęczmień Anna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Głogów | Wspaniałe |
|
Iciek Mariola | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Głogów | Wspaniałe |
|
Urbańczyk Danuta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Głogów | Wspaniałe |
|
MLECZKO DOROTA | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | GŁOGÓW | Wspaniałe |
|
Brozińska Krzysztofa | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gwizdanów | | |
Gabruk Anna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Głogów | Wspaniałe |
|
Czerep Dariusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Brodów | | |
BrozińskI Krzysztof | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Gwizdanów | | |
Broziński krzysztof | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gwizdanów | | |
Bukatowicz Regina | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | polkowice | Morsy Lubin |
|
Bukatowicz Mariusz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Polkowice | Morsy Lubin |
|
Matykiewicz Beata | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp | Klub Morsów Eskimo |
|
Klaus Rafał | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kłodawa Gorzów | Klub Morsów Eskimo |
|
Kułakowski Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rokosowo 21 | Sławoborski Klub Morsów |
|
Grzegorzak Marta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Głogów | Wspaniałe |
|
Czoszyk-Kawala Olga | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wlkp.klub pływania zimowego MINUS |
|
Kreja Edyta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kołobrzeg | |
|
Kreja Grzegorz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kołobrzeg | |
|
CZAPLIŃSKA EWA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁUPCA | Morsy Słupca Borowinka |
|
CZAPLIŃSKI JAREK | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁUPCA | Morsy Słupca Borowinka |
|
Mioduchowska Wiesława | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kamień Pomorski | |
|
Stachowski Bartek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | PNB Morsy |
|
Stachowska Anna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | PNB Morsy |
|
Polus Mirosław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Palędzie | | |
Polus Adriana | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Palędzie | | |
Jusinska Anna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Slawoborze | Slawoborski Klub Morsow |
|
Jusinski Sebastian | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Slawoborze | Slawoborski Klub Morsow |
|
Szaniawska Małgorzata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Szaniawski Dariusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Lisowska Anna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Lisowski Sebastian | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Kapelak Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Kapelak Renata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | |
|
Sereda Ewelina | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Sereda Robert | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Miszczyszyn Bartosz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | |
|
Piankowski Maciej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kościerzyna | Kościerski Klub Morsów Forrest Gump |
|
Jabłońska Jola | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Jabłoński Marcin | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Piszcz Adrianna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Piszcz Mirosław | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
sonta Maciej | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsów Moszczenica | |
Sonta Karolina | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsów Moszczenica | |
Puk Rafał | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Pniewy | Pniewski Klub Morsa Bractwo Morsów |
|
Trzósło Dorota | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | więcbork | |
|
Trzósło Adam | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | więcbork | |
|
Witczuk Maciej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Mierzyn | Morsy Puszczy Noteckiej |
|
Thiel Anna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SŁAWOBORZE | Sławoborski Klub Morsów |
|
Zajdlic Anita | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Zajdlic Grzegorz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin Świdwin |
|
Lewandowska Ewa | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Sławsk | Morsy Konin |
|
Burek Marta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Sławsk | Morsy Konin |
|
Wieczorek Barbara | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Konin | Morsy Konin |
|
Jaśkowiak Jolanta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rumin | Morsy Konin |
|
Murmillo Przemek | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Poznan | PMPM |
|
Goździk Przemysław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | |
|
Stolarska Grażyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gryfino | 621 |
|
Wilchowska Katarzyna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Igloo |
|
Mucha Beata | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Radwanice | Wspaniałe |
|
Loba Damian | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wielkopolski klub pływania zimowego Minus | |
Kwiatkowska Katarzyna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Świerszczewo gm. Biały Bór | Szczecinecki Klub Morsów |
|
Purul Beata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Purul Rafał | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagóruw | Przerębloki |
|
Drapik Wioletta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Zagórów | Przerębloki Zagorów | |
Błońska Agnieszka | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Krzeszówek | Piaskowe Morsy |
|
Kamiński Grzegorz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Krzeszówek | Piaskowe Morsy |
|
Biedrzycka Joanna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Krzeszówek | Piaskowe Morsy |
|
Filip Marta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Krzeszówek | Piaskowe Morsy |
|
Majda Magdalena | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | Morsy Mieszkowice |
|
Karpowicz Paweł | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | |
|
Martinez Reyes Flor | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | |
|
Majda Marcin | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | Morsy Mieszkowice |
|
Marszałek Danuta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świnoujście | Brak |
|
Zbąski Łukasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Śmigiel | |
|
Piekarz Beata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świnoujście | Brak |
|
Marszałek Paweł | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Świnoujście | Brak |
|
Leśna Maria | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Śmigiel | |
|
NUREK MAŁGORZATA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
ADAMSKI EMIL | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | POLICE | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
BĄBOL MARIA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | POLICE | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
CZARKOWSKI ZBIGNIEW | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
CZERNIKIEWICZ PIOTR | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
DOBRZAŃSKA ANNA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | POLICE | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
DUMKA BARBARA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
FRAJDENBERG KAMILA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
GOZDUR ALEKSANDER | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
GOZDUR WIESŁAWA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
BUCHHOLZ IWONA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
JADCZAK DANUTA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
JADCZAK WALDEMAR | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
KOTLARSKI JERZY | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
KUPRASZEWICZ MAGDALENA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
LESIŃSKA SYLWIA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
NAWROCKI ZDZISŁAW | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
PRAŁAT JAROSŁAW | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
PRAŁAT MAŁGORZATA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
SĘKOWSKA MAGDALENA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
SKUBISZ KAMELIA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
ŚWISTAK GRZEGORZ | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
TREJMAN WIOLETTA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
ŚREMSKA-BINIĘDA MONIKA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
DĄBROWSKA MAŁGORZATA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | SZCZECIN | SZCZECIŃSKO-POLICKI KLUB MORSY |
|
Kwiatkowska-Patejuk Mariola | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | |
|
Patejuk Patryk | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | |
|
Bożena Furman | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze Kalisz Pomorski |
|
PRABUCKI Paweł | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | STARGARD | MIEDWIANIE |
|
Janowski Marcin | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerebloki |
|
Turska Violetta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin, czyli świdwińskie morsy :) |
|
Mucha Tadeusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator endorfin, czyli świdwińskie morsy :) |
|
Piórkowska Anna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | 78-300 Świdwin | Generator endorfin,czyli świdwinskie morsy |
|
Zwoliński Aleksander | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | Morsy Mieszkowice |
|
Mikułko Elżbieta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | ŚWIDWIN | Generator Edorfin |
|
Mikułko Roman | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Świdwin | Generator Endorfin |
|
FURMAN Grzegorz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | LODOŁAMACZE Kalisz Pomorski |
|
Ilczyszyn Magdalena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | Lodołamacze Kalisz Pomorski |
|
Ilczyszyn Marek | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | Lodołamacze Kalisz Pomorski |
|
Derkacz Renata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Rymarska Aleksandra | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze | |
Tatar Małgorzata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodolamacze Gmina Kalisz Pomorski |
|
Deuter Kamila | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Parada Zuzanna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Matej Aleksandra | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Badaczewski Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Lubin | Morsy Lubin |
|
Dobiesz Łukasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | | Kalisz Pomorski |
|
Pustkowiak Dariusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Pniewy | Bractwo Morsów Pniewy |
|
Pustkowiak Renata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Pniewy | Bractwo Morsów Pniewy |
|
Dziedziela Mirosław | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Zaparty Janusz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Olejniczak Ewa | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Konin | Gęsiorze |
|
Czerepaniak Tomasz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | kalisz pomorski | Lodołamacze |
|
Czerepaniak Dorota | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz pomorski | Lodołamacze |
|
Czerepaniak Patrycja | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz pomorski | Lodołamacze |
|
Kocoń Roman | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | LODOŁAMACZE |
|
Chałupka Marzena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Swarzędz | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Chałupka Sławomir | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Swarzędz | Wielkopolski klub morsów alaska |
|
Kamieńska Agnieszka | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Jankowo | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Kamieński Dariusz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Jankowo | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Kowalska Iwona | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kolobrzeg | |
|
Ulatowski Henryk | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Dzilińska Anna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Środa Wielkopolska | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Dziliński Kamil | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Środa Wielkopolska | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Węgłowska Beata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Środa Wielkopolska | Wielkopolski Klub Morsów ALASKA |
|
Staniewicz Karol | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kołobrzeg | 78-100 |
|
Sarbaczewska Katarzyna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Oborniki | Morsy |
|
Sarbaczewski Sebastian | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Oborniki | Morsy |
|
Muskała Zbigniew | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wrocław | Morsex |
|
Muskała Anna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wrocław | Morsex |
|
Janowska Żaneta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Oborniki | Rogozińskie Morsy & Zalatane.NW.pl |
|
Bodnarczuk Iwona | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp. | Morsy Eskimo |
|
Kubicz Iwona | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Czestochowa | Zmorsowani Czestochowa |
|
Jażdżewski Tomasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Nekla | Morsy Swarzędz |
|
Jażdżewska Maja | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Nekla | Morsy Swarzędz |
|
Kaźmierska-Smela Elżbieta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Oborniki | Rogozińskie Morsy & Zalatane.NW.pl |
|
Wicherek Ewa | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Oborniki | Rogozińskie Morsy & Zalatane.NW.pl |
|
Walczyk Agnieszka | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Kaminska Ilona | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Piła | Bez klubu |
|
Szulc Izabela | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Piła | Bez klubu |
|
Kęcińska Kamila | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Piła | Bez klubu |
|
MISIAK ANDRZEJ | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
Król Zosia | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Piła | Bez klubu |
|
Mierzejewski Jarosław | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Piła | Bez klubu |
|
SZMIT KRZYSZTOF | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
Gibczyński Andrzej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | lodołamacze |
|
Drgas Maciej | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Leszno | Yeti |
|
Drgas Sylwia | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Leszno | Yeti |
|
Maciejewska Anetta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kłodawa | Klub Morsów Eskimo |
|
Płusa Iwona | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Warszawa | Zielonka | |
Płusa Jerzy | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Warszawa | Zielonka | |
Jęsiek Maciej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Witczak Dorota | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Witczak Dariusz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Pawelczak Ewa | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Swarzedz | Stowarzyszenie Morsy Swarzędz |
|
Turkiewicz Włodzimierz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Swarzedz | Stowarzyszenie Morsy Swarzędz |
|
ZACHAREWICZ EMILIA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | OLSZTYN | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
ZACHAREWICZ ZBIGNIEW | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
LALKA MARYLA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
PUKIS EULALIA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
STANISŁAW PUKIS | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
SOKOŁOWSKA SABINA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
STACHULSKI SŁAWOMIR | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
BOJTO TERESA | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Olsztyn | Olsztyński Klub Morsów Iglo |
|
Bożek Marta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kołobrzeg | |
|
Gryń Krzysztof | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kołobrzeg | |
|
Cichawa Kinga | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Sławno | Wiking Postomino | |
Adamski Norbert | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego Minus |
|
Adamska Iwona | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego Minus |
|
Madoń Renata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Oborniki | Rogozińskie Morsy & Zalatane.NW.pl |
|
Kołtun Wojtek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Szczecin | |
|
Miś Marcin | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Krasnystaw | Krasnostawskie Karpie |
|
Gawrych Dorota | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Krasnystaw | Krasnostawskie Karpie |
|
Nowaczynska Edyta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Karłowice | Tropikalne Morsy | |
Stachowski Maciej | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Rabowice | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Stachowska Monika | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Rabowice | Wielkopolski Klub Morsów Alaska |
|
Włodarczyk Józefa | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecinek | Szczecinecki Klub Morsa |
|
Włodarczyk Józef | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecinek | Szczecinecki Klub Morsa |
|
Szpiec Krystyna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecinek | Szczecinecki Klub Morsa |
|
Zygmunt Krzysztof | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | LESZNO | Yeti Leszno |
|
Zygmunt Monika | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | LESZNO | Yeti Leszno |
|
Hatała Zofia | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecinek | Szczecinecki Klub Morsa |
|
Lisius Marcin | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Swidwin | |
|
Ziemski Krzysztof | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Swidwin | |
|
Nogała Jerzy | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Leszno | Morsy Yeti Leszno |
|
Nogała Maria | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Leszno | Morsy Yeti Leszno |
|
Miś Agata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Puszczykowo | Puszczykowskie Morsacze |
|
Wiercigroch Elżbieta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Jasienica | |
|
Wiercigroch Krzysztof | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Jasienica | |
|
Muszyński Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Swarzędz | Stowarzyszenie Morsy Swarzędz |
|
Muszyńska Barbara | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Swarzędz | Stowarzyszenie Morsy Swarzędz |
|
Chodorowski Jakub | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzów Wlkp | Eskimo |
|
Bolewski Łukasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gąsawa | Morsy Gąsawa |
|
Maciołek Anna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | | Piaskowe Morsy |
|
Maciołek Jarosław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | | Piaskowe Morsy |
|
Wiśniewski Emilian | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rzesznikowo | Morsiaki gminy Rymań |
|
Walewska Edyta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Gabinecka Magdalena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Bieńczyk Iwona | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | BABETY |
|
Grzebuła Piotr | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Szczecin | Krasnostawskie Karpie |
|
Kłaczkiewicz Alicja | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | SZCZECIN | Babety Szczecin |
|
Kozanecki Przemyslaw | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | YETI | YETI |
|
Kozanecka Irena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | YETI | YETI |
|
Rusek Bogusław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Rusek Urszula | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Generator Endorfin |
|
Hajdamowicz Irena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Bieniek Agata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Drawsko pomorskie | Drawsko klub morsów Okra | |
Bieniek Zdzisław | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Drawsko pomorskie | Drawski klub morsów O'kra | |
Rutkowska Dorota | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Kamińska Violetta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Osiek | |
|
Kamiński Krzysztof | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Osiek | |
|
Mika Wioletta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kalisz Pomorski | Lodołamacze |
|
Gasztold Renata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Onyszk Marta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Francuzowicz Piotr | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rostworowo | PIĄTKOWO NA BIEGOWO |
|
OSTROWIECKA BEATA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Szczecińsko-Policki Klub Morsy |
|
GAWRIOŁEK MIECZYSŁAWA | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Szczecińsko-Policki Klub Morsy |
|
Andrzejak Katarzyna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Andrzejak Dawid | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Zagórów | Przerębloki |
|
Hryciuk Tomasz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Łosice | Rodzinka Morsuje Morsy Łosice |
|
Hryciuk Ewa | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Łosice | Rodzinka Morsuje Morsy Łosice |
|
Hryciuk Małgosia | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Łosice | Rodzinka Morsuje Morsy Łosice |
|
Wawrowska Barbara | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Babety |
|
Jankowska Bożena | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Szczecinek | Szczecinecki Klub Morsów |
|
Krasowiak Przemek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | | | |
MADEŁA MARIAN | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | PRASZKA | RENIFER PRASZKA |
|
HADRYŚ BOGUSŁAW | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | PRASZKA | RENIFER PRASZKA |
|
Batkowski Robert | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mrocza | |
|
Woźnicki Zbigniew | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Warszawa | Lwy morskie Warszawa |
|
Pawlicka Żaneta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Gorzów Wielkopolski | Morsy z Krainy Lodu Glinik |
|
Ejma Beata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Gorzów Wielkopolski | Morsy z Krainy Lodu Glinik |
|
Kuls Łukasz | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Gorzów Wielkopolski | Morsy z Krainy Lodu Glinik |
|
Lipski Rafał | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Stargard | Miedwianie |
|
Grzonkowska Anna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Stargard | Bez klubu |
|
Podeszwa Eugeniusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Morsy Poznań |
|
Podeszwa Aleksandra | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | |
|
Wożnicka Elżbieta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Warszawa | Lwy morskie Warszawa |
|
Sankowska Lidia | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Poznań | Wielkopolski Klub Pływania Zimowego MINUS | |
Bielińska Anna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Wroclaw | Morsex |
|
Lewkonowicz Gabriela | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wroclaw | Morsex |
|
Perlińska Dorota | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wrocław | Morsex |
|
Grulkowski Sławomir | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Grabowo Koscierskie | Forrest Gump Koscierzyna |
|
Czerniawski Marek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wielkopolski | |
|
Czerniawska Jolanta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wielkopolski | |
|
Czerniawski Lech | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wielkopolski | |
|
Sucharska Izabela | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wielkopolski | |
|
Olejnik Robert | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Stargard | | |
Oleszczyk Antoni | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gryfino | Gryfino |
|
Oleszczyk Jadwiga | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gryfino | Gryfino |
|
Gruchała Krzysztof | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | | |
|
Karasińska Karolina | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Piaseczno | | |
Szpila Robert | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wielkopolski | Eskimo Kłodawa |
|
Galor Mariusz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Grabienice | Przerębloki |
|
Galor Monika | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Rzgów | Przerębloki |
|
Kupiec Jakub | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kościerzyna | Koscierski klub morsów Forrest Gump |
|
Hahn Magdalena | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | | |
|
Kluz Krystyna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Jasło | |
|
Waszak Piotr | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Martin Jola | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Międzyrzecz | |
|
Waszak Monika | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Prokopiec Helena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Międzyrzecz | |
|
Prokopiec Mirek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Międzyrzecz | |
|
Ostrowska Iwona | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Międzyrzecz | | |
Dyrcz Katarzyna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Leszno | Yeti |
|
Walenciak Mirosław | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Leszno | Yeti |
|
Początek Martyna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rymań | Morsiaki Gmina Rymań |
|
Kwiecień Adrian | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Rymań | Morsiaki Gmina Rymań |
|
Judek-Woźniak Małgorzata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Międzyrzecz | Morsy Międzyrzecz | |
Woźniak Andrzej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Międzyrzecz | Morsy Międzyrzecz | |
Daszkiewicz Joanna | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Międzyrzecz | Morsy Międzyrzecz |
|
Jezuita Piotr | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Świdwin | Świdwińskie Morsy |
|
Minta Edyta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Chludowo | |
|
Socha Andrzej | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Zagórów | Przerębloki |
|
Jenek Agnieszka | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Oborniki | | |
Krysińska Dominika | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Zagórów | Przerębloki |
|
Krysiński Artur | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
Bilska julia | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Swarzędz | Alaska | |
Garbaciak Olga | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Zagórów | Przerębloki |
|
BINEK ANDRZEJ | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | MORSY Szczecińsko-Policki Klub im. Zbyszka Ulatowskiego |
|
Kikmunter-Binek Kamilla | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | MORSY Szczecińsko-Policki Klub im. Zbyszka Ulatowskiego |
|
Makowska Małgorzata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Jasło | |
|
Maczuga Małgorzata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Jasło | Morsianki z Jasła |
|
Slowikowska Ewa | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Szczecin | |
|
Kwiecień Karolina | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Rymań | Morsiaki Gmina Rymań |
|
Kwiecień Artur | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Rymań | |
|
Mielewczyk Krzysztof | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Bytów | Bytowskie Morsy |
|
Mielewczyk Danuta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Bytów | Bytowskie Morsy |
|
Straszewska Anna | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Poznań | PnB | |
Kołodziejczyk Agnieszka | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Poznań | PnB | |
Bulak Ewa | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Wrocław | MorsEx | |
Smok Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Wrocław | MorsEx | |
Zaskórska Edyta | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Ciecierzyce | |
|
Krzywicka Mariola | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wlkp | Fajne Morsy |
|
Karanikas Julita | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kostrzyn nad Odra | Basement Team |
|
Filuś Ewa | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kostrzyn nad Odra | Basement Team |
|
Marczak Magdalena | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Koszalin | |
|
Siwiec Monika | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wielkopolski | Fajne Morsy |
|
Mihułka Małgorzata | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Kostrzyn nad Odrą | BASEMENT TEAM |
|
Wojciechowska Izabela | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kostrzyn nad Odrą | Basenment Team |
|
Kalecińska Alina | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Sławoborze | Sławoborski Klub Morsów |
|
Szulc Janina | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Czarnków | Pilski klub Euforia | |
Banasiak Agnieszka | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzow | Morsiki |
|
Ziębaa Łukasz Marcin | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Kołobrzeg | Kołobrzeski Klub Morsów | |
Danaj Alina | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Stargard | SKM Miedwianie | |
Wojciechowski Fryderyk | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Stargard | SKM Miedwianie | |
Kisicka Joanna | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Stargard | SKM Miedwianie | |
Samulska Agata | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzow | Morsy Eskimo | |
Paukszta Maciej | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Mieszkowice | Morsy Mieszkowice |
|
Macioszek-Sobolewska Emilia | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Przecław | | |
Sobolewski Jacek | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Przecław | | |
Widbek Paulina | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Warszawa | |
|
Leonow Sławek | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Szczecin | Szczecińsko Policki Klub Morsów |
|
Justyna Milena | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsa Moszczenica |
|
Justyna Donat | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsa Moszczenica |
|
Kucharska Elżbieta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Sławoborze | Sławoborski Klub Morsów | |
Stachnio Tomasz | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Mieszkowice | | |
Tyma Jerzy | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Powalice | Sławoborski Klub Morsów |
|
Mejer Wioletta | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Mirosławiec Górny | Kalisz pomorski |
|
Tyma Urszula | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Powalice | Sławoborski Klub Morsów |
|
Dawidziuk Bożena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | 67-210 Serby | |
|
Dawidziuk Wojciech | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Serby | |
|
Buszyńska Monika | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Gorzów Wlkp. | Eskimo |
|
Brylikowska Kamila | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Rękoraj | Klub Morsa Moszczenica | |
Brylikowski Tomasz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Morsy Moszczenica | |
Brylikowska Monika | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsy Moszczenica | |
Brylikowska Marta | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsa Moszczenica | |
Kowalczyk Adam | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Moszczenica | Klub Morsa Moszczenica | |
Śwital Marzena | k | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Margonin | Lodołamacze Margonin |
|
Kominek Sebastian | m | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | | |
|
Śwital Leszek | m | PAKIET III KĄPIEL GŁÓWNA BEZ GADŻETÓW | Margonin | Lodołamacze Margonin |
|
Naus Przemysław | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzow wlkp | Eskimo |
|
Naust Agnieszka | k | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Gorzow wlkp | |
|
Klusek Wiesława | k | PAKIET II KĄPIEL GŁÓWNA | Kołobrzeg | brak |
|
Jaskólski Piotr | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Stargard | Stargard | |
Jaskólski Miłosz | m | PAKIET I CAŁY FESTIVAL | Stargard | Stargard | |