Półmaraton Górski "Długa Góra"

Półmaraton Górski "Długa Góra"

Gdynia Pustki Cisowskie

21.11.2021, 10:30-14:30

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Szreder Marcin
m
M20 LuzinoMAG opłacono
Sikorska  Agnieszka
k
M35 Gdynia opłacono
Küchler Paweł
m
M20 GdyniaJARBUD opłacono
Górniak  Jarosław
m
M35 Pogórze Jarbud opłacono
Küchler Małgorzata
k
K35 GdyniaJARBUD opłacono
Charkiewicz  Monika
k
K35 StraszynSUT Straszyn Ultra Team opłacono
Czoska Przemysław
m
M35 POGÓRZEJARBUD opłacono
Wolański Tomasz
m
M35 Rumia opłacono
Adamowski Andrzej
m
M35 Elbląg opłacono
Cieślak  Paweł
m
M35 Gdańsk BSCzady opłacono
Wolfram Dawid
m
M20 Gdynia opłacono
Gaweł Ireneusz
m
M35 RumiaProjekt1000uo opłacono
Pilachowska Anna
k
K35 Gdynia opłacono
Różańska Magdalena
k
K35 Warszawa opłacono
Różański Robert
m
M50 Warszawa opłacono
Kokosza Aleksander
m
M35 Gdynia opłacono
Roszman Henryk
m
M50 Orle opłacono
Pykałów Marek
m
M35 GdyniaMASK opłacono
Rudnicki Dariusz
m
M35 PogórzeProjekt1000up opłacono
Tusk Izabela
k
K35 Gdynia opłacono
Czapiewski Maciej Łukasz
m
M35 Gdynia opłacono
Rosińska Patrycja
k
K20 Rumia opłacono
Przyborski Michał
m
M35 Gdynia opłacono
Szubiński Mieszko
m
M20 Gdynia opłacono
Mąka Marcin
m
M35 Gdynia opłacono
Pieleń  Michał
m
M35 Rumia opłacono
Oleksiak Małgorzata
k
K35 Elbląg opłacono
Miszewski Marcin
m
M20 GdyniaRun4Twins opłacono
Kąkol Sławomir
m
M20 Gdynia opłacono
Kwiatkowski Daniel
m
M35 Rumia opłacono
Machelski Patryk
m
M35 RedaArtKar opłacono
Dokrzewska Katarzyna
k
K35 GdyniaMotywatornia Team opłacono
Bohucki Piotr
m
M35 Reda opłacono
Armatyńska Małgorzata
k
K35 GdyniaMotywatornia Team opłacono
Bratkowska Agnieszka
k
K35 Gdynia opłacono
Ziomek Piotr
m
M35 RUMIAPKO BP opłacono
Karpowicz Bartosz
m
M35 GdyniaLeśne Dukty Gdynia / dOB opłacono
Kalinowska Joanna
k
K35 Gdańsk opłacono
Basińska-Ahmed Olga
k
K35 Gdynia opłacono
Żak Karolina
k
K20 GdyniaMama w Trójmieście opłacono
Fede Joanna
k
K20 Gdańsk Mama w trójmieście opłacono
Hryń-Morawska Elżbieta
k
K35 Gdynia opłacono
Wańkowicz Bogdan
m
M35 Gdynia Chylońskie Dziki opłacono
Wyganowski Darek
m
M35 Rumia opłacono
Pudłowska Patrycja
k
K20 RumiaMamy-Biegamy opłacono
Dąbek Adrian
m
M35 Gdynia ChyloniaChylońskie Dziki opłacono
Rożyk Krzysztof
m
M50 Gdynia OKNOBUR-biegamyrazem.pl opłacono
Łuchniak Zbigniew
m
M35 MostyTomi&Zbi opłacono
Baniel Paweł
m
M35 RumiaKońskie Ścięgna ;) opłacono
Kazyaka Katarzyna
k
K20 Gdyniabigamyrazem.pl opłacono
Sadowski Robert
m
M35 Tczew opłacono
Szymankiewicz Kalina
k
K35 Gdynia opłacono
Głowacki  Rafał
m
M35 Gdańsk opłacono
Gasz Robert
m
M20 Gdynia opłacono
Ziemianin Przemek
m
M35 Hel opłacono
Nikel Martyna
k
K20 RumiaKontener Formy opłacono
Szwarc Adam
m
M35 Mosty opłacono
Pudełko Rafał
m
M35 GdyniaLeśne czwartki opłacono
Górecki Roman
m
M35 GdyniaMorsy Gdyńskie / biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki opłacono
Tkaczyk Paweł
m
M35 Bojano NAVY opłacono
Nowakowski Norbert
m
M35 GdyniaOZD Mielony na kozetce opłacono
Zwoliński Tomasz
m
M50 Mosty opłacono
Nowopolski Leszek
m
M35 Gdańsk opłacono
Czaykowski  Wojciech
m
M35 Gdynia Grupa Druha Borucha & Mamy To opłacono
Bork Łukasz
m
M35 ŻuławaGrupa Druha Borucha opłacono
Kalinowski Krzysztof
m
M35 GdyniaChylońskie Dziki Gdynia opłacono
Kruszyńska Magdalena
k
K35 Gdyniabiegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki opłacono
Mierzwa Krzysztof
m
M35 GdańskKujawscy Runners opłacono
Bieluczyk  Katarzyna
k
K35 Gdynia Fizjosfera opłacono
Grinberg Małgorzata
k
K35 GdyniaHusky opłacono
Słomkowski Mateusz
m
M20 Gdańsk opłacono
Browarczyk  Tomasz
m
M35 Łebieńska Huta opłacono
Brucki Robert
m
M35 GdyniaChylońskie Dziki opłacono
Kołc  Paweł
m
M35 Gdańsk 3W Team opłacono
Bagiński  Krzysztof
m
M35 RumiaBiegam dla przyjemności opłacono
Lepa-Roman Magdalena
k
K35 BolszewoPrzecinak 77 / SFORA BMK opłacono
Siedlecka Agnieszka
k
K35 GdańskSąsiadki opłacono
Pieleń Piotr
m
M35 Gdynia opłacono
Humiński Andrzej
m
M35 GdańskSmaruj Na Trening Team opłacono
Kwiatkowska Alicja
k
K35 Kowale opłacono
Kwiatkowski Kajetan
m
M35 Kowale opłacono
Kur Daniel
m
M35 Gdynia TRIcity_TRI opłacono
Lunk Krzysztof
m
M35 PuckLivestrong opłacono
Niemiec  Marek
m
M50 Gdynia opłacono
Klebba Krzysztof
m
M35 ŁebczKaszëbë Łebcz opłacono
Panek Michał
m
M35 Sopot opłacono
Gajdziński Marcin
m
M35 Gdansk opłacono
Czapa Magdalena
k
K35 Gdansk opłacono
Kupc  Zbigniew
m
M35 Gdynia MPL opłacono
Kaczmarek Sławomir
m
M35 RUMIA666 opłacono
Grzeszczak  Małgorzata
k
K35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Lach Rafał
m
M35 Gdynia opłacono
Przytarska Dominika
k
K20 GdyniaBiegaMy opłacono
Pniewski Maciej
m
M35 Gdynia opłacono
STUDZINSKI DAREK
m
M35 rumia opłacono
Trzeciakowski Marcin
m
M35 Gdańsk opłacono
GAZARKIEWICZ ANTONI
m
M50 GDAŃSKBHMW_GDYNIA opłacono
Stencel Joanna
k
K20 GdańskKujawscy Runners opłacono
Sawicz Agnieszka
k
K35 Gdyniavege runners opłacono
Adach Krzysztof
m
M35 GdyniaSfora BMK opłacono
Szymak Ewelina
k
K35 Barniewice opłacono
Kulczyk Marcin
m
M35 GdyniaUltra Way Team opłacono
Toboła Michał
m
M35 GdańskBAUTEAM SPORT opłacono
Dydymska Monika
k
K35 Rumia opłacono
Lehmann  Dawid
m
M35 Gdańsk opłacono
Dydymski Krzysztof
m
M35 RUMIA opłacono
Grzelecki Sebastian
m
M35 JuszkowoST Runners opłacono
Magdziarz Michał
m
M35 GdyniaArka Gdynia opłacono
Dzikiewicz Krzysztof
m
M50 Bojano opłacono
Nicewicz Robert
m
M35 GdyniaNicek opłacono
Ciba Michał
m
M35 Wejherowo opłacono
KOSTUCH ŁUKASZ
m
M20 Rumia opłacono
Kwiatkowska Agnieszka
k
K35 RumiaWiewiór Team opłacono
Hejka Władek
m
M35 KartuzyAkademia Biegowa Kartuzy opłacono
REGLIŃSKA JOANNA
k
K20 BYTÓWKB GOCH BYTÓW opłacono
Kierznikiewicz Paweł
m
M35 RumiaRAK to nie WyRoK opłacono
Dudek Barbara
k
K50 LublinLusia biega opłacono
Ciesielski Maciej
m
M20 Gdynia#1512WingedHearts opłacono
Przybyś Agnieszka
k
K20 ŁęgowoSUT / Pruszcz Biega opłacono
Rekita Krystian
m
M20 Pogórze opłacono
Jankowski Tomasz
m
M35 Gdynia opłacono
Grzywacz Karol
m
M35 GdyniaKundy Portowe opłacono
Przewdziecki  Karol
m
M35 Gdynia opłacono
Szreder Michał
m
M20 Gdańsk- opłacono
Kossakowska Katarzyna
k
K35 Warszawa opłacono
Borkowski Grzegorz
m
M35 GdyniaRunpassionTEAM opłacono
Stoltmann Paulina
k
K35 Gdańsk opłacono
Łukowicz Tomasz
m
M35 Gdynia opłacono
Podolski Marek
m
M35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Michałowski Jacek
m
M35 GdyniaGTEAM opłacono
Stachowski Jarosław
m
M35 WąbrzeźnoMiastoaktywni.pl opłacono
Fornalska Joanna
k
K35 Gdańsk opłacono
Gąszczyk Dariusz
m
M20 Gdynia opłacono
Lesiak Marek
m
M35 Gdynia opłacono
Śliwińska Katarzyna
k
K50 Gdynia opłacono
Grzeszczak Adam
m
M50 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Mikołajczyk  Sławek
m
M50 Gdynia HORYZONT opłacono
Kulgajuk  Michał
m
M35 Pruszcz GdańskiSUT Straszyn Ultra Team opłacono
ZADORA ANDRZEJ
m
M50 GDYNIARODZINNY KLUB SPORTOWY FURIA opłacono
Jażdżewski Sebastian
m
M35 UgoszczKB GOCH Bytów opłacono
Wąż Mariusz
m
M50 RedaKS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłacono
Drzycimska Małgorzata
k
K35 GdańskLKS Zantyr Sztum opłacono
Kwiatkowski Michał
m
M35 Wejherowo opłacono
Śmietanka- Wicik Paulina
k
K20 Warszawa opłacono
Górska  Ilona
k
K35 Gdynia opłacono
Stankiewicz Michał
m
M20 GdyniaJ.S. Hamilton opłacono
Wojnarowska Weronika
k
K35 Gdynia opłacono
Wałdowska Anna
k
K35 GdańskxRunners opłacono
Wałdowski Dominik
m
M35 GdańskxRunners opłacono
Mański Robert
m
M35 Bojano run-passion.pl opłacono
Trzebiatowska Sylwia
k
K20 XRunnersGdynia opłacono
Pawelec Anna
k
K35 kębłowo opłacono
Jeliński Mateusz
m
M35 KartuzyxRunners opłacono
Kuchta  Damian
m
M20 Gdynia opłacono
Wszelaki Marcin
m
M35 Reda opłacono
Waruszewski Mateusz
m
M20 Gdynia opłacono
Tomeczkowski Paweł
m
M35 RumiaAD Team opłacono
Pop Karolina
k
K35 Gdynia opłacono
Wyrzykowski Andrzej
m
M50 GdańskGB 65 opłacono
Lis Maciej
m
M35 Rumia opłacono
Tabaczyński Łukasz
m
M35 Pępowo opłacono
Zacharuk  Marcin
m
M35 Gdańsk Grupa Biegowa 65 opłacono
Cichoń Maciej
m
M35 Gdynia42.195 Wejherowo opłacono
Garncarek Paweł
m
M35 Świeszyno opłacono
Kaleńczuk Patryk
m
M20 Ostaszewo opłacono
Garski Kryspin
m
M35 BytówŚwiat Płytek u Kryspina opłacono
Garska Joanna
k
K35 BytówŚwiat Płytek u Kryspina opłacono
Dobrzyńska Asia
k
K35 Gdynia opłacono
Rybaczek  Paweł
m
M35 Rumia opłacono
Pionk Tadeusz
m
M35 RumiaKontener Formy opłacono
Prętnik Dawid
m
M35 RumiaOSNiP WP opłacono
Wenta Michał
m
M35 GdyniaGdyńskie Pingwiny opłacono
Mazur Gabriela
k
K50 Gdynia opłacono
Wentowska aleksandra
k
K35 Rębiechowo opłacono
Duba Piotr
m
M35 Gdynia opłacono
Bogusz Tomasz
m
M35 GdyniaBIEGAJĄCA GDYNIA/ARTURKOZŁOWSKITEAM opłacono
Szulc Adam
m
M35 WładysławowoRada Puchaczy opłacono
Majsterek Karolina
k
K35 GdyniaMama w Trojmieście opłacono
Kujat Joanna
k
K20 GdyniaMama w Trojmieście opłacono
Maćkiewicz  Krzysztof
m
M35 Gdańsk opłacono
Kosatko Mariusz
m
M35 Gdynia opłacono
Bartsch  Aleksandra
k
K20 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team opłacono
Piechota Maciej
m
M35 GdyniaOZD opłacono
Kryger Jacek
m
M50 RytelH2Oshop.pl opłacono
Pielachowska Agata
k
K35 Gdynia opłacono
Damaszke Oriana
k
K35 Gdynia opłacono
Rybacka Joanna
k
K35 Gdynia opłacono
Kankowska Justyna
k
K35 LuzinoKASZUBI LUZINO opłacono
Kankowski Paweł
m
M35 LuzinoKASZUBI LUZINO opłacono
Hennig Tomasz
m
M35 Zbychowo opłacono
Kowalik Lucyna
k
K35 GdyniaMorskie Szoguny opłacono
Starsierski  Tomasz
m
M50 Kielno opłacono
FELON MICHAŁ
m
M35 Gdynia opłacono
Litwin Piotr
m
M35 Gdańsk opłacono
Urbański Dariusz
m
M35 Kosakowo opłacono
Sawicki Eligiusz
m
M50 Złotówbez opłacono
Baranowska - Trzasko Aleksandra
k
K35 GdyniaTopo Athletic/Kujawscy Runners/Harpagan opłacono
Napolski Bartosz
m
M35 Gdynia opłacono
PRĄTNICKI MARIUSZ
m
M35 GdyniaKujawscy Runners opłacono
Rzezak Aleksandra
k
K35 Reda opłacono
Kościelski Mariusz
m
M50 RumiaKujawscy Runners opłacono
Trunowicz Jarosław
m
M35 Gdynia opłacono
Wojniusz Maciek
m
M35 GdyniaForest Run opłacono
Pionk Rafał
m
M35 Miszewo opłacono
Dobrzyński Tomasz
m
M35 GdyniaxRunners opłacono
Niklas Grzegorz
m
M20 WejherowoMakurat Invest opłacono
Jagodziński Tomasz
m
K35 CzapleMakurat Invest opłacono
Warczak Maciej
m
M20 Gdynia opłacono
Popławski Przemysław
m
M20 Elbląg opłacono
Graf Remigiusz
m
M50 LesznoTurbo Run Leszno opłacono
Stój Piotr
m
M35 GdyniaCross Cisova opłacono
Czapran Marek
m
M35 GdańskxRunners opłacono
WITKOWSKI BARTOSZ
m
M20 Kielno opłacono
Miotk Radosław
m
M20 Słupsk opłacono
Kohnke Tomasz
m
M50 GdańskBBL Gdańsk opłacono
Schwann Mirosław
m
M50 WejherowoWejherowskie Łabędzie opłacono
Krause Wienio
m
M35 Gdynia opłacono
Piotrowicz Wojciech
m
M20 Wejherowo opłacono
Wysota Karina
k
K20 Gdynia opłacono
Matejczyk-Waletko Dorota
k
K35 Gdynia Mamy To opłacono
Kowalik Wioletta
k
K35 Gdynia opłacono
Piorkowski Dariusz
m
M35 opłacono
Sobczak Marcin
m
M35 BorkowoSmashing Pąpkins opłacono
Sobków Adam
m
M50 GdyniaBHMW_Gdynia opłacono
Kuczyńska Karolina
k
K35 Gdańsk opłacono
Drozd Andrzej
m
M35 Rumia opłacono
Bartoszewicz Robert
m
M35 Gdynia opłacono
Formela Sebastian
m
M35 LuzinoRUNNING TRICITY TEAM opłacono
Bartoszewicz Sylwia
k
M35 Gdynia opłacono
Wozbanowicz Jacek
m
M35 StraszynStraszyn Biega opłacono
Marszałek Tomasz
m
M35 Gdynia opłacono
Marszałek  Karina
k
K35 Gdynia Endure team opłacono
Okrój  Grzegorz
m
M35 Gdynia Cross Cisowa opłacono
Kubiak Jagoda
k
K35 Wejherowo opłacono
Rezler-Dunajewska Magdalena
k
K35 Gdynia opłacono
Kulgajuk  Dariusz
m
M35 Juszkowo Pruszcz Biega opłacono
Bury Paweł
m
M35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Trzaskalski Kamil
m
M20 GdańskHapag-Lloyd Running Crew opłacono
Sadowski Grzegorz
m
M35 Gdansk opłacono
Marjański Tomasz
m
M35 Gdynia opłacono
Wicenbach Arkadiusz
m
M35 Pruszcz GdańskiPatisON Team opłacono
Kowalska Iwona
k
K35 Mosty opłacono
Pawlak Dezyderia
k
K35 GdyniaCTS opłacono
Rudźko Wojciech
m
M50 Wejherowo opłacono
Dargacz Artur
m
M35 Gdynia Forest Run Gdynia opłacono
Dębowski Michał
m
M35 GdańskPodatki to kradzież opłacono
Głuszek Bożena
k
K50 Gdynia opłacono
Ćwik Damian
m
M35 GdyniaCTS opłacono
Kaliczyńska Wioletta
k
K35 RumiaProjekt 1000up opłacono
Szabłowski  Kamil
m
M20 Gdańsk Następny Krok Team opłacono
Garbowski Krzysztof
m
M20 SztumLKS Zantyr opłacono
Pankow Agnieszka
k
K35 GdyniaCrossCisowa opłacono
Urbaniak  Marek
m
M35 Gdańsk SP 35 w Gdańsku opłacono
Ryplewicz Mariusz
m
M50 GdyniaOrange Polska opłacono
Jachymczyk Norbert
m
M35 JaworznoKB Mckis Jaworzno opłacono
Spolska Weronika
k
K20 ŚwieszynoSobasTeam opłacono
Wawrzyniak Małgorzata
k
K35 Poznań#biegiemwlas opłacono
Jeka Michał
m
M20 MechelinkiBlueApart opłacono
Pędziszewski  Piotr
m
M35 Gdańsk Vai Alto opłacono
Grabowska  Marzena
k
K50 Gdańsk Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
Miączyńska Justyna
k
K35 GdańskUstaw się na bieganie w Gdańsku opłacono
Sypniewska Hanna
k
K50 GdyniaSpartanie Dzieciom/ Ultraway opłacono
Krzyżanek Marta
k
K35 Gardna Wielkawqrw_team opłacono
Krzyżanek Marcin
m
M35 Gardna Wielkawqrw_team opłacono
Wojtowicz  Marcin
m
M35 Gdynia BBL opłacono
Gumiela Piotr
m
M35 Gdańskgumisiolandia opłacono
Kamiński Marcin
m
M35 SmołdzinoWqrw_team Pomorze opłacono
Siewert Marek
m
M35 Tuchom opłacono
Siemiątkowski Arkadiusz
m
M35 Nowe Miasto Lubawskie opłacono
Grzybiński Damian
m
M35 Gdańsk opłacono
Dembicki Piotr
m
M35 Gdynia opłacono
Serkowska  Anna
k
K35 KartuzyAkademia Biegowa Kartuzy opłacono
Głombiowska Zuzanna
k
K20 GdyniaRunpassion.pl TEAM opłacono
Mularczyk Jacek
m
M50 BorkowoRun-Passion Team opłacono
Wiwatowski Wiesław
m
M50 Gdynia opłacono
Kempiński Arkadiusz
m
M50 GdyniaKempes opłacono
Witczak  Maria
k
K20 Gdańsk opłacono
Matusiak Marcin
m
M35 Gdynia opłacono
Gruchała Natalia
k
K20 GdyniaHarpagan opłacono
Wnuk Katarzyna
k
K35 Warszawa opłacono
Kinowska Katarzyna
k
K35 GdańskGrupa Biegowa 65 opłacono
Serocka Basia
k
K35 Nowy Dwór Gdański opłacono
Pryśko-Grobelna Małgorzata
k
K35 GdańskIron Academy opłacono
Hryniewicka Monika
k
K35 Rumia opłacono
Kosmala Marcin
m
M35 GdańskKwŚ opłacono
Ćwiklak Bartosz
m
M35 GdyniaTeam Oliwka opłacono
Neumann Krzysztof
m
M50 WarsawLuft Tri Team opłacono
Wawrzyniak Leszek
m
M50 Różanki opłacono
Goebel Radoslaw
m
M35 RumiaEurościgacze opłacono
Pohl Sebastian
m
M35 GdyniaErościgacze opłacono
Resmer Tomasz
m
M35 GdyniaErościgacze opłacono
ŻYDOK BARTOSZ
m
M35 Gdynia opłacono
Jan Jaroslaw
m
M50 Pruszcz GdańskiSUT Straszyn opłacono
Grabowski Maciej
m
M20 kartuzy opłacono
Myszk Krzysztof
m
M20 ChwaszczynoO-sowa biega opłacono
Imianowski Jerzy
m
M50 gdyniaBiegamyrazem. pl opłacono
Drewnowski Adam
m
M35 GdyniaPustki Cisowskie opłacono
Kaczyński Rafał
m
M35 Toruń opłacono
Sokołowska Ania
k
K35 Gdynia opłacono
Sarak Artur
m
M20 Gdańsk opłacono
Kołodziejska Marta
k
K20 GdyniaOcr Park Team opłacono
Robakowski Dariusz
m
M50 Gdynia opłacono
Kosiński Zbigniew
m
M35 Poznań opłacono
Podczarska Izabela
k
K50 KolbudyKOLBUDY TEAM opłacono
Podczarski Tomek
m
M50 KolbudyKOLBUDY TEAM opłacono
Traczyk Przemysław
m
M35 CiechanówAsfaltlove Dziki opłacono
Bieliński Dominik
m
M20 Gdynia opłacono
Szarski Jacek
m
M20 WrocławKapciochy opłacono
Dordzik Katarzyna
k
K35 Gdynia opłać
Kamiński Bartosz
m
M20 RumiaVege Runner opłać
Krasińska-Mitura  Ewa
k
K35 Rumia opłać
DYMOWSKI Artur
m
M35 Bojano opłacono
Iwachów Sławomir
m
M35 KwidzynKKM Mxtech Kwidzyn opłacono
Kisiel Krzysztof
m
M35 KwidzynKKM Mxtech opłacono
Grau Joanna
k
K35 KwidzynKwidzyn Biega opłacono
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

K2020 0
M200 33
K3568 1
M352 153
K507 0
M500 31

 

 Kraje

 PL315

 

 Miejscowości

Gdynia130
Gdańsk 41
Rumia30
Wejherowo7
Warszawa5
Reda5
Luzino4
Kartuzy4
Bojano 4
Mosty4