Wybierz bieg: I bieg | II bieg | III bieg | IV bieg
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, III bieg

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, III bieg

Biegi górskie w Gdyni

Pustki Cisowskie, Gdynia

26.05.2018, 11:00-14:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Trasa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Richert Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Polik Ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Salach Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 FrydrychowoTY i JA opłać
Szmitke Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Bartsch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Kamińska Agata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 BytomWkurw_team opłacono
Kopicka Eliza
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskKopiki opłać
Tomaszewski Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Giżycko opłać
Kowalewska Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłać
Błach Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Lipienica TY i JA opłać
Głowiński Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kurzyńska Marzena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kurzyńska Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłać
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłać
Kłeczek Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaKlub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłać
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Wojdan Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBoot Camp Polska Gdynia opłać
Kleina Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA WITOMINO opłać
Tomeczkowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaParkrun Rumia opłać
Hebel Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłać
stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłać
SZRAMA Marian
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 LęborkBaza 44 opłać
Wiwatowska Dagmara
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Straszyn opłacono
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigywllowFoot Adventure Team opłacono
Wajs Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Wójcik Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaBiegowi Wariaci opłacono
Padias Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMKSL opłacono
Bartnik  Aga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Roczyński Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 opłacono
Szwarc Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Szeleżyński Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłacono
Typiński Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaHighway opłacono
Typińska Kasia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Marszałkowski Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniataxout sport opłacono
Ziemianin Przemek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wlazło Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdansk opłacono
Suchenia Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Nadmorskie Królestwo Redarun-passion.pl / inov-8 team opłacono
Neufeld Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaIntel Runners opłacono
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Urbański Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wasilewski  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Matysiak Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kowalewska  Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłacono
Karpiński Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskPan opłacono
Kościelski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaCOM-DKM opłacono
Grzeszczak Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Solarczyk Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Jankowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Józefowicz Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPadł Na Ryj Team opłacono
Sierocin Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Sadowski Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Michalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKPW GDYNIA / BBL GDYNIA opłacono
Gadamska-Kabata Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk- opłacono
Gularski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Komorkiewicz Karol
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RedaRuneda/Finastra opłacono
Kowalski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaP&P Velo opłacono
Chuchała Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RedaChuchalaTeam opłacono
Zaremba Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskPadł na Ryj Team opłacono
Pieńkowski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskRingRaiders SAKO Gdynia opłacono
Jopek Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Drywa Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Mikołajczyk Sławek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMetal opłacono
Zieńczuk Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskGdańskie Autobusy I Tramwaje Nie marnuj tlenu opłacono
Gorczyca Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskGWS opłacono
Ganiec Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Piotrowski Lech
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 SztumLKS ZANTYR SZTUM opłacono
Kreft BOGUMIŁ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RumiaTeam kreft opłacono
Podwysocka Dominika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pruszcz GdańskiPruszcz Biega opłacono
Kalinowski Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kuszaj Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaKB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono
Anszperger Bogdan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RUMIA opłacono
Kryszak Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskTeam Copernicus opłacono
Baranowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KosakowoCOM-DKM opłacono
Lis Krystian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Mława opłacono
Kreft  Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam kreft opłacono
Cygański Przemysław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Michalski Zygmunt
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBłyskawica opłacono
Górski Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaDanfoss opłacono
Smyk Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
MIERZEJEWSKI Sylwester
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Kolasiński Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłacono
Szeląg Zbigniew
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłacono
Bogdanowicz Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Kuncewicz Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Suchy Dwór opłacono
Kamiński Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Piaseczno opłacono
Bujak Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Cypryś Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kaszubowski Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Matyskiel Anita
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskIrek i rak Maraton o życie opłacono
Droszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Filip Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 DębogórzenoClub opłacono
WAWRZEŁA ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIA opłacono
Ostapczuk KAmil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaIrek i rak. Maraton o życie opłacono
Ostapczuk Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaIrek i Rak Maraton o życie opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Janowicz Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Władysławowo opłacono
Stankiewicz  Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłacono
Jarska Hanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Dębogórze opłacono
Ajtel jaroslaw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdanskTeam Letja opłacono
Buczkowski Damian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Rzezak Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Reda opłacono
Kłeczek Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaKlub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
Armatyńska Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 gdyniakobieta w biegu Gdynia biega opłacono
Trzebiatowski Jerzy
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Anolik Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 opłacono
Szpyra Edward
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GdyniaParkrun Gdynia opłacono
Oliwniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdansk opłacono
Pasisz Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Troka Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaJeppesen Poland opłacono
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Hnatyszyn Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskJeppesen opłacono
Trzaskowska Anna Maria
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG opłacono
Janiak Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskJeppesen opłacono
Andrearczyk Patryk
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
KREFT ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 REDATeam kreft opłacono
Rychter Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPKO BP opłacono
Popławski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskJeppesen opłacono
Data-Złoch Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaMiasto Wspólne opłacono
Stasica Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęgowo opłacono
Pawełko Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Trzebiatowska Aldona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kucharski Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Adamczyk Zachariasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Beczek Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Różyc Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Kosakowo opłacono
Resko Sergiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 REDA opłacono
Pełszyński Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskLPP Team opłacono
Hebel Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Rogowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Parasiński  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Urbanowicz Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Urbanowicz Błażej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Krynicki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
SANDACH STEFAN
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GDYNIAZIELONA LAGUNA TEAM opłacono
Romanowska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaFTI Racing Team opłacono
Tomeczkowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaParkrun Rumia opłacono
Stasik Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdyniaambitious runners team opłacono
Ziemann Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Łątkowski Jerzy
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdynniaJW 4498 opłacono
Ziemann Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Lazarowicz-Beczek Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Przyborski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Zielińska Iwona
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskBiegaj z Głową opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 SopotHedgehog Trail opłacono
Przybylski Sobiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 DębogórzeDW#43 opłacono
Zieliński Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIAAplitt opłacono
Peek Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
SZRAMA Marian
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 LęborkBaza 44 opłacono
Smoliński Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Muzioł Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Ostrowski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem opłacono
Prena Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GościcinoPrency na trasie / Kaszubskie Dziki opłacono
Białas Konrad
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaZORZA GDYNIA opłacono
Siwiela Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RedaRuneda/ciagniewilkadolasu.pl opłacono
Wieczorek Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Zawistowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kierepka Mariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Król Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 WrześcieBłyskawica opłacono
Pietrzak Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaBiegowa Rodzinka opłacono
Pietrzak Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaBiegowa Rodzinka opłacono
Bury Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kotrych Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Ciechocinek opłacono
Jędrzejewski Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Stramel Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Slupsk opłacono
Białooki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Janiak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskMarcin Janiak opłacono
Błaszczyk-Parka Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Strugała Jakub
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Poznań opłacono
Przybysz Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Naczyk Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaDietetyk - Forma na Szczyt opłacono
Orłowski Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 DebrznoBestWhiskyMarket.com opłacono
Wegner Kamila
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RedaRUNEDA opłacono
Zieliński Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Redabiegamyrazem.pl opłacono
Bellwon Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaTeamBablo opłacono
Okrój Arkadiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam Kreft opłacono
Derejska Jadwiga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Dąbrowa Górnicza opłacono
Szymaniewski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo opłacono
Jabłońska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Krynica-ZdrójThyssenKrupp opłacono
Okrój Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 ŁapaliceZwiadowcy Północy opłacono
Keler Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
kędzierska ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 gdynia opłacono
Tałałaj Damian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Szczecin opłacono
Cichowska Joanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdańskS4A opłacono
Wittbrodt Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Różański Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaZwiadowcy Północy opłacono
Głowacki Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskFitnessFitback opłacono
Orłowska-Zając jOANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Czarnowo opłacono
Zajac Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Czarnowo opłacono
Podgórski Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaRuneda opłacono
wandtke ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 gdynia opłacono
Wolska Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaNie ma opłacono
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłacono
Żołnowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Toruń opłać
Żołnowska Monika
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Toruń opłać
Żołnowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Toruń opłać
Roraf Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 CelbowoTeam Kreft opłacono
Grube Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Sikora Iwona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
DEAKI Oktawiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Zabrze opłacono
Kowalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Beczek Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Suchy DwórParkrun Gdynia opłacono
Czerwińska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdanskEkipa Zryw opłacono
Dawidowski Roman
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Puck opłacono
YATAGHENE Maya
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Paris opłacono
Kowalczyk Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaThomson Reuters Running Team opłać
Domżalska Wioletta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
szczech katarzyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 gdansk opłacono
Żychliński włodzimierz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 gdynia opłacono
SOKOŁOWSKA Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GDYNIADALEKO JESZCZE opłacono
KONOPKA PAWEŁ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIADALEKO JESZCZE opłacono
Makarski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdanskMM Projekt opłacono
Wirkus Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Smykowska Marzena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBiegowi Wariaci opłać
Czyżyk Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Słabińska Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Bassa Adrian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Najder Kacper
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Borówka Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Miszewski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaIntel Runners opłacono
Okapiec Dagmara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 JuszkowoGórskie Pędziwiatry opłacono
Chmielowski Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 JuszkowoGórskie Pędziwiatry opłacono
Podwysocki Wojciech
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pruszcz GdańskiPruszcz biega opłacono
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Bartnik Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Damps Sylwek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gowino opłacono
Kotarski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumiabiegamyrazem.pl opłacono
Sikora Iwona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Wytrwał Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Postupalski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIAIHS Markit Team opłacono
Armatyński Ksawery
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Jankowski  Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaGeoban opłacono
Świtalski Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Pietruszkiewicz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 CelbowoZdrowie na Bank opłacono
NOWAK Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Podgórski Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Szymański Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskLOTOS TEAM opłacono
Kosznik Blazej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaThomson Reuters Running Team opłać
Szkudlarz Diana
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Żabiełowicz ANNA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 REDAMAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM opłacono
Hamerski Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Herkt Lucyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Pelplin opłacono
Górska Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
studzinski dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 gdyniagalwa radmor opłacono
Daruk Przemysław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Szemiot Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłacono
Zasada Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Mosty Wymiatacze opłacono
Kwiatkowska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaWieWiór Team opłacono
Krasnodębski Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaGdynia opłacono
Flisykowska Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Oleszczuk Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskAPLITT opłacono
Bonisławska Anita
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskReaktywuj się w maratonie opłacono
Beczak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Matysiak Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskSRS Szansa-Start Gdańsk opłać
Wojnarowska Weronika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Surgoft Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaMega Coffee Team opłacono
Dembczyński Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Dmowska Elwira
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskGalwanizernia Radmor opłacono
Nawrocki Wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
NOWAK MIROSŁAW
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 REDA opłacono
Wieczerzak Daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 reda opłacono
Kaszuba Slawomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GDYNIAMorsy Gdyńskie opłacono
Lipko Adrianna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GDYNIABiegamyrazem.pl opłacono
Brodecka Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Piotrowski Radosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaUKS Azymut 45 opłacono
Nalewski Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 opłacono
Prokopiuk Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaPROCAR opłacono
Jaromirska-Lewińska Maja
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RedaRUNEDA opłacono
GAŁĘZA SŁAWOMIR
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIASWAVEK KEVAWS opłacono
Papis Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Koleczkowo opłacono
Pilecki Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaRuneda opłacono
Osowski Maciej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaVege Runners opłacono
Ciesielska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaGirls on wheels opłacono
Bodurka Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Zakopane opłacono
Marszałek Sebastian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Czecholiński Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Prasek Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Hubert Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pogórze1wtravel.pl opłacono
Trąbka Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaPSTO Gdynia opłacono
Baranowska-Trzasko Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaRunnersi S7 Banino/El contragolpe opłacono
Pozorski Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Wykusz Jarek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Szmytkiewicz Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Pozorski Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłać
Szymański Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Rumia opłacono
Szadejko Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kulczyk Jan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Słupsk Team Kreft opłacono
Ossowski Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Ossowska Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Filipski Aleksander
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaWymiatacze opłacono
Pawco Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia Biegamyrazem.pl opłacono
Wojnarowska Marcelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Mokłowicz Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Wejherowo opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 SopotŚlad jeża opłacono
Rogiewicz Sylwia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Sopotgirls on wheels opłacono
Prątnicki Mariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Wronka Cezary
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskTorus Triathlon Team / GT RAT opłacono
Kikolski Wojtek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk AWFiS opłacono
Rekieć Maciej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Suchy DwórBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Ordakowski Filip
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Wenta Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaDolce Catana opłacono
Wenta Ewelina
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaDolce Catana opłacono
Renachowski Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaBiegamyrazem.pl opłacono
Majkowski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Szyłejko Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Cupryś-Smolak Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Jakubczak Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Wejherowo opłacono
Zalewska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Wlazło Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDAŃSK opłacono
Arendt Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIA opłacono
Podolski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia biegamyrazem.pl opłacono
Szubiński Mieszko
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Zawistowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Prasek Lucyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Gdynia opłacono
Flis Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskPadł na Ryj Team opłacono
Mańczak Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskPadł na Ryj Team opłacono
Siwa Kinga
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Tymiński Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 Gdańsk opłacono
Niekurzak Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Rajska-Niekurzak Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Uzarska  Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Weselak Paulina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 opłacono
ŚLESZYCKA EDYTA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GDAŃSKSportowy Doktor opłać
Rogowski Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Żelistrzewo opłacono
Gajdus Wiktor
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT Drużyna Biegowa opłacono
Hołtyn Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskJeppesen opłać
Rzepczyk Alicja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskJeppesen opłać
Świąder Mirosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KolbudyIntel Runners/www.runpassion.pl opłacono
Zięba Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Kościerzyna opłacono
Chajkowska Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 OlsztynJeppesen opłać
Walczyński Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Majchrzak Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Zgierz opłacono
Orłowska Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaJEPPESEN opłać
Męczyńska Kamila
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 opłacono
Robakowski Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaOll4Fan opłacono
Ślusarski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMIT opłacono
Tesmar Dominika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 WejherowoBIGYELLOWFOOTADVENTURETEAM opłacono
Kusiak Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
GALIŃSKI MACIEJ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RumiaMAJA TEAM/AUCHAN RUMIA opłacono
Sioma Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIA opłacono
Gruszecka katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GDYNIABBL opłacono
Borkowski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaGdynski Triathlon opłacono
Nowosielski Roman
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Piszcz Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Studniak Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaGdyński Triathlon opłacono
Bohucki Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Reda opłać
Sadowska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłacono
Magdziarz Michal
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Bojan ANDRZEJ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIA opłacono
Kempiński Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKempes opłać
Zawistowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Ohler Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaSitatungaBand opłacono
Błażuk Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 gdynia opłać
Wesołowska Patrycja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Syryca Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaTeamBablo opłacono
Bellwon Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Rumia opłacono
Nikel Martyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RumiaParkrun Rumia opłacono
Gembczyk Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Maślak Radosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kwiatkowski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo opłacono
Ciesielski Witold
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
Maj-Roksz Maria
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 WejherowoMaja Team opłacono
Rudnicki Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pogórze opłacono
Gutowski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Borawski Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
KUBIAK KAROLINA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 WEJHEROWOEXCALIBUR opłacono
Cichoń Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo42.195 Wejherowo opłacono
Józefowicz Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskState Street Running Club opłać
Waberska Matylda
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaZwiadowcy Północy opłacono
Lipkowski Karol
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 DębogórzeZwiadowcy Północy opłacono
zgłoś się

 

 Kategorie

K2046 0
M200 88
K3570 0
M350 143
K503 0
M500 25
K650 0
M650 3

 

 Trasy

Trasa krótka - 5,25 km87 120
Trasa długa - 10,5 km32 139

 

 Kraje

 PL375
 UA2
 FR1

 

 Miejscowości

Gdynia189
Gdańsk54
Rumia25
Reda20
Wejherowo7
Gdansk6
Dębogórze4
Suchy Dwór3
Sopot3