Wybierz bieg: I bieg | II bieg | III bieg | IV bieg
Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, II bieg

0 uczestników

0 kobiet

0 mężczyzn

Grand Prix w biegach górskich Gdynia 2018, II bieg

Biegi górskie w Gdyni

Pustki Cisowskie, Gdynia

28.04.2018, 11:00-14:00

Lista uczestników

 

Nazwisko i Imię Płeć Trasa Kategoria MiejscowośćKlubPłatność
Richert Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Polik Ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Wojnowski Wiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT Drużyna Biegowa opłacono
Salach Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 FrydrychowoTY i JA opłać
Szmitke Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
Bartsch Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłać
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Kościelski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaCOM-DKM opłać
Kamińska Agata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 BytomWkurw_team opłacono
Jankowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłać
Stencel Hanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Wejherowo opłać
Józefowicz Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPadł Na Ryj Team opłać
Kopicka Eliza
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskKopiki opłać
Biczkowski Konrad
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 StraszynJeppesen opłać
Jopek Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłać
Drywa Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Tomaszewski Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Giżycko opłać
Kowalewska Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłać
Błach Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 LipienicaTY i JA opłać
Baranowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KosakowoCOM-DKM opłać
Smyk Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłać
Kolasiński Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłać
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłać
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłać
Janowicz Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Władysławowo opłać
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłać
Shevchyshyn Andrii
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Nahirianka DCT Drużyna Biegow opłać
Ajtel Jaroslaw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdanskTeam Letja opłać
Wojdan Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBoot Camp Polska Gdynia opłać
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłać
Kłeczek Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaKlub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłać
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Janiak Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdask opłać
Andrearczyk Patryk
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
WORZAŁA WOJCIECH
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Rychter Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPKO BP opłać
Kleina Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA WITOMINO opłać
Tomeczkowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaParkrun Rumia opłać
Hebel Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłać
Prasek Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Augustyn Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GościcinoPrency na trasie / Kaszubskie Dziki opłać
Prena Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GościcinoPrency na trasie / Kaszubskie Dziki opłać
Sikora Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskCopernicus Team opłacono
Zbikowski Jarek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Domżalska Wioletta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Kotrych Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Ciechocinek opłać
Szykut Blazej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Polański Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 SztutowoGenerat ze Sztutowa opłacono
stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłać
Derejska Jadwiga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Dąbrowa Górnicza opłać
Jabłońska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Krynica-ZdrójThyssenKrupp opłać
Pawłowski Mirek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
SZRAMA Marian
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 LęborkBaza 44 opłać
Jastrzębowska Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Lipko Adrianna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GDYNIABiegamyrazem.pl opłacono
Margalski Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Wiwatowska Dagmara
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Straszyn opłacono
Gładkowski Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaBigywllowFoot Adventure Team opłacono
Wajs Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Wójcik Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaBiegowi Wariaci opłacono
Padias Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMKSL opłacono
Roczyński Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 opłacono
Szwarc Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Szeleżyński Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Rumia opłacono
Typiński Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaHighway opłacono
Typińska Kasia
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Marszałkowski Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniataxout sport opłacono
Ziemianin Przemek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wlazło Agnieszka
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdansk opłacono
Suchenia Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Nadmorskie Królestwo Redarun-passion.pl / inov-8 team opłacono
Neufeld Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaIntel Runners opłacono
Kowalewski Jarosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
Urbański Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wasilewski  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Matysiak Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kowalewska  Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Rumia opłacono
Karpiński Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskPan opłacono
Kościelski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaCOM-DKM opłacono
Grzeszczak Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Grzeszczak Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Solarczyk Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Jankowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Józefowicz Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPadł Na Ryj Team opłacono
Sierocin Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Sadowski Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Michalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaKPW GDYNIA / BBL GDYNIA opłacono
Gadamska-Kabata Paulina
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk- opłacono
Gularski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Komorkiewicz Karol
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RedaRuneda/Finastra opłacono
Kowalski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaP&P Velo opłacono
Chuchała Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RedaChuchalaTeam opłacono
Zaremba Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskPadł na Ryj Team opłacono
Pieńkowski Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskRingRaiders SAKO Gdynia opłacono
Jopek Radosław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Drywa Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Mikołajczyk Sławek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMetal opłacono
Zieńczuk Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskGdańskie Autobusy I Tramwaje Nie marnuj tlenu opłacono
Gorczyca Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskGWS opłacono
Ganiec Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Piotrowski Lech
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 SztumLKS ZANTYR SZTUM opłacono
Kreft BOGUMIŁ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RumiaTeam kreft opłacono
Podwysocka Dominika
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pruszcz GdańskiPruszcz Biega opłacono
Kalinowski Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kuszaj Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaKB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono
Anszperger Bogdan
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
ŚLIWAK-BŁOŃSKA ANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RUMIA opłacono
Kryszak Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskTeam Copernicus opłacono
Baranowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 KosakowoCOM-DKM opłacono
Lis Krystian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Mława opłacono
Kreft  Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam kreft opłacono
Cygański Przemysław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Michalski Zygmunt
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBłyskawica opłacono
Górski Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaDanfoss opłacono
Smyk Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
MIERZEJEWSKI Sylwester
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Kolasiński Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Koza Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Stefaniak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęczyce opłacono
Szeląg Zbigniew
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Pachucki Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskWkurw_Team opłacono
Bogdanowicz Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Kuncewicz Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Suchy Dwór opłacono
Kamiński Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Piaseczno opłacono
Bujak Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Cypryś Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Kaszubowski Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Matyskiel Anita
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskIrek i rak Maraton o życie opłacono
Droszcz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Filip Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 DębogórzenoClub opłacono
WAWRZEŁA ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIA opłacono
Ostapczuk KAmil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaIrek i rak. Maraton o życie opłacono
Ostapczuk Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaIrek i Rak Maraton o życie opłacono
Baberowska Jolanta
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Janowicz Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Władysławowo opłacono
Stankiewicz  Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Baberowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdańsk opłacono
Jarska Hanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Dębogórze opłacono
Ajtel jaroslaw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdanskTeam Letja opłacono
Buczkowski Damian
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Rzezak Aleksandra
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Reda opłacono
Kłeczek Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaKlub Biegaczy 'Prawo do Życia' opłacono
Armatyńska Małgorzata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 gdyniakobieta w biegu Gdynia biega opłacono
Trzebiatowski Jerzy
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Anolik Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 opłacono
Szpyra Edward
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GdyniaParkrun Gdynia opłacono
Oliwniak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdansk opłacono
Pasisz Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Troka Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaJeppesen Poland opłacono
Wiśniewski Gerard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłacono
Hnatyszyn Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskJeppesen opłacono
Trzaskowska Anna Maria
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG opłacono
Janiak Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskJeppesen opłacono
Andrearczyk Patryk
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
KREFT ŁUKASZ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 REDATeam kreft opłacono
Rychter Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPKO BP opłacono
Popławski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskJeppesen opłacono
Data-Złoch Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaMiasto Wspólne opłacono
Stasica Andrzej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Łęgowo opłacono
Pawełko Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Trzebiatowska Aldona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kucharski Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Adamczyk Zachariasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Beczek Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Różyc Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Kosakowo opłacono
Resko Sergiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 REDA opłacono
Pełszyński Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskLPP Team opłacono
Hebel Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Rogowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Parasiński  Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Urbanowicz Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Urbanowicz Błażej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMega Coffee Team opłacono
Krynicki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaMega Coffee Team opłacono
SANDACH STEFAN
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 GDYNIAZIELONA LAGUNA TEAM opłacono
Romanowska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaFTI Racing Team opłacono
Tomeczkowski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RumiaParkrun Rumia opłacono
Stasik Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdyniaambitious runners team opłacono
Ziemann Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Łątkowski Jerzy
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdynniaJW 4498 opłacono
Ziemann Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Lazarowicz-Beczek Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Przyborski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Zielińska Iwona
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskBiegaj z Głową opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 SopotHedgehog Trail opłacono
Przybylski Sobiesław
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 DębogórzeDW#43 opłacono
Zieliński Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIAAplitt opłacono
Peek Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
SZRAMA Marian
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 LęborkBaza 44 opłacono
Smoliński Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Muzioł Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Ostrowski Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem opłacono
Prena Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GościcinoPrency na trasie / Kaszubskie Dziki opłacono
Białas Konrad
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaZORZA GDYNIA opłacono
Siwiela Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 RedaRuneda/ciagniewilkadolasu.pl opłacono
Wieczorek Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Zawistowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kierepka Mariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Rumia opłacono
Król Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 WrześcieBłyskawica opłacono
Pietrzak Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaBiegowa Rodzinka opłacono
Pietrzak Kamil
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaBiegowa Rodzinka opłacono
Bury Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Kotrych Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Ciechocinek opłacono
Jędrzejewski Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Stramel Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Slupsk opłacono
Białooki Bartosz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Janiak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskMarcin Janiak opłacono
Błaszczyk-Parka Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Strugała Jakub
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Poznań opłacono
Przybysz Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Naczyk Marta
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdyniaDietetyk - Forma na Szczyt opłacono
Orłowski Daniel
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 DebrznoBestWhiskyMarket.com opłacono
Wegner Kamila
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 RedaRUNEDA opłacono
Zieliński Jacek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Redabiegamyrazem.pl opłacono
Bellwon Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaTeamBablo opłacono
Okrój Arkadiusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaTeam Kreft opłacono
Derejska Jadwiga
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Dąbrowa Górnicza opłacono
Szymaniewski Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo opłacono
Jabłońska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Krynica-ZdrójThyssenKrupp opłacono
Okrój Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 ŁapaliceZwiadowcy Północy opłacono
Keler Grzegorz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
kędzierska ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 gdynia opłacono
Tałałaj Damian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Szczecin opłacono
Cichowska Joanna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 GdańskS4A opłacono
Wittbrodt Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Różański Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaZwiadowcy Północy opłacono
Głowacki Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskFitnessFitback opłacono
Orłowska-Zając jOANNA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Czarnowo opłacono
Zajac Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Czarnowo opłacono
Podgórski Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaRuneda opłacono
wandtke ania
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 gdynia opłacono
Bielińska Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia TEATR MUZYCZNY opłać
Matysiak Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdańskSRS Szansa-Start Gdańsk opłać
Truskolawska  Ola
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaWww.piotrusiek.pl opłać
Lepa-Roman Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 BolszewoPani opłacono
Cieklińska Barbara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WarzenkoKobieta w Biegu opłać
Pochopień  Mira
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
Maculewicz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMultipower Polska Team opłacono
Uzarska Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaMega Coffee opłacono
Sobczak Slawomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Nawrocki Wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Kozaczuk Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaMJR opłać
Wieczerzak Daniel
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 reda opłacono
Kowalczyk Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaWKS Śląsk Wrocław opłacono
Kotarski Mariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia793112994 opłacono
Roraf Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 CelbowoTeam Kreft opłacono
Górska Ilona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Kwiatkowski Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaBatalion S7 Gdynia opłacono
Albecka Olimpia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Sikora Iwona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Przybyszewski Kamil
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 MławaAkademia Sztuk Walk SENSHI opłać
Czerwińska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdanskEkipa Zryw opłacono
Cupryś-Smolak Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Borówka Ryszard
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Kwiatkowska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RumiaWieWiór Team opłacono
Holz Oskar
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 TczewST RUNNERS opłać
Kowalski Artur
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Żabiełowicz Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 REDAMAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM opłacono
Surgoft Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaMega Coffee Team opłacono
Świtalski Arkadiusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Mach Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Romanowska Beata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaRun Vegan Team opłacono
Miszewski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaIntel Runners opłacono
Tracz Olgierd
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdańskDolina Noteci Racing Team opłać
Ossowski Janusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłacono
Beczek Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Duchy DwórParkrun Gdynia opłacono
Ponto Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaPony Girl Team opłacono
Ponto Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaPony Girl Team opłacono
Mokłowicz Ania
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Wejherowo opłać
Mokłowicz Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Wejherowo opłacono
Lipińska Izabela
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańskbrak opłacono
Labudda Mirek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaMTB-MALE TROJMIASTO BIEGA opłacono
Walczynski Robert
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Pietruszkiewicz Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Celbowo opłacono
Bisha Mieczyslaw
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Rumia opłacono
Adamik Jan
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaMC2 opłać
Okapiec Dagmara
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 JuszkowoGórskie Pędziwiatry opłacono
Chmielowski Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 JuszkowoGórskie Pędziwiatry opłacono
Nowosielski Roman
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Gdynia opłacono
GARBOWSKI KRZYSZTOF
m
Trasa długa - 10,5 kmM65 SZTUMLKS ZANTYR SZTUM opłać
SOKOŁOWSKA AGNIESZKA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GDYNIADALEKO JESZCZE opłacono
KONOPKA PAWEŁ
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GDYNIADALEKO JESZCZE opłacono
Szyłejko Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Postupalski Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIAIHS Markit Team opłacono
Czapliński Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Rutkowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłacono
westrych julia
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 gdynia opłać
Marszałek Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Janiak Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdańsk opłać
Prasek Lucyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 Gdynia opłacono
Bonisławska Anita
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdańskReAktywuj się w Maratonie opłacono
Wegner Dawid
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia Bmw team opłacono
Ordakowski Filip
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Kaczmarek Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaNoName opłacono
SZKUDLARZ DIANA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GDYNIA- opłacono
Podolski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Pardo Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 TczewBiegający Tczew opłacono
Galiński Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Suchy DwórWymiatacze opłacono
Labudda Mirek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 RumiaMTB- MALE TROJMIASTO BIEGA opłać
Ciesielska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaGirls on wheels opłacono
Wojnarowska Weronika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
studzinski dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 gdyniagalwa radmor opłacono
KLAWIKOWSKI JACEK
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 opłacono
BĄBA DOROTA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 ZUKOWO opłacono
Jaromirska-Lewińska Maja
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 RedaRUNEDA opłacono
Łempicki Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Łomża opłacono
Błażuk Jarosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GDYNIA opłacono
Stangel Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 opłać
Dąbrowska Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 WejherowoMTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono
NOWAK Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Najder Kacper
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Sobczak Artur
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Sobków Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaBHMW opłacono
Męczyńska  Kamila
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Pogórze opłacono
GARBOWSKI KRZYSZTOF
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 SztumLKS Zantyr Sztum opłacono
Kaszuba Slawomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaMorsy Gdyńskie opłacono
Podgórski Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Wysocka Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Wysocki Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Kałuszyński Wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 SopotKomandos Strong (ku pamięci) opłacono
Kałuszyńska Magdalena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 SopotKomandos Strong (ku pamięci) opłacono
GRACZYK EDYTA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MOSTY opłacono
Wasążnik Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłacono
JANOWICZ ANNA
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WładysławowoVirtual Runner Club opłacono
Wrzos Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 WładysławowoVirtual Runner Club opłacono
Wojnarowska Marcelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Zielińska-Pęksyk Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Dawidowski Roman
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Puck opłacono
Słowińska Aneta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WładysławowoBiegamy Razem Władysławowo opłacono
Jakubczak Karol
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 WejherowoRuneda opłacono
Szadejko Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Dukaczewski Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
WABNIC JAN
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GDAŃSKNIEZRZESZONY opłacono
Sioma Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIA opłać
Sioma Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GDYNIA opłacono
Spisak Tom
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pruszcz gdanskiftw opłacono
Nowak Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Reda opłacono
Gruszecka Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaBBL opłacono
Waberska Matylda
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaZwiadowcy Północy opłacono
Lipkowski Karol
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 DębogórzeZwiadowcy Północy opłacono
Beczak Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIA opłacono
Renachowski Mirosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaBiegamyrazem.pl opłacono
Pazik Dariusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RumiaRUNEDA opłacono
Dobbek Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 WejherowoMTB opłacono
Kędziora-Urbanowicz Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 PogórzeMega Coffee Team opłacono
Abramowski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMarecki vs Equator opłacono
Wyganowski Konrad
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Urbanowicz Jacek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 RedaMega Coffee Team opłacono
Oleszczuk Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskAPLITT opłacono
Urbanowicz Anita
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 RedaMega Coffee Team opłacono
Słabińska Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdańsk opłacono
Nuszel Paweł
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaBiegamyrazem.pl opłacono
Holz Oskar
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaST RUNNERS opłać
HOLZ OSKAR
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 TczewST RUNNERS opłacono
Czecholiński Michał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Bohucki Piotr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Reda opłacono
Kwaśnik Jan
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Zawistowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Chajkowska Małgorzata
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 OlsztynJeppesen opłacono
Rogiewicz Sylwia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Sopotgirls on wheels opłacono
Szubiński Mieszko
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Jakubiec Bogumiła
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Bielsko-BiałaState Street opłacono
Filipski Aleksander
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaWymiatacze opłacono
Rybandt Alicja
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 RedaParkrun Gdynia opłacono
Papis Sławomir
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Koleczkowo opłacono
Bojke Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GościcinoGoscicino opłać
Hebel Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Reda opłacono
Oberzig Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 WejherowoMTB -Małe Trójmiasto Biega opłacono
Bojke Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GościcinoGościcino opłacono
Gładkowska Joanna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaState Street Running Club opłacono
Nikrant Tomasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Wejherowowww.muzykofonia.pl opłacono
Bloch Szymon
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Feliniak Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 SieradzState Street opłacono
Hubert Jakub
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pogórze opłacono
Bojan Andrzej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
Bojan Ania
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Gdynia opłacono
KUBIAK KAROLINA
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 WEJHEROWOEXCALIBUR opłacono
Orłowska Agata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaJeppesen opłacono
Wyganowski Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Rumia opłacono
Zajkowski Marek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdanskJeppesen opłacono
Robakowski Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 GdyniaOll4Fan opłacono
Maj-Roksz Maria
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 WejherowoMAJA TEAM opłacono
Baranowska-Trzasko Aleksandra
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaRunnersi S7 Banio opłać
Borski Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Wejherowo42.195 Wejherowo opłacono
Szemiot Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 MostyWymiatacze opłacono
Kubawska Agnieszka
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 ŁebczWYMIATACZE opłacono
Gałęza Sławomir
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaSwavek Kevaws opłacono
Szarmach Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaState Street Running Team opłacono
Skweres Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Bellwon Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaTeamBablo opłać
Klawikowski Jacek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Rumia opłacono
Wenta Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaDolce Catana opłacono
Wenta Ewelina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaDolce Catana opłacono
Cichoń Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Reda42.195 Wejherowo opłacono
Głuszek Bożena
k
Trasa krótka - 5,25 kmK50 GdyniaDolce Catana opłacono
Kołodziej Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskSTATE STREET RUNNING TEAM opłacono
Rojek Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskState street running club opłacono
Tarasiewicz Ryszard
m
Trasa krótka - 5,25 kmM65 BRANIEWO opłacono
Hołda Dominik
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Skuza Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Wejherowo42.195 Wejherowo opłacono
Moskot Marta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Moskot Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaOKAS Gdynia opłać
Larkins Paul
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Kilkenny Kilkenny opłacono
Nikel Martyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 RumiaParkrun Rumia opłacono
Wnuczko Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaTHOMSON REUTERS RUNNING TEAM opłacono
Syryca Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaTeamBablo opłacono
Prokopiuk Jaroeław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdyniaPROCAR opłacono
Różański Bartek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 RedaZwiadowcy Północy opłacono
Gajdus Wiktor
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskDCT Drużyna Biegowa opłacono
Bernatowicz Ziemowit
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 Koleczkowo opłacono
Sołtys Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Ciecierski Maciej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 TczewAkademia Marynarki Wojennej opłacono
Murawski Marek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Rumia opłacono
Murawska Natalia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Rumia opłacono
Mowińska Anna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłacono
Przekwas Patryk
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 DankowoPGS Software opłacono
Ciobanu Ion
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdanskPGS opłacono
Rutkiewicz Stanisław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskPGS Software opłacono
Sikorska Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Nowaszczuk Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaThomson Reuters Running Team opłacono
Przekwas Kacper
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 DankowoCyklo KWIDZYN opłacono
Sowa Kasia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk Mega Coffee Team opłacono
Hinc Iwona
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Żukowo-Borkowożukowo biega opłać
Reinke Krystian
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdanskState Street opłacono
Jankowski  Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaGeoban opłacono
Motławska Magdalena
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 GdyniaMiszcze Płyta opłacono
Bohla Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskStateStreet opłacono
Dubrawa Marek
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskPGS opłacono
Piwko Grażyna
k
Trasa długa - 10,5 kmK50 GdyniaMorsy Gdyńskie opłacono
Ludwiczak Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskPGS opłacono
Pęksyk Rafał
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaNocne Borsuki opłacono
Rutkowski Tomasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 CieplewoVO2max MTB Team opłać
Józefowicz Łukasz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskState Street Running Club opłacono
Zawada  Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłacono
Zawada Radosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Krasnodębski Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Rekieć Maciej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Suchy DwórBigYellowFoot Adventure Team opłacono
Honckiewicz Filip
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdańsk opłacono
Osipiak Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Mołdysz Adrianna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 OlsztynPGS Software opłacono
Barczak Bartłomiej
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdyniaTEAM WRACAM DO ZDROWIA opłacono
Andrzejuk Wojciech
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 GdańskWarbud Running Team opłacono
Raczyńska Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK35 Gdyniabiegamyrazem.pl opłacono
Mroziak Maciek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GDYNIAHONEY STINGER RUNNERS opłacono
Sobieraj Grzegorz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Harabin Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 GdyniaFractal FT opłacono
Stefanowicz Michał
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 ChełmAkademia Marynarki Wojennej opłacono
Piotrowski Radosław
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaUKS Azymut 45 opłacono
Magrian Izabela
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdyniaKażdy Sobie ... Team opłacono
Magrian Kamila
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 GdyniaKażdy Sobie ... Team opłacono
Hamerski Krzysztof
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Walentynowicz Aneta
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Pruszcz gdańskiPruszcz Biega / LOTOS Running Team opłacono
Schulz Maciej
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Pruszcz gdańskiPruszcz Biega opłacono
Rybczonek Mateusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdynia opłacono
Godzisz Mateusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Jankowo Gdańskie opłacono
Borowik Krzysztof
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Gdańsk opłacono
Kowalkowski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Tczew opłacono
Kowalkowski Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Tczew opłać
Szczęsny Tadeusz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 GdańskKacpery opłacono
Sobczak Martyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłać
Hurko Katarzyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Siebierska Patrycja
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdynia opłacono
Rudnicki Dariusz
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pogórze opłacono
Wajman Ewa
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdańsk opłać
Ślusarski Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaMonolit IT opłacono
Data-Złoch Kasia
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdynia opłać
Ciesielski Witold
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłać
OLLIK wojciech
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Suchy Dwór opłacono
Dembicki Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdynia opłacono
Wajman Ewa
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Valverde Alejandro
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Sopot opłać
Skrzypkowski Dawid
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłać
Zieliński Łukasz
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdyniaPan z Aparatem opłać
Redzimski Adam
m
Trasa krótka - 5,25 kmM50 Gdynia opłacono
Orłowski Piotr
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Gdynia opłacono
Rybaczek Rafał
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RedaRuneda opłacono
iefymenko oleksandr
m
Trasa krótka - 5,25 kmM35 Sopot opłać
Kwiatkowska Monika
k
Trasa krótka - 5,25 kmK20 Gdynia opłacono
Klich Wojtek
m
Trasa długa - 10,5 kmM50 TarnówbardzOrkiestra opłacono
Malinowska Anna
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłacono
Bojan Adam
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 RumiaParkrun Rumia opłacono
Słowik Damian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Gdańsk opłacono
Rogowski Sebastian
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Żelistrzewo opłacono
Marczak Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 Pruszcz GdańskiPruszcz biega opłacono
Marczak Renata
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Pruszcz GdańskiPruszcz biega opłacono
Borawski Marcin
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 gdyniaFighting Bikers Gdynia opłacono
Stasiak Paweł
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 Pogórzebiegamyrazem.pl opłacono
Karpowicz Bartosz
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdyniaLeśne Dukty Gdynia opłacono
Siwa Kinga
k
Trasa długa - 10,5 kmK20 Gdańsk opłać
gumkowski szymon
m
Trasa krótka - 5,25 kmM20 GdańskZorza Gdynia opłacono
Uber Marcin
m
Trasa długa - 10,5 kmM20 Pruszcz GdańskiDecathlon Przymorze Team opłacono
Jana Marek
m
Trasa długa - 10,5 kmM35 GdańskBiegaj z Głową opłacono
Jana Karina
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 GdańskBiegaj z Głową opłacono
Kowalczuk Justyna
k
Trasa krótka - 5,25 kmK35 Gdańsk opłacono
rejestracja zamknięta

 

 Kategorie

K2062 0
M200 131
K3587 0
M350 168
K508 0
M500 35
K650 0
M650 4

 

 Trasy

Trasa krótka - 5,25 km116 152
Trasa długa - 10,5 km41 186

 

 Kraje

 PL492
 UA2
 GB1

 

 Miejscowości

Gdynia215
Gdańsk79
Rumia32
Reda28
Wejherowo13
Władysławowo8
Gdansk8
Pruszcz Gdański6
Sopot6
Tczew6