Wybierz bieg: I bieg | II bieg | III bieg | IV bieg
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2019, I bieg

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2019, I bieg

Biegi górskie w Gdyni

Pustki Cisowskie, Gdynia

23.03.2019, 11:00-14:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Trasa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Garncarek Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Świeszyno opłać
Makowiec Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
wieczerzak daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 redateam Kreft opłać
Stokarska Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaBiegowi Wariaci opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35Trec Team opłacono
Pankow Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaPANKOW T1M opłacono
Wolfram Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Romanowska Beata
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 opłacono
Rokita Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaRockyRUN opłać
Przybyszewski Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 MławaAkademia Sztuk Walk SENSHI opłacono
Grzywacz Karol
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaLolo team opłać
Szaciło Emilia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Pruszczu Gdański opłać
Wysocka Ania
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaWYMIATACZE opłać
Mokłowicz Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Wejherowo opłać
Jagmin Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłać
Mroziak Maciek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Czerwińska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdanskEkipa Zryw opłacono
Wolny Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Pilachowska Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaOll4Fan opłacono
Przyborski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Pawłowski Mirek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Beczak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłać
Chalecka Jola
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 BraniewoEKIPA ZRYW opłacono
Szwarc Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Labudda Mirek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaMTB-MALE TROJMIASTO BIEGA opłać
Jankowski Przemyslaw
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rębiechowo opłacono
Wąsik Robert
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Toruń opłać
Hinc-Żardecka Natalia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RedaRuneda opłać
Sobiech Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskKS Gepard Żukczyn opłać
Grzywacz Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Grabowski Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 BRATIANRadomno Biega opłacono
Zimoń Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RedaRuneda opłacono
Zimoń Darek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaRuneda opłacono
Andraszak Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
CZERNIA JERZY
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZI TEAM opłać
Brodecka Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia17LO Gdynia opłacono
Kreft Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kmieć Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDAŃSK opłacono
Signerski Remigiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskChabos Team opłać
WOJDAN MIROSŁAW
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBoot Camp Polska Gdynia opłać
Domżalska Wioletta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Szpilman Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Gdynia opłać
Kempiński Miłosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaKempes 2 opłacono
Zieliński Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Zieliński Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kempiński Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKempes opłacono
Błażuk Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Pieniężny Paweł 
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 WarszawaNiezrzeszony opłacono
BISHA Mieczysław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 RUMIA opłać
Gbyl Klaudia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Władysławowo opłać
Wenta Franciszek
m
Trasa długa - 10,5 kmM65 Krokowaniezrxeszony opłacono
Lehmann Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłać
Bratkowska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaOll4fun opłacono
Wittbrodt Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłać
Wasilewski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWataha opłacono
Marciniuk Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKFMM Triathlon Team opłacono
Pagórski Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pruszcz GdańskiNULL opłać
Kwaśniak Zdzisław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 SłupskStopa Słupsk/Decathlon opłać
Pietruszkiewicz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 PuckZdrowie na bank opłacono
Kulik Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 MalborkBeztlenowi Malbork opłacono
Roczyński Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Damps Sylwester
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gowino opłacono
Kuszaj Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaKB "Harcownik" Jelcz-Laskowice opłać
Klawikowski Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 MalborkBeztlenowi Malbork opłacono
Peek Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBBL AWFiS Gdańsk opłacono
Niemiec Marek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłać
Piechowicz Waldemar
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłacono
Maślak Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Maślak Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Małgorzata
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Hryń-Morawska Elżbieta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaMama w Trójmieście opłać
Sarnowska Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaKontener Formy opłać
Sarnowska Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaKontener Formy opłacono
Kurczewska  Sylwia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Kurczewska  Sylwia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Adamczyk Zachariasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Dąbrowska Ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 LublinAdekada opłać
Dąbrowska Anna Maria
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaAdekada opłacono
Błachewicz Krzychu
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 opłać
Jakubowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskSolwit Team/ BBL Gdańsk AWFiS opłacono
Głombiowska Zuzanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaRunpassion.pl TEAM opłacono
Łęgowski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pruszcz Gdański opłacono
Wąż Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RedaKS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni opłać
ŚLIWIŃSKA KATARZYNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaKS Iskra przy AMW w Gdyni opłać
Goś-Zdrojewska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Stenka Patrycja
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Reda opłać
Kabza Adrianna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Warszawa opłacono
Polański Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 SztutowoGenerat ze Sztutowa opłacono
Basista Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 opłać
Holz Oskar
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaST RUNNERS opłacono
Gumoś Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Szczur Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 StrzebielinoAutopay opłacono
Milewski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdanskprzecinaki opłać
Podwysocka Dominika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega opłacono
Wiktorek Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 MiastkowoWEKTOR opłać
Jankowski Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Fogt-Klockowska Monika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Wróbel Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Tczew opłać
Wróbel Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Tczew opłać
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłać
Stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłać
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Rogińska Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 Gdańskwkurw_team opłacono
Droszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBigyellowfoot Adventure Team opłacono
Bellwon Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaTeamBablo opłacono
Godzisz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Jankowo Gdańskie opłacono
Gacek Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 opłacono
Bombińska Beata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Bartnik  Aga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Anolik Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Jarska Hanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Dębogórze opłacono
Fit Celina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 opłacono
Zasada Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWYMIATACZE opłać
Zasada Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWYMIATACZE opłać
sikorska agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 gdynia opłacono
sikorska agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 gdynia opłacono
Ostrowski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem opłacono
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Uniatowski Zbigniew
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłać
Piwkowska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Piwkowski Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Olejnik Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 BydgoszczBydgoszcz opłać
Baranowska-Trzasko Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaKujawscy S7 Runners opłacono
Ossowski Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Gulatowska Klaudia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Klubowa huta opłać
Gulatowska Klaudia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Klubowa huta opłać
Gulatowski Rafal
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Klubowa huta opłacono
Górska Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Jankowski Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaGeoban opłacono
Rychter Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPKO opłać
yes test
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 plewiska opłać
Borówka Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Dobrzyńska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Jażdżewska Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Rumia opłacono
Sobiech Asia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Pawełko Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
KOPEĆ IGOR
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 SopotDziadek opłacono
Wittbrodt Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Fobke Feliks
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia Fighting Bikers Gdynia opłacono
Fobke Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
STUDZINSKI DARIUSZ
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIAGALWANIZERNIA RADMOR opłacono
Armatynska Malgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaMotywatornia opłacono
Nowakowski Norbert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Bałdyga Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RedaRuneda opłać
Jankowicz Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Bujak Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kasyna Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
KWIATKOWSKI GRZEGORZ
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Szkudlarz Diana
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Szkudlarz Diana
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Dawidowski Roman
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Puck opłać
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Toporek Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaElite Team opłać
Garbowski Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 SztumŁKS Zantyr Sztum opłacono
Sadowska Aneta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 SztumGarboteam opłacono
Mokłowicz Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Wejherowo opłać
Lesner Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdansk opłacono
Al-Jeabory Mahdi
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Jaworzno opłacono
Nowotarski Wojciech
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Jaworzno opłacono
Matysiak Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskSRS Szansa-Start Gdańsk opłać
Ślęczka Radka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Jaworzno opłacono
Gitner Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPiękni i Bestie opłacono
Pawłowski Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Papierz-Brożyna  Sabina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaKomendziaki opłacono
Nowakowski Norbert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Mikołajczyk Sławek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMetal opłacono
Szultk Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Gorczycki Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk Nikoś Team opłać
Podemska Patrycja
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 BydgoszczForest Gang opłać
Bach Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pruszcz GdańskiLOTOS Running Team opłacono
Miłkowska Jolanta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaTeam Deaf opłać
Dąbrowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RedaKomendziaki opłacono
Uzdowska Monika
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Sioma Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIAWitomino opłacono
Kotrych Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Ciechocinek opłacono
Butowska Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Starogard Gdański opłacono
Wojnarowska Marcelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Sopot opłacono
Gutowski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kujawa Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 BiskupiecBiskupiec Biega opłacono
Niezgoda Damian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Kobysewo opłacono
Janeczko Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdanskSeals opłacono
ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RUMIA opłacono
Ducki Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłać
Wielgos Asia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaParkrun Rumia opłacono
Szubartowicz Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Piszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Klopocki Bartosz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaAKW opłać
Grzela Daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Rumia opłacono
Wolska Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Bloch Sara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskTeam SZARAKA opłacono
Bloch Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaTeam SZARAKA opłacono
Bloch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk Team SZARAKA opłacono
Krasińska-Mitura Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłacono
Zając Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Andrzejewska Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Gałecki Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Rosłan Jadwiga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 opłacono
Budzisz Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Chałupy opłacono
WAWRZEŁA Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Formela Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskLubań Knapy opłać
Fiałek Danuta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdańskLPP Team opłać
Babski Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaAIC TEAM opłać
Feszler Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaStrong Unit opłacono
Pęśko Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
Stelmach Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaTeam SZARAKA opłacono
Ślusarski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMonolit IT opłacono
Prasek Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Sobczak Slawomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia62053107837 opłacono
Sobczak Slawomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłać
Wegner Dawid
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 gdyniabmw team opłać
Robakowski Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaOll4Fan opłacono
Jokiel Joanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Najda Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 SztumLKS Zantyr Sztum/AIC Team opłacono
Kwidzinska Karolinka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Bielicki Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaZdroweSmaki.net opłacono
Kichler Kryspin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
Szeląg Zbigniew
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Gruszeczka Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaPARKRUN GRUDZIĄDZ opłacono
zgłoś się

 

 Kategorie

K2031 0
M200 40
K3549 0
M350 80
K505 0
M500 14
K650 0
M650 1

 

 Trasy

Trasa krótka - 5,25 km43 38
Trasa długa - 10,5 km42 97

 

 Kraje

 PL220

 

 Miejscowości

Gdynia101
Gdańsk32
Rumia12
reda9
Gdansk4
Pruszcz Gdański4
Mosty3
Klubowa huta3
Sztum3