Wybierz bieg: I bieg | II bieg | III bieg | IV bieg
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, IV bieg

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, IV bieg

Biegi górskie w Gdyni

Pustki Cisowskie, Gdynia

16.06.2018, 11:00-14:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Trasa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Richert Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Bolek Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Polik Ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Wojnowski Wiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT Drużyna Biegowa opłacono
Salach Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 FrydrychowoTY i JA opłać
Ziemianin Przemek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Szmitke Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Bartsch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Kościelski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaCOM-DKM opłać
Jankowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłać
Józefowicz Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPadł Na Ryj Team opłać
Kopicka Eliza
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskKopiki opłać
Drywa Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Tomaszewski Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłać
Kowalewska Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłać
Błach Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Lipienica TY i JA opłać
SKOKOWSKI STANISLAW
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 KATOWICEBIEGAM 60+ opłać
Baranowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KosakowoCOM-DKM opłać
Smyk Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Kolasiński Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłać
Oliwniak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłać
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłać
Shevchyshyn Andrii
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Nahirianka DCT Drużyna Biegow opłać
Kubacka Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłać
Kłeczek Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaKlub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłać
Janiak Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskJeppesen opłać
Wojdan Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBoot Camp Polska Gdynia opłać
Kleina Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA WITOMINO opłać
Hebel Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłać
Pietruszyńska Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłać
Jabłońska Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Krynica-ZdrójThyssenKrupp opłać
SZRAMA Marian
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 LęborkBaza 44 opłać
Wiwatowska Dagmara
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Straszyn opłacono
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigywllowFoot Adventure Team opłacono
Wajs Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Wójcik Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaBiegowi Wariaci opłacono
Padias Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMKSL opłacono
Bartnik  Aga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Roczyński Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 opłacono
Szwarc Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Szeleżyński Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłacono
Typiński Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaHighway opłacono
Typińska Kasia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Marszałkowski Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniataxout sport opłacono
Ziemianin Przemek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wlazło Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdansk opłacono
Suchenia Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Nadmorskie Królestwo Redarun-passion.pl / inov-8 team opłacono
Neufeld Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaIntel Runners opłacono
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Urbański Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wasilewski  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Matysiak Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kowalewska  Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłacono
Karpiński Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskPan opłacono
Kościelski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaCOM-DKM opłacono
Grzeszczak Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Solarczyk Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Jankowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Józefowicz Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPadł Na Ryj Team opłacono
Sierocin Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Sadowski Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Michalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKPW GDYNIA / BBL GDYNIA opłacono
Gadamska-Kabata Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk- opłacono
Gularski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Komorkiewicz Karol
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RedaRuneda/Finastra opłacono
Kowalski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaP&P Velo opłacono
Chuchała Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RedaChuchalaTeam opłacono
Zaremba Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskPadł na Ryj Team opłacono
Pieńkowski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskRingRaiders SAKO Gdynia opłacono
Jopek Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Drywa Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Mikołajczyk Sławek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMetal opłacono
Zieńczuk Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskGdańskie Autobusy I Tramwaje Nie marnuj tlenu opłacono
Gorczyca Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskGWS opłacono
Ganiec Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Piotrowski Lech
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 SztumLKS ZANTYR SZTUM opłacono
Kreft BOGUMIŁ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RumiaTeam kreft opłacono
Podwysocka Dominika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pruszcz GdańskiPruszcz Biega opłacono
Kalinowski Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kuszaj Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaKB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono
Anszperger Bogdan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RUMIA opłacono
Kryszak Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskTeam Copernicus opłacono
Baranowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KosakowoCOM-DKM opłacono
Lis Krystian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Mława opłacono
Kreft  Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam kreft opłacono
Cygański Przemysław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Michalski Zygmunt
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBłyskawica opłacono
Górski Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaDanfoss opłacono
Smyk Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
MIERZEJEWSKI Sylwester
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Kolasiński Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłacono
Szeląg Zbigniew
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłacono
Bogdanowicz Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Kuncewicz Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Suchy Dwór opłacono
Kamiński Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Piaseczno opłacono
Bujak Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Cypryś Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kaszubowski Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Matyskiel Anita
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskIrek i rak Maraton o życie opłacono
Droszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Filip Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 DębogórzenoClub opłacono
WAWRZEŁA ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIA opłacono
Ostapczuk KAmil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaIrek i rak. Maraton o życie opłacono
Ostapczuk Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaIrek i Rak Maraton o życie opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Janowicz Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Władysławowo opłacono
Stankiewicz  Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłacono
Jarska Hanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Dębogórze opłacono
Ajtel jaroslaw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdanskTeam Letja opłacono
Buczkowski Damian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Rzezak Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Reda opłacono
Kłeczek Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaKlub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
Armatyńska Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 gdyniakobieta w biegu Gdynia biega opłacono
Trzebiatowski Jerzy
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Anolik Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 opłacono
Szpyra Edward
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GdyniaParkrun Gdynia opłacono
Oliwniak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdansk opłacono
Pasisz Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Troka Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaJeppesen Poland opłacono
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Hnatyszyn Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskJeppesen opłacono
Trzaskowska Anna Maria
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG opłacono
Janiak Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskJeppesen opłacono
Andrearczyk Patryk
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
KREFT ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 REDATeam kreft opłacono
Rychter Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPKO BP opłacono
Popławski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskJeppesen opłacono
Data-Złoch Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaMiasto Wspólne opłacono
Stasica Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęgowo opłacono
Pawełko Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Trzebiatowska Aldona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kucharski Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Adamczyk Zachariasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Beczek Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Różyc Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Kosakowo opłacono
Resko Sergiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 REDA opłacono
Pełszyński Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskLPP Team opłacono
Hebel Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Rogowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Parasiński  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Urbanowicz Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Urbanowicz Błażej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Krynicki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
SANDACH STEFAN
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GDYNIAZIELONA LAGUNA TEAM opłacono
Romanowska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaFTI Racing Team opłacono
Tomeczkowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaParkrun Rumia opłacono
Stasik Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdyniaambitious runners team opłacono
Ziemann Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Łątkowski Jerzy
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdynniaJW 4498 opłacono
Ziemann Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Lazarowicz-Beczek Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Przyborski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Zielińska Iwona
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskBiegaj z Głową opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 SopotHedgehog Trail opłacono
Przybylski Sobiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 DębogórzeDW#43 opłacono
Zieliński Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIAAplitt opłacono
Peek Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
SZRAMA Marian
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 LęborkBaza 44 opłacono
Smoliński Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Muzioł Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Ostrowski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem opłacono
Prena Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GościcinoPrency na trasie / Kaszubskie Dziki opłacono
Białas Konrad
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaZORZA GDYNIA opłacono
Siwiela Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RedaRuneda/ciagniewilkadolasu.pl opłacono
Wieczorek Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Zawistowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kierepka Mariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Król Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 WrześcieBłyskawica opłacono
Pietrzak Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaBiegowa Rodzinka opłacono
Pietrzak Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaBiegowa Rodzinka opłacono
Bury Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kotrych Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Ciechocinek opłacono
Jędrzejewski Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Stramel Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Slupsk opłacono
Białooki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Janiak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskMarcin Janiak opłacono
Błaszczyk-Parka Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Strugała Jakub
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Poznań opłacono
Przybysz Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Naczyk Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaDietetyk - Forma na Szczyt opłacono
Orłowski Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 DebrznoBestWhiskyMarket.com opłacono
Wegner Kamila
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RedaRUNEDA opłacono
Zieliński Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Redabiegamyrazem.pl opłacono
Bellwon Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaTeamBablo opłacono
Okrój Arkadiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam Kreft opłacono
Derejska Jadwiga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Dąbrowa Górnicza opłacono
Szymaniewski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo opłacono
Jabłońska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Krynica-ZdrójThyssenKrupp opłacono
Okrój Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 ŁapaliceZwiadowcy Północy opłacono
Keler Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
kędzierska ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 gdynia opłacono
Tałałaj Damian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Szczecin opłacono
Cichowska Joanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdańskS4A opłacono
Wittbrodt Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Różański Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaZwiadowcy Północy opłacono
Głowacki Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskFitnessFitback opłacono
Orłowska-Zając jOANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Czarnowo opłacono
Zajac Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Czarnowo opłacono
Podgórski Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaRuneda opłacono
wandtke ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 gdynia opłacono
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłacono
Roraf Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 CelbowoTeam Kreft opłać
Kowalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Polański Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 SztutowoGenerat ze Sztutowa opłacono
Dawidowski Roman
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Puck opłacono
Nowaszczuk Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaThomson Reuters Running Team opłać
Suliński Jan
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskSopocki Klub Żeglarski opłać
Motławska Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaMiszcze Płyta opłać
Kowalczyk Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaThomson Reuters Running Team opłać
Celmer Patrycja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaThomson Reuters Running Team opłać
Wrycza Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Podwysocki Wojciech
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pruszcz GdańskiPruszcz biega opłacono
Bartnik Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Damps Sylwek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gowino opłacono
Banasiak Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłać
Chmara Dorota
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gostycyn opłacono
Konarska Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłać
Witkowski Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskJeppesen opłać
Świąder Mirosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KolbudyIntel Runners/www.runpassion.pl opłacono
Fobke Feliks
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Domżalska Wioletta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Korniak Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Szemiot Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłacono
Tymiński Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 Gdańsk opłacono
zgłoś się

 

 Kategorie

K2026 0
M200 54
K3539 0
M350 94
K502 0
M500 21
K650 0
M650 3

 

 Trasy

Trasa krótka - 5,25 km42 77
Trasa długa - 10,5 km25 95

 

 Kraje

 PL237
 UA2

 

 Miejscowości

Gdynia110
Gdańsk44
Rumia17
Reda14
Kosakowo3
Gdansk3
Dębogórze3
Łęczyce2
Krynica-Zdrój2
Lębork2