Wybierz bieg: I bieg | II bieg | III bieg | IV bieg
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, I bieg

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, I bieg

Biegi górskie w Gdyni

Pustki Cisowskie, Gdynia

24.03.2018, 11:00-14:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Trasa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Madej Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Najman Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłać
Polik Ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Elwart  Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Puck opłać
Borówka Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Papis Słwomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Koleczkowo opłać
Wiwatowska Dagmara
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Straszyn opłacono
Łecka Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Golub-DobrzyńHercog Running Team opłać
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigywllowFoot Adventure Team opłacono
Pełszyński Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskZośka Ultimate Runners opłać
Wajs Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Tur Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 MalborkBiegaj z Bartkiem/Kuźnia Endorfin opłać
Kałuszyński Wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 SopotKOMANDOS STRONG (KU PAMIĘCI) opłać
Kałuszyńska Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Sopot opłać
Rozenkiewicz Waldemar
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaBushido opłać
Damps Sylwek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gowino opłacono
Nowak Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaA&G CARP TEAM opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Gasz Robert
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Wójcik Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaBiegowi Wariaci opłacono
Kreft Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłać
Żabiełowicz  Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Reda Mamy-Biegamy/Motywatornia Team opłać
Padias Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMKSL opłacono
Porowski Waldek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Warszawa opłać
Bartnik  Aga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Gering Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT drużyna biegowa opłać
TARAS DANIEL
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 MalborkACTIVE MALBORK opłać
Roczyński Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 opłacono
Wojnowski Wiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT Drużyna Biegowa opłacono
Salach Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 FrydrychowoTY i JA opłać
Gajda Patryk
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaGalwanizernia Radmor opłacono
Gembczyk Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Kaczmarek Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłać
Szwarc Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Wojdan Mirek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIABoot Camp Polska Gdynia opłać
Szeleżyński Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłacono
Typiński Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaHighway opłacono
Typińska Kasia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Stacherski Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 PrzedbórzBiegamyrazem.pl opłacono
Marszałkowski Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniataxout sport opłacono
Ziemianin Przemek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wlazło Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdansk opłacono
Grzywacz Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 KurzętnikKurzętnik Biega opłać
Lis Krystian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Wiśniewo opłać
Szmitke Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Suchenia Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Nadmorskie Królestwo Redarun-passion.pl / inov-8 team opłacono
Bartsch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Cichoń Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Reda42.194 Wejherowo opłacono
Rybandt Alicja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 RedaParkrun Gdynia opłać
Neufeld Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaIntel Runners opłacono
stolarski jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDANSK opłać
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Muchowski Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
Frączak Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaRAGE opłacono
Urbański Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Urbański Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Wasilewski  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Matysiak Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Feszler Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniabumelanTeam opłacono
Kowalewska  Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłacono
Kiryluk Patrycja
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Stencel Hanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Wejherowo opłać
Karpiński Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskPan opłacono
ROMANOWSKA BEATA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaRun Vegan Team opłacono
Kwiatkowski Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Kościelski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaCOM-DKM opłacono
Grzeszczak Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Kusiak Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Dobrzyńska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GDYNIA opłać
Wanielewski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłacono
Solarczyk Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kamińska Agata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 BytomWkurw_team opłacono
Jankowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Konieczny  Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłać
Uzarska  Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Pianka Dawid
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Skiba Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Bydgoszcz1 BLog opłacono
Rybacki Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Bożepole WielkieSKM Trójmiasto opłać
Gorczycki Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
Zięba Beata
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Kościerzyna opłacono
Twarduś  Justyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłać
Kwiatkowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia1986 opłacono
Put Arkadiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GNIEWINO opłać
Józefowicz Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPadł Na Ryj Team opłacono
Gruszeczka Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłać
Sierocin Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Czerwińska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłać
Sadowski Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdyniabiegamyrazem.pl opłać
Michalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKPW GDYNIA / BBL GDYNIA opłacono
Gadamska-Kabata Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk- opłacono
Gularski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Komorkiewicz Karol
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RedaRuneda opłacono
Kowalski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaP&P Velo opłacono
Szyca Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskDabrowski team, Mtm team opłać
Chuchała Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RedaChuchalaTeam opłacono
M Zygmunt
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBłyskawica opłać
Matysiak Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskSRS Szansa-Start Gdańsk opłać
Królik Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pasłęk Rozbiegany Pasłęk opłać
Zaremba Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskPadł na Ryj Team opłacono
DMOWSKA ELWIRA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GDAŃSKGalwanizernia Radmor opłać
Pieńkowski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskRingRaiders SAKO Gdynia opłacono
Kopicka Eliza
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskKopiki opłacono
Świtalski Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Ślusarski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMIT opłacono
Jopek Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Ossowski Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Konkel Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaPadł na Ryj Team opłać
Drywa Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Męczyńska Kamila
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pogórze opłacono
Mikołajczyk Sławek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMetal opłacono
Sikora Iwona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Nikrant Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Wejherowowww.muzykofonia.pl opłać
Domżalska Wioletta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Zieńczuk Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskGdańskie Autobusy I Tramwaje Nie marnuj tlenu opłacono
Gorczyca Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskGWS opłacono
Pietkiewicz Hubert
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaCFP opłacono
Beczak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Junik  Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Reda SKM w Trójmieście opłać
Stramek Lukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 TorunHusaria Race Team opłać
Tomaszewski Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Giżycko opłać
test test
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 testaa opłać
Ganiec Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Piotrowski Lech
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 SztumLKS ZANTYR SZTUM opłacono
Postupalski Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIAIHS Markit Team opłacono
Kotarski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumiabiegamyrazem.pl opłacono
Przybyszewski Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 MławaAkademia Sztuk Walk SENSHI opłacono
Kreft BOGUMIŁ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RumiaKREFT TEAM opłacono
Podwysocka Dominika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pruszcz GdańskiPruszcz Biega opłacono
Rorag Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 CelbowoTeam Kreft opłać
Roraf Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 CelbowoTeam Kreft opłać
Błach Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 LipienicaTY i JA opłać
Sertel Ula
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RychlikiLOTOS Team/ Biegaj z głową opłać
Kalinowski Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Kuszaj Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaKB Harcownik Jelcz-Laskowice opłać
Anszperger Bogdan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Bukowski Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłać
Białogrodzka Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Ciesielska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaGirls on wheels opłacono
ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RUMIA opłacono
Kryszak Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskTeam Copernicus opłacono
Adamczyk Wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Bisha Mieczysław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Rumia opłać
Baranowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KosakowoCOM-DKM opłacono
Wegner Dawid
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaBMW team opłacono
Sobczak Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Matusewicz  Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaLaboSport Team opłać
Lis Krystian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Mława opłacono
Podolski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Ossowska Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Kwidzinska Karolina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Kreft  Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam Kreft opłacono
Nuszel  Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia Biegamyrazem.pl opłać
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłać
Roszak Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdansk opłacono
Sołtys Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Wojnarowska Marcelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Lepa-Roman Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 BolszewoPrzecinak77 opłać
Cygański Przemysław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Kołodziej Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Michalski Zygmunt
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBłyskawica opłacono
Górski Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaDanfoss opłacono
Smyk Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Albecka Olimpia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Władysławowo opłacono
Mach Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Szperling Magda
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 opłacono
Prena Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GościcinoKM PSP Gdynia/Kaszubskie Dziki/Prency na trasie opłać
szultk magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 gdańsk opłać
MIERZEJEWSKI Sylwester
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Kolasiński Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kolasiński Szymon
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłać
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłać
Stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłać
Orfin Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłać
Nawrocki Wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Wenta Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaDolce Catana opłacono
Szeląg Zbigniew
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Wenta Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaDolce Catana opłacono
Prokopowicz Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaDolce Catana opłacono
Tracz Olgierd
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskDolina Noteci Racing Team opłać
walkowicz bartłomiej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 gdynia opłać
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłacono
Barnaś Agata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 MalborkGrupa Malbork opłać
Kubawska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 ŁebczWYMIATACZE opłacono
Wysocka Maria
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 MostyWymiatacze opłać
Bieszke  Izabela
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Mosty WYMIATACZE opłacono
Michałowska Barbara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 PierwoszynoWYMIATACZE opłacono
Chełkowski Daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20Pruszcz Biega/ Hi Tec/Zielony Smak opłać
wieczerzak daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 reda opłać
wieczerzak daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 reda opłacono
Bogdanowicz Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Huzar Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 MalborkAutyzm jest wśród nas opłać
Kuncewicz Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Suchy Dwór opłacono
FRANKIEWICZ MACIEJ
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 MALBORKGRUPA MALBORK opłać
Hajdamowicz-Rydel  Natalia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 KwidzynKwidzyn Biega opłacono
Wittstock Zbyszek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 KwidzynKwidzyn Biega opłacono
Kamiński Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Piaseczno opłacono
Bujak Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Cypryś Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kaszubowski Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Huzar Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 MalborkAutyzm jest wśród nas opłać
Matyskiel Anita
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskIrek i rak Maraton o życie opłać
Droszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Filip Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 DębogórzenoClub opłacono
Czyżyk Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
WAWRZEŁA ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIA opłacono
Lipko Adrianna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GDYNIABiegamyrazem.pl opłać
Pilachowska Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Bobrowski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 BaninoSzef Akitek opłacono
Ostapczuk KAmil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaIrek i rak. Maraton o życie opłacono
Ostapczuk Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaIrek i Rak Maraton o życie opłacono
Tański Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 PuckHotel Bryza opłacono
Szemiot Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Mosty opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Sztejna Joanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdańskAlior Running Team opłacono
Gajdus Wiktor
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT Drużyna Biegowa opłacono
KOPEĆ IGOR
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Sopot opłacono
Górska Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Zasada Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłacono
Janowicz Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Władysławowo opłacono
Stankiewicz  Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Maliszewska Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
JANOWICZ ANNA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Władysławowo opłacono
Wojnarowska Weronika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
WRZOS Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 WładysławowoVirtual Runner Club opłacono
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłacono
Korpalski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBiegaj z Głową opłać
studzinski darek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 gdyniagalwanizernia radmor opłacono
Woryna Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Bojano opłać
NOWAK Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 REDA opłacono
FILIPSKI ALEKSANDER
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaWymiatacze opłać
Jarska Hanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Dębogórze opłacono
Shevchyshyn Andrii
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Nahirianka DCT Drużyna Biegow opłać
NAWROCKA PAULINA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Lwówek- opłacono
Herman Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Stych Leszek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Piekary.śl opłać
Kowalczyk Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaAktywni opłać
Armatyńska  Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia Kobieta w biegu Gdynia biega opłać
zgłoś się

 

 Kategorie

K2037 0
M200 54
K3541 0
M350 95
K503 0
M500 9
K650 0
M650 0

 

 Trasy

Trasa krótka - 5,25 km50 62
Trasa długa - 10,5 km31 96

 

 Kraje

 PL238
 UA1

 

 Miejscowości

Gdynia104
Gdańsk 38
Rumia12
Reda11
Malbork6
Władysławowo 5
Mosty4
Sopot3
Gdansk3