Wybierz bieg: I bieg | II bieg | III bieg | IV bieg
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2019, III bieg

Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2019, III bieg

Biegi górskie w Gdyni

Pustki Cisowskie, Gdynia

25.05.2019, 11:00-14:00

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Trasa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Rokita Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaRockyRUN opłać
Przybyszewski Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 MławaAkademia Sztuk Walk SENSHI opłać
Mokłowicz Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Wejherowo opłacono
CZERNIA JERZY
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 STRASZYNSTRASZNI SĄSIEDZI TEAM opłać
Wolfram Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Wolfram Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Wenta Franciszek
m
Trasa długa - 10,5 kmM65 Krokowa opłać
Hryń-Morawska Elżbieta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaMama w Trójmieście opłać
Głombiowska Zuzanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaRunpassion.pl TEAM opłać
Filip Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 DębogórzenoClub opłać
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłać
modrzejewski zenon
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 gdyniaarka opłacono
Klimecka-Aksamit Iga
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GDYNIABIEGACZE PÓŁNOCY opłacono
Fobke Feliks
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 opłać
Fobke Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłać
Matysiak Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskSRS Szansa-Start Gdańsk opłać
Wojdan Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBoot Camp Polska Gdynia opłać
Zając Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Dobrzyńska Asia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Dobrzyńska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Szymański Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdańskLOTOS TEAM opłać
Malinowski Damian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskMEWA TEAM opłacono
Uzarska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaMega coffee team opłać
Moskot Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Świąder Mirosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KolbudyIntel Runners/runpassion.pl team opłacono
Butowska Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Starogard Gdański opłacono
Dampc Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Warszawa opłacono
Ławniczak Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaVegan Runners opłać
Stokarska Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaBiegowi Wariaci opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35Trec Team opłacono
Pankow Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaPANKOW T1M opłacono
Wolfram Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Romanowska Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 opłacono
Przybyszewski Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 MławaAkademia Sztuk Walk SENSHI opłacono
Jagmin Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłacono
Mroziak Maciek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Czerwińska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdanskEkipa Zryw opłacono
Wolny Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Pilachowska Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaOll4Fan opłacono
Przyborski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Pawłowski Mirek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Chalecka Jola
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 BraniewoEKIPA ZRYW opłacono
Szwarc Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Grabowski Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 BRATIANRadomno Biega opłacono
Brodecka Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia17LO Gdynia opłacono
Kreft Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kmieć Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDAŃSK opłacono
Kempiński Miłosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaKempes 2 opłacono
Wenta Franciszek
m
Trasa długa - 10,5 kmM65 Krokowaniezrxeszony opłacono
Bratkowska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaOll4fun opłacono
Wasilewski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWataha opłacono
Marciniuk Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKFMM Triathlon Team opłacono
Kulik Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 MalborkBeztlenowi Malbork opłacono
Roczyński Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Kuszaj Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaKB "Harcownik" Jelcz-Laskowice opłacono
Klawikowski Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 MalborkBeztlenowi Malbork opłacono
Peek Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBBL AWFiS Gdańsk opłacono
Niemiec Marek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Grzeszczak Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Małgorzata
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Sarnowska Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaKontener Formy opłacono
Kurczewska  Sylwia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Adamczyk Zachariasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Dąbrowska Anna Maria
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaAdekada opłacono
Głombiowska Zuzanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaRunpassion.pl TEAM opłacono
Goś-Zdrojewska Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Kabza Adrianna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Warszawa opłacono
Polański Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 SztutowoGenerat ze Sztutowa opłacono
Gumoś Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Podwysocka Dominika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega opłacono
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłacono
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Bellwon Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaTeamBablo opłacono
Godzisz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Jankowo Gdańskie opłacono
Gacek Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 opłacono
Bombińska Beata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Anolik Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Jarska Hanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Dębogórze opłacono
Fit Celina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 opłacono
Ostrowski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem opłacono
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Gulatowski Rafal
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Klubowa huta opłacono
Dobrzyńska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Jażdżewska Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Rumia opłacono
Pawełko Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Wittbrodt Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Fobke Feliks
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia Fighting Bikers Gdynia opłacono
Fobke Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Armatynska Malgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaMotywatornia opłacono
Jankowicz Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Bujak Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Szkudlarz Diana
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Mikołajczyk Sławek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMetal opłacono
Kotrych Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Ciechocinek opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Sopot opłacono
Kujawa Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 BiskupiecBiskupiec Biega opłacono
ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RUMIA opłacono
Wolska Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Bloch Sara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskTeam SZARAKA opłacono
Bloch Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaTeam SZARAKA opłacono
Bloch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk Team SZARAKA opłacono
Krasińska-Mitura Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłacono
Andrzejewska Katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Gałecki Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
WAWRZEŁA Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Feszler Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaStrong Unit opłacono
Pęśko Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Prasek Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Szeląg Zbigniew
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Wiatrowski Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaKPW Gdynia opłacono
Surgoft Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaMega Coffee Team opłacono
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłacono
Martuzalski Jacek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Szymański Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdańskLOTOS TEAM opłacono
Uzarska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Pawełczak Karolina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaJAtrenuje opłacono
Tekliński Adrian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GrudziądzPobiegany opłacono
Rzezak Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Reda opłacono
Rudnicki Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pogórze opłacono
Moskot Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
SANDACH STEFAN
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GDYNIAZIELONA LAGUNA TEAM /MOTYWATORNIA opłacono
Trzebiatowski Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Swarzewo opłacono
Pagórski Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pruszcz Gdański opłacono
Renachowski Mirosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Redabiegamyrazempl opłacono
Kloskowski Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Ziemann Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Wegner Kamila
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RedaRuneda opłacono
Popów-Szczypiorowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskBBL AWFiS Gdańsk , Danfoss opłacono
Kwaśnik Jan
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskFighting Dreamers opłacono
Orłowski Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaIntel Runners opłacono
Hościło Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaIntel Runners opłacono
Urbanowicz Błażej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Urbanowicz Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Zieliński Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Neufeld Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaIntel Runners / run-passion.pl team opłacono
Zieliński Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Redabiegamyrazem.pl opłacono
Kowalczuk Leszek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pogórzebiegamyrazem.pl opłacono
Syryca Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaTeamBablo opłacono
RÓŻYC Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 KOSAKOWO opłacono
Raulin Izabella
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdanskIntel Runners opłacono
Wieczorek Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
PRASEK LUCYNA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Gdynia opłacono
Kazyaka Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Pionk Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Miszewo opłacono
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Majsterek Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Miszewski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaIntel Runners opłacono
Krynicki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Suchenia Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Redainov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl opłacono
Lis Krystian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Stare Kosiny opłacono
Zeman Marek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Łężyce opłacono
Droszcz Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskRebelEkspedycja Team opłacono
Fojut Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 BytoniaMorsy Zblewo opłacono
Kowalski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskLOTOS Running Team opłacono
Ossowska Ewa
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 ZblewoMorsy Zblewo opłacono
Jaguś Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Pogórze opłacono
Zalewska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kaczyński Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Straszyn opłacono
Kaczyński Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 opłacono
Kaczyński Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Straszyn opłacono
Ławniczak Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaVegan Runners opłacono
Sińczuk Patrycja
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Tczew opłacono
Czajkowski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaORTOsfera.pl/PolMet opłacono
Nalewski Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIA opłacono
Sikora Iwona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Nowak Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Werner Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Chyła Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Wiwatowska Dagmara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 StraszynMaja Team opłacono
Lubowiecka Alicja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WejherowoUNICORN TEAM opłacono
Malinowska Wiola
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaPodeszwa Team opłać
Strosin Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłać
Pazik Dariuszsz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RUMIARUNEDA opłacono
Bartsch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Weiland  Karina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Sopot opłać
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłać
Sośnicki Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM65 HelHelski Zefirek opłacono
Romanowski Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Kielno opłacono
Kwidziński Oskar
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaSharks Gdynia opłacono
Gulatowska Klaudia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Klukowa Huta opłacono
Janik Marzena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Tatrocki Daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Rosińska Patrycja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RumiaMama małego Leona opłacono
Piwko Grażyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 GdyniaMorsy Gdyńskie opłacono
Makarski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskMM Projekt opłacono
Pałasz Edmund
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 Rumia opłacono
Deik Elżbieta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK65 Przyjaźń opłacono
Michalak Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk Team SZARAKA opłacono
Góralska Lidia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Góralski PIOTR
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Sobczak Edyta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Pawlicki Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMW opłacono
Latosińska Kamila
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk#biegamydlamartynki opłacono
Latosiński Jacek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk#biegamydlamartynki opłacono
Peć Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Bączek Maciej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Kowale opłacono
Rokita Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Popiacki Wiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Legnica opłacono
Kubiak Karolina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Wejherowoexcalibur opłacono
Andrearczyk Patryk
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Wojnarowska Marcelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kubiak Jagoda
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Wejherowo opłacono
Podgorski Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Wróblewski Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdańsk opłacono
Morawska Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 SopotUKS Azymut 45 opłacono
Czecholiński Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Pawłowska Magda
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Chmara Dorota
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Sopot opłacono
Wasilewski Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Stangel Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaKONTENER FORMY opłacono
Cimaszkiewicz Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
GRABIAS ALEKSANDRA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GDAŃSK opłacono
Niekurzak Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Rajska-Niekurzak Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Grążawski Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaGrą Biegiem Rowerem opłacono
Wieliczko Damian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaBlue Media S.A. opłać
Zakowicz Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 WarszawaPiechotą po schodach - Łódź opłacono
Tarasiewicz Ryszard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 BRANIEWO opłacono
Olejarczyk Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Elbląg opłać
Wojnarowski Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Kempiński Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKempes opłacono
Hinca Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskFighting Dreamers opłacono
Lewandowska Justyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłacono
Bisha Mieczysław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Dawidowski Roman
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Puck opłacono
Paszkowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Męczyńska  Kamila
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłacono
Strzelczyk Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Wolny Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rotmanka opłacono
Prokopiuk Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaPROCAR Gdynia opłacono
Szumacher Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Jabłonowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 MławaFighting Dreamers opłacono
Koliński Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Piszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Trzaskalski Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskLPP TEAM opłacono
KWIATKOWSKI GRZEGORZ
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Krzystek Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Pruszcz GdańskiLOTOS RUNNING TEAM opłacono
Herman Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Bagiński Damian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłacono
Wirkus Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Kulczyk Jan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIA opłacono
Ziemann Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Wiśniewska Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Rumia opłać
Wiśniewska Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Rumia opłacono
Lipko Adrianna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Studzinski Darek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaGalwanizernia Radmor opłacono
Gehrke Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaLPN opłacono
Jankowski Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaGeoban opłacono
Moderhak Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańśk opłacono
Kuźniar Wojtas
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaparkrunRumia opłacono
Bellwon Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Rumia opłacono
Nikel  Martyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RumiaKontener Formy opłacono
Bloch  Szymon
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłać
Karpowicz Bartosz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaGdyński dywizjon Okrętów Bojowych / Leśne Dukty Gdynia opłacono
Resko Sergiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Reda opłacono
Górska Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kaczmarek Slawomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia6666 opłać
Kaczmarek Slawomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia6666 opłać
Kowalewska Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 opłacono
Wenta Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaPOLCIUCH opłacono
Wenta Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaPOLCIUCH opłacono
Kowalski Jacek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Olkowicz Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Powajbo Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaiAktywni Charytatywni opłacono
Nuszel Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Ordakowski Filip
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Bogusz Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegająca Gdynia opłacono
Lehman Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Jakubczak Karol
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 WejherowoRuneda / Maja team opłacono
Bury Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Wilbrandt Barbara
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 Gdańsk opłacono
Zieliński Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaZIELAKI Team opłacono
Janeczko Malgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaPobiegany opłacono
Ossowski Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Głuszek Bożena
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 Gdynia opłacono
Osowski Maciej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaVege Runners opłacono
Bollin Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłać
Zieliński Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaPan z Aparatem opłacono
Zajk Alicja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaMotywatornia Team opłacono
Zajk Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaMotywatornia Team opłacono
Sobczak Edyta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Skuza Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Wejherowo42.195 Wejherowo opłacono
Kwiatkowski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo opłacono
Wróbel Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Grabowska  Paulina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaNie mam opłać
Tul Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Baranowska-Trzasko Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaKujawscy Runners opłacono
Kyrchevskiy Ihor
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Zielonka opłacono
Skocka Ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłać
Dampc Szymon
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Wejherowo opłacono
Dampc Miłosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Kębłowo opłacono
Sikora Roger
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKujawscy Runners opłacono
Sapiego Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Raczyńska Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Raczyńska Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłać
Anszperger Bogdan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GdyniaA-team opłacono
GROSZYK ŁUKASZ
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 ELBLĄG opłać
Padias Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMotywatornia Team opłacono
Wiechowski Radosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Morąg opłacono
Piotrowski Radoslaw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaUKS Azymut 45 Gdynia opłacono
Łątkowski Jerzy
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 opłacono
Wielgos Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaParkrun Rumia opłacono
Cichoń Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Reda42.195 Wejherowo opłać
Sioma Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIAWitomino opłacono
Legiędź Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 PuckEurocash opłacono
Jankowski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIAMONKEY FLY opłacono
Indeo Simone
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłać
Olejarczyk Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Elbląg opłacono
Keslinke Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Kurpisz-Kasprzak Magda
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdyniapsiebiegi.pl opłacono
KARPIŃSKI GRZEGORZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 POZNAŃMesondżi Lajf Stajl opłacono
Główka Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RacibórzINSTAL-TECH TEAM opłacono
Zieliński Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaZIELAKI Team opłać
Stańczykowski Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaMega Coffee opłacono
Nowak Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaAG opłać
Kowalewski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaCRiIM opłacono
Górska Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Nowakowski Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaSobczak TEAM/LOTOS Team opłacono
Ziemianin Przemek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Litwin Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaRunpassion.pl-team opłacono
Sanner Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniapowsinoga opłać
Borówka Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Paszko Sneżana
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Zajda Iwona
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun opłacono
Stępniewski Wiktor
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskSpecjal Team opłacono
Orzyłowski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskSpecjal Team opłacono
Tomaszek Dawid
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaLKS ZORZA opłacono
Bejger Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaHow you doin opłacono
Szumowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Podolski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Błażuk Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Grzechnik-Kowalczuk Justyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłacono
Starczewska Milena
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GDYNIARefinitiv opłacono
Indeo Simone
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Cagliari opłacono
Kaczmarek-Byzdra Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 ChwaszczynoKaczmarek Team opłacono
Zyborowicz Bartłomiej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskKujawscy Runners opłacono
Kowalczyk Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaRefinitiv Running Team opłacono
Jurkowska Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Łakomska Barbara
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 Gdynia opłacono
Dukaczewski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Warszawa opłacono
Miszczak Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Papierz-Brożyna Sabina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Grzela Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaSSW CHAMPION RUMIA opłacono
Cieślak Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBSCzady opłacono
Gorczycki Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskNikoś Team opłacono
Rogowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Parasiński Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Su Aneta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdynia opłać
Bygoszewska Sylwia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaForma na szczyt opłacono
Tempski  Karol
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Tempski  Karol
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Falkiewicz  Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Bojan Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Muller Jarosałw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Tejza Sandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Zławieś Mała opłacono
Argalski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniHigh Five / KWT opłacono
Domżalska Wioletta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłać
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

K2048 0
M200 74
K3573 0
M350 124
K507 0
M500 24
K651 0
M650 7

 

 Trasy

Trasa krótka - 5,25 km83 101
Trasa długa - 10,5 km46 128

 

 Kraje

 PL356
 IT2

 

 Miejscowości

Gdynia189
Gdańsk44
Rumia26
Reda9
Wejherowo8
STRASZYN4
Warszawa 4
Sopot4
Mława3